Uitslagen Voorthuizen Loopt

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Voorthuizen Loopt 13-07-2019
Voorthuizen Loopt Voorthuizen

info@hardloopuitslagen.nl
https://www.voorthuizenloopt.nl/
13-07-2019


Teamuitslagen

Uitslagenlijst - 5 kilometer - Bedrijvenloop

          7E EDITIE VOORTHUIZEN LOOPT! 13 JULI 2019, VOORTHUIZEN
               UITSLAGENLIJST - 5 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP
13-07-2019 22:28                                                     Pag: 1

Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         VOLARE SPORTS                   VOORTHUIZEN                             46:56
         998  Frank Futselaar                 Volare Sports         1991      1e      14:42   20,408     2:56 
         999  Paul Zwama                      Volare Sports         1987      2e      16:03   18,692     3:12 
        1001  Ben Vriends                     Volare Sports         1990      3e      16:11   18,538     3:14 
        1000  Shan Biwott                     Volare Sports         2004     22e     (20:53)  14,366     4:10 
         997  Karen van de Veen               Volare Sports         1980     63e     (25:27)  11,788     5:05 

    2         BLUE LABEL                      VOORTHUIZEN                             52:24
        1033  Wijnand van der Bok             Utercht               1982      4e      17:10   17,476     3:26 
        1034  Geert Jurrie Schutte            Maartensdijk          1982      5e      17:18   17,341     3:27 
        1036  Matthijs Monster                Houten                1978      6e      17:56   16,729     3:35 
        1032  Reinoud van der Bok             Utrecht               1978      7e     (17:59)  16,682     3:35 
        1035  Marc Debets                     Utrecht               1968      9e     (18:50)  15,929     3:46 

    3         BEDA WORKWEAR                   VOORTHUIZEN                           1:01:25
        1012  Peter Overeem                   Voorthuizen           1992     13e      19:32   15,358     3:54 
        1015  Tomas Vaarkamp                  Zwartebroek           1996     16e      20:03   14,963     4:00 
        1016  Gydo Vos                        Terschuur             1997     23e      21:50   13,740     4:22 
        1013  Dick Overeem                    Voorthuizen           1976     32e     (22:34)  13,294     4:30 

    4         DOCPAINT                        BARNEVELD                             1:01:25
        1048  Tommy Boersen                   Voorthuizen           1987     10e      18:53   15,887     3:46 
        1050  Wim Versteeg                    Voorthuizen           1966     15e      20:00   15,000     4:00 
        1049  Roy Brouwer                     Voorthuizen           1991     31e      22:32   13,314     4:30 

    5         BOS DYNAMICS                    EDE                                   1:03:19
        1045  Nils van Elzingen               Apeldoorn             1965      8e      18:16   16,423     3:39 
        1043  Wim Jochems                     Lieren                1971     17e      20:29   14,646     4:05 
        1046  Emiel Schutte                   Apeldoorn             1992     51e      24:34   12,212     4:54 
        1044  Marieke Jochem                  Lieren                1971     48e     (24:40)  12,162     4:56 
        1042  Kees Schutte                    Apeldoorn             1959     73e     (27:37)  10,863     5:31 

    6         FYSIOTHERAPIE VOORTHUIZEN       VOORTHUIZEN                           1:05:04
        1041  Wytze Vos                       Barneveld             1978     12e      19:30   15,385     3:54 
        1040  Arjan Vos                       Amersfoort            1976     19e      20:49   14,412     4:09 
        1038  Bettine Kieft                   Barneveld             1979     55e      24:45   12,121     4:57 
        1037  Lianne Brouwer                  Barneveld             1974     95e     (29:36)  10,135     5:55 
        1039  Edith Wolswinkel                Barneveld             1975     97e     (29:42)  10,101     5:56 

    7         VAN BEEK MODE                   VOORTHUIZEN                           1:06:49
         963  Samantha van Loenen             Voorthuizen           1996     24e      22:05   13,585     4:25 
         961  Mark van Beek                   Voorthuizen           1979     29e      22:21   13,423     4:28 
         962  Anco Nap                        Voorthuizen           1978     30e      22:23   13,403     4:28 

    8         NAUTA GROUP BV                  BARNEVELD                             1:07:54
         990  Johnny Guineau                  Barneveld             1981     11e      19:09   15,666     3:49 
         989  Jan Schinkel                    Veenendaal            1980     18e      20:57   14,320     4:11 
         991  Arno Meijer                     Voorthuizen           1973     75e      27:48   10,791     5:33 



                           Hardloopuitslagen.nl


7E EDITIE VOORTHUIZEN LOOPT! 13 JULI 2019, VOORTHUIZEN UITSLAGENLIJST - 5 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP 13-07-2019 22:28 Pag: 2 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 9 AMINOLA B.V. BARNEVELD 1:08:31 965 Mike van 't Land Utrecht 1987 27e 21:37 13,878 4:19 964 Dick van Beek Barneveld 1980 28e 21:44 13,804 4:20 968 Annemieke Bronkhorst Barneveld 1969 57e 25:10 11,921 5:02 966 Inge-Marie de Boer Barneveld 1999 59e (25:22) 11,827 5:04 967 Henry Bronkhorst Barneveld 1967 77e (27:37) 10,863 5:31 10 VAN DEUVEREN TRANSPORT BARNEVELD 1:09:40 1008 Ramon Kroeze Barneveld 2003 38e 23:04 13,006 4:36 1010 Nick Schuurman Barneveld 1998 39e 23:04 13,006 4:36 1009 Hugo van Lunsen Barneveld 2002 43e 23:32 12,748 4:42 1011 Dennis Kroeze Barneveld 1999 76e (27:38) 10,856 5:31 11 AUTOSERVICE BOERSEN VOORTHUIZEN 1:11:25 1022 Marcel van Veldhuisen Voorthuizen 1984 25e 22:14 13,493 4:26 1024 Edwin Boersen Voorthuizen 1982 53e 24:33 12,220 4:54 1026 Erik Snitselaar Barneveld 1985 47e 24:38 12,179 4:55 1023 Henri van Veldhuisen Barneveld 1986 58e (25:41) 11,681 5:08 1025 Jeroen van den Heuvel Voorthuizen 1986 67e (26:53) 11,159 5:22 12 ICT CONCEPT AMERSFOORT 1:12:25 975 Rick Nellestijn Voorthuizen 1994 35e 23:12 12,931 4:38 976 Jeffrey van Doornen Leusden 1983 42e 23:55 12,544 4:47 973 Anne-Wil Jansen Voorthuizen 1986 62e 25:18 11,858 5:03 13 DOCPAINT BARNEVELD 1:12:52 1054 Gerwin Dekker Voorthuizen 1974 40e 23:42 12,658 4:44 1055 Dennis Dokter Voorthuizen 1974 41e 23:42 12,658 4:44 1053 Jolanda van de Berg Terschuur 1976 60e 25:28 11,780 5:05 1052 Kristel de Graaf Voorthuizen 1976 79e (28:22) 10,576 5:40 1051 Lianne Hoogebeen Voorthuizen 1974 80e (28:22) 10,576 5:40 14 TANDARTSENPRAKTIJK PRONK BARNEVELD 1:13:00 956 Arjan Pronk Barneveld 1981 21e 21:11 14,162 4:14 957 Marijn van Kouswijk Putten 1988 33e 22:29 13,343 4:29 958 Mirjam Huveneers Barneveld 1990 90e 29:20 10,227 5:52 960 Judith van Dijk Barneveld 1979 98e (30:55) 9,704 6:11 15 ICT CONCEPT AMERSFOORT 1:14:40 972 Daan Davelaar Voorthuizen 2003 34e 22:49 13,148 4:33 1204 Erwin Overeem 1987 61e 25:18 11,858 5:03 971 Roland van Hierden Voorthuizen 1976 64e 26:33 11,299 5:18 970 Gijsbert Davelaar Voorthuizen 1976 93e (29:49) 10,061 5:57 969 Aart van Malenstein Putten 1990 106e (33:04) 9,073 6:36 16 ALBERT HEIJN VOORTHUIZEN 1:15:39 1057 Maarten Goodijk Voorthuizen 2002 49e 24:26 12,278 4:53 1056 Silvana AH Voorthuizen 2002 50e 24:43 12,138 4:56 1058 Arjen AH Voorthuizen 2002 65e 26:30 11,321 5:18 371 Carlijn Giezen Voorthuizen 1999 86e (28:03) 10,695 5:36 Hardloopuitslagen.nl
7E EDITIE VOORTHUIZEN LOOPT! 13 JULI 2019, VOORTHUIZEN UITSLAGENLIJST - 5 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP 13-07-2019 22:28 Pag: 3 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 17 VAKANTIEPARK ACKERSATE VOORTHUIZEN 1:15:57 1065 Job Kalkman Voorthuizen 2001 45e 23:50 12,587 4:46 1066 Rense ten Hoeve Voorthuizen 1987 54e 25:13 11,897 5:02 1064 Robin van der Stok Scherpenzeel 1991 68e 26:54 11,152 5:22 18 SPUITERIJ LUTTIKHUISEN KOOTWIJKERBROEK 1:16:07 1067 Dennis van den Brink Barneveld 1992 14e 19:27 15,424 3:53 1069 Elwin van Miltenburg Stroe 1994 72e 27:45 10,811 5:33 1068 Harry Brink Kootwijkerbroek 1994 88e 28:55 10,375 5:47 19 ROORDINK BEDRIJFSWAGENS BV BARNEVELD 1:17:15 1031 Jaron van Ee Barneveld 2004 44e 22:55 13,091 4:35 1029 Ronald de Boer Barneveld 1969 71e 26:44 11,222 5:20 1030 Jesse de Boer Barneveld 2004 85e 27:36 10,870 5:31 20 PARKCAMPING WULPENVEEN VOORTHUIZEN 1:21:40 1070 Stefan van Koesveld Voorthuizen 1971 69e 26:51 11,173 5:22 1073 Rob Man Voorthuizen 1963 70e 26:54 11,152 5:22 1071 Nic Vaessen Voorthuizen 1971 81e 27:55 10,746 5:35 21 RABOBANK GELDERSE VALLEI VOORTHUIZEN 1:23:02 985 Randy van 't Oor Barneveld 1974 52e 24:42 12,146 4:56 983 Michel Gerritsen Apeldoorn 1973 92e 28:44 10,441 5:44 984 Aalt van Lagen Amersfoort 1978 94e 29:36 10,135 5:55 22 NAUTA GROUP BV BARNEVELD 1:23:57 993 Martine Haitjema Losser 1982 46e 24:25 12,287 4:53 996 Leendert Verheij Barneveld 1968 74e 28:12 10,638 5:38 995 Roelof Martens Hattemerbroek 1962 99e 31:20 9,574 6:16 23 BEDA WORKWEAR VOORTHUIZEN 1:27:03 664 Rianne van de Veen Voorthuizen 1994 56e 25:43 11,666 5:08 1021 Jolanda Overeem Voorthuizen 1989 89e 29:23 10,210 5:52 1017 Femke Overeem Voorthuizen 1980 102e 31:57 9,390 6:23 1018 Carolien Overeem Voorthuizen 1974 103e (32:00) 9,375 6:24 1019 Elleke van Drie Zwartebroek 1988 105e (32:41) 9,179 6:32 24 VAN DEUVEREN TRANSPORT BARNEVELD 1:29:14 1004 Simone van Deuveren Voorthuizen 1998 87e 28:30 10,526 5:42 1006 Harry van Milligen Barneveld 1971 91e 28:57 10,363 5:47 1005 Wilma van Delen Barneveld 1968 104e 31:47 9,439 6:21 25 VAKANTIEPARK ACKERSATE VOORTHUIZEN 1:39:11 1063 Baukje Boer Terschuur 1963 101e 30:40 9,783 6:08 1061 Bernice van de Beek Terschuur 1996 107e 33:40 8,911 6:44 1062 Jannetta van de Beek Terschuur 1971 109e 34:51 8,608 6:58 CONDOOR ZEEWOLDE DNF 1027 Mark Verlinden Nunspeet 1995 20e (20:38) 14,540 4:07 1028 Gerhard Lenderink Nijkerk 1971 26e (21:48) 13,761 4:21 Hardloopuitslagen.nl
7E EDITIE VOORTHUIZEN LOOPT! 13 JULI 2019, VOORTHUIZEN UITSLAGENLIJST - 5 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP 13-07-2019 22:28 Pag: 4 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- RABOBANK GELDERSE VALLEI VOORTHUIZEN DNF 982 Jos de Kleuver Putten 1976 36e (23:15) 12,903 4:39 980 Jeannette van 't Oor Barneveld 1976 78e (27:33) 10,889 5:30 GROENEVELT ZONWERING VOORTHUIZEN DNF 1074 Marie Groenevelt Voorthuizen 1983 82e (28:18) 10,601 5:39 1075 Pieter Van de Beek Voorthuizen 1985 83e (28:18) 10,601 5:39 SCHUITEMAN ACCOUNTANTS & ADV. VOORTHUIZEN DNF 977 Renzo van Dam Ermelo 1976 84e (27:52) 10,766 5:34 978 Ruben van den Brink Nunspeet 1991 100e (30:57) 9,693 6:11 KARCHER VOORTHUIZEN VOORTHUIZEN DNF 1002 Gerard Robbertsen Kootwijkerbroek 1967 66e (27:03) 11,091 5:24 1003 Elvira Robbertsen Kootwijkerbroek 2003 108e (34:36) 8,671 6:55 DE KORREL BEHEER BV TERSCHUUR DNF 1059 Bjorn Dokter Terschuur 1998 37e (23:23) 12,830 4:40 STRUIK VOORTHUIZEN DNF 1060 Esther Steiner Voorthuizen 1987 96e (30:22) 9,879 6:04 Hardloopuitslagen.nl
Uitslagenlijst - 10 kilometer - Bedrijvenloop

          7E EDITIE VOORTHUIZEN LOOPT! 13 JULI 2019, VOORTHUIZEN
               UITSLAGENLIJST - 10 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP
13-07-2019 22:28                                                     Pag: 1

Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         VOLARE SPORTS                   VOORTHUIZEN                           1:35:00
        1100  Joeri Wolf                      Volare Sports         1991      2e      30:57   19,386     3:05 
        1097  Emmanuel Biwott                 Volare Sports         1984      3e      31:44   18,908     3:10 
        1099  Arne Mulder                     Volare Sports         1990      4e      32:19   18,566     3:13 
        1098  Olfert Molenhuis                Volare Sports         1983      5e     (32:28)  18,480     3:14 

    2         BLUE LABEL                      VOORTHUIZEN                           1:46:39
        1128  Edwin Bos                       Barneveld             1984      7e      35:16   17,013     3:31 
        1131  Gideon Habtab                   Houten                1976      8e      35:41   16,815     3:34 
        1129  Joeri Dassen                    Wageningen            1989      9e      35:42   16,807     3:34 
        1127  Henk Bos                        Barneveld             1981     11e     (37:14)  16,115     3:43 
        1130  Laurens Kersten                 Ede                   1984     16e     (39:29)  15,196     3:56 

    3         VOLARE SPORTS                   VOORTHUIZEN                           1:49:25
        1105  Gert-Jan Wassink                Volare Sports         1985      1e      30:54   19,417     3:05 
        1103  Erik Negerman                   Volare Sports         1975      6e      34:52   17,208     3:29 
        1102  Matthijs Visscher               Volare Sports         1983     30e      43:39   13,746     4:21 

    4         FYSIOTHERAPIE VOORTHUIZEN       VOORTHUIZEN                           1:53:02
        1136  Rudy Kaptein                    Barneveld             1979     10e      36:40   16,364     3:40 
        1132  Hugo Hilgersom                  Barneveld             1985     12e      37:13   16,122     3:43 
        1135  Rene ter Maten                  Barneveld             1966     15e      39:09   15,326     3:54 
        1133  Wytze Vos                       Barneveld             1978     26e     (42:21)  14,168     4:14 
        1134  Julia Hilgersom                 Barneveld             1956     65e     (55:49)  10,749     5:34 

    5         BICOM ONE                       VOORTHUIZEN                           2:00:14
        1117  Marcel Alma                     Harskamp              1970     13e      38:03   15,769     3:48 
        1118  Dennis Arends                   Stroe                 1991     17e      40:43   14,736     4:04 
        1114  Marieke van den Brink           Barneveld             1981     20e      41:28   14,469     4:08 
        1115  Erwin Demmer                    Voorthuizen           1979     24e     (41:51)  14,337     4:11 
        1116  Ramon van Wolfswinkel           utrecht               1978     39e     (46:09)  13,001     4:36 

    6         DOCPAINT 10KM                   BARNEVELD                             2:05:56
        1214  Robert van Maanen               Zwartebroek           1978     19e      41:20   14,516     4:08 
        1218  Wim Versteeg                    Voorthuizen           1966     25e      42:05   14,257     4:12 
        1216  Ben Petersen                    Voorthuizen           1965     27e      42:31   14,112     4:15 
        1215  Erwin Palsgraaf                 Voorthuizen           1981     33e     (44:45)  13,408     4:28 
        1217  Edwin van der Huure             Voorthuizen           1969     43e     (48:03)  12,487     4:48 

    7         BEDA WORKWEAR                   VOORTHUIZEN                           2:09:18
        1121  Roy van de Veen                 Voorthuizen           1991     14e      38:58   15,398     3:53 
        1120  Niels Endendijk                 Terschuur             1986     31e      44:56   13,353     4:29 
        1119  Maarten Spanjaart               Hoevelaken            1987     37e      45:24   13,216     4:32 

    8         VAN DEUVEREN TRANSPORT          BARNEVELD                             2:11:02
        1110  Jeffrey van Deuveren            Barneveld             1994     23e      41:15   14,545     4:07 
        1113  Leon de Ridder                  Barneveld             1994     35e      44:25   13,508     4:26 
        1112  Diego de Ridder                 Barneveld             1994     38e      45:22   13,226     4:32 
        1111  Sanne van Delen                 Barneveld             1996     44e     (47:53)  12,530     4:47 
                           Hardloopuitslagen.nl


7E EDITIE VOORTHUIZEN LOOPT! 13 JULI 2019, VOORTHUIZEN UITSLAGENLIJST - 10 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP 13-07-2019 22:28 Pag: 2 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 9 ICT CONCEPT AMERSFOORT 2:14:34 1078 Stefan Grevengoed Nijkerk 1993 18e 41:11 14,569 4:07 1079 Robin van Leeuwen Voorthuizen 1986 32e 44:44 13,413 4:28 1077 Jan Kats Ermelo 1993 45e 48:39 12,333 4:51 1076 Thijs Alderliesten Putten 1994 63e (54:57) 10,919 5:29 10 NAUTA GROUP BV BARNEVELD 2:18:55 1095 Jochem Veldhuis Rhenen 2002 29e 43:34 13,772 4:21 1093 Lubèrt Mulder Voorthuizen 1960 36e 45:12 13,274 4:31 1096 Joost Versteeg Veenendaal 1995 49e 50:09 11,964 5:00 1094 Norbert de Graaff Amersfoort 1989 54e (51:24) 11,673 5:08 1092 Steef Klomp Barneveld 1960 62e (54:16) 11,057 5:25 11 VAN DEUVEREN TRANSPORT BARNEVELD 2:19:37 1107 Sven Mulder Wekerom 1993 22e 41:16 14,540 4:07 1109 Wilfred Top Barneveld 1992 40e 45:49 13,096 4:34 1106 Manoek van Deuveren Amersfoort 1995 60e 52:32 11,421 5:15 12 DE KORREL BEHEER BV TERSCHUUR 2:20:31 1141 Gerard van Veen Terschuur 1979 34e 44:41 13,428 4:28 1139 Wilco Borren Terschuur 1980 41e 46:44 12,839 4:40 1140 Wibo Berkhof Terschuur 1980 47e 49:06 12,220 4:54 13 STRUIK VOORTHUIZEN 2:25:39 1144 Eelco Hendriksen Voorthuizen 1978 28e 43:16 13,867 4:19 1142 Gerwin Steenwijk Voorthuizen 1980 50e 50:03 11,988 5:00 1145 Sjoerd de Boer Voorthuizen 1984 59e 52:20 11,465 5:14 1146 Bart Schenk Voorthuizen 1978 68e (56:45) 10,573 5:40 14 SCHUITEMAN ACCOUNTANTS & ADV. VOORTHUIZEN 2:32:48 1080 Wim van Reenen Voorthuizen 1972 46e 49:00 12,245 4:54 1081 Jorrit Koops Woudenberg 1978 55e 51:45 11,594 5:10 1083 Peter de Vries Zeewolde 1958 56e 52:03 11,527 5:12 1082 Gerbrand van Elten Voorthuizen 1968 72e (1:05:01) 9,228 6:30 15 AFAS SOFTWARE B.V. LEUSDEN 2:33:51 1122 Cas te Winkel AMERSFOORT 1980 48e 49:45 12,060 4:58 1123 Thomas van Ark Utrecht 1992 51e 50:07 11,972 5:00 1125 Hugo Wijntjes Amersfoort 1981 61e 53:59 11,115 5:23 1124 Tjardan Broekema Hoevelaken 1987 66e (56:25) 10,635 5:38 1126 Arend-Jan Lodeweegs Houten 1979 70e (59:07) 10,149 5:54 16 BLOEMISTERIJ FLEURINA VOORTHUIZEN 2:37:19 1088 Laurens van Gils Apeldoorn 1960 53e 50:41 11,838 5:04 1086 Gerrit Rehorst Apeldoorn 1964 57e 51:48 11,583 5:10 1087 Peter Bon Apeldoorn 1963 64e 54:50 10,942 5:29 Hardloopuitslagen.nl
7E EDITIE VOORTHUIZEN LOOPT! 13 JULI 2019, VOORTHUIZEN UITSLAGENLIJST - 10 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP 13-07-2019 22:28 Pag: 3 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 17 BLOEMISTERIJ FLEURINA VOORTHUIZEN 2:47:50 1091 Marcin Szczesniak Nijkerker veen 1983 42e 47:05 12,743 4:42 1089 Peter van Paassen Wijchen 1966 69e 58:05 10,330 5:48 1090 Rosanne van den Broek Voorthuizen 1989 71e 1:02:40 9,574 6:16 RABOBANK GELDERSE VALLEI VOORTHUIZEN DNF 1084 Tommy Boersen Voorthuizen 1987 21e (41:20) 14,516 4:08 1085 Mark van der Veen Ede 1968 58e (52:09) 11,505 5:12 PHONE HOUSE VOORTHUIZEN DNF 1137 Roland Hartkamp Voorthuizen 1973 52e (50:26) 11,897 5:02 1138 Anton Kooijman Voorthuizen 1967 67e (56:21) 10,648 5:38 Hardloopuitslagen.nl