Uitslagen Voorthuizen Loopt

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Voorthuizen Loopt 13-07-2019
Voorthuizen Loopt Voorthuizen

info@hardloopuitslagen.nl
https://www.voorthuizenloopt.nl/
13-07-2019


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Frank Futselaar Volare Sports Nederland 14:42 14:42 7:20 7:22
2 Paul Zwama Volare Sports Nederland 16:04 16:03 8:06 7:58
3 Ben Vriends Volare Sports Nederland 16:11 16:11 8:06 8:05
4 Bas Mekking Heerde Nederland 16:52 16:50 8:23 8:27
5 Ewout de Vos Wezep Nederland 16:55 16:53 8:27 8:26

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Gert-Jan Wassink Volare Sports Nederland 30:55 30:54 7:42 7:48 7:48 7:37
2 Joeri Wolf Volare Sports Nederland 30:57 30:57 7:42 7:49 7:48 7:39
3 Emmanuel Biwott Volare Sports Nederland 31:44 31:44 7:43 7:49 8:07 8:07
4 Arne Mulder Volare Sports Nederland 32:19 32:19 8:04 8:06 8:13 7:57
5 Olfert Molenhuis Volare Sports Nederland 32:28 32:28 8:04 8:06 8:12 8:07

kinderen 0-6 ja

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Lise Woudenberg Amersfoort Nederland 1:55 1:54
2 Stef Lensen Groesbeek Nederland 1:56 1:56
3 Björn Hoekert Harderwijk Nederland 1:57 1:55
4 Senn van de Kolk Barneveld Nederland 1:59 1:57
5 Sem van Engelenhoven Amersfoort Nederland 2:00 1:58

kinderen 10-12

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Jonas Bakker Hattem Nederland 6:53 6:53 1:39 1:48 1:48 1:39
2 Jort van de Glind Barneveld Nederland 6:54 6:54 1:40 1:51 1:48 1:36
3 Fabian Rijken Barneveld Nederland 6:58 6:58 1:35 1:53 1:52 1:40
4 Yvo van den IJssel Duiven Nederland 6:59 6:59 1:41 1:48 1:47 1:45
5 Daphne van der Lecq Apeldoorn Nederland 7:10 7:10 1:37 1:51 1:58 1:46

kinderen 7-9 ja

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Joris Lensen Groesbeek Nederland 3:22 3:21 1:34 1:48
2 Luuk van Meerveld Voorthuizen Nederland 3:30 3:30 1:36 1:54
3 Daan Overeem Voorthuizen Nederland 3:37 3:37 1:36 2:02
4 Thijs van Amerongen Baarn Nederland 3:41 3:41 1:45 1:56
5 Kay Evers Voorthuizen Nederland 3:44 3:42 1:48 1:55

Top 5 uitslagen

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Frank Futselaar Volare Sports Nederland 14:42 14:42 7:20 7:22
2 Paul Zwama Volare Sports Nederland 16:04 16:03 8:06 7:58
3 Ben Vriends Volare Sports Nederland 16:11 16:11 8:06 8:05
4 Bas Mekking Heerde Nederland 16:52 16:50 8:23 8:27
5 Ewout de Vos Wezep Nederland 16:55 16:53 8:27 8:26

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Gert-Jan Wassink Volare Sports Nederland 30:55 30:54 7:42 7:48 7:48 7:37
2 Joeri Wolf Volare Sports Nederland 30:57 30:57 7:42 7:49 7:48 7:39
3 Emmanuel Biwott Volare Sports Nederland 31:44 31:44 7:43 7:49 8:07 8:07
4 Arne Mulder Volare Sports Nederland 32:19 32:19 8:04 8:06 8:13 7:57
5 Olfert Molenhuis Volare Sports Nederland 32:28 32:28 8:04 8:06 8:12 8:07

kinderen 0-6 ja

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Lise Woudenberg Amersfoort Nederland 1:55 1:54
2 Stef Lensen Groesbeek Nederland 1:56 1:56
3 Björn Hoekert Harderwijk Nederland 1:57 1:55
4 Senn van de Kolk Barneveld Nederland 1:59 1:57
5 Sem van Engelenhoven Amersfoort Nederland 2:00 1:58

kinderen 10-12

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Jonas Bakker Hattem Nederland 6:53 6:53 1:39 1:48 1:48 1:39
2 Jort van de Glind Barneveld Nederland 6:54 6:54 1:40 1:51 1:48 1:36
3 Fabian Rijken Barneveld Nederland 6:58 6:58 1:35 1:53 1:52 1:40
4 Yvo van den IJssel Duiven Nederland 6:59 6:59 1:41 1:48 1:47 1:45
5 Daphne van der Lecq Apeldoorn Nederland 7:10 7:10 1:37 1:51 1:58 1:46

kinderen 7-9 ja

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Joris Lensen Groesbeek Nederland 3:22 3:21 1:34 1:48
2 Luuk van Meerveld Voorthuizen Nederland 3:30 3:30 1:36 1:54
3 Daan Overeem Voorthuizen Nederland 3:37 3:37 1:36 2:02
4 Thijs van Amerongen Baarn Nederland 3:41 3:41 1:45 1:56
5 Kay Evers Voorthuizen Nederland 3:44 3:42 1:48 1:55

   Alle uitslagen

kinderen 0-6 ja

kinderen 10-12

kinderen 7-9 ja

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.