Uitslagen #NGA KIDS RUN

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen #NGA KIDS RUN 15-06-2019

#NGA KIDS RUN Nijmegen

info@hardloopuitslagen.nl

15-06-2019


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

800m meisjes 9-

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Zoë van Gils Puttershoek Nederland 2:33 2:33 1:17 1:16
2 Vienna Janssen Berg en Dal Nederland 2:44 2:44 1:20 1:25
3 Isis Neijland Terborg Nederland 3:05 3:05 1:24 1:41
4 Carmen Kuijpers - Nederland 3:12 3:12 1:28 1:45
5 Esmee Jansen Ulft Nederland 3:14 3:14 1:31 1:43

800m jongens 9-

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenStatsVideoFotoCert
1 Yvo van den IJssel Duiven Nederland 2:35 2:35 2:35
2 Daan van Gils Puttershoek Nederland 2:39 2:38 2:38
3 Sven Rosmulder Malden Nederland 2:46 2:46 2:46
4 Ebbe van der Meulen Nijmegen Nederland 2:50 2:50 2:50
5 Vince Huisman Groesbeek Nederland 3:01 3:01 3:01

400m meisjes 6-

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Vita Bendermacher Nijmegen Nederland 1:28 1:28
2 Elin Rosmulder Malden Nederland 1:32 1:32
3 Leonie Kuijper Nijmegen Nederland 1:36 1:36
4 Jenthe van Loon - Nederland 1:38 1:37
5 Fien Defoort Ubbergen Nederland 1:38 1:38

400m jongen 6-8

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Okan Hasdiraz - Nederland 1:36 1:35
2 Kevin Liu Nijmegen Nederland 1:40 1:40
3 Mart Hoitsma Nijmegen Nederland 1:50 1:49
4 Thorre Van der Linden Sint-niklaas Onbekent 2:15 2:14

Top 5 uitslagen

800m meisjes 9-

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Zoë van Gils Puttershoek Nederland 2:33 2:33 1:17 1:16
2 Vienna Janssen Berg en Dal Nederland 2:44 2:44 1:20 1:25
3 Isis Neijland Terborg Nederland 3:05 3:05 1:24 1:41
4 Carmen Kuijpers - Nederland 3:12 3:12 1:28 1:45
5 Esmee Jansen Ulft Nederland 3:14 3:14 1:31 1:43

800m jongens 9-

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenStatsVideoFotoCert
1 Yvo van den IJssel Duiven Nederland 2:35 2:35 2:35
2 Daan van Gils Puttershoek Nederland 2:39 2:38 2:38
3 Sven Rosmulder Malden Nederland 2:46 2:46 2:46
4 Ebbe van der Meulen Nijmegen Nederland 2:50 2:50 2:50
5 Vince Huisman Groesbeek Nederland 3:01 3:01 3:01

400m meisjes 6-

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Vita Bendermacher Nijmegen Nederland 1:28 1:28
2 Elin Rosmulder Malden Nederland 1:32 1:32
3 Leonie Kuijper Nijmegen Nederland 1:36 1:36
4 Jenthe van Loon - Nederland 1:38 1:37
5 Fien Defoort Ubbergen Nederland 1:38 1:38

400m jongen 6-8

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Okan Hasdiraz - Nederland 1:36 1:35
2 Kevin Liu Nijmegen Nederland 1:40 1:40
3 Mart Hoitsma Nijmegen Nederland 1:50 1:49
4 Thorre Van der Linden Sint-niklaas Onbekent 2:15 2:14

   Alle uitslagen

Verwijder filter

400m meisjes 6- - Overall uitslagen

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdGeslacht CategorieStatsVideoFotoCert
1 11 Vita Bendermacher Nijmegen Nederland 1:28 1:28 m6-8
2 15 Elin Rosmulder Malden Nederland 1:32 1:32 m6-8
3 32 Leonie Kuijper Nijmegen Nederland 1:36 1:36 m6-8
4 36 Jenthe van Loon - Nederland 1:38 1:37 m6-8
5 18 Fien Defoort Ubbergen Nederland 1:38 1:38 m6-8
6 34 Puck Demrink - Nederland 1:42 1:42 m6-8
7 13 Saar Fleuren Nijmegen Nederland 1:47 1:47 m6-8
8 25 Hanna van Luttikhuizen Nijmegen Nederland 1:56 1:56 m6-8
9 3 Deen van den Hurk Nijmegen Nederland 2:00 2:00 m6-8
10 5 Jade Klevering Nijmegen Nederland 2:07 2:07 m6-8
11 4 Lente Klevering Nijmegen Nederland 2:09 2:09 m6-8
12 23 Janne Hoefsloot Nijmegen Nederland 2:14 2:13 m6-8
13 33 Mara Som Oosterbeek Nederland 2:38 2:37 m6-8

800m meisjes 9-

800m jongens 9-

400m meisjes 6-

400m jongen 6-8

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.