Uitslagen Wodanrun

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Wodanrun 09-06-2019

Wodanrun Nijmegen

info@hardloopuitslagen.nl
http://wodanrun.nl/
09-06-2019


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Dennis van Doornink Druten Nederland 18:06 18:05
2 Martijn Hueskes Wolfheze Nederland 21:42 21:41
3 Bas Wensing Nijmegen Nederland 22:44 22:43
4 Celine Struijvé Doorwerth Nederland 23:11 23:11
5 Diederik Heij Oosterbeek Nederland 23:18 23:16

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Joeri Dassen Wageningen Nederland 36:41 36:41
2 Ewoud Laudy Oosterbeek Nederland 37:51 37:50
3 Tjerk Notten Wolfheze Nederland 38:39 38:39
4 Andre van de Bruinhorst Wolfheze Nederland 39:46 39:45
5 Hanno Zandee Breda Nederland 40:20 40:20

1 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Quinn Plasier Wolfheze Nederland 4:14 4:13
2 Emile Struijvé Doorwerth Nederland 4:26 4:26
3 Edward Struijvé Doorwerth Nederland 4:27 4:26
4 Niek Gubbels Oosterbeek Nederland 4:55 4:54
5 Esmee Plasier Wolfheze Nederland 5:02 5:01

2.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Thomas Arp Renkum Nederland 11:15 11:15
2 Emile Struijvé Doorwerth Nederland 12:05 12:04
3 Edward Struijvé Doorwerth Nederland 12:05 12:05
4 Monique Heijmans Renkum Nederland 12:32 12:32
5 Ruben Vinke Wolfheze Nederland 14:29 14:28

Top 5 uitslagen

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Dennis van Doornink Druten Nederland 18:06 18:05
2 Martijn Hueskes Wolfheze Nederland 21:42 21:41
3 Bas Wensing Nijmegen Nederland 22:44 22:43
4 Celine Struijvé Doorwerth Nederland 23:11 23:11
5 Diederik Heij Oosterbeek Nederland 23:18 23:16

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Joeri Dassen Wageningen Nederland 36:41 36:41
2 Ewoud Laudy Oosterbeek Nederland 37:51 37:50
3 Tjerk Notten Wolfheze Nederland 38:39 38:39
4 Andre van de Bruinhorst Wolfheze Nederland 39:46 39:45
5 Hanno Zandee Breda Nederland 40:20 40:20

1 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Quinn Plasier Wolfheze Nederland 4:14 4:13
2 Emile Struijvé Doorwerth Nederland 4:26 4:26
3 Edward Struijvé Doorwerth Nederland 4:27 4:26
4 Niek Gubbels Oosterbeek Nederland 4:55 4:54
5 Esmee Plasier Wolfheze Nederland 5:02 5:01

2.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Thomas Arp Renkum Nederland 11:15 11:15
2 Emile Struijvé Doorwerth Nederland 12:05 12:04
3 Edward Struijvé Doorwerth Nederland 12:05 12:05
4 Monique Heijmans Renkum Nederland 12:32 12:32
5 Ruben Vinke Wolfheze Nederland 14:29 14:28

   Alle uitslagen

Verwijder filter

10 kilometer - Overall uitslagen

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdGeslacht CategorieStats
1 48 Joeri Dassen Wageningen Nederland 36:41 36:41 Man
2 111 Ewoud Laudy Oosterbeek Nederland 37:51 37:50 Man
3 171 Tjerk Notten Wolfheze Nederland 38:39 38:39 Man
4 150 Andre van de Bruinhorst Wolfheze Nederland 39:46 39:45 Man
5 165 Hanno Zandee Breda Nederland 40:20 40:20 Man
6 144 Erik de Witte Rhenen Nederland 40:44 40:43 Man
7 125 Roelof Kleis Bennekom Nederland 42:23 42:23 Man
8 87 Wouter Visser Medemblik Nederland 43:13 43:12 Man
9 104 Majo Vittek Wageningen Nederland 44:23 44:21 Man
10 3 Taco van der Lem Giesbeek Nederland 46:02 46:00 Man
11 169 Jan Biemans Utrecht Nederland 47:07 47:04 Man
12 93 Theo Quist Westwoud Nederland 47:24 47:23 Man
13 187 Tom Brink Wageningen Nederland 47:38 47:35 Man
14 203 Lennart Kalkman Arnhem Nederland 47:39 47:30 Man
15 109 Geert Brouwer Wageningen Nederland 48:32 48:30 Man
16 90 Cor van Breugel Abbekerk Nederland 48:48 48:46 Man
17 22 Vincent van der Haven Wolfheze Nederland 48:59 48:56 Man
18 36 Remko Spanjaard Renkum Nederland 49:08 49:01 Man
19 18 Docus Engwerda Arnhem Nederland 49:12 49:12 Man
20 19 Thijs Meeuwsen Arnhem Nederland 49:13 49:11 Man
21 25 Jeroen Mostert Renkum Nederland 49:19 49:16 Man
22 199 Arjan Schuurman Renkum Nederland 49:21 49:17 Man
23 92 Rita Quist-Kuip Westwoud Nederland 49:28 49:28 Vrouw
24 40 Harm Bult Gemonde Nederland 49:37 49:30 Man
25 39 Richard van den Boogaard 's-Hertogenbosch Nederland 49:45 49:38 Man
26 38 Ruud Wieskamp Beuningen Gld Nederland 49:47 49:40 Man
27 200 Paula Fikkert Nijmegen Nederland 50:20 50:15 Vrouw
28 56 Ron Verleg Nijmegen Nederland 50:53 50:50 Man
29 61 Frank Lijding Rosrath Duitsland 52:05 52:00 Man
30 85 Tjeerd Büller Hoorn Nh Nederland 52:31 52:29 Man
31 69 Eelco van der Toorn Nijmegen Nederland 52:47 52:43 Man
32 47 Louise Franssen Wageningen Nederland 52:54 52:53 Vrouw
33 143 Annemijn Kramer Oosterbeek Nederland 53:09 53:07 Vrouw
34 191 Simon van Krugten Wolfheze Nederland 53:56 53:56 Man
35 123 Hans de Gruyter Heelsum Nederland 54:06 54:03 Man
36 194 Bert van Egdom Ederveen Nederland 54:26 54:23 Man
37 98 Francoise van Isselmuden Amsterdam Nederland 54:39 54:36 Vrouw
38 120 Frank du Bosc Rotterdam Nederland 54:43 54:40 Man
39 126 Alfred Gaasbeek Ede Gld Nederland 54:48 54:39 Man
40 156 Carla Kivits Bennekom Nederland 55:57 55:55 Vrouw
41 34 Ed Matser Oosterbeek Nederland 56:05 56:01 Man
42 78 Heleen Meuleman Doorwerth Nederland 56:32 56:28 Vrouw
43 52 Rosanna Huertas Velp Gld Nederland 56:45 56:42 Vrouw
44 204 Caroline Mulder Arnhem Nederland 56:46 56:38 Vrouw
45 190 Thomas Schwietering Chaam Nederland 57:15 57:07 Man
46 189 Alixa Huck Chaam Nederland 57:15 57:07 Vrouw
47 49 Peter Oosterhof Nijmegen Nederland 57:29 57:23 Man
48 79 Carolien te Boome Wolfheze Nederland 57:39 57:34 Vrouw
49 80 Mario Penzen Wolfheze Nederland 57:39 57:34 Man
50 103 Alma van der Pijl Alphen aan den Rijn Nederland 57:52 57:49 Vrouw
51 7 Dorine van Basten Utrecht Nederland 58:38 58:30 Vrouw
52 8 Sander Werkhoven Utrecht Nederland 58:38 58:30 Man
53 84 Dirk Exalto Blokker Nederland 59:16 59:14 Man
54 50 Sanne van Vegchel Arnhem Nederland 1:00:14 1:00:12 Vrouw
55 112 Estella van de Ven Haaren Nederland 1:00:22 1:00:16 Vrouw
56 110 Aad Lensen Capelle aan den IJssel Nederland 1:00:33 1:00:30 Man
57 151 Kevin Dekker Ede Gld Nederland 1:00:34 1:00:30 Man
58 196 Marie Wiendels Arnhem Nederland 1:00:40 1:00:34 Vrouw
59 195 Lianda van Dam Arnhem Nederland 1:00:41 1:00:35 Vrouw
60 145 Judith van Pernis Doorwerth Nederland 1:01:00 1:00:52 Vrouw
61 164 Sabina sonius Breda Nederland 1:02:33 1:02:32 Vrouw
62 202 Steef van Alphen Apeldoorn Nederland 1:03:17 1:03:11 Man
63 192 Ernst Schut Wolfheze Nederland 1:09:53 1:09:53 Man
64 9 Ingrid van der Kooij Krimpen aan den IJssel Nederland 1:24:26 1:24:21 Vrouw

5 kilometer

10 kilometer

1 kilometer

2.5 kilometer

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.