Uitslagen Wodanrun

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Wodanrun 09-06-2019

Wodanrun Nijmegen

info@hardloopuitslagen.nl
http://wodanrun.nl/
09-06-2019


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Dennis van Doornink Druten Nederland 18:06 18:05
2 Martijn Hueskes Wolfheze Nederland 21:42 21:41
3 Bas Wensing Nijmegen Nederland 22:44 22:43
4 Celine Struijvé Doorwerth Nederland 23:11 23:11
5 Diederik Heij Oosterbeek Nederland 23:18 23:16

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Joeri Dassen Wageningen Nederland 36:41 36:41
2 Ewoud Laudy Oosterbeek Nederland 37:51 37:50
3 Tjerk Notten Wolfheze Nederland 38:39 38:39
4 Andre van de Bruinhorst Wolfheze Nederland 39:46 39:45
5 Hanno Zandee Breda Nederland 40:20 40:20

1 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Quinn Plasier Wolfheze Nederland 4:14 4:13
2 Emile Struijvé Doorwerth Nederland 4:26 4:26
3 Edward Struijvé Doorwerth Nederland 4:27 4:26
4 Niek Gubbels Oosterbeek Nederland 4:55 4:54
5 Esmee Plasier Wolfheze Nederland 5:02 5:01

2.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Thomas Arp Renkum Nederland 11:15 11:15
2 Emile Struijvé Doorwerth Nederland 12:05 12:04
3 Edward Struijvé Doorwerth Nederland 12:05 12:05
4 Monique Heijmans Renkum Nederland 12:32 12:32
5 Ruben Vinke Wolfheze Nederland 14:29 14:28

Top 5 uitslagen

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Dennis van Doornink Druten Nederland 18:06 18:05
2 Martijn Hueskes Wolfheze Nederland 21:42 21:41
3 Bas Wensing Nijmegen Nederland 22:44 22:43
4 Celine Struijvé Doorwerth Nederland 23:11 23:11
5 Diederik Heij Oosterbeek Nederland 23:18 23:16

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Joeri Dassen Wageningen Nederland 36:41 36:41
2 Ewoud Laudy Oosterbeek Nederland 37:51 37:50
3 Tjerk Notten Wolfheze Nederland 38:39 38:39
4 Andre van de Bruinhorst Wolfheze Nederland 39:46 39:45
5 Hanno Zandee Breda Nederland 40:20 40:20

1 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Quinn Plasier Wolfheze Nederland 4:14 4:13
2 Emile Struijvé Doorwerth Nederland 4:26 4:26
3 Edward Struijvé Doorwerth Nederland 4:27 4:26
4 Niek Gubbels Oosterbeek Nederland 4:55 4:54
5 Esmee Plasier Wolfheze Nederland 5:02 5:01

2.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Thomas Arp Renkum Nederland 11:15 11:15
2 Emile Struijvé Doorwerth Nederland 12:05 12:04
3 Edward Struijvé Doorwerth Nederland 12:05 12:05
4 Monique Heijmans Renkum Nederland 12:32 12:32
5 Ruben Vinke Wolfheze Nederland 14:29 14:28

   Alle uitslagen

Uitslagen 10 kilometer - Vrouw

Verwijder filter

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd Onderdeel Stats
1 92 Rita Quist-Kuip Westwoud Nederland 49:28 49:28 10 kilometer
2 200 Paula Fikkert Nijmegen Nederland 50:20 50:15 10 kilometer
3 47 Louise Franssen Wageningen Nederland 52:54 52:53 10 kilometer
4 143 Annemijn Kramer Oosterbeek Nederland 53:09 53:07 10 kilometer
5 98 Francoise van Isselmuden Amsterdam Nederland 54:39 54:36 10 kilometer
6 156 Carla Kivits Bennekom Nederland 55:57 55:55 10 kilometer
7 78 Heleen Meuleman Doorwerth Nederland 56:32 56:28 10 kilometer
8 52 Rosanna Huertas Velp Gld Nederland 56:45 56:42 10 kilometer
9 204 Caroline Mulder Arnhem Nederland 56:46 56:38 10 kilometer
10 189 Alixa Huck Chaam Nederland 57:15 57:07 10 kilometer
11 79 Carolien te Boome Wolfheze Nederland 57:39 57:34 10 kilometer
12 103 Alma van der Pijl Alphen aan den Rijn Nederland 57:52 57:49 10 kilometer
13 7 Dorine van Basten Utrecht Nederland 58:38 58:30 10 kilometer
14 50 Sanne van Vegchel Arnhem Nederland 1:00:14 1:00:12 10 kilometer
15 112 Estella van de Ven Haaren Nederland 1:00:22 1:00:16 10 kilometer
16 196 Marie Wiendels Arnhem Nederland 1:00:40 1:00:34 10 kilometer
17 195 Lianda van Dam Arnhem Nederland 1:00:41 1:00:35 10 kilometer
18 145 Judith van Pernis Doorwerth Nederland 1:01:00 1:00:52 10 kilometer
19 164 Sabina sonius Breda Nederland 1:02:33 1:02:32 10 kilometer
20 9 Ingrid van der Kooij Krimpen aan den IJssel Nederland 1:24:26 1:24:21 10 kilometer

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.