Uitslagen Wodanrun

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Wodanrun 09-06-2019

Wodanrun Nijmegen

info@hardloopuitslagen.nl
http://wodanrun.nl/
09-06-2019


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Dennis van Doornink Druten Nederland 18:06 18:05
2 Martijn Hueskes Wolfheze Nederland 21:42 21:41
3 Bas Wensing Nijmegen Nederland 22:44 22:43
4 Celine Struijvé Doorwerth Nederland 23:11 23:11
5 Diederik Heij Oosterbeek Nederland 23:18 23:16

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Joeri Dassen Wageningen Nederland 36:41 36:41
2 Ewoud Laudy Oosterbeek Nederland 37:51 37:50
3 Tjerk Notten Wolfheze Nederland 38:39 38:39
4 Andre van de Bruinhorst Wolfheze Nederland 39:46 39:45
5 Hanno Zandee Breda Nederland 40:20 40:20

1 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Quinn Plasier Wolfheze Nederland 4:14 4:13
2 Emile Struijvé Doorwerth Nederland 4:26 4:26
3 Edward Struijvé Doorwerth Nederland 4:27 4:26
4 Niek Gubbels Oosterbeek Nederland 4:55 4:54
5 Esmee Plasier Wolfheze Nederland 5:02 5:01

2.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Thomas Arp Renkum Nederland 11:15 11:15
2 Emile Struijvé Doorwerth Nederland 12:05 12:04
3 Edward Struijvé Doorwerth Nederland 12:05 12:05
4 Monique Heijmans Renkum Nederland 12:32 12:32
5 Ruben Vinke Wolfheze Nederland 14:29 14:28

Top 5 uitslagen

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Dennis van Doornink Druten Nederland 18:06 18:05
2 Martijn Hueskes Wolfheze Nederland 21:42 21:41
3 Bas Wensing Nijmegen Nederland 22:44 22:43
4 Celine Struijvé Doorwerth Nederland 23:11 23:11
5 Diederik Heij Oosterbeek Nederland 23:18 23:16

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Joeri Dassen Wageningen Nederland 36:41 36:41
2 Ewoud Laudy Oosterbeek Nederland 37:51 37:50
3 Tjerk Notten Wolfheze Nederland 38:39 38:39
4 Andre van de Bruinhorst Wolfheze Nederland 39:46 39:45
5 Hanno Zandee Breda Nederland 40:20 40:20

1 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Quinn Plasier Wolfheze Nederland 4:14 4:13
2 Emile Struijvé Doorwerth Nederland 4:26 4:26
3 Edward Struijvé Doorwerth Nederland 4:27 4:26
4 Niek Gubbels Oosterbeek Nederland 4:55 4:54
5 Esmee Plasier Wolfheze Nederland 5:02 5:01

2.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStats
1 Thomas Arp Renkum Nederland 11:15 11:15
2 Emile Struijvé Doorwerth Nederland 12:05 12:04
3 Edward Struijvé Doorwerth Nederland 12:05 12:05
4 Monique Heijmans Renkum Nederland 12:32 12:32
5 Ruben Vinke Wolfheze Nederland 14:29 14:28

   Alle uitslagen

Uitslagen 1 kilometer - Man

Verwijder filter

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd Onderdeel Stats
1 178 Quinn Plasier Wolfheze Nederland 4:14 4:13 1 kilometer
2 72 Emile Struijvé Doorwerth Nederland 4:26 4:26 1 kilometer
3 73 Edward Struijvé Doorwerth Nederland 4:27 4:26 1 kilometer
4 55 Niek Gubbels Oosterbeek Nederland 4:55 4:54 1 kilometer
5 148 Olivier Smits Wolfheze Nederland 5:03 5:02 1 kilometer
6 184 Julius van Kampen Wolfheze Nederland 5:11 5:09 1 kilometer
7 86 Jens Visser Medemblik Nederland 5:13 5:11 1 kilometer
8 13 Sem van den Broek Bennekom Nederland 5:40 5:39 1 kilometer
9 95 Yuan Quist Westwoud Nederland 5:48 5:47 1 kilometer
10 141 Tim van Mourik Wolfheze Nederland 5:57 5:56 1 kilometer
11 134 Onne van Basten Batenburg Wolfheze Nederland 5:59 5:56 1 kilometer
12 163 Willem Vd Post Wolfheze Nederland 6:00 5:58 1 kilometer
13 106 Silvijn van Swieten Oosterbeek Nederland 6:24 6:23 1 kilometer
14 149 Hidde Smits Wolfheze Nederland 6:35 6:33 1 kilometer
15 174 Demy Visser Medemblik Nederland 6:39 6:36 1 kilometer
16 94 Penn Quist Westwoud Nederland 6:52 6:49 1 kilometer
17 182 Jesse Büller Hoorn Nh Nederland 6:56 6:53 1 kilometer
18 181 Darius van Silfhout Zeist Nederland 7:04 7:03 1 kilometer
19 183 Felix van Kampen Wolfheze Nederland 7:57 7:55 1 kilometer
20 96 Max van Breugel Abbekerk Nederland 8:30 8:26 1 kilometer
21 170 Jon Notten Wolfheze Nederland 10:47 10:43 1 kilometer

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.