Uitslagen Keppelrun

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Keppelrun 09-06-2019
Keppelrun Hoog Keppel

info@hardloopuitslagen.nl

09-06-2019


Teamuitslagen

Uitslagenlijst - 5 kilometer - Bedrijvenloop


               UITSLAGENLIJST - 5 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP
09-06-2019 11:44                                                     Pag: 1

Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         FYSIOTHERAPIE DIDAM 1                                                 1:06:49
         367  Niek te Veluwe                  Doetinchem            1993      1e      19:38   15,280     3:55 
         366  Hans Nas                        Zeddam                1969      3e      20:15   14,815     4:03 
         402  Esmée Doeleman                  's-Heerenberg         1998     19e      26:56   11,139     5:23 

    2         ZOOPH                                                                 1:08:24
         311  Christian van Haselen           Doetinchem            1965      2e      19:44   15,203     3:56 
         398  Sophie Smits                    Utrecht               1994      8e      23:53   12,561     4:46 
         547  Demia Tiemes                    Doetinchem            1982      9e      24:47   12,105     4:57 
         389  Laura Herlfterkamp              Doetinchem            1992     34e     (31:10)   9,626     6:14 

    3         AVIKO 5                                                               1:15:01
         433  Marc Wiegers                    Zutphen               1973      6e      22:22   13,413     4:28 
         629  Hans te Brake                   Borculo               1982     12e      25:06   11,952     5:01 
         434  Katerina Kempinga               Doetinchem            1975     24e      27:33   10,889     5:30 

    4         FAM SCHEPERS                                                          1:16:38
         446  Rens Berntsen                   Azewijn               1967     10e      24:27   12,270     4:53 
         388  Yvonne Schepers                 Gendringen            1972     11e      25:34   11,734     5:06 
         444  Petra Benen-Schepers            Gendringen            1977     14e      26:37   11,271     5:19 
         445  René Benen                      Gendringen            1977     28e     (29:01)  10,339     5:48 

    5         WISKEY WASTERS                                                        1:17:14
         395  Mike Zwarts                     Hippolytushoef        1989     13e      25:35   11,726     5:07 
         396  John Aalders                    Hoog-Keppel           1985     15e      25:42   11,673     5:08 
         437  Lawrence Aalders                Doesburg              1983     16e      25:57   11,561     5:11 

    6         SOUP-A-STARS                                                          1:18:50
         361  Gerben Pelgrim                  Velp Gld              1990      4e      21:18   14,085     4:15 
         363  Hans Noordman                   Eerbeek               1987     25e      27:29   10,916     5:29 
         362  Nicki Gottschalk                Velp Gld              1993     33e      30:03    9,983     6:00 

    7         FYSIOTHERAPIE DIDAM 2                                                 1:20:49
         510  Rinske Nas                      Zeddam                2003     17e      26:53   11,159     5:22 
         384  Manon Hoftiezer                 Gaanderen             1985     18e      26:56   11,139     5:23 
         519  Tieske Konings                  Doetinchem            1991     21e      27:00   11,111     5:24 

    8         DE DRIE GEZUSTERS                                                     1:23:12
         324  Anoek Engbers                   Wijchen               1988     20e      27:07   11,063     5:25 
         330  Taika Ruesen                    Nijmegen              1988     22e      27:07   11,063     5:25 
         326  Manon Engbers                   Doetinchem            1986     29e      28:58   10,357     5:47 

    9         AUTO MIDO 1                                                           1:25:29
         336  Niek Herwers                    Doetinchem            1982      7e      23:07   12,978     4:37 
         338  Paul van Reine                  Hoog-Keppel           1977     27e      28:34   10,502     5:42 
         339  Sjuul Lammers                   Doetinchem            2000     41e      33:48    8,876     6:45 

UITSLAGENLIJST - 5 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP 09-06-2019 11:44 Pag: 2 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 10 COFFE FRESH 5 1:29:07 462 Bas Kusters 1975 32e 29:29 10,175 5:53 464 Bas Klein Obbink 1983 35e 29:49 10,061 5:57 465 Marloes Zielhorst 1985 36e 29:49 10,061 5:57 11 AJOLI 1:34:47 479 Adri Burgmeijer Doetinchem 1964 31e 30:01 9,994 6:00 511 Iris Elfring Doetinchem 1987 37e 32:19 9,283 6:27 477 Lizet Derkse Doetinchem 1986 38e 32:27 9,245 6:29 482 Jolijn Burgmeijer Doetinchem 1997 44e (34:35) 8,675 6:55 12 PREPPY'S 1:35:10 424 Agnes Kempeneers Hoevelaken 1984 30e 29:08 10,297 5:49 310 Sanne Kuster Hilversum 1984 39e 31:49 9,429 6:21 307 Vera ten Zijthoff Laag-Keppel 1984 45e 34:13 8,768 6:50 13 DE LEUSJES 1:37:37 292 André Leushuis Goor 1967 26e 28:45 10,435 5:45 291 Amber Leushuis Goor 2004 42e 34:22 8,729 6:52 290 Fatjona Avdullahu Goor 2001 43e 34:30 8,696 6:54 14 AUTO MIDO 2 1:38:11 340 Niek Wezendonk Herwen 1984 23e 27:54 10,753 5:34 341 Kim Tomassen Doetinchem 1994 40e 32:58 9,100 6:35 337 Marga Herwers Doetinchem 1955 49e 37:19 8,039 7:27 15 FAMILIE BRUGGINK 1:49:29 353 Pieter Bruggink Doetinchem 2003 46e 36:29 8,223 7:17 354 Marco Bruggink Doetinchem 1970 47e 36:30 8,219 7:18 355 Natasja Veldhuis Doetinchem 1973 48e 36:30 8,219 7:18 16 VELS 2:00:14 567 Wilbert Vels Hoog-Keppel 1998 5e 22:26 13,373 4:29 571 Maike Vels Hoog-Keppel 1992 50e 48:54 6,135 9:46 570 Nuy Nuy Hoog-Keppel 1993 51e 48:54 6,135 9:46
Uitslagenlijst - 10 kilometer - Bedrijvenloop


               UITSLAGENLIJST - 10 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP
09-06-2019 12:32                                                     Pag: 1

Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         RENSA FAMILY COMPANY 10                                               2:19:17
         917  Stefan van Everdingen           Didam                 1984      1e      42:41   14,057     4:16 
         919  Ralf de Groot                   Arnhem                1988      6e      46:16   12,968     4:37 
         920  Diana ter Maat                  Lichtenvoorde         1970      9e      50:20   11,921     5:02 
         918  Henk Jan Wegman                 Doetinchem            1970     12e     (51:38)  11,620     5:09 

    2         TEAM ALJA                                                             2:24:01
         997  Thijs Boomkamp                  Didam                 1982      5e      46:12   12,987     4:37 
         983  Alja Buseman                    Kilder                1974      7e      48:52   12,278     4:53 
         989  Jurgen Lukassen                 Doetinchem            1968      8e      48:57   12,257     4:53 

    3         AVIKO                                                                 2:25:06
         916  Bernhard Pluim                  Tonden                1964      3e      44:07   13,600     4:24 
         914  Theo van Bergen                 Doetinchem            1961      4e      44:31   13,478     4:27 
         913  Robert Markerink                Lochem                1965     15e      56:28   10,626     5:38 

    4         ZANDLOPER                                                             2:25:32
         956  Niels ter Haar                  Bredevoort            1983      2e      42:59   13,959     4:17 
         904  Petra Hoezen                    Aalten                1980     10e      51:16   11,704     5:07 
         901  Niek Weevers                    Bredevoort            1983     11e      51:17   11,700     5:07 

    5         VOLHARDING                                                            2:56:32
         931  Fedde Lok                       Arnhem                1986     17e      58:00   10,345     5:48 
         933  Michel van der Laan             Elten                 1981     18e      59:16   10,124     5:55 
         932  Silke Lok-de Kruif              Arnhem                1990     19e      59:16   10,124     5:55 

              COFFEE FRESH 10                                                           DNF
         945  Sander Uunk                                           1971     14e     (54:47)  10,952     5:28 
         944  Maaike Wortman                                        1983     16e     (56:19)  10,654     5:37 

              DE REIGERS                                                                DNF
         774  Derek Plagman                   's-Gravenhage         1991     13e     (54:28)  11,016     5:26