Uitslagen Keppelrun

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Keppelrun 09-06-2019
Keppelrun Hoog Keppel

info@hardloopuitslagen.nl

09-06-2019


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Jay Sauer Nijmegen Nederland 35:13 35:12
2 Bas de Kluizenaar Apeldoorn Nederland 35:16 35:14
3 Dennis Dennis Lankveld Silvolde Nederland 35:22 35:22
4 Heiner Wardemann Emmerich am Rhein Duitsland 35:42 35:41
5 Martijn van der Wardt Laren Nh Nederland 35:51 35:50

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Siraj Awal Aman Doesburg Nederland 15:58 15:58
2 Yahala Aman Doesburg Nederland 16:22 16:21
3 Mudesir Awal Aman Spijk Gld Nederland 16:45 16:45
4 Bas Arentz Doetinchem Nederland 16:58 16:57
5 Tijmen van den Born Zutphen Nederland 17:38 17:36

1 km (6-7 jaar)

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Tiemen van den Broek Dieren Nederland 4:12 4:09
2 Siem Aalders Doesburg Nederland 4:20 4:19
3 Job Aalders Doesburg Nederland 4:21 4:21
4 Sven Delleman Duiven Nederland 4:34 4:33
5 Maas Stoltenberg Zaandam Nederland 4:34 4:32

500 meter (4-5

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Zare Loïs Jaspers Hummelo Nederland 2:17 2:16
2 Jelle Kappert Doesburg Nederland 2:19 2:19
3 Lou van Donk Zutphen Nederland 2:22 2:21
4 Liz Vieberink Doetinchem Nederland 2:25 2:24
5 Gijs Dik Hummelo Nederland 2:26 2:24

1 km (10-11 jaa

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Evi Sliedrecht Zevenaar Nederland 3:41 3:40
2 Koen Beekman Hoog-Keppel Nederland 3:43 3:43
3 Jurre de Jong Heelweg Nederland 3:46 3:46
4 Kayo van Hagen Didam Nederland 3:54 3:52
5 Kiefer Wassink Hoog-Keppel Nederland 3:54 3:54

1 km (8-9 jaar)

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Lenna Jansma Zelhem Nederland 4:03 4:03
2 Jelle van Ruiten Zelhem Nederland 4:04 4:03
3 Karsten Klarenbeek Dieren Nederland 4:08 4:08
4 Tygo Brussee Hummelo Nederland 4:12 4:11
5 Caitlin Borg Dieren Nederland 4:19 4:18

Top 5 uitslagen

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Jay Sauer Nijmegen Nederland 35:13 35:12
2 Bas de Kluizenaar Apeldoorn Nederland 35:16 35:14
3 Dennis Dennis Lankveld Silvolde Nederland 35:22 35:22
4 Heiner Wardemann Emmerich am Rhein Duitsland 35:42 35:41
5 Martijn van der Wardt Laren Nh Nederland 35:51 35:50

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Siraj Awal Aman Doesburg Nederland 15:58 15:58
2 Yahala Aman Doesburg Nederland 16:22 16:21
3 Mudesir Awal Aman Spijk Gld Nederland 16:45 16:45
4 Bas Arentz Doetinchem Nederland 16:58 16:57
5 Tijmen van den Born Zutphen Nederland 17:38 17:36

1 km (6-7 jaar)

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Tiemen van den Broek Dieren Nederland 4:12 4:09
2 Siem Aalders Doesburg Nederland 4:20 4:19
3 Job Aalders Doesburg Nederland 4:21 4:21
4 Sven Delleman Duiven Nederland 4:34 4:33
5 Maas Stoltenberg Zaandam Nederland 4:34 4:32

500 meter (4-5

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Zare Loïs Jaspers Hummelo Nederland 2:17 2:16
2 Jelle Kappert Doesburg Nederland 2:19 2:19
3 Lou van Donk Zutphen Nederland 2:22 2:21
4 Liz Vieberink Doetinchem Nederland 2:25 2:24
5 Gijs Dik Hummelo Nederland 2:26 2:24

1 km (10-11 jaa

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Evi Sliedrecht Zevenaar Nederland 3:41 3:40
2 Koen Beekman Hoog-Keppel Nederland 3:43 3:43
3 Jurre de Jong Heelweg Nederland 3:46 3:46
4 Kayo van Hagen Didam Nederland 3:54 3:52
5 Kiefer Wassink Hoog-Keppel Nederland 3:54 3:54

1 km (8-9 jaar)

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Lenna Jansma Zelhem Nederland 4:03 4:03
2 Jelle van Ruiten Zelhem Nederland 4:04 4:03
3 Karsten Klarenbeek Dieren Nederland 4:08 4:08
4 Tygo Brussee Hummelo Nederland 4:12 4:11
5 Caitlin Borg Dieren Nederland 4:19 4:18

   Alle uitslagen

Verwijder filter

1 km (10-11 jaa - Overall uitslagen

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdGeslacht CategorieStatsVideoFotoCert
1 86 Evi Sliedrecht Zevenaar Nederland 3:41 3:40 M1011
2 97 Koen Beekman Hoog-Keppel Nederland 3:43 3:43 J1011
3 42 Jurre de Jong Heelweg Nederland 3:46 3:46 J1011
4 76 Kayo van Hagen Didam Nederland 3:54 3:52 J1011
5 98 Kiefer Wassink Hoog-Keppel Nederland 3:54 3:54 J1011
6 66 Duke Peppelinkhausen Doetinchem Nederland 3:55 3:55 J1011
7 96 Tom Beekman Hoog-Keppel Nederland 3:56 3:55 J1011
8 105 Kalle Lubbers Laag-Keppel Nederland 3:56 3:54 J1011
9 74 Evi Ziens Apeldoorn Nederland 3:57 3:56 M1011
10 13 Nouk van Wieringen Doetinchem Nederland 4:04 4:04 J1011
11 102 Eijse Luimes Drempt Nederland 4:05 4:04 J1011
12 48 Norah Boekelaar Doetinchem Nederland 4:07 4:06 M1011
13 72 Jelle van Orden Doesburg Nederland 4:19 4:19 J1011
14 130 Jibbe de Vries Hummelo Nederland 4:23 4:22 J1011
15 101 Isis Diepeveen Hummelo Nederland 4:25 4:24 M1011
16 139 Kaylee Godschalk Duiven Nederland 4:25 4:25 M1011
17 132 Siebe Gijsberts Hummelo Nederland 4:25 4:23 J1011
18 131 Rinze Jansen Hummelo Nederland 4:28 4:26 J1011
19 69 Noa Stoltenberg Zaandam Nederland 4:29 4:26 M1011
20 129 Florent Rexwinkel Drempt Nederland 4:32 4:28 J1011
21 35 Philip van Donk Zutphen Nederland 4:33 4:32 J1011
22 17 Madelief van Erkelens Varsseveld Nederland 4:34 4:34 M1011
23 16 Alex Lebbink Doetinchem Nederland 4:40 4:38 J1011
24 81 Sil Wisselink Hengelo Gld Nederland 4:42 4:38 J1011
25 47 Karlijn Berendsen Halle Nederland 5:01 4:58 M1011
26 11 Joey Ketterink Eibergen Nederland 5:05 5:03 J1011
27 26 Léan Engel Drempt Nederland 5:15 5:14 J1011
28 99 Lisa Peddemors Drempt Nederland 5:17 5:13 M1011
29 39 Sem van der Pligt Didam Nederland 5:27 5:26 J1011
30 136 Jolynn Duursma Zelhem Nederland 5:44 5:40 M1011
31 123 Julia van Aalst Zelhem Nederland 5:52 5:49 M1011
32 150 Jan - Nederland 5:57 5:55 J1011
33 112 Rick Jonker Laag-Keppel Nederland 6:13 6:10 J1011
34 58 Joep van der Laan Elten Duitsland 8:28 8:27 J1011

1 km (6-7 jaar)

500 meter (4-5

1 km (10-11 jaa

1 km (8-9 jaar)

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.