Uitslagen Keppelrun

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Keppelrun 09-06-2019
Keppelrun Hoog Keppel

info@hardloopuitslagen.nl

09-06-2019


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Jay Sauer Nijmegen Nederland 35:13 35:12
2 Bas de Kluizenaar Apeldoorn Nederland 35:16 35:14
3 Dennis Dennis Lankveld Silvolde Nederland 35:22 35:22
4 Heiner Wardemann Emmerich am Rhein Duitsland 35:42 35:41
5 Martijn van der Wardt Laren Nh Nederland 35:51 35:50

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Siraj Awal Aman Doesburg Nederland 15:58 15:58
2 Yahala Aman Doesburg Nederland 16:22 16:21
3 Mudesir Awal Aman Spijk Gld Nederland 16:45 16:45
4 Bas Arentz Doetinchem Nederland 16:58 16:57
5 Tijmen van den Born Zutphen Nederland 17:38 17:36

1 km (6-7 jaar)

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Tiemen van den Broek Dieren Nederland 4:12 4:09
2 Siem Aalders Doesburg Nederland 4:20 4:19
3 Job Aalders Doesburg Nederland 4:21 4:21
4 Sven Delleman Duiven Nederland 4:34 4:33
5 Maas Stoltenberg Zaandam Nederland 4:34 4:32

500 meter (4-5

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Zare Loïs Jaspers Hummelo Nederland 2:17 2:16
2 Jelle Kappert Doesburg Nederland 2:19 2:19
3 Lou van Donk Zutphen Nederland 2:22 2:21
4 Liz Vieberink Doetinchem Nederland 2:25 2:24
5 Gijs Dik Hummelo Nederland 2:26 2:24

1 km (10-11 jaa

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Evi Sliedrecht Zevenaar Nederland 3:41 3:40
2 Koen Beekman Hoog-Keppel Nederland 3:43 3:43
3 Jurre de Jong Heelweg Nederland 3:46 3:46
4 Kayo van Hagen Didam Nederland 3:54 3:52
5 Kiefer Wassink Hoog-Keppel Nederland 3:54 3:54

1 km (8-9 jaar)

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Lenna Jansma Zelhem Nederland 4:03 4:03
2 Jelle van Ruiten Zelhem Nederland 4:04 4:03
3 Karsten Klarenbeek Dieren Nederland 4:08 4:08
4 Tygo Brussee Hummelo Nederland 4:12 4:11
5 Caitlin Borg Dieren Nederland 4:19 4:18

Top 5 uitslagen

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Jay Sauer Nijmegen Nederland 35:13 35:12
2 Bas de Kluizenaar Apeldoorn Nederland 35:16 35:14
3 Dennis Dennis Lankveld Silvolde Nederland 35:22 35:22
4 Heiner Wardemann Emmerich am Rhein Duitsland 35:42 35:41
5 Martijn van der Wardt Laren Nh Nederland 35:51 35:50

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Siraj Awal Aman Doesburg Nederland 15:58 15:58
2 Yahala Aman Doesburg Nederland 16:22 16:21
3 Mudesir Awal Aman Spijk Gld Nederland 16:45 16:45
4 Bas Arentz Doetinchem Nederland 16:58 16:57
5 Tijmen van den Born Zutphen Nederland 17:38 17:36

1 km (6-7 jaar)

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Tiemen van den Broek Dieren Nederland 4:12 4:09
2 Siem Aalders Doesburg Nederland 4:20 4:19
3 Job Aalders Doesburg Nederland 4:21 4:21
4 Sven Delleman Duiven Nederland 4:34 4:33
5 Maas Stoltenberg Zaandam Nederland 4:34 4:32

500 meter (4-5

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Zare Loïs Jaspers Hummelo Nederland 2:17 2:16
2 Jelle Kappert Doesburg Nederland 2:19 2:19
3 Lou van Donk Zutphen Nederland 2:22 2:21
4 Liz Vieberink Doetinchem Nederland 2:25 2:24
5 Gijs Dik Hummelo Nederland 2:26 2:24

1 km (10-11 jaa

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Evi Sliedrecht Zevenaar Nederland 3:41 3:40
2 Koen Beekman Hoog-Keppel Nederland 3:43 3:43
3 Jurre de Jong Heelweg Nederland 3:46 3:46
4 Kayo van Hagen Didam Nederland 3:54 3:52
5 Kiefer Wassink Hoog-Keppel Nederland 3:54 3:54

1 km (8-9 jaar)

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Lenna Jansma Zelhem Nederland 4:03 4:03
2 Jelle van Ruiten Zelhem Nederland 4:04 4:03
3 Karsten Klarenbeek Dieren Nederland 4:08 4:08
4 Tygo Brussee Hummelo Nederland 4:12 4:11
5 Caitlin Borg Dieren Nederland 4:19 4:18

   Alle uitslagen

Uitslagen 5 kilometer - M55

Verwijder filter

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd Onderdeel StatsVideoFotoCert
1 415 Simon Sanders Arnhem Nederland 20:34 20:33 5 kilometer
2 551 Peter Wissing Megchelen Nederland 21:13 21:11 5 kilometer
3 392 Henk Woolschot Doetinchem Nederland 21:27 21:23 5 kilometer
4 566 Jos Bergervoet Eindhoven Nederland 21:31 21:20 5 kilometer
5 473 Henk Grotenhuijs Gorssel Nederland 22:36 22:03 5 kilometer
6 285 Eric Groenwold Zutphen Nederland 24:38 24:24 5 kilometer
7 283 Ruud van Bokkem Hummelo Nederland 25:18 24:57 5 kilometer
8 352 Gijs Bonestroo Nunspeet Nederland 25:35 24:22 5 kilometer
9 527 Henk Veeneman Drempt Nederland 25:38 25:23 5 kilometer
10 279 Rob Mombarg Ruurlo Nederland 26:22 25:56 5 kilometer
11 277 Rudie Mombarg Marienvelde Nederland 26:23 25:57 5 kilometer
12 532 Gerard Hebing Doetinchem Nederland 26:52 26:21 5 kilometer
13 617 Ewald van Hal Start to Run 2019 Nederland 27:10 25:44 5 kilometer
14 645 Dick Wentink Halle Nederland 27:33 26:35 5 kilometer
15 306 Gerwin Klein Hesselink Doetinchem Nederland 28:23 27:54 5 kilometer
16 268 Roeland van der Velden Hoog-Keppel Nederland 28:38 27:48 5 kilometer
17 408 André Smits Gaanderen Nederland 28:46 27:45 5 kilometer
18 543 Eric de Munck Utrecht Nederland 28:49 27:53 5 kilometer
19 633 Ivar Henny Laag-Keppel Nederland 29:28 28:50 5 kilometer
20 490 Maarten Van der Gaag Doetinchem Nederland 29:43 29:24 5 kilometer
21 613 Harm Bergman Start to Run 2019 Nederland 29:53 28:28 5 kilometer
22 631 Erik Beking Brummen Nederland 30:11 28:55 5 kilometer
23 478 Eric Bosch Doetinchem Nederland 30:42 29:47 5 kilometer
24 323 Henri Baks Doetinchem Nederland 31:10 30:40 5 kilometer
25 623 Martin Wempe Start to Run 2019 Nederland 31:21 29:55 5 kilometer
26 399 Erik Kranendijk Deventer Nederland 32:23 31:19 5 kilometer
27 403 Joop Loeven Wehl Nederland 33:42 32:39 5 kilometer
28 541 Peter Broekmeulen Olburgen Nederland 34:12 33:08 5 kilometer
29 299 Gert-Jan van Keulen Drempt Nederland 39:16 38:06 5 kilometer

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.