Uitslagen Keppelrun

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Keppelrun 09-06-2019
Keppelrun Hoog Keppel

info@hardloopuitslagen.nl

09-06-2019


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Jay Sauer Nijmegen Nederland 35:13 35:12
2 Bas de Kluizenaar Apeldoorn Nederland 35:16 35:14
3 Dennis Dennis Lankveld Silvolde Nederland 35:22 35:22
4 Heiner Wardemann Emmerich am Rhein Duitsland 35:42 35:41
5 Martijn van der Wardt Laren Nh Nederland 35:51 35:50

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Siraj Awal Aman Doesburg Nederland 15:58 15:58
2 Yahala Aman Doesburg Nederland 16:22 16:21
3 Mudesir Awal Aman Spijk Gld Nederland 16:45 16:45
4 Bas Arentz Doetinchem Nederland 16:58 16:57
5 Tijmen van den Born Zutphen Nederland 17:38 17:36

1 km (6-7 jaar)

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Tiemen van den Broek Dieren Nederland 4:12 4:09
2 Siem Aalders Doesburg Nederland 4:20 4:19
3 Job Aalders Doesburg Nederland 4:21 4:21
4 Sven Delleman Duiven Nederland 4:34 4:33
5 Maas Stoltenberg Zaandam Nederland 4:34 4:32

500 meter (4-5

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Zare Loïs Jaspers Hummelo Nederland 2:17 2:16
2 Jelle Kappert Doesburg Nederland 2:19 2:19
3 Lou van Donk Zutphen Nederland 2:22 2:21
4 Liz Vieberink Doetinchem Nederland 2:25 2:24
5 Gijs Dik Hummelo Nederland 2:26 2:24

1 km (10-11 jaa

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Evi Sliedrecht Zevenaar Nederland 3:41 3:40
2 Koen Beekman Hoog-Keppel Nederland 3:43 3:43
3 Jurre de Jong Heelweg Nederland 3:46 3:46
4 Kayo van Hagen Didam Nederland 3:54 3:52
5 Kiefer Wassink Hoog-Keppel Nederland 3:54 3:54

1 km (8-9 jaar)

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Lenna Jansma Zelhem Nederland 4:03 4:03
2 Jelle van Ruiten Zelhem Nederland 4:04 4:03
3 Karsten Klarenbeek Dieren Nederland 4:08 4:08
4 Tygo Brussee Hummelo Nederland 4:12 4:11
5 Caitlin Borg Dieren Nederland 4:19 4:18

Top 5 uitslagen

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Jay Sauer Nijmegen Nederland 35:13 35:12
2 Bas de Kluizenaar Apeldoorn Nederland 35:16 35:14
3 Dennis Dennis Lankveld Silvolde Nederland 35:22 35:22
4 Heiner Wardemann Emmerich am Rhein Duitsland 35:42 35:41
5 Martijn van der Wardt Laren Nh Nederland 35:51 35:50

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Siraj Awal Aman Doesburg Nederland 15:58 15:58
2 Yahala Aman Doesburg Nederland 16:22 16:21
3 Mudesir Awal Aman Spijk Gld Nederland 16:45 16:45
4 Bas Arentz Doetinchem Nederland 16:58 16:57
5 Tijmen van den Born Zutphen Nederland 17:38 17:36

1 km (6-7 jaar)

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Tiemen van den Broek Dieren Nederland 4:12 4:09
2 Siem Aalders Doesburg Nederland 4:20 4:19
3 Job Aalders Doesburg Nederland 4:21 4:21
4 Sven Delleman Duiven Nederland 4:34 4:33
5 Maas Stoltenberg Zaandam Nederland 4:34 4:32

500 meter (4-5

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Zare Loïs Jaspers Hummelo Nederland 2:17 2:16
2 Jelle Kappert Doesburg Nederland 2:19 2:19
3 Lou van Donk Zutphen Nederland 2:22 2:21
4 Liz Vieberink Doetinchem Nederland 2:25 2:24
5 Gijs Dik Hummelo Nederland 2:26 2:24

1 km (10-11 jaa

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Evi Sliedrecht Zevenaar Nederland 3:41 3:40
2 Koen Beekman Hoog-Keppel Nederland 3:43 3:43
3 Jurre de Jong Heelweg Nederland 3:46 3:46
4 Kayo van Hagen Didam Nederland 3:54 3:52
5 Kiefer Wassink Hoog-Keppel Nederland 3:54 3:54

1 km (8-9 jaar)

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Lenna Jansma Zelhem Nederland 4:03 4:03
2 Jelle van Ruiten Zelhem Nederland 4:04 4:03
3 Karsten Klarenbeek Dieren Nederland 4:08 4:08
4 Tygo Brussee Hummelo Nederland 4:12 4:11
5 Caitlin Borg Dieren Nederland 4:19 4:18

   Alle uitslagen

Uitslagen 10 kilometer - M35

Verwijder filter

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd Onderdeel StatsVideoFotoCert
1 1064 Heiner Wardemann Emmerich am Rhein Duitsland 35:42 35:41 10 kilometer
2 1087 Rob de Bruijn Schalkhaar Nederland 39:14 39:13 10 kilometer
3 994 Jeroen Lanters Gaanderen Nederland 39:29 39:24 10 kilometer
4 996 Jorik Huizinga Doetinchem Nederland 39:44 39:43 10 kilometer
5 999 Tristan Tieben Zelhem Nederland 40:03 40:00 10 kilometer
6 821 Eric Dik Hummelo Nederland 40:26 40:21 10 kilometer
7 808 Guido Freriks Zelhem Nederland 40:58 40:55 10 kilometer
8 1036 Maarten Tappen Doetinchem Nederland 41:59 41:54 10 kilometer
9 762 Remco van Hal Wehl Nederland 42:23 41:52 10 kilometer
10 993 Patrick Ziens Apeldoorn Nederland 42:53 42:50 10 kilometer
11 956 Niels ter Haar Bredevoort Nederland 43:46 42:59 10 kilometer
12 831 William Groothand Zwolle Nederland 44:05 43:43 10 kilometer
13 905 Quinten Knijnenburg Hoog-Keppel Nederland 44:36 44:26 10 kilometer
14 861 Freek Spanbroek Tolkamer Nederland 44:54 44:38 10 kilometer
15 1003 Michiel van Veen Huissen Nederland 45:02 44:50 10 kilometer
16 841 Igor Brandts Didam Nederland 46:01 45:52 10 kilometer
17 786 Charl Lit 's-Heerenberg Nederland 46:06 45:50 10 kilometer
18 997 Thijs Boomkamp Didam Nederland 46:34 46:12 10 kilometer
19 979 Maarten Stoltenberg Zaandam Nederland 47:25 46:50 10 kilometer
20 767 Michael Borg Dieren Nederland 47:31 47:16 10 kilometer
21 789 Patrick Ketterink Eibergen Nederland 48:30 48:18 10 kilometer
22 1018 Michel Gudden Duiven Nederland 48:51 48:37 10 kilometer
23 847 Joram van Donk Zutphen Nederland 49:31 48:37 10 kilometer
24 895 Bert Jansma Zelhem Nederland 50:02 49:08 10 kilometer
25 817 Thomas Besselink Vorden Nederland 50:54 50:34 10 kilometer
26 815 Jeroen Huisintveld Drempt Nederland 51:32 50:39 10 kilometer
27 1027 Peter Koot Varsseveld Nederland 51:52 50:36 10 kilometer
28 901 Niek Weevers Bredevoort Nederland 51:59 51:17 10 kilometer
29 771 Maikel Kooistra Spankeren Nederland 52:03 50:57 10 kilometer
30 844 Thijs van den Broek Dieren Nederland 52:24 51:17 10 kilometer
31 1004 Robert Wolsheimer Varsseveld Nederland 52:25 51:10 10 kilometer
32 769 Rene Kummeling Doetinchem Nederland 52:32 51:25 10 kilometer
33 798 Patrick Palm Zutphen Nederland 53:05 51:56 10 kilometer
34 1088 Edwin Papjes Groningen Nederland 53:19 52:21 10 kilometer
35 1052 Douwe Faber Zutphen Nederland 54:02 53:25 10 kilometer
36 846 Raymond Hoebink Silvolde Nederland 54:38 53:29 10 kilometer
37 1045 Sebastiaan Jansen Warnsveld Nederland 55:13 54:33 10 kilometer
38 1024 Sascha Hoedt Arnhem Nederland 55:31 54:42 10 kilometer
39 939 Barry Tijssen Apeldoorn Nederland 55:35 54:57 10 kilometer
40 1013 Stefan Bijsterbosch Apeldoorn Nederland 58:19 56:55 10 kilometer
41 809 Steven Meulenbeld Doesburg Nederland 1:00:16 59:38 10 kilometer
42 933 Michel van der Laan Elten Duitsland 1:00:16 59:16 10 kilometer
43 1019 Hugo Reesink 's-Heerenberg Nederland 1:00:43 59:20 10 kilometer
44 1022 Remco Wisselink Hengelo Gld Nederland 1:01:35 1:01:04 10 kilometer
45 778 William Jacobs Oosterhout Gld Nederland 1:04:41 1:03:36 10 kilometer

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.