Uitslagen Centrum Run Groesbeek

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Centrum Run Groesbeek 25-05-2019
Centrum Run Groesbeek Groesbeek

info@hardloopuitslagen.nl
https://centrumrungroesbeek.nl/
25-05-2019


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

5km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Jorit Cley - Nederland 15:12 15:12 7:26 7:47
2 Stefan Nillessen Groesbeek Nederland 15:52 15:51 7:48 8:04
3 Benjamin Schurink Team 7H Run2day Nijmegen Nederland 15:58 15:57 7:47 8:11
4 Sebastiaan Gremmen Nijmegen Nederland 16:17 16:17 7:55 8:23
5 Rutger Huisman Groesbeek Nederland 16:45 16:45 8:22 8:24

1000m jongens

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Sitotaw van Eck Kranenburg Duitsland 3:00 2:56 1:21 1:36
2 Max de Vries Nijmegen Nederland 3:02 3:01 1:22 1:39
3 Sven Rosmulder - Nederland 3:13 3:11 1:36 1:36
4 Ties Janssen Groesbeek Nederland 3:15 3:13 1:36 1:38
5 Joris Lensen Groesbeek Nederland 3:15 3:15 1:36 1:39

2.5km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Stijn Hinssen Nijmegen Nederland 8:20 8:19
2 Stef Roenhorst Nijmegen Nederland 8:53 8:52
3 Jeroen Jillissen Molenhoek Lb Nederland 8:53 8:52
4 Giovanni Fleuren Groesbeek Nederland 9:14 9:13
5 Britte Wulterkens Lent Nederland 9:35 9:35

10km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Wouter Dilling Run2Day Nijmegen Nederland 32:33 32:33 7:51 8:06 8:18 8:20
2 Gebressalasi Haptom Run2Day Nijmegen Nederland 34:52 34:51 8:01 9:04 8:59 8:49
3 Gerwin Wessels BMN Bouwmaterialen Nederland 36:06 36:06 8:38 9:03 9:11 9:14
4 Marije Peters Run2Day Nijmegen Nederland 36:54 36:53 9:11 9:18 9:19 9:07
5 Irving Froklage Groesbeek Nederland 37:48 37:47 9:06 9:23 9:36 9:45

1000M meisjes

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Daantje Bakker Nijmegen Nederland 3:21 3:21 1:37 1:44
2 Else Geertsma Wyler Duitsland 3:21 3:20 1:32 1:48
3 Famke van Rooij Groesbeek Nederland 3:27 3:26 1:40 1:47
4 Lente de Koning - Nederland 3:29 3:28 1:40 1:48
5 Pien Nieuwenhuis Groesbeek Nederland 3:35 3:34 1:40 1:54

500M jongens

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Stef Lensen Groesbeek Nederland 1:47 1:47
2 Milan van Melis - Nederland 2:01 1:56
3 Teun Coenen Groesbeek Nederland 2:03 2:02
4 Noud van Loon Groesbeek Nederland 2:06 2:05
5 Guus Aalbers Weurt Nederland 2:07 2:06

500M meisjes

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Lot Janssen Groesbeek Nederland 1:54 1:54
2 Evelien Dackus Maastricht Nederland 2:05 2:05
3 Charlotte van Geel - Nederland 2:07 2:07
4 Pien Fontijn Groesbeek Nederland 2:11 2:10
5 Laura Krause Groesbeek Nederland 2:14 2:14

Top 5 uitslagen

5km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Jorit Cley - Nederland 15:12 15:12 7:26 7:47
2 Stefan Nillessen Groesbeek Nederland 15:52 15:51 7:48 8:04
3 Benjamin Schurink Team 7H Run2day Nijmegen Nederland 15:58 15:57 7:47 8:11
4 Sebastiaan Gremmen Nijmegen Nederland 16:17 16:17 7:55 8:23
5 Rutger Huisman Groesbeek Nederland 16:45 16:45 8:22 8:24

1000m jongens

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Sitotaw van Eck Kranenburg Duitsland 3:00 2:56 1:21 1:36
2 Max de Vries Nijmegen Nederland 3:02 3:01 1:22 1:39
3 Sven Rosmulder - Nederland 3:13 3:11 1:36 1:36
4 Ties Janssen Groesbeek Nederland 3:15 3:13 1:36 1:38
5 Joris Lensen Groesbeek Nederland 3:15 3:15 1:36 1:39

2.5km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Stijn Hinssen Nijmegen Nederland 8:20 8:19
2 Stef Roenhorst Nijmegen Nederland 8:53 8:52
3 Jeroen Jillissen Molenhoek Lb Nederland 8:53 8:52
4 Giovanni Fleuren Groesbeek Nederland 9:14 9:13
5 Britte Wulterkens Lent Nederland 9:35 9:35

10km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Wouter Dilling Run2Day Nijmegen Nederland 32:33 32:33 7:51 8:06 8:18 8:20
2 Gebressalasi Haptom Run2Day Nijmegen Nederland 34:52 34:51 8:01 9:04 8:59 8:49
3 Gerwin Wessels BMN Bouwmaterialen Nederland 36:06 36:06 8:38 9:03 9:11 9:14
4 Marije Peters Run2Day Nijmegen Nederland 36:54 36:53 9:11 9:18 9:19 9:07
5 Irving Froklage Groesbeek Nederland 37:48 37:47 9:06 9:23 9:36 9:45

1000M meisjes

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Daantje Bakker Nijmegen Nederland 3:21 3:21 1:37 1:44
2 Else Geertsma Wyler Duitsland 3:21 3:20 1:32 1:48
3 Famke van Rooij Groesbeek Nederland 3:27 3:26 1:40 1:47
4 Lente de Koning - Nederland 3:29 3:28 1:40 1:48
5 Pien Nieuwenhuis Groesbeek Nederland 3:35 3:34 1:40 1:54

500M jongens

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Stef Lensen Groesbeek Nederland 1:47 1:47
2 Milan van Melis - Nederland 2:01 1:56
3 Teun Coenen Groesbeek Nederland 2:03 2:02
4 Noud van Loon Groesbeek Nederland 2:06 2:05
5 Guus Aalbers Weurt Nederland 2:07 2:06

500M meisjes

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Lot Janssen Groesbeek Nederland 1:54 1:54
2 Evelien Dackus Maastricht Nederland 2:05 2:05
3 Charlotte van Geel - Nederland 2:07 2:07
4 Pien Fontijn Groesbeek Nederland 2:11 2:10
5 Laura Krause Groesbeek Nederland 2:14 2:14

   Alle uitslagen

Verwijder filter

500M meisjes - Overall uitslagen

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdGeslacht CategorieStatsVideoFotoCert
1 95 Lot Janssen Groesbeek Nederland 1:54 1:54 M2-6
2 59 Evelien Dackus Maastricht Nederland 2:05 2:05 M2-6
3 235 Charlotte van Geel - Nederland 2:07 2:07 M2-6
4 62 Pien Fontijn Groesbeek Nederland 2:11 2:10 M2-6
5 205 Laura Krause Groesbeek Nederland 2:14 2:14 M2-6
6 143 Sophie van de Logt Groesbeek Nederland 2:16 2:16 M2-6
7 237 Lore Nillessen - Nederland 2:18 2:17 M2-6
8 131 Sophie Peters Groesbeek Nederland 2:19 2:17 M2-6
9 173 Aukje van Loon Groesbeek Nederland 2:21 2:18 M2-6
10 137 Indy Krebbers Groesbeek Nederland 2:21 2:19 M2-6
11 69 Fiene Wellesen Groesbeek Nederland 2:22 2:22 M2-6
12 177 Yara Perenboom Groesbeek Nederland 2:22 2:20 M2-6
13 231 Noa Linnenbank - Nederland 2:23 2:22 M2-6
14 60 Jasmijn Dackus Maastricht Nederland 2:23 2:23 M2-6
15 112 Vayen Thijssen Groesbeek Nederland 2:23 2:22 M2-6
16 140 Eva Thoonen Groesbeek Nederland 2:25 2:24 M2-6
17 104 Suus van den Bielerd Groesbeek Nederland 2:25 2:23 M2-6
18 217 Seline Claassen - Nederland 2:26 2:21 M2-6
19 167 Noa van den Brink Groesbeek Nederland 2:27 2:26 M2-6
20 109 Fay Grandjean Groesbeek Nederland 2:29 2:29 M2-6
21 106 Elena Kimel Malden Nederland 2:30 2:28 M2-6
22 229 Fenne Janssen - Nederland 2:33 2:28 M2-6
23 198 Lis Valentijn Nijmegen Nederland 2:33 2:30 M2-6
24 218 Lisa Jacobs - Nederland 2:34 2:28 M2-6
25 85 Lotte van Extel Groesbeek Nederland 2:40 2:36 M2-6
26 209 Lize Coppens AXITRAXI Nederland 2:41 2:40 M2-6
27 132 Jasmin Peters Groesbeek Nederland 2:42 2:39 M2-6
28 213 Cato Liebers Groesbeek Nederland 2:43 2:37 M2-6
29 180 Madelief Verbogt Groesbeek Nederland 2:44 2:40 M2-6
30 204 Juultje Aalbers Weurt Nederland 2:44 2:43 M2-6
31 155 Floor Poelen Groesbeek Nederland 2:45 2:44 M2-6
32 186 Anne Jeurissen Groesbeek Nederland 2:47 2:42 M2-6
33 216 Floor Claassen - Nederland 2:53 2:46 M2-6
34 107 Lisa Linnenbank Groesbeek Nederland 2:55 2:53 M2-6
35 160 Noa van Haaren Malden Nederland 2:57 2:54 M2-6
36 210 Caro Coppens AXITRAXI Nederland 3:08 2:59 M2-6
37 124 Diede Wijnhoven Berg en Dal Nederland 3:15 3:10 M2-6
38 61 Sanne Dackus Maastricht Nederland 3:24 3:21 M2-6
39 68 Nine Janssen Groesbeek Nederland 3:24 3:20 M2-6
40 128 Tesse Cillessen Groesbeek Nederland 3:42 3:36 M2-6
41 138 Grace Wang Malden Nederland 3:42 3:38 M2-6
42 165 Nona de Vries Groesbeek Nederland 3:47 3:40 M2-6
43 185 Julie Soetendaal Run2Day Nijmegen Nederland 4:07 4:03 M2-6
44 135 Loïs van Oldenbeek Groesbeek Nederland 4:35 4:27 M2-6
45 220 Laura Nascentes - Nederland 9:30 9:22 M2-6

500M jongens

500M meisjes

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.