Uitslagen Centrum Run Groesbeek

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Centrum Run Groesbeek 25-05-2019
Centrum Run Groesbeek Groesbeek

info@hardloopuitslagen.nl
https://centrumrungroesbeek.nl/
25-05-2019


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

5km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Jorit Cley - Nederland 15:12 15:12 7:26 7:47
2 Stefan Nillessen Groesbeek Nederland 15:52 15:51 7:48 8:04
3 Benjamin Schurink Team 7H Run2day Nijmegen Nederland 15:58 15:57 7:47 8:11
4 Sebastiaan Gremmen Nijmegen Nederland 16:17 16:17 7:55 8:23
5 Rutger Huisman Groesbeek Nederland 16:45 16:45 8:22 8:24

1000m jongens

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Sitotaw van Eck Kranenburg Duitsland 3:00 2:56 1:21 1:36
2 Max de Vries Nijmegen Nederland 3:02 3:01 1:22 1:39
3 Sven Rosmulder - Nederland 3:13 3:11 1:36 1:36
4 Ties Janssen Groesbeek Nederland 3:15 3:13 1:36 1:38
5 Joris Lensen Groesbeek Nederland 3:15 3:15 1:36 1:39

2.5km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Stijn Hinssen Nijmegen Nederland 8:20 8:19
2 Stef Roenhorst Nijmegen Nederland 8:53 8:52
3 Jeroen Jillissen Molenhoek Lb Nederland 8:53 8:52
4 Giovanni Fleuren Groesbeek Nederland 9:14 9:13
5 Britte Wulterkens Lent Nederland 9:35 9:35

10km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Wouter Dilling Run2Day Nijmegen Nederland 32:33 32:33 7:51 8:06 8:18 8:20
2 Gebressalasi Haptom Run2Day Nijmegen Nederland 34:52 34:51 8:01 9:04 8:59 8:49
3 Gerwin Wessels BMN Bouwmaterialen Nederland 36:06 36:06 8:38 9:03 9:11 9:14
4 Marije Peters Run2Day Nijmegen Nederland 36:54 36:53 9:11 9:18 9:19 9:07
5 Irving Froklage Groesbeek Nederland 37:48 37:47 9:06 9:23 9:36 9:45

1000M meisjes

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Daantje Bakker Nijmegen Nederland 3:21 3:21 1:37 1:44
2 Else Geertsma Wyler Duitsland 3:21 3:20 1:32 1:48
3 Famke van Rooij Groesbeek Nederland 3:27 3:26 1:40 1:47
4 Lente de Koning - Nederland 3:29 3:28 1:40 1:48
5 Pien Nieuwenhuis Groesbeek Nederland 3:35 3:34 1:40 1:54

500M jongens

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Stef Lensen Groesbeek Nederland 1:47 1:47
2 Milan van Melis - Nederland 2:01 1:56
3 Teun Coenen Groesbeek Nederland 2:03 2:02
4 Noud van Loon Groesbeek Nederland 2:06 2:05
5 Guus Aalbers Weurt Nederland 2:07 2:06

500M meisjes

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Lot Janssen Groesbeek Nederland 1:54 1:54
2 Evelien Dackus Maastricht Nederland 2:05 2:05
3 Charlotte van Geel - Nederland 2:07 2:07
4 Pien Fontijn Groesbeek Nederland 2:11 2:10
5 Laura Krause Groesbeek Nederland 2:14 2:14

Top 5 uitslagen

5km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Jorit Cley - Nederland 15:12 15:12 7:26 7:47
2 Stefan Nillessen Groesbeek Nederland 15:52 15:51 7:48 8:04
3 Benjamin Schurink Team 7H Run2day Nijmegen Nederland 15:58 15:57 7:47 8:11
4 Sebastiaan Gremmen Nijmegen Nederland 16:17 16:17 7:55 8:23
5 Rutger Huisman Groesbeek Nederland 16:45 16:45 8:22 8:24

1000m jongens

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Sitotaw van Eck Kranenburg Duitsland 3:00 2:56 1:21 1:36
2 Max de Vries Nijmegen Nederland 3:02 3:01 1:22 1:39
3 Sven Rosmulder - Nederland 3:13 3:11 1:36 1:36
4 Ties Janssen Groesbeek Nederland 3:15 3:13 1:36 1:38
5 Joris Lensen Groesbeek Nederland 3:15 3:15 1:36 1:39

2.5km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Stijn Hinssen Nijmegen Nederland 8:20 8:19
2 Stef Roenhorst Nijmegen Nederland 8:53 8:52
3 Jeroen Jillissen Molenhoek Lb Nederland 8:53 8:52
4 Giovanni Fleuren Groesbeek Nederland 9:14 9:13
5 Britte Wulterkens Lent Nederland 9:35 9:35

10km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Wouter Dilling Run2Day Nijmegen Nederland 32:33 32:33 7:51 8:06 8:18 8:20
2 Gebressalasi Haptom Run2Day Nijmegen Nederland 34:52 34:51 8:01 9:04 8:59 8:49
3 Gerwin Wessels BMN Bouwmaterialen Nederland 36:06 36:06 8:38 9:03 9:11 9:14
4 Marije Peters Run2Day Nijmegen Nederland 36:54 36:53 9:11 9:18 9:19 9:07
5 Irving Froklage Groesbeek Nederland 37:48 37:47 9:06 9:23 9:36 9:45

1000M meisjes

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Daantje Bakker Nijmegen Nederland 3:21 3:21 1:37 1:44
2 Else Geertsma Wyler Duitsland 3:21 3:20 1:32 1:48
3 Famke van Rooij Groesbeek Nederland 3:27 3:26 1:40 1:47
4 Lente de Koning - Nederland 3:29 3:28 1:40 1:48
5 Pien Nieuwenhuis Groesbeek Nederland 3:35 3:34 1:40 1:54

500M jongens

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Stef Lensen Groesbeek Nederland 1:47 1:47
2 Milan van Melis - Nederland 2:01 1:56
3 Teun Coenen Groesbeek Nederland 2:03 2:02
4 Noud van Loon Groesbeek Nederland 2:06 2:05
5 Guus Aalbers Weurt Nederland 2:07 2:06

500M meisjes

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Lot Janssen Groesbeek Nederland 1:54 1:54
2 Evelien Dackus Maastricht Nederland 2:05 2:05
3 Charlotte van Geel - Nederland 2:07 2:07
4 Pien Fontijn Groesbeek Nederland 2:11 2:10
5 Laura Krause Groesbeek Nederland 2:14 2:14

   Alle uitslagen

Uitslagen 1000m jongens - J7-8

Verwijder filter

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussen Onderdeel StatsVideoFotoCert
1 58 Joris Lensen Groesbeek Nederland 3:15 3:15 1:36 1:39 1000m jongens
2 228 Sebas Peeters - Nederland 3:34 3:33 1:45 1:49 1000m jongens
3 105 Vince Huisman Groesbeek Nederland 3:35 3:34 1:49 1:45 1000m jongens
4 191 Vince van Loon Groesbeek Nederland 3:38 3:35 1:44 1:52 1000m jongens
5 73 Tijn Rosmalen Malden Nederland 3:49 3:48 1:48 2:01 1000m jongens
6 76 Duuk Bakker Nijmegen Nederland 3:51 3:47 1:53 1:54 1000m jongens
7 97 Mart van Kesteren Groesbeek Nederland 3:52 3:50 1:49 2:02 1000m jongens
8 150 Timo Thoonen Groesbeek Nederland 3:53 3:49 1:48 2:01 1000m jongens
9 157 Jim Rutten Groesbeek Nederland 3:54 3:52 1:54 1:59 1000m jongens
10 63 Mees Fontijn Groesbeek Nederland 3:55 3:53 1:48 2:05 1000m jongens
11 172 Lasse Wollenberg Groesbeek Nederland 3:56 3:55 1:55 2:00 1000m jongens
12 86 Jur van Extel Groesbeek Nederland 3:57 3:56 1:53 2:03 1000m jongens
13 181 Olivier Verbogt Groesbeek Nederland 3:59 3:56 1:55 2:02 1000m jongens
14 93 Joes Janssen Groesbeek Nederland 4:01 4:01 1:58 2:04 1000m jongens
15 77 Teun Muskens Groesbeek Nederland 4:07 4:04 2:01 2:03 1000m jongens
16 82 Boris van den Tillaart Nijmegen Nederland 4:10 4:06 2:04 2:03 1000m jongens
17 154 Ties Poelen Groesbeek Nederland 4:14 4:11 2:02 2:10 1000m jongens
18 122 Bram van der Walle Malden Nederland 4:15 4:10 2:03 2:07 1000m jongens
19 66 Lars Verduijn Nijmegen Nederland 4:20 4:16 2:11 2:06 1000m jongens
20 221 Mathieus Nascentes - Nederland 4:21 4:19 2:06 2:13 1000m jongens
21 234 Koen Janssen - Nederland 4:29 4:25 2:07 2:18 1000m jongens
22 196 Ioan Rutten Groesbeek Nederland 4:32 4:30 2:07 2:23 1000m jongens
23 156 Vengda Tatar Groesbeek Nederland 4:34 4:30 2:02 2:29 1000m jongens
24 242 Elias GodSchalk - Nederland 4:39 4:36 2:12 2:24 1000m jongens
25 163 Mees van Gelderen Groesbeek Nederland 4:39 4:37 2:15 2:22 1000m jongens
26 139 Andy Haoyu Wang Malden Nederland 4:44 4:43 2:17 2:26 1000m jongens
27 148 Tom Lamers Groesbeek Nederland 4:49 4:48 2:17 2:32 1000m jongens
28 96 Jens van Kesteren Groesbeek Nederland 4:55 4:51 2:18 2:33 1000m jongens
29 133 Ruben Rutten Groesbeek Nederland 4:57 4:54 2:20 2:34 1000m jongens
30 141 Qingxi Xu Wijchen Nederland 4:58 4:56 2:22 2:34 1000m jongens
31 113 Demi Thijssen Groesbeek Nederland 13:25 4:14 2:05 2:10 1000m jongens

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.