Uitslagen Centrum Run Groesbeek

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Centrum Run Groesbeek 25-05-2019
Centrum Run Groesbeek Groesbeek

info@hardloopuitslagen.nl
https://centrumrungroesbeek.nl/
25-05-2019


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

5km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Jorit Cley - Nederland 15:12 15:12 7:26 7:47
2 Stefan Nillessen Groesbeek Nederland 15:52 15:51 7:48 8:04
3 Benjamin Schurink Team 7H Run2day Nijmegen Nederland 15:58 15:57 7:47 8:11
4 Sebastiaan Gremmen Nijmegen Nederland 16:17 16:17 7:55 8:23
5 Rutger Huisman Groesbeek Nederland 16:45 16:45 8:22 8:24

1000m jongens

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Sitotaw van Eck Kranenburg Duitsland 3:00 2:56 1:21 1:36
2 Max de Vries Nijmegen Nederland 3:02 3:01 1:22 1:39
3 Sven Rosmulder - Nederland 3:13 3:11 1:36 1:36
4 Ties Janssen Groesbeek Nederland 3:15 3:13 1:36 1:38
5 Joris Lensen Groesbeek Nederland 3:15 3:15 1:36 1:39

2.5km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Stijn Hinssen Nijmegen Nederland 8:20 8:19
2 Stef Roenhorst Nijmegen Nederland 8:53 8:52
3 Jeroen Jillissen Molenhoek Lb Nederland 8:53 8:52
4 Giovanni Fleuren Groesbeek Nederland 9:14 9:13
5 Britte Wulterkens Lent Nederland 9:35 9:35

10km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Wouter Dilling Run2Day Nijmegen Nederland 32:33 32:33 7:51 8:06 8:18 8:20
2 Gebressalasi Haptom Run2Day Nijmegen Nederland 34:52 34:51 8:01 9:04 8:59 8:49
3 Gerwin Wessels BMN Bouwmaterialen Nederland 36:06 36:06 8:38 9:03 9:11 9:14
4 Marije Peters Run2Day Nijmegen Nederland 36:54 36:53 9:11 9:18 9:19 9:07
5 Irving Froklage Groesbeek Nederland 37:48 37:47 9:06 9:23 9:36 9:45

1000M meisjes

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Daantje Bakker Nijmegen Nederland 3:21 3:21 1:37 1:44
2 Else Geertsma Wyler Duitsland 3:21 3:20 1:32 1:48
3 Famke van Rooij Groesbeek Nederland 3:27 3:26 1:40 1:47
4 Lente de Koning - Nederland 3:29 3:28 1:40 1:48
5 Pien Nieuwenhuis Groesbeek Nederland 3:35 3:34 1:40 1:54

500M jongens

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Stef Lensen Groesbeek Nederland 1:47 1:47
2 Milan van Melis - Nederland 2:01 1:56
3 Teun Coenen Groesbeek Nederland 2:03 2:02
4 Noud van Loon Groesbeek Nederland 2:06 2:05
5 Guus Aalbers Weurt Nederland 2:07 2:06

500M meisjes

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Lot Janssen Groesbeek Nederland 1:54 1:54
2 Evelien Dackus Maastricht Nederland 2:05 2:05
3 Charlotte van Geel - Nederland 2:07 2:07
4 Pien Fontijn Groesbeek Nederland 2:11 2:10
5 Laura Krause Groesbeek Nederland 2:14 2:14

Top 5 uitslagen

5km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Jorit Cley - Nederland 15:12 15:12 7:26 7:47
2 Stefan Nillessen Groesbeek Nederland 15:52 15:51 7:48 8:04
3 Benjamin Schurink Team 7H Run2day Nijmegen Nederland 15:58 15:57 7:47 8:11
4 Sebastiaan Gremmen Nijmegen Nederland 16:17 16:17 7:55 8:23
5 Rutger Huisman Groesbeek Nederland 16:45 16:45 8:22 8:24

1000m jongens

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Sitotaw van Eck Kranenburg Duitsland 3:00 2:56 1:21 1:36
2 Max de Vries Nijmegen Nederland 3:02 3:01 1:22 1:39
3 Sven Rosmulder - Nederland 3:13 3:11 1:36 1:36
4 Ties Janssen Groesbeek Nederland 3:15 3:13 1:36 1:38
5 Joris Lensen Groesbeek Nederland 3:15 3:15 1:36 1:39

2.5km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Stijn Hinssen Nijmegen Nederland 8:20 8:19
2 Stef Roenhorst Nijmegen Nederland 8:53 8:52
3 Jeroen Jillissen Molenhoek Lb Nederland 8:53 8:52
4 Giovanni Fleuren Groesbeek Nederland 9:14 9:13
5 Britte Wulterkens Lent Nederland 9:35 9:35

10km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Wouter Dilling Run2Day Nijmegen Nederland 32:33 32:33 7:51 8:06 8:18 8:20
2 Gebressalasi Haptom Run2Day Nijmegen Nederland 34:52 34:51 8:01 9:04 8:59 8:49
3 Gerwin Wessels BMN Bouwmaterialen Nederland 36:06 36:06 8:38 9:03 9:11 9:14
4 Marije Peters Run2Day Nijmegen Nederland 36:54 36:53 9:11 9:18 9:19 9:07
5 Irving Froklage Groesbeek Nederland 37:48 37:47 9:06 9:23 9:36 9:45

1000M meisjes

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Daantje Bakker Nijmegen Nederland 3:21 3:21 1:37 1:44
2 Else Geertsma Wyler Duitsland 3:21 3:20 1:32 1:48
3 Famke van Rooij Groesbeek Nederland 3:27 3:26 1:40 1:47
4 Lente de Koning - Nederland 3:29 3:28 1:40 1:48
5 Pien Nieuwenhuis Groesbeek Nederland 3:35 3:34 1:40 1:54

500M jongens

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Stef Lensen Groesbeek Nederland 1:47 1:47
2 Milan van Melis - Nederland 2:01 1:56
3 Teun Coenen Groesbeek Nederland 2:03 2:02
4 Noud van Loon Groesbeek Nederland 2:06 2:05
5 Guus Aalbers Weurt Nederland 2:07 2:06

500M meisjes

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Lot Janssen Groesbeek Nederland 1:54 1:54
2 Evelien Dackus Maastricht Nederland 2:05 2:05
3 Charlotte van Geel - Nederland 2:07 2:07
4 Pien Fontijn Groesbeek Nederland 2:11 2:10
5 Laura Krause Groesbeek Nederland 2:14 2:14

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.