Uitslagen iRunBfit

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen iRunBfit 17-04-2019

iRunBfit Didam

info@hardloopuitslagen.nl

17-04-2019


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

2,5 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Ralf van der Burg hv1b Nederland 13:18 12:59
2 Jara Havekes hv1a Nederland 13:24 12:51
3 Robin Schiessl z1c Nederland 14:22 14:06
4 Isis Schepers DV1A Nederland 14:27 14:27
5 Arian Jam hh1b Nederland 14:28 14:26

5 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Noud Derks - Nederland 22:07 22:01
2 Tomas Vissink Docent Nederland 22:07 22:04
3 Nick Vermeulen Docent Nederland 22:08 22:03
4 Thomas Rosendaal dm1A Nederland 23:36 23:24
5 Niek Roording dH1A Nederland 23:39 23:38

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

Top 5 uitslagen

2,5 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Ralf van der Burg hv1b Nederland 13:18 12:59
2 Jara Havekes hv1a Nederland 13:24 12:51
3 Robin Schiessl z1c Nederland 14:22 14:06
4 Isis Schepers DV1A Nederland 14:27 14:27
5 Arian Jam hh1b Nederland 14:28 14:26

5 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Noud Derks - Nederland 22:07 22:01
2 Tomas Vissink Docent Nederland 22:07 22:04
3 Nick Vermeulen Docent Nederland 22:08 22:03
4 Thomas Rosendaal dm1A Nederland 23:36 23:24
5 Niek Roording dH1A Nederland 23:39 23:38

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

   Alle uitslagen

Uitslagen 2,5 km - V

Verwijder filter

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd Onderdeel StatsVideoFotoCert
1 514 Robin Schiessl z1c Nederland 14:22 14:06 2,5 km
2 121 Isis Schepers DV1A Nederland 14:27 14:27 2,5 km
3 185 Lara van Hunen hh1b Nederland 15:14 15:07 2,5 km
4 184 Nathalie Hoekstra hh1b Nederland 15:14 15:04 2,5 km
5 117 Marit Kruijs, de DV1A Nederland 15:15 15:13 2,5 km
6 115 Hielke IJzendoorn, van DV1A Nederland 15:16 15:13 2,5 km
7 118 Jonna Nibbeling DV1A Nederland 15:16 15:14 2,5 km
8 124 Britt Strikkeling DV1A Nederland 15:17 15:17 2,5 km
9 114 Tindra Have, ten DV1A Nederland 15:21 15:20 2,5 km
10 271 Ilse Raaijmakers hv1b Nederland 15:21 15:12 2,5 km
11 264 Salisa Damiana hv1b Nederland 15:21 15:10 2,5 km
12 486 Stephanie van Dongen z1b Nederland 15:30 15:27 2,5 km
13 120 Puck Postema DV1A Nederland 15:36 15:36 2,5 km
14 448 Wendy de Haas ouder Nederland 15:37 15:15 2,5 km
15 112 Dyonne Drift, van der DV1A Nederland 15:37 15:37 2,5 km
16 148 Lisa Koster hh1a Nederland 15:52 15:49 2,5 km
17 511 Luna Bussing z1c Nederland 16:04 15:28 2,5 km
18 296 Yara Schipper hv1c Nederland 16:16 15:41 2,5 km
19 267 Sophie Hendriks hv1b Nederland 16:23 16:21 2,5 km
20 270 Mila Luising hv1b Nederland 16:23 16:21 2,5 km
21 69 Lien Bod dm1b Nederland 16:35 16:11 2,5 km
22 454 Rick Klein Bleumink z1a Nederland 16:39 15:47 2,5 km
23 76 Tessa Peters dm1b Nederland 16:43 16:19 2,5 km
24 295 Fenne Koers hv1c Nederland 16:47 16:08 2,5 km
25 508 Louran Tomassen z1c Nederland 16:51 16:15 2,5 km
26 119 Yara Polman DV1A Nederland 16:52 16:50 2,5 km
27 292 Rana Bulut hv1c Nederland 16:54 16:13 2,5 km
28 293 Katelijne Dijkstra hv1c Nederland 17:03 16:23 2,5 km
29 266 Myrthe Helmink hv1b Nederland 17:05 16:35 2,5 km
30 274 Daya Verheij hv1b Nederland 17:08 16:39 2,5 km
31 488 Zoë van de Kamp z1b Nederland 17:08 16:37 2,5 km
32 71 Linn Egging dm1b Nederland 17:13 16:49 2,5 km
33 79 Jade Wenting dm1b Nederland 17:14 16:52 2,5 km
34 74 Anne Lubbers dm1b Nederland 17:14 16:51 2,5 km
35 75 Milou Peters dm1b Nederland 17:15 16:50 2,5 km
36 275 Melissa Vos hv1b Nederland 17:15 16:59 2,5 km
37 447 Marjolijn van Steek ouder Nederland 17:18 17:08 2,5 km
38 482 Isa Sanders z1b Nederland 17:18 17:00 2,5 km
39 179 Lisa Ankersmit hh1b Nederland 17:21 17:10 2,5 km
40 263 Lynn van Aken hv1b Nederland 17:22 17:18 2,5 km
41 513 Laura Klaassen z1c Nederland 17:24 17:12 2,5 km
42 512 Mila Janssen z1c Nederland 17:25 17:12 2,5 km
43 189 Silke Riggeling hh1b Nederland 17:25 17:13 2,5 km
44 146 Merel Heussen hh1a Nederland 17:30 17:27 2,5 km
45 143 Dominique Bosman hh1a Nederland 17:30 17:27 2,5 km
46 483 Anniek Terwisscha z1b Nederland 17:31 17:27 2,5 km
47 210 Dayna Mons hh1c Nederland 17:31 16:42 2,5 km
48 145 Eline ter Harmsel hh1a Nederland 17:32 17:29 2,5 km
49 49 Indy Polman dm1A Nederland 17:33 17:12 2,5 km
50 297 Kiara Verpoort hv1c Nederland 17:51 17:03 2,5 km
51 505 Tygo Poodt z1c Nederland 17:51 17:35 2,5 km
52 212 Noortje van Someren hh1c Nederland 18:23 17:38 2,5 km
53 510 Lynn Bolt z1c Nederland 18:28 18:11 2,5 km
54 516 Indy van de Steeg z1c Nederland 18:29 18:14 2,5 km
55 500 Jorn de Bruin z1c Nederland 18:29 17:53 2,5 km
56 269 Joelle Kurp hv1b Nederland 18:42 18:28 2,5 km
57 268 Lara Krechting hv1b Nederland 18:42 18:30 2,5 km
58 204 Sarah Broekhuizen hh1c Nederland 18:43 17:57 2,5 km
59 187 Mikki Lindeman hh1b Nederland 18:43 18:36 2,5 km
60 244 Esmee van Logtenstein hv1a Nederland 18:50 18:17 2,5 km
61 249 Maud Wesselkamp hv1a Nederland 18:51 18:17 2,5 km
62 243 Zoë Jansen hv1a Nederland 18:51 18:17 2,5 km
63 247 Anna Weijers hv1a Nederland 18:51 18:19 2,5 km
64 509 Eddie van Alst z1c Nederland 18:53 18:04 2,5 km
65 502 Mustafa Kiliinc z1c Nederland 19:01 18:42 2,5 km
66 123 Myrthe Sletterink DV1A Nederland 19:14 19:14 2,5 km
67 113 Robyn Haagen DV1A Nederland 19:14 19:14 2,5 km
68 122 Elpida Sistakis DV1A Nederland 19:15 19:15 2,5 km
69 240 Astrid Bötzel hv1a Nederland 19:17 19:11 2,5 km
70 110 Esra Akbayir DV1A Nederland 19:25 19:22 2,5 km
71 116 Amber Krechting DV1A Nederland 19:25 19:22 2,5 km
72 265 Febe Giesbers hv1b Nederland 19:27 18:38 2,5 km
73 485 Kyra Hoffman z1b Nederland 19:48 19:28 2,5 km
74 248 Annemie van Welij hv1a Nederland 19:49 19:14 2,5 km
75 487 Fin Doornenbal z1b Nederland 19:49 19:29 2,5 km
76 72 Chelsea Heijmen dm1b Nederland 19:50 19:30 2,5 km
77 273 Rosa Teunissen hv1b Nederland 19:50 19:49 2,5 km
78 489 Leen Butrous z1b Nederland 19:51 19:33 2,5 km
79 507 Collin Storm z1c Nederland 19:59 19:44 2,5 km
80 5 Merel Troost agora Nederland 20:14 19:22 2,5 km
81 6 Anouk Eijt agora Nederland 20:14 19:22 2,5 km
82 294 Iris van Hummel hv1c Nederland 20:16 19:36 2,5 km
83 68 Lotte Aaldering dm1b Nederland 20:17 19:45 2,5 km
84 51 Carlijn Strikkeling dm1A Nederland 20:18 19:40 2,5 km
85 77 Anne Stavast dm1b Nederland 20:37 19:57 2,5 km
86 413 Chris Janssen L1g Nederland 20:39 19:50 2,5 km
87 53 Iris Toonk dm1A Nederland 20:39 20:29 2,5 km
88 412 Danique Huisman L1g Nederland 20:42 20:01 2,5 km
89 238 Manou Ancona hv1a Nederland 20:43 19:55 2,5 km
90 242 Emma van Essen hv1a Nederland 20:45 19:55 2,5 km
91 503 Tristen Koenders z1c Nederland 20:48 20:34 2,5 km
92 181 Ilse Dijkstra hh1b Nederland 20:53 20:45 2,5 km
93 149 Romy Lammers hh1a Nederland 20:54 20:52 2,5 km
94 144 Shauny Derksen hh1a Nederland 20:55 20:50 2,5 km
95 70 Danique te Braak dm1b Nederland 21:05 20:51 2,5 km
96 78 Mare Verheijen dm1b Nederland 21:06 20:52 2,5 km
97 80 Buse Zorluer dm1b Nederland 21:07 20:35 2,5 km
98 372 Emina Selimovic L1e Nederland 21:11 20:39 2,5 km
99 368 Angel Frederiks L1e Nederland 21:11 20:40 2,5 km
100 203 Maya Beishuizen hh1c Nederland 21:12 20:23 2,5 km
101 272 Vienna Tanzer hv1b Nederland 21:12 20:25 2,5 km
102 209 Jennifer Markerink hh1c Nederland 21:17 20:49 2,5 km
103 517 Jill Straatman z1c Nederland 21:17 20:47 2,5 km
104 458 Hannah Hunting z1a Nederland 21:23 20:50 2,5 km
105 461 Shayenna Roumimper z1a Nederland 21:23 20:54 2,5 km
106 459 Eva Jacobs z1a Nederland 21:24 20:54 2,5 km
107 506 Thijs Rompelaar z1c Nederland 21:34 20:59 2,5 km
108 153 Laura Worm hh1a Nederland 21:44 21:40 2,5 km
109 371 Shirley Schlief L1e Nederland 21:45 21:12 2,5 km
110 246 Mieke Visser hv1a Nederland 21:49 21:14 2,5 km
111 47 Beryl Greven dm1A Nederland 22:04 21:54 2,5 km
112 46 Charlotte Gelder, van dm1A Nederland 22:04 21:51 2,5 km
113 245 Britt Meurs hv1a Nederland 22:05 21:59 2,5 km
114 91 Marloes Echter Docent Nederland 22:35 22:27 2,5 km
115 519 Lisa Westhof z1c Nederland 22:35 22:22 2,5 km
116 501 Kevin te Dorsthorst z1c Nederland 22:38 22:03 2,5 km
117 180 Sofie Arentz hh1b Nederland 22:44 22:39 2,5 km
118 190 Romy Thannhauser hh1b Nederland 22:44 22:40 2,5 km
119 183 Mickey van Haren hh1b Nederland 22:45 22:38 2,5 km
120 239 Julia Boss hv1a Nederland 22:47 22:15 2,5 km
121 186 Jasmijn Jonker hh1b Nederland 23:17 23:11 2,5 km
122 182 Luna Geerts hh1b Nederland 23:17 23:10 2,5 km
123 430 Elena Frieswijk L1h Nederland 23:42 23:05 2,5 km
124 515 Mirre Schipper z1c Nederland 23:52 23:35 2,5 km
125 207 Danique Heijltjes hh1c Nederland 23:52 23:07 2,5 km
126 7 Dominique Bonke agora Nederland 23:52 23:38 2,5 km
127 142 Romi Beijkirch hh1a Nederland 24:20 24:16 2,5 km
128 409 Silke Berendsen L1g Nederland 24:54 24:27 2,5 km
129 73 Lynn Klaasen dm1b Nederland 24:54 24:31 2,5 km
130 50 Jill Sanders dm1A Nederland 24:54 24:26 2,5 km
131 411 Amy Eman L1g Nederland 24:54 24:28 2,5 km
132 19 Denice Berg, van den dH1A Nederland 24:55 24:24 2,5 km
133 4 Dionne Lammers agora Nederland 25:13 24:19 2,5 km
134 335 Lavinia Kock L1c Nederland 25:13 24:30 2,5 km
135 373 Noa van Wienen L1e Nederland 25:14 25:13 2,5 km
136 151 Ellen Peterse hh1a Nederland 25:15 25:13 2,5 km
137 460 Jade Janssen z1a Nederland 25:26 24:37 2,5 km
138 455 Luka Spin z1a Nederland 25:26 24:35 2,5 km
139 316 Jula jansen L1a Nederland 26:33 25:54 2,5 km
140 327 Robin Evers L1b Nederland 26:34 25:54 2,5 km
141 317 Riley Spies L1a Nederland 26:34 25:55 2,5 km
142 504 Casper Meijles z1c Nederland 26:41 26:05 2,5 km
143 353 Esmeralda Hosmus L1d Nederland 27:51 27:32 2,5 km
144 354 Stacey de Reus L1d Nederland 27:51 27:32 2,5 km
145 350 Nehir Akdemir L1d Nederland 27:51 27:34 2,5 km
146 352 Roos Berendsen L1d Nederland 27:52 27:34 2,5 km
147 388 Skye Jeurissen L1f Nederland 28:06 28:00 2,5 km
148 452 Daan Buurman z1a Nederland 28:34 27:43 2,5 km
149 453 Manoah Jurcka z1a Nederland 28:47 28:41 2,5 km
150 208 Rana Kocak hh1c Nederland 30:07 29:23 2,5 km
151 206 Dilay Demiral hh1c Nederland 30:07 29:23 2,5 km
152 457 Aleyna Bolek z1a Nederland 30:08 29:24 2,5 km
153 336 Kaylee van Os L1c Nederland 32:28 31:43 2,5 km
154 48 Demy Peters dm1A Nederland 32:30 32:18 2,5 km
155 45 Naomi Burgmeijer dm1A Nederland 32:31 32:19 2,5 km
156 328 Phelycia Verhoeven L1b Nederland 32:47 32:09 2,5 km
157 188 Sophie Parker hh1b Nederland 33:31 33:20 2,5 km
158 150 Dana Leeuwesteijn hh1a Nederland 33:38 33:34 2,5 km

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.