Uitslagen Olympic Moves Assen

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Olympic Moves Assen 11-04-2019
Olympic Moves Assen Assen

info@hardloopuitslagen.nl

11-04-2019


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

klas 1 jongens

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Finn Heuts - Nederland 8:27 8:27
2 Justin Postma - Nederland 8:33 8:33
3 Arend Veenstra - Nederland 8:35 8:35
4 Sven Meinen - Nederland 8:35 8:35
5 Twan Vossebelt - Nederland 8:37 8:37

klas 3 jongens

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Max Swabedissen - Nederland 13:02 13:02
2 Stefan Maas - Nederland 13:23 13:23
3 Quinn Quadvlieg - Nederland 13:33 13:33
4 Jidde ten Asbroek - Nederland 13:55 13:55
5 Twan Meinen - Nederland 13:58 13:58

Schoolteam jong

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Manolito Musters - Nederland 12:43 12:43
2 Finn van den IJssel - Nederland 12:46 12:46
3 Dave Mulderij - Nederland 13:03 13:03
4 Michiel Wellink - Nederland 13:16 13:16
5 Koen Jonker - Nederland 13:18 13:18

Schoolteam meis

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Nienke van Dijk - Nederland 15:16 15:16
2 Sanne Niestijl - Nederland 15:33 15:33
3 Elin Slagt - Nederland 15:37 15:37
4 Lara van Reenen - Nederland 15:51 15:51
5 Joelle de Ruiter - Nederland 16:04 16:04

klas 1 meisjes

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Esmee Smal - Nederland 9:07 9:07
2 Demi Scholten - Nederland 9:15 9:15
3 Mirthe Mank - Nederland 9:39 9:39
4 Rosalie van Dijk - Nederland 9:46 9:46
5 Yara de Boer - Nederland 9:46 9:46

klas 2 jongens

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Douwe Penninkhof - Nederland 8:10 8:10
2 Danny Vos - Nederland 8:19 8:19
3 Yohannes Zermickael Tekle - Nederland 8:25 8:25
4 Noel Ffrijns - Nederland 8:29 8:29
5 Jochem Spoolder - Nederland 8:32 8:32

klas 2 meisjes

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Femke Yska - Nederland 9:04 9:04
2 Iris Turksema - Nederland 9:05 9:05
3 Céline Spinder - Nederland 9:07 9:07
4 Fien van de Sanden - Nederland 9:07 9:07
5 Charley Blide - Nederland 9:27 9:27

klas 3 meisjes

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Lynn van Ham - Nederland 15:41 15:41
2 Iris van der Heuvel - Nederland 15:49 15:49
3 Hannah Talstra - Nederland 16:02 16:02
4 Renate Bakker - Nederland 16:33 16:33
5 Noa Tilkema - Nederland 16:38 16:38

Top 5 uitslagen

klas 1 jongens

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Finn Heuts - Nederland 8:27 8:27
2 Justin Postma - Nederland 8:33 8:33
3 Arend Veenstra - Nederland 8:35 8:35
4 Sven Meinen - Nederland 8:35 8:35
5 Twan Vossebelt - Nederland 8:37 8:37

klas 3 jongens

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Max Swabedissen - Nederland 13:02 13:02
2 Stefan Maas - Nederland 13:23 13:23
3 Quinn Quadvlieg - Nederland 13:33 13:33
4 Jidde ten Asbroek - Nederland 13:55 13:55
5 Twan Meinen - Nederland 13:58 13:58

Schoolteam jong

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Manolito Musters - Nederland 12:43 12:43
2 Finn van den IJssel - Nederland 12:46 12:46
3 Dave Mulderij - Nederland 13:03 13:03
4 Michiel Wellink - Nederland 13:16 13:16
5 Koen Jonker - Nederland 13:18 13:18

Schoolteam meis

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Nienke van Dijk - Nederland 15:16 15:16
2 Sanne Niestijl - Nederland 15:33 15:33
3 Elin Slagt - Nederland 15:37 15:37
4 Lara van Reenen - Nederland 15:51 15:51
5 Joelle de Ruiter - Nederland 16:04 16:04

klas 1 meisjes

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Esmee Smal - Nederland 9:07 9:07
2 Demi Scholten - Nederland 9:15 9:15
3 Mirthe Mank - Nederland 9:39 9:39
4 Rosalie van Dijk - Nederland 9:46 9:46
5 Yara de Boer - Nederland 9:46 9:46

klas 2 jongens

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Douwe Penninkhof - Nederland 8:10 8:10
2 Danny Vos - Nederland 8:19 8:19
3 Yohannes Zermickael Tekle - Nederland 8:25 8:25
4 Noel Ffrijns - Nederland 8:29 8:29
5 Jochem Spoolder - Nederland 8:32 8:32

klas 2 meisjes

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Femke Yska - Nederland 9:04 9:04
2 Iris Turksema - Nederland 9:05 9:05
3 Céline Spinder - Nederland 9:07 9:07
4 Fien van de Sanden - Nederland 9:07 9:07
5 Charley Blide - Nederland 9:27 9:27

klas 3 meisjes

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Lynn van Ham - Nederland 15:41 15:41
2 Iris van der Heuvel - Nederland 15:49 15:49
3 Hannah Talstra - Nederland 16:02 16:02
4 Renate Bakker - Nederland 16:33 16:33
5 Noa Tilkema - Nederland 16:38 16:38

   Alle uitslagen

klas 1 jongens

klas 3 jongens

Schoolteam jong

Schoolteam meis

klas 1 meisjes

klas 2 jongens

klas 2 meisjes

klas 3 meisjes

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.