Uitslagen Safari Trail

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Safari Trail 27-01-2019

Safari Trail Arnhem

info@hardloopuitslagen.nl

27-01-2019


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

33 km Giraffetr

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Maarten Kole Arnhem Nederland 2:29:24 2:29:24
2 Peter Mayringer Veenendaal Nederland 2:31:37 2:31:34
3 Walter Houtzager Oost-Souburg Nederland 2:36:40 2:36:38
4 Tom van de Belt Huissen Nederland 2:44:43 2:44:43
5 Glen Bal B-Westerlo Belgie 2:49:53 2:49:53

22 km Zebratrai

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Edwin Bos Barneveld Nederland 1:31:59 1:31:59
2 Gerben Kraaij Barneveld Nederland 1:35:10 1:35:07
3 Henk Bos Barneveld Nederland 1:35:17 1:35:16
4 Michiel Brands Huissen Nederland 1:35:46 1:35:43
5 Freek de Best Heumen Nederland 1:36:26 1:36:25

11 km Buffeltra

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Jasper Kunst Amsterdam Nederland 46:54 46:54
2 Ronald Eitens - Nederland 47:09 47:09
3 Mark van de Hel Arnhem Nederland 47:56 47:56
4 Wouter Egas Amersfoort Nederland 48:54 48:54
5 Joost Bekkers Oosterbeek Nederland 49:36 49:35

5 km Leeuwenloo

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Thomas Gonggrijp Gendringen Nederland 19:34 19:33
2 Job van Dongen Delft Nederland 19:43 19:35
3 Florian Löwik Arnhem Nederland 19:49 19:49
4 Jesper Speekenbrink Arnhem Nederland 19:52 19:45
5 Robin Baken Westerhoven Nederland 20:09 20:06

Welpentrail

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Ilja Toonen Nijmegen Nederland 5:44 5:43 2:48 2:56
2 Lars Vreugdenhil Arnhem Nederland 5:45 5:44 2:48 2:56
3 Koen Entius Arnhem Nederland 6:18 6:17 3:12 3:06
4 Mare Versluis Duiven Nederland 6:24 6:24 3:01 3:23
5 Mees van der Donk Arnhem Nederland 6:45 6:43 3:18 3:26

Pandatrail

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Mingus Owen Arnhem Nederland 3:02 3:02
2 Karsten Klarenbeek Dieren Nederland 3:19 3:17
3 Wolf Zeijlemaker Arnhem Nederland 3:21 3:19
4 Cas Jansen Zevenaar Nederland 3:26 3:26
5 Leandra de Jong De Steeg Nederland 3:31 3:31

Top 5 uitslagen

33 km Giraffetr

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Maarten Kole Arnhem Nederland 2:29:24 2:29:24
2 Peter Mayringer Veenendaal Nederland 2:31:37 2:31:34
3 Walter Houtzager Oost-Souburg Nederland 2:36:40 2:36:38
4 Tom van de Belt Huissen Nederland 2:44:43 2:44:43
5 Glen Bal B-Westerlo Belgie 2:49:53 2:49:53

22 km Zebratrai

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Edwin Bos Barneveld Nederland 1:31:59 1:31:59
2 Gerben Kraaij Barneveld Nederland 1:35:10 1:35:07
3 Henk Bos Barneveld Nederland 1:35:17 1:35:16
4 Michiel Brands Huissen Nederland 1:35:46 1:35:43
5 Freek de Best Heumen Nederland 1:36:26 1:36:25

11 km Buffeltra

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Jasper Kunst Amsterdam Nederland 46:54 46:54
2 Ronald Eitens - Nederland 47:09 47:09
3 Mark van de Hel Arnhem Nederland 47:56 47:56
4 Wouter Egas Amersfoort Nederland 48:54 48:54
5 Joost Bekkers Oosterbeek Nederland 49:36 49:35

5 km Leeuwenloo

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Thomas Gonggrijp Gendringen Nederland 19:34 19:33
2 Job van Dongen Delft Nederland 19:43 19:35
3 Florian Löwik Arnhem Nederland 19:49 19:49
4 Jesper Speekenbrink Arnhem Nederland 19:52 19:45
5 Robin Baken Westerhoven Nederland 20:09 20:06

Welpentrail

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Ilja Toonen Nijmegen Nederland 5:44 5:43 2:48 2:56
2 Lars Vreugdenhil Arnhem Nederland 5:45 5:44 2:48 2:56
3 Koen Entius Arnhem Nederland 6:18 6:17 3:12 3:06
4 Mare Versluis Duiven Nederland 6:24 6:24 3:01 3:23
5 Mees van der Donk Arnhem Nederland 6:45 6:43 3:18 3:26

Pandatrail

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Mingus Owen Arnhem Nederland 3:02 3:02
2 Karsten Klarenbeek Dieren Nederland 3:19 3:17
3 Wolf Zeijlemaker Arnhem Nederland 3:21 3:19
4 Cas Jansen Zevenaar Nederland 3:26 3:26
5 Leandra de Jong De Steeg Nederland 3:31 3:31

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.