Uitslagen Rondje Nederland

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Rondje Nederland 17-03-2019

Rondje Nederland Arnhem

info@hardloopuitslagen.nl

17-03-2019


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

1 km Jeugdloop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Mingus Owen Arnhem Nederland 4:28 4:28
2 Billie Cordes 5 Nederland 4:52 4:50
3 Wolf Zeijlemaker 5 Nederland 4:53 4:51
4 Luuk den Hartog Arnhem Nederland 5:00 4:59
5 Niek Smit 5B Nederland 5:01 5:00

2.5 km Jeugdloo

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Behzad Sarabi 8 Nederland 9:58 9:56
2 Sophie Eikendal Rhenen Nederland 9:58 9:57
3 Ninthe Koks Apeldoorn Nederland 10:31 10:30
4 Samuel Veenbergen Deventer Nederland 10:36 10:32
5 Mare Tebes Arnhem Nederland 10:36 10:35

5 km Prestatiel

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Arie Owen Arnhem Nederland 16:58 16:58
2 Jawad Tlemsser C01 Nederland 17:16 17:15
3 Anne Wiersma Ede Gld Nederland 17:39 17:39
4 Max Swabedissen Rijssen Nederland 18:19 18:19
5 Gijs Buddeke Arnhem Nederland 18:48 18:47

10 km Prestatie

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Gert-Jan Wassink Apeldoorn Nederland 33:24 33:24 16:47 16:38
2 Harvard Lalit Oosterbeek Nederland 33:48 33:48
3 Vincent Koch Arnhem Nederland 37:50 37:48 18:47 19:03
4 Bart Combee Arnhem Nederland 37:56 37:54 18:47 19:10
5 Jasper Goedhart Arnhem Nederland 38:12 38:09 18:53 19:19

Top 5 uitslagen

1 km Jeugdloop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Mingus Owen Arnhem Nederland 4:28 4:28
2 Billie Cordes 5 Nederland 4:52 4:50
3 Wolf Zeijlemaker 5 Nederland 4:53 4:51
4 Luuk den Hartog Arnhem Nederland 5:00 4:59
5 Niek Smit 5B Nederland 5:01 5:00

2.5 km Jeugdloo

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Behzad Sarabi 8 Nederland 9:58 9:56
2 Sophie Eikendal Rhenen Nederland 9:58 9:57
3 Ninthe Koks Apeldoorn Nederland 10:31 10:30
4 Samuel Veenbergen Deventer Nederland 10:36 10:32
5 Mare Tebes Arnhem Nederland 10:36 10:35

5 km Prestatiel

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Arie Owen Arnhem Nederland 16:58 16:58
2 Jawad Tlemsser C01 Nederland 17:16 17:15
3 Anne Wiersma Ede Gld Nederland 17:39 17:39
4 Max Swabedissen Rijssen Nederland 18:19 18:19
5 Gijs Buddeke Arnhem Nederland 18:48 18:47

10 km Prestatie

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Gert-Jan Wassink Apeldoorn Nederland 33:24 33:24 16:47 16:38
2 Harvard Lalit Oosterbeek Nederland 33:48 33:48
3 Vincent Koch Arnhem Nederland 37:50 37:48 18:47 19:03
4 Bart Combee Arnhem Nederland 37:56 37:54 18:47 19:10
5 Jasper Goedhart Arnhem Nederland 38:12 38:09 18:53 19:19

   Alle uitslagen

Verwijder filter

2.5 km Jeugdloo - Overall uitslagen

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdGeslacht CategorieStatsVideoFotoCert
1 537 Behzad Sarabi 8 Nederland 9:58 9:56 J9-12
2 842 Sophie Eikendal Rhenen Nederland 9:58 9:57 M9-12
3 762 Ninthe Koks Apeldoorn Nederland 10:31 10:30 M9-12
4 988 Samuel Veenbergen Deventer Nederland 10:36 10:32 J9-12
5 641 Mare Tebes Arnhem Nederland 10:36 10:35 M9-12
6 587 Niek Rutjes 8 Nederland 10:43 10:42 J9-12
7 644 Yvo van den IJssel Duiven Nederland 10:44 10:43 J9-12
8 700 Mika Veldink Arnhem Nederland 10:47 10:46 J9-12
9 862 Alexander Naasz Arnhem Nederland 10:49 10:48 J9-12
10 557 Fenne Geerts 7 Nederland 10:53 10:50 M9-12
11 480 Jonas Waanders 6 Nederland 10:55 10:52 J9-12
12 684 Elvira Jansen Dieren Nederland 10:54 10:53 M9-12
13 768 Mees van der Donk Arnhem Nederland 11:05 11:03 J9-12
14 935 Lynn Oosterhuis Apeldoorn Nederland 11:05 11:05 M9-12
15 543 Daan van Aalst 8 Nederland 11:06 11:05 J9-12
16 763 Kira Kanditt Korschenbroich Duitsland 11:09 11:09 M9-12
17 565 Thomas Vossen 7 Nederland 11:13 11:11 J9-12
18 607 Tijs Buninga 8 Nederland 11:12 11:12 J9-12
19 648 Sietse Kruizinga Pijnacker Nederland 11:24 11:20 J9-12
20 538 Abubacar Mansaray 8 Nederland 11:24 11:23 J9-12
21 562 Floris Vossen 6 Nederland 11:29 11:29 J9-12
22 509 Flint Cordes 7 Nederland 11:32 11:31 J9-12
23 546 Tim Tim 6 Nederland 11:32 11:31 J9-12
24 867 Olaf Langeslag Kampen Nederland 11:38 11:35 J9-12
25 549 Job Teeuwes 6 Nederland 11:41 11:40 J9-12
26 845 Jasper Burghout Apeldoorn Nederland 11:41 11:40 J9-12
27 505 Simon Zevenhuizen 7 Nederland 11:47 11:47 J9-12
28 554 Peter Blanken 7 Nederland 11:50 11:48 J9-12
29 820 Mees Meeuwisse Arnhem Nederland 11:55 11:51 J9-12
30 575 Thijmen ten Hoove 6 Nederland 11:55 11:53 J9-12
31 449 Loes Hendriks 5 Nederland 11:56 11:54 M9-12
32 604 Dagmawi Mekonen 7 Nederland 12:03 12:03 J9-12
33 952 Douwe van Pellen Arnhem Nederland 12:08 12:03 J9-12
34 927 Miro Meeuwisse Utrecht Nederland 12:10 12:05 J9-12
35 556 Broes Keen 7 Nederland 12:15 12:06 J9-12
36 623 Rens Braat 7 Nederland 12:09 12:07 J9-12
37 930 Tom Schuren Velp Gld Nederland 12:18 12:16 J9-12
38 518 Mauro Buitenhuis 7 Nederland 12:22 12:21 J9-12
39 857 Claudio Schiavon Almere Nederland 12:32 12:23 J9-12
40 497 Linde van Dillen 8 Nederland 12:32 12:27 M9-12
41 444 Olivier Kole 7 Nederland 12:29 12:27 J9-12
42 519 Ruben Kleinhesselink 6 Nederland 12:35 12:28 J9-12
43 859 Ties Looze Arnhem Nederland 12:29 12:28 J9-12
44 586 Jelte Rutjes 6 Nederland 12:30 12:29 J9-12
45 811 Tim van Ottele Arnhem Nederland 12:32 12:30 J9-12
46 550 Joep Binnen 6 Nederland 12:38 12:35 J9-12
47 588 Duncan Tiegelaar 6 Nederland 12:38 12:36 J9-12
48 656 Lieve Aldewereld Velp Gld Nederland 12:40 12:37 M9-12
49 609 Julian Gielen 6B Nederland 12:51 12:41 J9-12
50 613 Julius de Vries 6B Nederland 12:46 12:41 J9-12
51 536 Maroua Bourich 8 Nederland 12:43 12:42 M9-12
52 636 Mikael Smidts Elst Gld Nederland 12:49 12:42 J9-12
53 582 Koen Smorenburg 6 Nederland 12:44 12:44 J9-12
54 564 Lude Britstra 7 Nederland 12:48 12:45 J9-12
55 637 Sietse Thijs Arnhem Nederland 12:53 12:47 J9-12
56 522 Dries de Klein 7 Nederland 12:56 12:50 J9-12
57 500 Gijs van Gogh 8 Nederland 12:56 12:51 J9-12
58 589 Aadil Omar 6 Nederland 12:52 12:52 J9-12
59 708 Jadee Olsman Zevenaar Nederland 12:57 12:55 J9-12
60 605 Lieke Scheerder 8 Nederland 13:05 13:02 M9-12
61 698 Siem Bosch Arnhem Nederland 13:08 13:02 J9-12
62 639 Eli Geltink Arnhem Nederland 13:06 13:03 M9-12
63 657 Guus Aldewereld Velp Gld Nederland 13:08 13:07 J9-12
64 502 Joshua Otten 8 Nederland 13:14 13:09 J9-12
65 560 Femke van der Zande 7 Nederland 13:15 13:11 M9-12
66 618 Max Zweedijk 7 Nederland 13:21 13:17 J9-12
67 616 Xavier Lacanilao 7 Nederland 13:19 13:17 J9-12
68 506 Jurre Waanders 5 Nederland 13:27 13:21 J9-12
69 681 Lot de Jong Arnhem Nederland 13:25 13:21 M9-12
70 524 Senne Kentin 5 Nederland 13:29 13:24 J9-12
71 741 Jasper Biersteker Zwolle Nederland 13:33 13:28 J9-12
72 430 Mels van der Ploeg 6 Nederland 13:42 13:28 J9-12
73 840 Fay Pronk Arnhem Nederland 13:31 13:29 M9-12
74 571 Mason Wieland 6 Nederland 13:32 13:30 J9-12
75 742 Maite van den Broek Arnhem Nederland 13:38 13:32 M9-12
76 461 Zosha Lenderink 8 Nederland 13:36 13:36 M9-12
77 580 Huub Smorenburg 8 Nederland 13:38 13:36 J9-12
78 514 Loes Ides 8 Nederland 13:39 13:37 M9-12
79 527 Renske Kapitein 5 Nederland 13:43 13:38 M9-12
80 602 Dylano Pelle 6 Nederland 13:38 13:38 J9-12
81 849 Midas Rutten Arnhem Nederland 13:42 13:39 J9-12
82 926 Paco Meeuwisse Utrecht Nederland 13:46 13:41 J9-12
83 572 Julia Klein 5 Nederland 13:51 13:49 M9-12
84 552 Amber Keen 6 Nederland 13:55 13:52 M9-12
85 531 Friso Raaymakers 5 Nederland 13:55 13:53 J9-12
86 621 Thijs Bouman 8 Nederland 14:03 13:57 J9-12
87 775 Nynke Spinhoven Arnhem Nederland 14:01 13:57 M9-12
88 802 Jade Jansman Oosterbeek Nederland 14:02 13:58 M9-12
89 748 0 Arnhem Nederland 13:59 13:58 M9-12
90 489 Igone Loman 3 Nederland 14:05 14:01 M9-12
91 541 Sophie Bes 7 Nederland 14:06 14:01 M9-12
92 726 Lynn Groen Arnhem Nederland 14:06 14:03 M9-12
93 951 Hidde Slieker Arnhem Nederland 14:11 14:05 J9-12
94 511 Siep Looze 6 Nederland 14:13 14:06 J9-12
95 199 Jules Aarts 4 Nederland 14:27 14:11 J9-12
96 743 Jem van den Broek Arnhem Nederland 14:19 14:13 J9-12
97 555 Eva Eva 7 Nederland 14:27 14:13 M9-12
98 521 Yannick van der Heide 6 Nederland 14:25 14:19 J9-12
99 545 Fleur van der Ley 8 Nederland 14:20 14:19 M9-12
100 965 Stan Swieringa Arnhem Nederland 14:28 14:21 J9-12
101 701 Hanne van Roden Arnhem Nederland 14:36 14:22 M9-12
102 783 Thijmen van der Ploeg Arnhem Nederland 14:26 14:22 J9-12
103 786 Maria Fitts Arnhem Nederland 14:30 14:24 M9-12
104 553 Luteijn Deemter 8 Nederland 14:31 14:25 J9-12
105 475 Hendrik jan Straver 5 Nederland 14:31 14:27 J9-12
106 937 Nathan de Zwart Arnhem Nederland 14:42 14:29 J9-12
107 966 Sep de Kinkelder Arnhem Nederland 14:40 14:32 J9-12
108 488 Fjodor Loman 6 Nederland 14:34 14:33 J9-12
109 610 Melchior vd Werk 6 Nederland 14:43 14:33 J9-12
110 928 Miguel Villanueva Arnhem Nederland 14:40 14:35 J9-12
111 474 Jasper Eggermont 8 Nederland 14:44 14:36 J9-12
112 747 Gijs Wijnveld Arnhem Nederland 14:52 14:36 J9-12
113 558 Willemijn Willemijn 7 Nederland 14:43 14:38 M9-12
114 477 Teun van Leeuwen 5 Nederland 14:41 14:38 J9-12
115 559 Eline Kesting 7 Nederland 14:43 14:38 M9-12
116 720 Brent Brenner Arnhem Nederland 14:40 14:38 J9-12
117 499 Florian Ontstenk 5 Nederland 14:44 14:41 J9-12
118 482 Emma Rommers 5 Nederland 14:44 14:43 M9-12
119 454 Femme Kruize 7 Nederland 14:44 14:43 M9-12
120 464 Julius Roos 6 Nederland 14:49 14:46 J9-12
121 685 Lukas Kruisselbrink Arnhem Nederland 14:52 14:47 J9-12
122 815 Loek Hofstede Arnhem Nederland 14:58 14:53 J9-12
123 750 Lotte Vervoort Arnhem Nederland 14:57 14:55 M9-12
124 1000 Tiffany Rutter Mozaiek Nederland 14:58 14:56 M9-12
125 739 Alexandra Heyns Arnhem Nederland 14:59 14:57 M9-12
126 535 Aijman Sammar 8 Nederland 15:00 14:58 J9-12
127 993 Ferhad Kilic Mozaiek Nederland 15:07 14:58 J9-12
128 573 Taha Oost 5 Nederland 15:07 15:01 J9-12
129 627 Pascal Kroon 6 Nederland 15:07 15:04 J9-12
130 433 Hugo Brands 4 Nederland 15:16 15:05 J9-12
131 969 Mees Groenendijk Arnhem Nederland 15:08 15:07 J9-12
132 453 Damian Harle 5 Nederland 15:22 15:16 J9-12
133 440 Sophie Kole 6 Nederland 15:22 15:17 M9-12
134 581 Kaiya van de Weerd 6 Nederland 15:19 15:18 M9-12
135 781 Maud van Asseldonk Veghel Nederland 15:23 15:19 M9-12
136 578 Meike Eggink 8 Nederland 15:26 15:19 M9-12
137 569 Frederiek te Brinke 6 Nederland 38:49 15:22 M9-12
138 652 Linda Heerink Arnhem Nederland 15:29 15:23 M9-12
139 551 Suzet Kruisweg 6 Nederland 15:27 15:24 M9-12
140 455 Thije Kruize 4 Nederland 15:35 15:26 J9-12
141 640 Lars Geltink Arnhem Nederland 15:32 15:27 J9-12
142 483 Isa Wolters 4 Nederland 15:34 15:29 M9-12
143 667 Leonie van den Burg Velp Gld Nederland 15:34 15:29 M9-12
144 451 Riva Roeterdink 5 Nederland 15:36 15:30 M9-12
145 566 Evi Dolderman 6 Nederland 15:33 15:30 M9-12
146 468 Benjamin Weiss 4 Nederland 15:43 15:32 J9-12
147 715 Michiel Moust Arnhem Nederland 15:37 15:34 J9-12
148 568 Derk van Herwaarden 6 Nederland 15:42 15:35 J9-12
149 822 Aafje Vermeulen Arnhem Nederland 15:38 15:36 M9-12
150 719 Stach Dapper Arnhem Nederland 15:43 15:39 J9-12
151 722 Elin Rauwers Arnhem Nederland 15:48 15:39 M9-12
152 501 Javai Otten 5 Nederland 15:41 15:40 M9-12
153 626 Anouk Nuijens 8 Nederland 15:46 15:41 M9-12
154 547 Marlise van Dorst 6 Nederland 15:46 15:41 M9-12
155 473 Annika Eggermont 7 Nederland 15:49 15:43 M9-12
156 437 Yael Spanier 4 Nederland 15:51 15:45 M9-12
157 593 Milan van Munster 8 Nederland 15:51 15:49 J9-12
158 515 Ivan Kramer 5 Nederland 15:57 15:51 J9-12
159 436 Faith Harle 6 Nederland 15:52 15:52 M9-12
160 540 Milou van't Hoff 8 Nederland 15:55 15:54 M9-12
161 672 Renske Blom Arnhem Nederland 15:58 15:54 M9-12
162 932 Mode Merkus Arnhem Nederland 15:59 15:55 J9-12
163 757 Tijn Buitink Arnhem Nederland 16:04 15:55 J9-12
164 756 Lotte Stappers Driel Nederland 16:01 15:56 M9-12
165 484 Stijn Wolters 6 Nederland 16:01 15:57 J9-12
166 787 Kilian Gierman Arnhem Nederland 16:06 15:58 J9-12
167 492 Daaf Visscher 4 Nederland 16:08 15:59 J9-12
168 504 Maartje Doppenberg 5 Nederland 16:10 15:59 M9-12
169 479 Lotte Jansen 8 Nederland 16:06 16:01 M9-12
170 507 Reina van Bruggen 7 Nederland 16:14 16:02 M9-12
171 478 Valerie Broersma 8 Nederland 16:13 16:04 M9-12
172 516 Juul Buurman 6 Nederland 16:06 16:05 M9-12
173 598 Malak Oufaska 8 Nederland 16:09 16:06 M9-12
174 574 Lieve van Ouwerkerk 6 Nederland 16:09 16:08 M9-12
175 495 Sofie stimson-Hodges 4 Nederland 16:17 16:15 M9-12
176 612 Lotte de Vries 7a Nederland 16:22 16:16 M9-12
177 844 Jess Schipperheyn Bemmel Nederland 16:23 16:19 J9-12
178 508 Willemijn van den Dungen 8 Nederland 16:33 16:21 M9-12
179 745 Duuk Aarntzen Bemmel Nederland 16:26 16:23 J9-12
180 493 Carmen de Zwart 5 Nederland 16:32 16:26 M9-12
181 490 Tiemen Niermeijer 5 Nederland 16:35 16:29 J9-12
182 528 Mijntje Blikkendaal 6 Nederland 16:35 16:29 M9-12
183 929 Harold Moorrees Heteren Nederland 16:37 16:31 J9-12
184 526 Ize Buijtenhuijs 6 Nederland 16:37 16:31 M9-12
185 452 Darren Harle 5 Nederland 16:39 16:31 J9-12
186 486 Thibo Mattousch 5 Nederland 16:44 16:36 J9-12
187 606 Laura van Laar 8 Nederland 16:43 16:40 M9-12
188 469 Bob van Dillen 3 Nederland 16:56 16:45 J9-12
189 597 Yanna Buijs 8 Nederland 16:49 16:46 M9-12
190 471 Nin naudin ten Cate 4 Nederland 16:54 16:47 M9-12
191 789 Maks de Graaf Hoofddorp Nederland 16:50 16:48 J9-12
192 662 Stefan Emons Arnhem Nederland 16:55 16:48 J9-12
193 472 Faye naudin ten Cate 6 Nederland 16:56 16:49 M9-12
194 481 Lydia van Sandijk 7 Nederland 16:57 16:50 M9-12
195 458 Frederique Duijne 4 Nederland 17:02 17:00 M9-12
196 466 Amelie Weiss 5 Nederland 17:03 17:01 M9-12
197 599 Valentijn Visser 8 Nederland 17:05 17:02 J9-12
198 788 Quint de Graaf Hoofddorp Nederland 17:12 17:12 J9-12
199 638 Isabelle Voshol Wijchen Nederland 17:19 17:13 M9-12
200 448 Boyan Slot 6 Nederland 17:18 17:15 J9-12
201 447 Maartje Slot 4 Nederland 17:27 17:21 M9-12
202 457 Vera Riemslag 4 Nederland 17:28 17:23 M9-12
203 517 Leonoor van den Dungen 6 Nederland 17:40 17:28 M9-12
204 635 Kirsten Vlutters Arnhem Nederland 17:41 17:33 M9-12
205 777 Sven Abee Arnhem Nederland 17:37 17:33 J9-12
206 697 Melle Bosch Arnhem Nederland 17:41 17:37 J9-12
207 467 Loulou Weiss 4 Nederland 17:45 17:37 M9-12
208 950 Isabel Stapelbroek Arnhem Nederland 17:48 17:40 M9-12
209 503 Bram de Ruijter 6 Nederland 17:48 17:41 J9-12
210 465 Elise Heijman 4 Nederland 17:55 17:44 M9-12
211 585 Finn Koning 5 Nederland 17:59 17:45 J9-12
212 563 Viggo Bruggemann 7 Nederland 17:50 17:46 J9-12
213 512 Nout Bovens 6 Nederland 17:56 17:50 J9-12
214 608 Dara Gineva 6 Nederland 17:58 17:56 M9-12
215 754 Yfke Vink Lienden Nederland 17:59 17:58 M9-12
216 628 Casper Kroon 5 Nederland 18:01 17:58 J9-12
217 994 Tom Berends Mozaiek Nederland 18:07 17:58 J9-12
218 201 Lucas Marters 5 Nederland 18:00 18:00 J9-12
219 654 Keano Harle Arnhem Nederland 18:19 18:01 J9-12
220 485 Tim Smit 4 Nederland 18:16 18:05 J9-12
221 539 Minne Pil 6 Nederland 18:15 18:07 J9-12
222 520 Bo van Nunen 6 Nederland 18:15 18:08 J9-12
223 523 Simon van Meurs 7 Nederland 18:14 18:13 J9-12
224 617 Tren Nieuwhart 5 Nederland 18:21 18:18 J9-12
225 620 Milan Bos 5 Nederland 18:27 18:25 J9-12
226 533 Amina Sammar 6 Nederland 18:26 18:25 M9-12
227 450 Rosa Kamer 4 Nederland 18:31 18:26 M9-12
228 832 Ninon Dapper Arnhem Nederland 18:35 18:29 M9-12
229 590 Miki Visser 6 Nederland 18:32 18:31 M9-12
230 603 Yasmine Ankersmit 6 Nederland 18:34 18:32 M9-12
231 548 Lio Boerefijn 6 Nederland 18:37 18:34 J9-12
232 600 Quinten van Es 7 Nederland 18:39 18:37 J9-12
233 570 Kady Cosijnse 6 Nederland 18:41 18:38 M9-12
234 583 Nessa Brugman 5 Nederland 18:42 18:40 M9-12
235 379 Naomi van Grieken 5 Nederland 18:51 18:43 M9-12
236 470 Tristan Rijsdijk 8 Nederland 18:48 18:46 J9-12
237 584 Eli Brugman 8 Nederland 19:07 19:03 M9-12
238 591 Nora van Gemert 5 Nederland 19:10 19:07 M9-12
239 601 Charlotte Hebinck 8 Nederland 19:14 19:10 M9-12
240 594 Elif Kilic 5 Nederland 19:18 19:17 M9-12
241 709 Zahra Farman Arnhem Nederland 19:25 19:24 M9-12
242 995 Marwa Bouaissaoui Mozaiek Nederland 20:22 20:18 M9-12
243 579 Mo Wijnhoven 8 Nederland 20:27 20:20 M9-12
244 595 Arda Sanli 7 Nederland 20:56 20:54 J9-12
245 998 Janna Najih Mozaiek Nederland 20:59 20:54 M9-12
246 997 Noual Afentrous Mozaiek Nederland 20:59 20:55 M9-12
247 592 Omer Koyuncuoglu 6 Nederland 21:05 21:04 J9-12
248 567 Nina Bruijnje 6 Nederland 21:13 21:11 M9-12
249 534 Sadaf Popalzay 6 Nederland 21:28 21:26 M9-12
250 172 Fenne X 4 Nederland 23:15 23:11 M9-12

1 km Jeugdloop

2.5 km Jeugdloo

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.