Uitslagen Pietenloop

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Pietenloop 25-11-2018

Pietenloop Bemmel

info@hardloopuitslagen.nl

25-11-2018


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

10 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Marcel Alma Harskamp Nederland 38:01 38:01
2 Xavier Meuelenbeek Haalderen Nederland 38:30 38:30
3 Jeroen van Daalen Duiven Nederland 39:22 39:22
4 Anjo Schagen Utrecht Nederland 39:27 39:27
5 Adriaan Tates Haalderen Nederland 40:20 40:20

Kids Run

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Nora Teunissen Nijmegen Nederland 2:41 2:41
2 Hidde Janssen Lent Nederland 2:44 2:44
3 Imre de Bruin Bemmel Nederland 2:47 2:47
4 Jasper Knoop Nijmegen Nederland 2:54 2:54
5 Keus Huissen Nederland 2:57 2:57

5 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Thomas Cremers Elst Gld Nederland 16:04 16:04
2 Sjoerd van Heeren Zutphen Nederland 18:01 18:01
3 Edwin van de Ven Arnhem Nederland 18:13 18:13
4 David Drijkoningen Bemmel Nederland 19:42 19:42
5 Thomas van Embden Huissen Nederland 19:44 19:44

Jeugd 1.500 mtr

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Britte Wulterkens Lent Nederland 5:33 5:33
2 Hein Tates Haalderen Nederland 5:37 5:37
3 Yvo van den IJssel Duiven Nederland 5:47 5:47
4 Siebe Keijser Bemmel Nederland 6:20 6:20
5 Jasmijn Gebbing Bemmel Nederland 6:22 6:22

Top 5 uitslagen

10 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Marcel Alma Harskamp Nederland 38:01 38:01
2 Xavier Meuelenbeek Haalderen Nederland 38:30 38:30
3 Jeroen van Daalen Duiven Nederland 39:22 39:22
4 Anjo Schagen Utrecht Nederland 39:27 39:27
5 Adriaan Tates Haalderen Nederland 40:20 40:20

Kids Run

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Nora Teunissen Nijmegen Nederland 2:41 2:41
2 Hidde Janssen Lent Nederland 2:44 2:44
3 Imre de Bruin Bemmel Nederland 2:47 2:47
4 Jasper Knoop Nijmegen Nederland 2:54 2:54
5 Keus Huissen Nederland 2:57 2:57

5 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Thomas Cremers Elst Gld Nederland 16:04 16:04
2 Sjoerd van Heeren Zutphen Nederland 18:01 18:01
3 Edwin van de Ven Arnhem Nederland 18:13 18:13
4 David Drijkoningen Bemmel Nederland 19:42 19:42
5 Thomas van Embden Huissen Nederland 19:44 19:44

Jeugd 1.500 mtr

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Britte Wulterkens Lent Nederland 5:33 5:33
2 Hein Tates Haalderen Nederland 5:37 5:37
3 Yvo van den IJssel Duiven Nederland 5:47 5:47
4 Siebe Keijser Bemmel Nederland 6:20 6:20
5 Jasmijn Gebbing Bemmel Nederland 6:22 6:22

   Alle uitslagen

Verwijder filter

Kids Run - Overall uitslagen

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdGeslacht CategorieStatsVideoFotoCert
1 12 Nora Teunissen Nijmegen Nederland 2:41 2:41 v700
2 78 Hidde Janssen Lent Nederland 2:44 2:44 m700
3 59 Imre de Bruin Bemmel Nederland 2:47 2:47 m700
4 4 Jasper Knoop Nijmegen Nederland 2:54 2:54 m700
5 80 Keus Huissen Nederland 2:57 2:57 v700
6 64 Lisa Tassche Bemmel Nederland 2:57 2:57 v700
7 39 Julia de Groot Lent Nederland 3:01 3:01 v700
8 34 Niek Vinck Haalderen Nederland 3:07 3:07 m700
9 74 Julian van Boxtel Arnhem Nederland 3:09 3:09 m700
10 38 Pepijn Jansen Bemmel Nederland 3:10 3:10 m700
11 76 Finn Rikken Bemmel Nederland 3:11 3:11 m700
12 1 Neeltje Hoogakker Nijmegen Nederland 3:13 3:13 v700
13 16 Anouk de Schrijver Haalderen Nederland 3:14 3:14 v700
14 407 Jan Maters Bemmel Nederland 3:14 3:14 m700
15 11 Koen Knorth Bemmel Nederland 3:15 3:15 m700
16 27 Dilaz Lamers Bemmel Nederland 3:17 3:17 m700
17 3 Matteo van Ooijen Bemmel Nederland 3:22 3:22 m700
18 58 Hidde Keijser Bemmel Nederland 3:22 3:22 m700
19 13 Kiki Teunissen Nijmegen Nederland 3:23 3:23 v700
20 52 Simon Verwijmeren Elst Gld Nederland 3:27 3:27 m700
21 21 Fedde Broekhuijsen Nijmegen Nederland 3:28 3:28 m700
22 81 Daan Alberts Bemmel Nederland 3:31 3:31 m700
23 24 Nick Scheffer Bemmel Nederland 3:32 3:32 m700
24 95 Stein Roosenboom Bemmel Nederland 3:32 3:32 m700
25 65 Julia Tassche Bemmel Nederland 3:33 3:33 v700
26 53 Anne Kersten Bemmel Nederland 3:35 3:35 v700
27 61 Yuri Uijen Nijmegen Nederland 3:35 3:35 m700
28 88 Siem Heelkoop Molenhoek Nederland 3:36 3:36 m700
29 36 Jennifer Puijn Huissen Nederland 3:38 3:38 v700
30 37 Brent Jansen Bemmel Nederland 3:40 3:40 m700
31 2 Saar Hoogakker Nijmegen Nederland 3:40 3:40 v700
32 50 Veerle Janssen Bemmel Nederland 3:41 3:41 v700
33 51 Tirza Verwijmeren Elst Gld Nederland 3:41 3:41 v700
34 84 Thijmen van Blommestein Bemmel Nederland 3:45 3:45 m700
35 19 Wieke van der Meulen Huissen Nederland 3:45 3:45 v700
36 18 Jules van der Meulen Huissen Nederland 3:47 3:47 m700
37 63 Maura Tates Bemmel Nederland 3:48 3:48 m700
38 92 Niek Broex Bemmel Nederland 3:49 3:49 m700
39 87 Stef Flintrop Gendt Nederland 3:49 3:49 m700
40 40 Ise Schoppers Nijmegen Nederland 3:50 3:50 v700
41 67 Elin Meuwsen Haalderen Nederland 3:51 3:51 v700
42 68 Mees K Haalderen Nederland 3:52 3:52 m700
43 69 Laura Damen Bemmel Nederland 3:52 3:52 v700
44 72 Thijmen van der Ende Bemmel Nederland 3:52 3:52 m700
45 73 Fernández Lommers Arnhem Nederland 3:54 3:54 m700
46 6 Lars Knoop Nijmegen Nederland 3:59 3:59 m700
47 60 Sem van der Vange Bemmel Nederland 3:59 3:59 m700
48 57 Benthe Willems Lent Nederland 3:59 3:59 v700
49 22 Mila van Zon Bemmel Nederland 4:04 4:04 v700
50 17 Anne-Lynn de Groot Bemmel Nederland 4:05 4:05 v700
51 44 Duuk Aarntzen Bemmel Nederland 4:07 4:07 m700
52 93 Joost Broex Bemmel Nederland 4:11 4:11 m700
53 100 Ruben van der Geest Driel Nederland 4:13 4:13 m700
54 41 Koosje Jans Moltmaker Lent Nederland 4:13 4:13 v700
55 77 Stijn van Megen Bemmel Nederland 4:14 4:14 m700
56 8 Celine Peters Bemmel Nederland 4:16 4:16 v700
57 94 Tijn Rikken Bemmel Nederland 4:16 4:16 m700
58 97 Sieb Hammink Angeren Nederland 4:16 4:16 m700
59 62 Jip van den Muijsenberg Bemmel Nederland 4:17 4:17 m700
60 23 Loïs van Zon Bemmel Nederland 4:20 4:20 v700
61 46 Benjamin Eskes Elst Gld Nederland 4:20 4:20 m700
62 9 Willemijn Kral Bemmel Nederland 4:21 4:21 v700
63 14 Kee Versteeg Elst Gld Nederland 4:22 4:22 v700
64 35 Nienke Puijn Huissen Nederland 4:26 4:26 v700
65 45 Nova Blom Arnhem Nederland 4:27 4:27 v700
66 32 Isa van den IJssel Duiven Nederland 4:32 4:32 v700
67 82 Imke Alberts Bemmel Nederland 4:35 4:35 v700
68 66 Sam van den Muijsenberg Bemmel Nederland 4:40 4:40 m700
69 31 Veerle Otters Bemmel Nederland 4:40 4:40 v700
70 96 Malin Bartenstein - Nederland 4:41 4:41 v700
71 98 Juul Hammink Angeren Nederland 4:42 4:42 v700
72 25 Jax Arnts Bemmel Nederland 4:48 4:48 m700
73 7 Elin Knoop Nijmegen Nederland 4:49 4:49 v700
74 42 Janna Aarntzen Bemmel Nederland 4:51 4:51 v700
75 43 Tibbe Aarntzen Bemmel Nederland 4:51 4:51 m700
76 30 Rinske Otters Bemmel Nederland 4:51 4:51 v700
77 28 Jits van Roosmalen Huissen Nederland 4:53 4:53 m700
78 71 Willemijn Muskens Groesbeek Nederland 4:54 4:54 v700
79 48 Lize Huiskes Bemmel Nederland 4:55 4:55 v700
80 15 Faap Versteeg Elst Gld Nederland 5:18 5:18 m700
81 55 Reva van Zon Bemmel Nederland 5:19 5:19 v700
82 99 Maud van Daalen Duiven Nederland 5:26 5:26 v700
83 79 Lucas Hissink Arnhem Nederland 5:31 5:31 m700
84 85 Isa Nienhaus Arnhem Nederland 5:32 5:32 v700
85 89 Tirza Meelkop Molenhoek Lb Nederland 5:34 5:34 v700
86 86 Luuk Nienhaus Arnhem Nederland 5:39 5:39 m700
87 49 Vera Huiskes Bemmel Nederland 5:46 5:46 v700
88 70 Koen Damen Bemmel Nederland 5:50 5:50 m700
89 10 Yfke Bartels Gendt Nederland 6:15 6:15 v700
90 75 Esmee Kuipers Kekerdom Nederland 6:16 6:16 v700
91 54 Kobus van Zon Bemmel Nederland 6:29 6:29 m700
92 101 Ivo van der GEEST Driel Nederland 6:53 6:53 m700
93 47 Lauren Eskes Elst Gld Nederland 7:23 7:23 v700
94 83 Jelle Janssen Bemmel Nederland 8:07 8:07 m700
95 91 Hanne Hoogakker Nijmegen Nederland 8:12 8:12 v700

Jeugd 1.500 mtr

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.