Uitslagen Pietenloop

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Pietenloop 25-11-2018

Pietenloop Bemmel

info@hardloopuitslagen.nl

25-11-2018


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

10 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Marcel Alma Harskamp Nederland 38:01 38:01
2 Xavier Meuelenbeek Haalderen Nederland 38:30 38:30
3 Jeroen van Daalen Duiven Nederland 39:22 39:22
4 Anjo Schagen Utrecht Nederland 39:27 39:27
5 Adriaan Tates Haalderen Nederland 40:20 40:20

Kids Run

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Nora Teunissen Nijmegen Nederland 2:41 2:41
2 Hidde Janssen Lent Nederland 2:44 2:44
3 Imre de Bruin Bemmel Nederland 2:47 2:47
4 Jasper Knoop Nijmegen Nederland 2:54 2:54
5 Keus Huissen Nederland 2:57 2:57

5 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Thomas Cremers Elst Gld Nederland 16:04 16:04
2 Sjoerd van Heeren Zutphen Nederland 18:01 18:01
3 Edwin van de Ven Arnhem Nederland 18:13 18:13
4 David Drijkoningen Bemmel Nederland 19:42 19:42
5 Thomas van Embden Huissen Nederland 19:44 19:44

Jeugd 1.500 mtr

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Britte Wulterkens Lent Nederland 5:33 5:33
2 Hein Tates Haalderen Nederland 5:37 5:37
3 Yvo van den IJssel Duiven Nederland 5:47 5:47
4 Siebe Keijser Bemmel Nederland 6:20 6:20
5 Jasmijn Gebbing Bemmel Nederland 6:22 6:22

Top 5 uitslagen

10 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Marcel Alma Harskamp Nederland 38:01 38:01
2 Xavier Meuelenbeek Haalderen Nederland 38:30 38:30
3 Jeroen van Daalen Duiven Nederland 39:22 39:22
4 Anjo Schagen Utrecht Nederland 39:27 39:27
5 Adriaan Tates Haalderen Nederland 40:20 40:20

Kids Run

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Nora Teunissen Nijmegen Nederland 2:41 2:41
2 Hidde Janssen Lent Nederland 2:44 2:44
3 Imre de Bruin Bemmel Nederland 2:47 2:47
4 Jasper Knoop Nijmegen Nederland 2:54 2:54
5 Keus Huissen Nederland 2:57 2:57

5 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Thomas Cremers Elst Gld Nederland 16:04 16:04
2 Sjoerd van Heeren Zutphen Nederland 18:01 18:01
3 Edwin van de Ven Arnhem Nederland 18:13 18:13
4 David Drijkoningen Bemmel Nederland 19:42 19:42
5 Thomas van Embden Huissen Nederland 19:44 19:44

Jeugd 1.500 mtr

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Britte Wulterkens Lent Nederland 5:33 5:33
2 Hein Tates Haalderen Nederland 5:37 5:37
3 Yvo van den IJssel Duiven Nederland 5:47 5:47
4 Siebe Keijser Bemmel Nederland 6:20 6:20
5 Jasmijn Gebbing Bemmel Nederland 6:22 6:22

   Alle uitslagen

Verwijder filter

5 km loop - Overall uitslagen

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdGeslacht CategorieStatsVideoFotoCert
1 388 Thomas Cremers Elst Gld Nederland 16:04 16:04 m 5km
2 380 Sjoerd van Heeren Zutphen Nederland 18:01 18:01 m 5km
3 341 Edwin van de Ven Arnhem Nederland 18:13 18:13 m 5km
4 431 David Drijkoningen Bemmel Nederland 19:42 19:42 m 5km
5 425 Thomas van Embden Huissen Nederland 19:44 19:44 m 5km
6 419 Tom Davids Nijmegen Nederland 19:47 19:47 m 5km
7 399 Tom Rotmans Arnhem Nederland 20:01 20:01 m 5km
8 434 Bart Schotten Huissen Nederland 20:08 20:08 m 5km
9 428 Harm van Hal Elst Gld Nederland 20:13 20:13 m 5km
10 427 Roel Esch Nijmegen Nederland 20:42 20:42 m 5km
11 353 Wouter Groeneweg Amersfoort Nederland 20:45 20:45 m 5km
12 404 Britt Dorrestein Arnhem Nederland 20:53 20:53 v5km
13 402 Edwin Lommers Arnhem Nederland 20:59 20:59 m 5km
14 403 Dominique Lommers Arnhem Nederland 20:59 20:59 v5km
15 313 Sander Bouwmeister Bemmel Nederland 21:04 21:04 m 5km
16 323 Ronald van Kempen Gendt Nederland 21:22 21:22 m 5km
17 351 Dennis Schoppers Nijmegen Nederland 21:37 21:37 m 5km
18 325 Seth Heezen Bemmel Nederland 21:39 21:39 m 5km
19 391 André van Boekholt Bemmel Nederland 21:45 21:45 m 5km
20 352 Rogier Groeneweg Amersfoort Nederland 21:50 21:50 m 5km
21 393 Mark de Bruin Bemmel Nederland 21:55 21:55 m 5km
22 424 Chantal Giesen Doornenburg Nederland 22:04 22:04 v5km
23 354 Marlot Groeneweg Amersfoort Nederland 22:17 22:17 v5km
24 316 Anneloes Bal Bemmel Nederland 22:22 22:22 v5km
25 389 Jeroen van Deurzen Bemmel Nederland 22:38 22:38 m 5km
26 337 Tijn Baumann Driel Nederland 22:45 22:45 m 5km
27 415 Lorraine van Bezooijen Nijmegen Nederland 22:48 22:48 v5km
28 406 Mees Baks Haalderen Nederland 22:55 22:55 m 5km
29 338 Daan Baumann Driel Nederland 23:04 23:04 m 5km
30 435 Lucien Vermeulen Tiel Nederland 23:08 23:08 m 5km
31 401 Claudio Creatini Arnhem Nederland 23:11 23:11 m 5km
32 378 Sylvia van Mullem Bemmel Nederland 23:15 23:15 v5km
33 364 Stefanie Etzel Arnhem Nederland 23:21 23:21 v5km
34 408 Ingrid Zegers Molenhoek Lb Nederland 23:24 23:24 v5km
35 398 Martin Tassche Bemmel Nederland 23:27 23:27 m 5km
36 368 Wolter Poel Bemmel Nederland 23:30 23:30 m 5km
37 432 Bas Ooms Gendt Nederland 23:35 23:35 m 5km
38 327 Wietske Bogaerts Horssen Nederland 23:36 23:36 v5km
39 377 Marcel Janssen Bemmel Nederland 23:36 23:36 m 5km
40 324 Nico Heezen Bemmel Nederland 23:40 23:40 m 5km
41 436 Maarten Vermeulen Tiel Nederland 23:41 23:41 m 5km
42 369 Dinand Woolschot Zelhem Nederland 23:47 23:47 m 5km
43 386 Jos Rispens Lent Nederland 23:51 23:51 m 5km
44 410 Aartje Alma Harskamp Nederland 23:52 23:52 v5km
45 382 Abe Hardeman Angeren Nederland 24:04 24:04 m 5km
46 345 Patricia Croonen Nijmegen Nederland 24:22 24:22 v5km
47 361 Janneke van Brakel Gendt Nederland 24:22 24:22 v5km
48 383 Merijn Hardeman Angeren Nederland 24:28 24:28 m 5km
49 433 Nynke Bergsma Bemmel Nederland 24:44 24:44 v5km
50 423 Maikel de Laet Nijmegen Nederland 24:49 24:49 m 5km
51 363 Maartje Egelmeers-de Laet Nijmegen Nederland 24:51 24:51 v5km
52 319 Wies Polman Haalderen Nederland 24:52 24:52 v5km
53 320 Norbert Polman Haalderen Nederland 24:52 24:52 m 5km
54 414 Joost van Bezooijen Nijmegen Nederland 25:09 25:09 m 5km
55 376 Roy Janssen Doornenburg Nederland 25:09 25:09 m 5km
56 342 Ronald Otters Bemmel Nederland 25:12 25:12 m 5km
57 417 Mieke van Ringen Elst Nederland 25:18 25:18 v5km
58 418 Geert Barten Angeren Nederland 25:20 25:20 m 5km
59 400 Ton Overeem Driel Nederland 25:29 25:29 m 5km
60 346 Hennie van Diest Bemmel Nederland 25:44 25:44 m 5km
61 420 Kim Bekhuis Nijmegen Nederland 25:50 25:50 v5km
62 314 Quinten Verwijmeren Elst Gld Nederland 26:32 26:32 m 5km
63 438 Leon Schelfhout Groesbeek Nederland 26:34 26:34 m 5km
64 315 Ilse Verwijmeren Elst Gld Nederland 26:35 26:35 v5km
65 357 Bert Woolschot Zelhem Nederland 26:48 26:48 m 5km
66 375 Caroline Bremer Bemmel Nederland 26:55 26:55 v5km
67 340 Maickel Winters Arnhem Nederland 27:37 27:37 m 5km
68 329 Monique Huizinga Herveld Nederland 27:43 27:43 v5km
69 381 Marloes Snelder Utrecht Nederland 27:48 27:48 v5km
70 437 Fred Wissing Gendt Nederland 27:53 27:53 m 5km
71 331 Christien Frederiks Bemmel Nederland 28:09 28:09 v5km
72 394 Jorn van den Bosch Bemmel Nederland 28:27 28:27 m 5km
73 348 Louis van den Bosch Bemmel Nederland 28:30 28:30 m 5km
74 339 Janneke Pasman Huissen Nederland 28:32 28:32 v5km
75 396 Vera Wouters Bemmel Nederland 28:38 28:38 v5km
76 387 Mirjam Keijser Bemmel Nederland 28:49 28:49 v5km
77 321 Dennis Polman Bemmel Nederland 28:55 28:55 m 5km
78 416 Thom Berns Gendt Nederland 29:01 29:01 m 5km
79 302 Laura Hijmans Nijmegen Nederland 29:22 29:22 v5km
80 421 Mieke Leenders Doornenburg Nederland 29:25 29:25 v5km
81 409 Hanneke Arends Bemmel Nederland 29:28 29:28 v5km
82 343 Pascal Otten Doornenburg Nederland 29:34 29:34 m 5km
83 358 Melissa Masselink Doetinchem Nederland 29:36 29:36 v5km
84 379 Inge Lefers Enschede Nederland 29:37 29:37 v5km
85 405 Vivien Reid Velp Gld Nederland 29:40 29:40 v5km
86 301 Vera de Jong Bemmel Nederland 29:50 29:50 v5km
87 411 Jenny Berenpas Huissen Nederland 30:31 30:31 v5km
88 412 Sophie Peters Huissen Nederland 30:34 30:34 v5km
89 422 Kristel van de Bosch Huissen Nederland 30:34 30:34 v5km
90 367 Birgit Remmerswaal Huissen Nederland 30:38 30:38 v5km
91 372 Cor Boeijen Oss Nederland 30:38 30:38 m 5km
92 413 Nancy van Gelderen Huissen Nederland 30:38 30:38 v5km
93 349 Femke de Jong Nijmegen Nederland 30:48 30:48 v5km
94 359 Helma Koenders Bemmel Nederland 30:51 30:51 v5km
95 390 Hestia Wieman Dodewaard Nederland 30:58 30:58 v5km
96 356 Joop Coolen Wijchen Nederland 31:02 31:02 m 5km
97 371 Cristel Aarts Venlo Nederland 31:18 31:18 v5km
98 362 Inge Bax Nijmegen Nederland 31:52 31:52 v5km
99 318 Marga Scholten Gendt Nederland 32:07 32:07 v5km
100 322 Emmie van Summeren Bemmel Nederland 32:14 32:14 v5km
101 426 Jose Masselink Huissen Nederland 32:15 32:15 v5km
102 385 Frank van Strien Bemmel Nederland 32:31 32:31 m 5km
103 335 Susanne van Helden Haalderen Nederland 32:33 32:33 v5km
104 317 Natalie Knorth Bemmel Nederland 32:42 32:42 v5km
105 392 Rian Jansen-Meeldijk Homoet Nederland 32:59 32:59 v5km
106 397 Maria Jansen Valburg Nederland 33:00 33:00 v5km
107 309 Susanne Dijkshoorn Arnhem Nederland 33:02 33:02 v5km
108 310 Suzanne Berends Oosterhout Gld Nederland 33:42 33:42 v5km
109 350 Marleen Jansen Bemmel Nederland 33:49 33:49 v5km
110 304 Evelien Evers Bemmel Nederland 34:10 34:10 v5km
111 326 Ray Jonker Huissen Nederland 34:23 34:23 m 5km
112 370 Tom Meertens Bemmel Nederland 35:12 35:12 m 5km
113 307 Jolien Holtslag Bemmel Nederland 35:13 35:13 v5km
114 429 Aad van den Bos Gendt Nederland 35:40 35:40 m 5km
115 328 Ronnie Polman Bemmel Nederland 35:42 35:42 m 5km
116 330 Linda Swartjes Bemmel Nederland 35:45 35:45 v5km
117 384 Rolina Bruggink Angeren Nederland 35:56 35:56 v5km
118 333 Sanne Gebbing Bemmel Nederland 35:57 35:57 v5km
119 334 Rob Gebbing Bemmel Nederland 35:57 35:57 m 5km
120 311 Annemieke Beerlings Arnhem Nederland 36:39 36:39 v5km
121 336 Pauline van Helden Haalderen Nederland 37:40 37:40 v5km
122 373 Joëlle Janssen Doornenburg Nederland 38:16 38:16 v5km
123 308 Marlou van Heeswijck Bemmel Nederland 38:16 38:16 v5km
124 312 Marielle Freriks Huissen Nederland 39:02 39:02 v5km
125 430 Christie Arends Gendt Nederland 39:02 39:02 v5km

Jeugd 1.500 mtr

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.