Uitslagen Pietenloop

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Pietenloop 25-11-2018

Pietenloop Bemmel

info@hardloopuitslagen.nl

25-11-2018


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

10 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Marcel Alma Harskamp Nederland 38:01 38:01
2 Xavier Meuelenbeek Haalderen Nederland 38:30 38:30
3 Jeroen van Daalen Duiven Nederland 39:22 39:22
4 Anjo Schagen Utrecht Nederland 39:27 39:27
5 Adriaan Tates Haalderen Nederland 40:20 40:20

Kids Run

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Nora Teunissen Nijmegen Nederland 2:41 2:41
2 Hidde Janssen Lent Nederland 2:44 2:44
3 Imre de Bruin Bemmel Nederland 2:47 2:47
4 Jasper Knoop Nijmegen Nederland 2:54 2:54
5 Keus Huissen Nederland 2:57 2:57

5 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Thomas Cremers Elst Gld Nederland 16:04 16:04
2 Sjoerd van Heeren Zutphen Nederland 18:01 18:01
3 Edwin van de Ven Arnhem Nederland 18:13 18:13
4 David Drijkoningen Bemmel Nederland 19:42 19:42
5 Thomas van Embden Huissen Nederland 19:44 19:44

Jeugd 1.500 mtr

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Britte Wulterkens Lent Nederland 5:33 5:33
2 Hein Tates Haalderen Nederland 5:37 5:37
3 Yvo van den IJssel Duiven Nederland 5:47 5:47
4 Siebe Keijser Bemmel Nederland 6:20 6:20
5 Jasmijn Gebbing Bemmel Nederland 6:22 6:22

Top 5 uitslagen

10 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Marcel Alma Harskamp Nederland 38:01 38:01
2 Xavier Meuelenbeek Haalderen Nederland 38:30 38:30
3 Jeroen van Daalen Duiven Nederland 39:22 39:22
4 Anjo Schagen Utrecht Nederland 39:27 39:27
5 Adriaan Tates Haalderen Nederland 40:20 40:20

Kids Run

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Nora Teunissen Nijmegen Nederland 2:41 2:41
2 Hidde Janssen Lent Nederland 2:44 2:44
3 Imre de Bruin Bemmel Nederland 2:47 2:47
4 Jasper Knoop Nijmegen Nederland 2:54 2:54
5 Keus Huissen Nederland 2:57 2:57

5 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Thomas Cremers Elst Gld Nederland 16:04 16:04
2 Sjoerd van Heeren Zutphen Nederland 18:01 18:01
3 Edwin van de Ven Arnhem Nederland 18:13 18:13
4 David Drijkoningen Bemmel Nederland 19:42 19:42
5 Thomas van Embden Huissen Nederland 19:44 19:44

Jeugd 1.500 mtr

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Britte Wulterkens Lent Nederland 5:33 5:33
2 Hein Tates Haalderen Nederland 5:37 5:37
3 Yvo van den IJssel Duiven Nederland 5:47 5:47
4 Siebe Keijser Bemmel Nederland 6:20 6:20
5 Jasmijn Gebbing Bemmel Nederland 6:22 6:22

   Alle uitslagen

Uitslagen Jeugd 1.500 mtr - m1500

Verwijder filter

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd Onderdeel StatsVideoFotoCert
1 161 Hein Tates Haalderen Nederland 5:37 5:37 Jeugd 1.500 mtr
2 154 Yvo van den IJssel Duiven Nederland 5:47 5:47 Jeugd 1.500 mtr
3 165 Siebe Keijser Bemmel Nederland 6:20 6:20 Jeugd 1.500 mtr
4 158 Siem Koelemeij Ottersum Nederland 6:34 6:34 Jeugd 1.500 mtr
5 159 Yvo Takken Bemmel Nederland 6:37 6:37 Jeugd 1.500 mtr
6 170 Siem K Haalderen Nederland 6:50 6:50 Jeugd 1.500 mtr
7 169 Joost Meuwsen Haalderen Nederland 6:56 6:56 Jeugd 1.500 mtr
8 167 Maura Tates Bemmel Nederland 7:28 7:28 Jeugd 1.500 mtr
9 176 Jasper van der Geest Driel Nederland 7:49 7:49 Jeugd 1.500 mtr
10 155 Thomas Nijenhuis Gendt Nederland 7:53 7:53 Jeugd 1.500 mtr
11 166 Storm Milders Gendt Nederland 7:58 7:58 Jeugd 1.500 mtr
12 156 Dylan Scheffer Bemmel Nederland 8:16 8:16 Jeugd 1.500 mtr
13 168 Stefan Tingen Haalderen Nederland 8:22 8:22 Jeugd 1.500 mtr
14 171 Teun Muskens Groesbeek Nederland 8:23 8:23 Jeugd 1.500 mtr

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.