Uitslagen Pietenloop

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Pietenloop 25-11-2018

Pietenloop Bemmel

info@hardloopuitslagen.nl

25-11-2018


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

10 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Marcel Alma Harskamp Nederland 38:01 38:01
2 Xavier Meuelenbeek Haalderen Nederland 38:30 38:30
3 Jeroen van Daalen Duiven Nederland 39:22 39:22
4 Anjo Schagen Utrecht Nederland 39:27 39:27
5 Adriaan Tates Haalderen Nederland 40:20 40:20

Kids Run

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Nora Teunissen Nijmegen Nederland 2:41 2:41
2 Hidde Janssen Lent Nederland 2:44 2:44
3 Imre de Bruin Bemmel Nederland 2:47 2:47
4 Jasper Knoop Nijmegen Nederland 2:54 2:54
5 Keus Huissen Nederland 2:57 2:57

5 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Thomas Cremers Elst Gld Nederland 16:04 16:04
2 Sjoerd van Heeren Zutphen Nederland 18:01 18:01
3 Edwin van de Ven Arnhem Nederland 18:13 18:13
4 David Drijkoningen Bemmel Nederland 19:42 19:42
5 Thomas van Embden Huissen Nederland 19:44 19:44

Jeugd 1.500 mtr

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Britte Wulterkens Lent Nederland 5:33 5:33
2 Hein Tates Haalderen Nederland 5:37 5:37
3 Yvo van den IJssel Duiven Nederland 5:47 5:47
4 Siebe Keijser Bemmel Nederland 6:20 6:20
5 Jasmijn Gebbing Bemmel Nederland 6:22 6:22

Top 5 uitslagen

10 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Marcel Alma Harskamp Nederland 38:01 38:01
2 Xavier Meuelenbeek Haalderen Nederland 38:30 38:30
3 Jeroen van Daalen Duiven Nederland 39:22 39:22
4 Anjo Schagen Utrecht Nederland 39:27 39:27
5 Adriaan Tates Haalderen Nederland 40:20 40:20

Kids Run

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Nora Teunissen Nijmegen Nederland 2:41 2:41
2 Hidde Janssen Lent Nederland 2:44 2:44
3 Imre de Bruin Bemmel Nederland 2:47 2:47
4 Jasper Knoop Nijmegen Nederland 2:54 2:54
5 Keus Huissen Nederland 2:57 2:57

5 km loop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Thomas Cremers Elst Gld Nederland 16:04 16:04
2 Sjoerd van Heeren Zutphen Nederland 18:01 18:01
3 Edwin van de Ven Arnhem Nederland 18:13 18:13
4 David Drijkoningen Bemmel Nederland 19:42 19:42
5 Thomas van Embden Huissen Nederland 19:44 19:44

Jeugd 1.500 mtr

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Britte Wulterkens Lent Nederland 5:33 5:33
2 Hein Tates Haalderen Nederland 5:37 5:37
3 Yvo van den IJssel Duiven Nederland 5:47 5:47
4 Siebe Keijser Bemmel Nederland 6:20 6:20
5 Jasmijn Gebbing Bemmel Nederland 6:22 6:22

   Alle uitslagen

Uitslagen 10 km loop - v10km

Verwijder filter

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd Onderdeel StatsVideoFotoCert
1 666 Saskia Kroon Rotterdam Nederland 44:57 44:57 10 km loop
2 630 Maud Willemse Nijmegen Nederland 46:42 46:42 10 km loop
3 646 Aukje Gerritsen Zelhem Nederland 46:47 46:47 10 km loop
4 658 Marion Gerssen Druten Nederland 49:02 49:02 10 km loop
5 633 Wan Ying Chow Nijmegen Nederland 50:17 50:17 10 km loop
6 691 Lisette van de Hei Lent Nederland 54:13 54:13 10 km loop
7 639 Anne-Marie Derksen Bemmel Nederland 55:12 55:12 10 km loop
8 628 Margo Puijn Huissen Nederland 56:48 56:48 10 km loop
9 629 Judith Hooijman Huissen Nederland 57:18 57:18 10 km loop
10 642 Nicole Vermeulen Huissen Nederland 57:19 57:19 10 km loop
11 627 Truus Zeegers Rosmalen Nederland 59:51 59:51 10 km loop
12 626 Karin Zeegers Rosmalen Nederland 59:52 59:52 10 km loop
13 622 Joyce Garcia Bemmel Nederland 1:00:56 1:00:56 10 km loop

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.