Uitslagen Wim Lebbink Herfstlopen

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Wim Lebbink Herfstlopen 21-10-2018

Wim Lebbink Herfstlopen Wehl

info@hardloopuitslagen.nl

21-10-2018


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenStatsVideoFotoCert
1 Rick Heutinck Doetinchem Nederland 33:56 33:56 16:42
2 Erwin Reijmer Doetinchem Nederland 34:51 34:51 17:19
3 Bas Arentz ARGO Nederland 35:29 35:27 17:38
4 Remi Rondeel ARGO top team Nederland 35:33 35:31 17:30
5 Evan Oosterink Zelhem Nederland 36:08 36:07 17:36

Kidsrun 4-8 jaa

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Lars Vissenberg Doetinchem Nederland 3:26 3:25 1:45 1:41
2 Jack van Haeren Timpaan klas 5-A Nederland 3:29 3:28 1:36 1:52
3 Sepp van der Aart 4A Nederland 3:35 3:35 1:41 1:54
4 Riley Praster Arnhem Nederland 3:39 3:39 1:48 1:51
5 Pelle Reijmer Doetinchem Nederland 3:40 3:40 1:45 1:56

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Bob te Lindert ARGO Nederland 15:52 15:52
2 Edwin Wissema A.V. De Liemers Nederland 16:14 16:13
3 Jordy Kloet ARGO Nederland 16:15 16:15
4 Marco Rutgers Doetinchem Nederland 17:43 17:43
5 Sjoerd Wiecherink ARGO Nederland 17:49 17:49

Kidsrun 9-13 ja

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Luca Greven Doetinchem Nederland 4:38 4:38 1:32 1:38 1:30
2 Giel van Dillen Wehl Nederland 4:40 4:39 1:39 1:40 1:21
3 Jorrit Rijk Timpaan klas 7-B Nederland 5:06 5:06 1:36 1:44 1:47
4 Koen Raben Timpaan klas 6-A Nederland 5:16 5:15 1:36 1:51 1:49
5 Evi Sliedrecht Zevenaar Nederland 5:18 5:17 1:35 1:55 1:48

Top 5 uitslagen

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenStatsVideoFotoCert
1 Rick Heutinck Doetinchem Nederland 33:56 33:56 16:42
2 Erwin Reijmer Doetinchem Nederland 34:51 34:51 17:19
3 Bas Arentz ARGO Nederland 35:29 35:27 17:38
4 Remi Rondeel ARGO top team Nederland 35:33 35:31 17:30
5 Evan Oosterink Zelhem Nederland 36:08 36:07 17:36

Kidsrun 4-8 jaa

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Lars Vissenberg Doetinchem Nederland 3:26 3:25 1:45 1:41
2 Jack van Haeren Timpaan klas 5-A Nederland 3:29 3:28 1:36 1:52
3 Sepp van der Aart 4A Nederland 3:35 3:35 1:41 1:54
4 Riley Praster Arnhem Nederland 3:39 3:39 1:48 1:51
5 Pelle Reijmer Doetinchem Nederland 3:40 3:40 1:45 1:56

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Bob te Lindert ARGO Nederland 15:52 15:52
2 Edwin Wissema A.V. De Liemers Nederland 16:14 16:13
3 Jordy Kloet ARGO Nederland 16:15 16:15
4 Marco Rutgers Doetinchem Nederland 17:43 17:43
5 Sjoerd Wiecherink ARGO Nederland 17:49 17:49

Kidsrun 9-13 ja

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Luca Greven Doetinchem Nederland 4:38 4:38 1:32 1:38 1:30
2 Giel van Dillen Wehl Nederland 4:40 4:39 1:39 1:40 1:21
3 Jorrit Rijk Timpaan klas 7-B Nederland 5:06 5:06 1:36 1:44 1:47
4 Koen Raben Timpaan klas 6-A Nederland 5:16 5:15 1:36 1:51 1:49
5 Evi Sliedrecht Zevenaar Nederland 5:18 5:17 1:35 1:55 1:48

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.