Uitslagen Heterun

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Heterun 07-10-2018

Heterun Heteren

info@hardloopuitslagen.nl
https://www.heterun.nl/
07-10-2018


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

5000 meter

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Marcel Craenmehr - Nederland 18:30 18:29
2 Marcel Kuenen - Nederland 19:00 18:57
3 Kees Bleichrodt Ingen Nederland 19:14 19:13
4 Patrick Schoots Tiel Nederland 19:29 19:28
5 Priscilla Fransen - Nederland 19:33 19:32

500 meter (t/m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Valentijn Dekkers Heteren Nederland 2:10 2:10
2 Thomas Lohschelder Heteren Nederland 2:12 2:10
3 Eva Thomassen - Nederland 2:15 2:13
4 Robin Nijland Renkum Nederland 2:26 2:23
5 Jelt van der Meulen Driebergen-Rijsenburg Nederland 2:27 2:25

2500 meter (t/m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Luke van Ruler Heteren Nederland 10:20 10:20
2 Diede Stoel Heteren Nederland 10:23 10:22
3 Joas Kroes Heteren Nederland 11:19 11:19
4 Stijn van Bussel - Nederland 11:22 11:22
5 Emile Struijvé - Nederland 11:25 11:24

1000 meter (t/m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Maurits Dekkers Heteren Nederland 3:51 3:50
2 Tijs dijkgraaf Heteren Nederland 4:01 4:00
3 Floris dijkgraaf Heteren Nederland 4:03 4:02
4 Inte van Kralingen - Nederland 4:05 4:04
5 Elmer van der Meulen Driebergen-Rijsenburg Nederland 4:09 4:08

10000 meter

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Roy Gregoire - Nederland 38:21 38:20
2 Wobbe van der Meulen Driebergen-Rijsenburg Nederland 40:10 40:08
3 Youri Tuerlings Heteren Nederland 40:12 40:10
4 Arno van Ommeren Lienden Nederland 41:31 41:29
5 Jeroen Laros Lienden Nederland 41:40 41:38

Wandelen 2500 m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

Top 5 uitslagen

5000 meter

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Marcel Craenmehr - Nederland 18:30 18:29
2 Marcel Kuenen - Nederland 19:00 18:57
3 Kees Bleichrodt Ingen Nederland 19:14 19:13
4 Patrick Schoots Tiel Nederland 19:29 19:28
5 Priscilla Fransen - Nederland 19:33 19:32

500 meter (t/m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Valentijn Dekkers Heteren Nederland 2:10 2:10
2 Thomas Lohschelder Heteren Nederland 2:12 2:10
3 Eva Thomassen - Nederland 2:15 2:13
4 Robin Nijland Renkum Nederland 2:26 2:23
5 Jelt van der Meulen Driebergen-Rijsenburg Nederland 2:27 2:25

2500 meter (t/m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Luke van Ruler Heteren Nederland 10:20 10:20
2 Diede Stoel Heteren Nederland 10:23 10:22
3 Joas Kroes Heteren Nederland 11:19 11:19
4 Stijn van Bussel - Nederland 11:22 11:22
5 Emile Struijvé - Nederland 11:25 11:24

1000 meter (t/m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Maurits Dekkers Heteren Nederland 3:51 3:50
2 Tijs dijkgraaf Heteren Nederland 4:01 4:00
3 Floris dijkgraaf Heteren Nederland 4:03 4:02
4 Inte van Kralingen - Nederland 4:05 4:04
5 Elmer van der Meulen Driebergen-Rijsenburg Nederland 4:09 4:08

10000 meter

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Roy Gregoire - Nederland 38:21 38:20
2 Wobbe van der Meulen Driebergen-Rijsenburg Nederland 40:10 40:08
3 Youri Tuerlings Heteren Nederland 40:12 40:10
4 Arno van Ommeren Lienden Nederland 41:31 41:29
5 Jeroen Laros Lienden Nederland 41:40 41:38

Wandelen 2500 m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

   Alle uitslagen

Verwijder filter

5000 meter - Overall uitslagen

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdGeslacht CategorieStatsVideoFotoCert
1 181 Marcel Craenmehr - Nederland 18:30 18:29 5H
2 193 Marcel Kuenen - Nederland 19:00 18:57 5H
3 304 Kees Bleichrodt Ingen Nederland 19:14 19:13 5H
4 248 Patrick Schoots Tiel Nederland 19:29 19:28 5H
5 182 Priscilla Fransen - Nederland 19:33 19:32 5D
6 217 Sylvester van velhuijsen Heteren Nederland 19:39 19:31 5H
7 166 Wimjan de Moes - Nederland 19:40 19:37 5H
8 293 Frank Bod Oosterhout Gld Nederland 19:58 19:58 5H
9 188 Reinier van Dijken - Nederland 20:21 20:20 5H
10 214 Josefine Ulfman Heteren Nederland 20:41 20:41 5000M
11 189 Matteo Schut - Nederland 21:02 21:00 5000J
12 305 Bram Obbema Heteren Nederland 21:05 21:03 5000J
13 281 Ieneke Voets Elst Gld Nederland 21:05 21:04 5D
14 308 Jasper Doedens Dalmsholte Nederland 21:15 21:15 5H
15 232 Toni Brienissen Randwijk Nederland 21:25 21:23 5H
16 472 Arend Oldenhout - Nederland 21:31 21:20 5H
17 195 Paul de Wit - Nederland 21:32 21:27 5H
18 183 Anneloes Bal - Nederland 22:17 22:16 5D
19 289 Hugo Ulfman Heteren Nederland 22:22 22:18 5H
20 194 Luuk Zwaan - Nederland 22:28 22:23 5H
21 229 Mark Hoos Huissen Nederland 22:32 22:27 5H
22 312 Mick Piëta Arnhem Nederland 22:34 22:28 5000M
23 274 Willie Jansen Bennekom Nederland 22:51 22:47 5H
24 288 Albert Ulfman Heteren Nederland 22:53 22:47 5H
25 222 Maarten klein Gebbink Heteren Nederland 22:57 22:52 5H
26 205 Jan Derk Romein Zetten Nederland 22:58 22:55 5H
27 319 Claudio Creatini Arnhem Nederland 23:05 22:53 5H
28 252 Filsan Versteeg Heteren Nederland 23:09 23:08 5000M
29 277 Roos Pellen Elst Gld Nederland 23:10 23:07 5D
30 268 Alessio Gagliano Heteren Nederland 23:11 23:03 5000J
31 278 Bob Pellen Elst Gld Nederland 23:29 23:26 5H
32 273 Carlo Verhoef Heteren Nederland 23:45 23:32 5H
33 303 Mark van Burken Driel Nederland 23:47 23:36 5H
34 239 Rob Braun Heteren Nederland 23:49 23:46 5H
35 290 David Ulfman Heteren Nederland 23:49 23:45 5000J
36 210 Michael Stauder Heteren Nederland 23:55 23:50 5H
37 240 Willeke Pieters Doorwerth Nederland 24:17 24:14 5D
38 249 Carolijn van Boetzelaer Oosterbeek Nederland 24:18 24:14 5D
39 187 Stijn van Gameren - Nederland 24:21 24:14 5000J
40 230 Jantien Sessink Heteren Nederland 24:31 24:28 5D
41 316 Thijmen liet Doorwerth Nederland 24:49 24:37 5000J
42 295 Priscilla bonhof Elst Gld Nederland 24:50 24:47 5D
43 263 Debby Nijenhuis Heteren Nederland 24:55 24:48 5D
44 292 Roxanne van de Rhee Duiven Nederland 25:00 24:57 5D
45 203 Johan Kroes Heteren Nederland 25:02 25:00 5H
46 244 Wouter Hamstra Heteren Nederland 25:03 24:50 5H
47 265 Arien Boekhoudt Heteren Nederland 25:20 25:09 5H
48 211 Karst Oosterhuis Heteren Nederland 25:27 25:18 5000J
49 242 Erik Derksen Elst Gld Nederland 25:27 25:13 5H
50 231 Chun Brienissen Randwijk Nederland 25:34 25:25 5000J
51 326 Esmee Leunen Heteren Nederland 25:36 25:35 5000M
52 245 Chester van Veen Arnhem Nederland 26:09 25:59 5000J
53 279 Lars van Toor Heteren Nederland 26:14 25:58 5000J
54 272 Julian Verhoef Heteren Nederland 26:17 26:02 5000J
55 271 Gerdien van Schaik Heteren Nederland 26:21 26:12 5D
56 285 Bert Pik Elst Gld Nederland 26:25 26:16 5H
57 314 Mark Jacobs Heteren Nederland 26:36 26:20 5H
58 246 Marco van Veen Arnhem Nederland 26:37 26:26 5H
59 286 Hennie van Diest Bemmel Nederland 26:40 26:36 5H
60 328 Sibrand van Minnen Heteren Nederland 26:52 26:32 5H
61 258 Ivo Kreetz Heteren Nederland 26:57 26:57 5H
62 327 Sylvia Sikkema Heteren Nederland 27:17 27:10 5D
63 309 Suus Oostrom Heteren Nederland 27:19 27:02 5000M
64 262 Lisanne Nijenhuis Heteren Nederland 27:19 27:03 5000M
65 300 Heleen Meuleman Doorwerth Nederland 27:21 27:14 5D
66 227 Miranda van Geelen Zetten Nederland 27:29 27:23 5D
67 175 Petra Kooijman - Nederland 27:40 27:19 5D
68 197 Roxanne Polman - Nederland 27:48 27:33 5000M
69 191 Hans Weijman - Nederland 27:49 27:45 5H
70 190 Louise Schut - Nederland 28:05 28:02 5000M
71 255 Bert Ram Lent Nederland 28:10 28:00 5H
72 202 Fred Daniël Randwijk Nederland 28:11 28:07 5H
73 324 Roosmarijn Geluk Heteren Nederland 28:16 28:15 5000M
74 315 Stan Jacobs Heteren Nederland 28:16 28:00 5000J
75 225 Armand van Schijndel Randwijk Nederland 28:18 28:02 5H
76 212 Ton Geelen Elst Gld Nederland 28:20 28:03 5H
77 468 Fiovella Gagliano - Nederland 28:22 28:08 5000M
78 333 Willem van den Dam Heteren Nederland 28:25 28:04 5H
79 251 Judith Westerink Heteren Nederland 28:33 28:18 5D
80 256 Marleen Geerts Driel Nederland 28:37 28:27 5D
81 257 Thomas Puijk Driel Nederland 28:38 28:27 5H
82 421 Judith de Klein Heteren Nederland 28:52 28:38 5D
83 287 Marloes Meeusen Duiven Nederland 28:55 28:44 5D
84 325 Silke Verwoert Heteren Nederland 29:03 29:02 5000M
85 184 Stef van Driel - Nederland 29:32 29:08 5H
86 269 André de Roos Heteren Nederland 29:46 29:43 5H
87 224 Loes Vos Heteren Nederland 29:52 29:39 5D
88 215 Erica Scheffer Heteren Nederland 30:01 29:55 5D
89 178 Bram Hamers - Nederland 30:12 30:07 5H
90 317 Marieke Abrahamse Heteren Nederland 30:16 29:56 5D
91 243 Cornelly van der Ven Driebergen-Rijsenburg Nederland 30:24 30:05 5D
92 208 Sanne Plooster Heteren Nederland 30:35 30:17 5D
93 302 Tom van Brakel Heteren Nederland 30:36 30:24 5000J
94 297 Luna Teunissen van Manen Renkum Nederland 30:36 30:23 5000M
95 323 Kim van Gameren Heteren Nederland 30:40 30:39 5000M
96 276 Romy sanders Renkum Nederland 30:44 30:31 5000M
97 296 Floor Roozenboom Heelsum Nederland 30:44 30:31 5000M
98 223 Linja Degen Heteren Nederland 30:55 30:55 5D
99 261 Tristan Nijenhuis Heteren Nederland 30:58 30:43 5000J
100 330 Nienke Saalmink Heteren Nederland 31:29 31:08 5D
101 320 Jaap Wisserhof Randwijk Nederland 31:36 31:31 5H
102 206 Evelien Nijenhuis Zetten Nederland 31:37 31:21 5D
103 294 Marjo van Ruler Heteren Nederland 31:43 31:24 5D
104 177 Anton Corton - Nederland 31:44 31:35 5H
105 199 Cecile de Boer - Nederland 31:44 31:37 5D
106 235 Lisa Kamps Burger Zetten Nederland 31:45 31:27 5D
107 250 Linda Kamps Zetten Nederland 31:46 31:27 5D
108 241 Marian van de Klift Heteren Nederland 31:46 31:27 5D
109 218 Johannes Heijnis Heteren Nederland 31:55 31:33 5H
110 299 Alice Pieplenbosch Doorwerth Nederland 31:57 31:51 5D
111 307 Margareth ten Broek Heteren Nederland 32:03 31:55 5D
112 311 Danielle Rorije Lienden Nederland 32:04 31:57 5D
113 322 Femke Wouters Heteren Nederland 32:10 32:09 5000M
114 247 Cathy Huis in t veld Heteren Nederland 32:34 32:30 5D
115 334 Kim van den Dam Heteren Nederland 32:36 32:14 5D
116 282 Cecile Heijmen Bemmel Nederland 32:40 32:21 5D
117 270 Els Zegveld Renkum Nederland 32:45 32:33 5000M
118 201 Krista Sanders Heteren Nederland 32:51 32:39 5D
119 238 Hans van Voorthuizen Zetten Nederland 33:04 32:39 5H
120 260 Ilona Jansen Heteren Nederland 33:05 32:46 5D
121 213 Jannemieke Termeer Zetten Nederland 33:08 32:50 5D
122 259 Wendy Laros Lienden Nederland 33:14 33:07 5D
123 228 Everline van Gameren Randwijk Nederland 33:19 33:05 5D
124 219 Nicole van den Bos Heteren Nederland 33:19 33:01 5D
125 298 Hella Grandjean Heteren Nederland 33:30 33:16 5D
126 233 Mendy de Winkel Heteren Nederland 33:32 33:11 5D
127 226 Doreen Hazeleger Randwijk Nederland 33:38 33:25 5D
128 216 Janine Verhaaff Arnhem Nederland 34:04 33:54 5D
129 291 Liesbeth Schellekens Andelst Nederland 34:26 34:23 5D
130 254 Debbie Neyman Nijmegen Nederland 34:28 34:14 5D
131 313 Nory Burgers Heteren Nederland 34:40 34:32 5D
132 209 Paula van Brakel Oudhuis Heteren Nederland 34:51 34:40 5D
133 192 Max Schulz - Nederland 35:23 35:01 5H
134 204 Miriam Den Hollander Nijmegen Nederland 35:29 35:21 5D
135 253 Anja Slik Heteren Nederland 35:37 35:17 5D
136 237 Roy Hanselman Heteren Nederland 35:42 35:18 5H
137 236 Joyce Wuister Heteren Nederland 35:42 35:18 5D
138 266 Jeannette van Eerden Arnhem Nederland 36:07 35:46 5D
139 234 Geraldine Bosveld Heteren Nederland 36:23 36:04 5D
140 329 Ellen Hooijer Heteren Nederland 37:01 36:39 5D
141 264 Jeannet Boekhoudt Heteren Nederland 38:07 37:55 5D
142 318 Nicole Coenders Heteren Nederland 38:45 38:25 5D
143 275 Sonja Ruijterkamp Heteren Nederland 39:01 38:45 5D
144 284 Annet Tuerlings Heteren Nederland 39:01 38:45 5D

500 meter (t/m

1000 meter (t/m

10000 meter

Wandelen 2500 m

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.