Uitslagen Heterun

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Heterun 07-10-2018

Heterun Heteren

info@hardloopuitslagen.nl
https://www.heterun.nl/
07-10-2018


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

5000 meter

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Marcel Craenmehr - Nederland 18:30 18:29
2 Marcel Kuenen - Nederland 19:00 18:57
3 Kees Bleichrodt Ingen Nederland 19:14 19:13
4 Patrick Schoots Tiel Nederland 19:29 19:28
5 Priscilla Fransen - Nederland 19:33 19:32

500 meter (t/m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Valentijn Dekkers Heteren Nederland 2:10 2:10
2 Thomas Lohschelder Heteren Nederland 2:12 2:10
3 Eva Thomassen - Nederland 2:15 2:13
4 Robin Nijland Renkum Nederland 2:26 2:23
5 Jelt van der Meulen Driebergen-Rijsenburg Nederland 2:27 2:25

2500 meter (t/m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Luke van Ruler Heteren Nederland 10:20 10:20
2 Diede Stoel Heteren Nederland 10:23 10:22
3 Joas Kroes Heteren Nederland 11:19 11:19
4 Stijn van Bussel - Nederland 11:22 11:22
5 Emile Struijvé - Nederland 11:25 11:24

1000 meter (t/m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Maurits Dekkers Heteren Nederland 3:51 3:50
2 Tijs dijkgraaf Heteren Nederland 4:01 4:00
3 Floris dijkgraaf Heteren Nederland 4:03 4:02
4 Inte van Kralingen - Nederland 4:05 4:04
5 Elmer van der Meulen Driebergen-Rijsenburg Nederland 4:09 4:08

10000 meter

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Roy Gregoire - Nederland 38:21 38:20
2 Wobbe van der Meulen Driebergen-Rijsenburg Nederland 40:10 40:08
3 Youri Tuerlings Heteren Nederland 40:12 40:10
4 Arno van Ommeren Lienden Nederland 41:31 41:29
5 Jeroen Laros Lienden Nederland 41:40 41:38

Wandelen 2500 m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

Top 5 uitslagen

5000 meter

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Marcel Craenmehr - Nederland 18:30 18:29
2 Marcel Kuenen - Nederland 19:00 18:57
3 Kees Bleichrodt Ingen Nederland 19:14 19:13
4 Patrick Schoots Tiel Nederland 19:29 19:28
5 Priscilla Fransen - Nederland 19:33 19:32

500 meter (t/m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Valentijn Dekkers Heteren Nederland 2:10 2:10
2 Thomas Lohschelder Heteren Nederland 2:12 2:10
3 Eva Thomassen - Nederland 2:15 2:13
4 Robin Nijland Renkum Nederland 2:26 2:23
5 Jelt van der Meulen Driebergen-Rijsenburg Nederland 2:27 2:25

2500 meter (t/m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Luke van Ruler Heteren Nederland 10:20 10:20
2 Diede Stoel Heteren Nederland 10:23 10:22
3 Joas Kroes Heteren Nederland 11:19 11:19
4 Stijn van Bussel - Nederland 11:22 11:22
5 Emile Struijvé - Nederland 11:25 11:24

1000 meter (t/m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Maurits Dekkers Heteren Nederland 3:51 3:50
2 Tijs dijkgraaf Heteren Nederland 4:01 4:00
3 Floris dijkgraaf Heteren Nederland 4:03 4:02
4 Inte van Kralingen - Nederland 4:05 4:04
5 Elmer van der Meulen Driebergen-Rijsenburg Nederland 4:09 4:08

10000 meter

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Roy Gregoire - Nederland 38:21 38:20
2 Wobbe van der Meulen Driebergen-Rijsenburg Nederland 40:10 40:08
3 Youri Tuerlings Heteren Nederland 40:12 40:10
4 Arno van Ommeren Lienden Nederland 41:31 41:29
5 Jeroen Laros Lienden Nederland 41:40 41:38

Wandelen 2500 m

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

   Alle uitslagen

Verwijder filter

1000 meter (t/m - Overall uitslagen

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdGeslacht CategorieStatsVideoFotoCert
1 29 Maurits Dekkers Heteren Nederland 3:51 3:50 1000J
2 45 Tijs dijkgraaf Heteren Nederland 4:01 4:00 1000J
3 46 Floris dijkgraaf Heteren Nederland 4:03 4:02 1000J
4 481 Inte van Kralingen - Nederland 4:05 4:04 1000M
5 18 Elmer van der Meulen Driebergen-Rijsenburg Nederland 4:09 4:08 1000J
6 477 Bram van Mullem - Nederland 4:17 4:13 1000J
7 75 Renate Bouwknegt Heteren Nederland 4:19 4:17 1000M
8 489 Joost van Hunnik - Nederland 4:24 4:24 1000J
9 83 Christian van Erkel Heteren Nederland 4:29 4:26 1000J
10 100 Roan Wouda Heteren Nederland 4:30 4:27 1000J
11 50 Jasper Stolp Heteren Nederland 4:30 4:30 1000J
12 485 Mila Veenendaal - Nederland 4:31 4:25 1000M
13 59 Fabian Patings Heteren Nederland 4:32 4:32 1000J
14 479 Jules van de Wijgelt - Nederland 4:34 4:33 1000J
15 12 Sem Mout Heteren Nederland 4:34 4:33 1000J
16 62 Anna Lohschelder Heteren Nederland 4:36 4:35 1000M
17 34 Xander van Schijndel Randwijk Nederland 4:37 4:36 1000J
18 37 Mathijs Klomparends Heteren Nederland 4:37 4:35 1000J
19 99 Lorenzo Ilbeigi Asli Heteren Nederland 4:41 4:41 1000J
20 60 Jules Obbema Heteren Nederland 4:43 4:41 1000J
21 27 Charissa Nijenhuis Heteren Nederland 4:44 4:44 1000M
22 15 Dang Brienissen Randwijk Nederland 4:45 4:44 1000J
23 20 Kuba Werkman Heteren Nederland 4:47 4:47 1000J
24 469 Maaren Wijgert - Nederland 4:48 4:47 1000J
25 11 Kyran Lammers Heteren Nederland 4:49 4:49 1000J
26 48 Jochem Schoonderwaldt Elst Gld Nederland 4:50 4:48 1000J
27 200 Jasper van der Geest - Nederland 4:54 4:50 1000J
28 490 Mees Gerritsen - Nederland 4:54 4:49 1000J
29 186 Tess Coenders - Nederland 4:56 4:55 1000M
30 38 Sophia Marmarinos Vlaardingen Nederland 5:01 4:57 1000M
31 484 Fleur Verhoef - Nederland 5:04 5:02 1000M
32 57 Destian Tims Heteren Nederland 5:15 5:13 1000J
33 3 Mattias Kroes Heteren Nederland 5:17 5:14 1000J
34 65 Gaby Kouwen Heteren Nederland 5:18 5:14 1000M
35 491 Jan Veenendaal - Nederland 5:22 5:16 1000J
36 91 Daan van Luunen Heteren Nederland 5:32 5:27 1000J
37 105 Maggie Oudejans Heteren Nederland 5:33 5:32 1000M
38 49 Djengo Peerenboom Heteren Nederland 5:34 5:33 1000J
39 72 Gijs Aalbers Heteren Nederland 5:35 5:33 1000J
40 8 Lotte Oostdijk Arnhem Nederland 5:36 5:33 1000M
41 40 Phileine Marmarinos Vlaardingen Nederland 5:37 5:32 1000M
42 78 Annaï Groenewold Heteren Nederland 5:38 5:35 1000M
43 70 Rein Struik Zetten Nederland 5:49 5:46 1000J
44 97 Kian Vingerling Heteren Nederland 5:49 5:44 1000J
45 43 Reza Peters Heteren Nederland 6:00 5:56 1000M
46 67 Noa Jansen Heteren Nederland 6:02 6:01 1000M
47 77 Nick Roelofsen Heteren Nederland 6:05 6:04 1000J
48 482 Veralie Vellinga - Nederland 6:11 6:06 1000M
49 96 Nienke Klein Gebbink Heteren Nederland 6:23 6:17 1000M
50 94 Daniël Kunst Heteren Nederland 6:25 6:18 1000J
51 95 Fender Vingerling Heteren Nederland 6:31 6:27 1000J
52 103 Thymo Hazenberg Heteren Nederland 6:36 6:32 1000J
53 185 Levi Coenders - Nederland 6:37 6:34 1000J
54 486 Cas van Dijken - Nederland 6:44 6:40 1000J
55 22 Wesley van zanten Heteren Nederland 6:57 6:54 1000J
56 106 Jane Oudejans Heteren Nederland 7:16 7:08 1000M
57 71 Marije Aalbers Heteren Nederland 7:45 7:43 1000M
58 10 Amber van Noorloos Heteren Nederland 8:01 7:58 1000M
59 76 Maud Verhaaf Heteren Nederland 8:12 8:10 1000M

500 meter (t/m

1000 meter (t/m

10000 meter

Wandelen 2500 m

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.