Uitslagen Posbanklooptrail

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Posbanklooptrail 22-09-2018

Posbanklooptrail Posbank Rheden

info@hardloopuitslagen.nl

22-09-2018


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

8 km Canitrail

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Alan van Hoey Nijmegen Nederland 1:23:44 47:56
2 Hannah Starremans Arnhem Nederland 1:55:28 51:39
3 Joke Schoenmakers Vorstenbosch Nederland 1:28:35 54:28
4 Sonja Jaarsveld Groesbeek Nederland 1:51:11 54:39
5 Hans Kolenbrander Hellevoetsluis Nederland 1:56:30 56:00

16 km Canitrail

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Martin Visser Nijmegen Nederland 2:00:22 57:20
2 Erica de Haas Arnhem Nederland 2:04:41 1:13:14
3 Alies ten Brinke Dalfsen Nederland 2:47:25 1:32:00
4 Marc Zantinge Rheden Nederland 2:00:06 1:46:57
5 Aps Anemaet Hasselt Nederland 2:03:20 1:48:22

16 km Trail

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Zika Kolev Apeldoorn Nederland 1:29:13 1:29:13
2 Marcel Kuenen Elst Gld Nederland 1:32:54 1:32:52
3 Bart-Jan Westerhof Rotterdam Nederland 1:33:15 1:33:14
4 Jorik Klein Schalkhaar Nederland 1:35:06 1:35:03
5 May Kerstens Utrecht Nederland 1:36:48 1:36:47

8 km Trail

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Kaya Gezgin Amsterdam Nederland 45:16 45:14
2 Eric Sommers Sint Anthonis Nederland 45:35 45:34
3 Edward Molenaar Gouda Nederland 46:59 46:58
4 Marieke Siemons Linden Nederland 47:52 47:50
5 Juan Calvino Arnhem Nederland 49:10 48:58

24 km Trail

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Peter van Stralen Son en Breugel Nederland 2:06:33 2:06:33
2 Zac Freudenburg Duivendrecht Nederland 2:09:21 1:53:54
3 Wibo van Lanen Malden Nederland 2:11:29 2:11:24
4 Martijn Duchateau Maasbommel Nederland 2:12:00 2:11:56
5 Manfred Franken Dinxperlo Nederland 2:17:14 2:16:51

Top 5 uitslagen

8 km Canitrail

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Alan van Hoey Nijmegen Nederland 1:23:44 47:56
2 Hannah Starremans Arnhem Nederland 1:55:28 51:39
3 Joke Schoenmakers Vorstenbosch Nederland 1:28:35 54:28
4 Sonja Jaarsveld Groesbeek Nederland 1:51:11 54:39
5 Hans Kolenbrander Hellevoetsluis Nederland 1:56:30 56:00

16 km Canitrail

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Martin Visser Nijmegen Nederland 2:00:22 57:20
2 Erica de Haas Arnhem Nederland 2:04:41 1:13:14
3 Alies ten Brinke Dalfsen Nederland 2:47:25 1:32:00
4 Marc Zantinge Rheden Nederland 2:00:06 1:46:57
5 Aps Anemaet Hasselt Nederland 2:03:20 1:48:22

16 km Trail

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Zika Kolev Apeldoorn Nederland 1:29:13 1:29:13
2 Marcel Kuenen Elst Gld Nederland 1:32:54 1:32:52
3 Bart-Jan Westerhof Rotterdam Nederland 1:33:15 1:33:14
4 Jorik Klein Schalkhaar Nederland 1:35:06 1:35:03
5 May Kerstens Utrecht Nederland 1:36:48 1:36:47

8 km Trail

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Kaya Gezgin Amsterdam Nederland 45:16 45:14
2 Eric Sommers Sint Anthonis Nederland 45:35 45:34
3 Edward Molenaar Gouda Nederland 46:59 46:58
4 Marieke Siemons Linden Nederland 47:52 47:50
5 Juan Calvino Arnhem Nederland 49:10 48:58

24 km Trail

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Peter van Stralen Son en Breugel Nederland 2:06:33 2:06:33
2 Zac Freudenburg Duivendrecht Nederland 2:09:21 1:53:54
3 Wibo van Lanen Malden Nederland 2:11:29 2:11:24
4 Martijn Duchateau Maasbommel Nederland 2:12:00 2:11:56
5 Manfred Franken Dinxperlo Nederland 2:17:14 2:16:51

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.