Uitslagen Groenste Obstakelrun

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Groenste Obstakelrun 16-09-2018
Groenste Obstakelrun Deventer

info@hardloopuitslagen.nl

16-09-2018


Teamuitslagen

Uitslagenlijst - 7 kilometer - Bedrijvenloop



            DE GROENSTE OBSTAKELRUN 16 SEPTEMBER 2018 DEVENTER.

               UITSLAGENLIJST - 7 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP

16-09-2018 14:54                                                     Pag: 1


Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km

-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------

    1         AV DAVENTRIA                                                          1:43:12

         905  Jesper ten Hoeve                                                1e      34:00   12,353     4:51 

         906  Jenita Prins                                                    2e      34:00   12,353     4:51 

         907  Davied Meerstra                                                 3e      35:12   11,932     5:01 


    2         KASTEN                          DEVENTER                              2:02:29

         355  Startnummer 355                                                 5e      40:49   10,290     5:49 

         357  Startnummer 357                                                 6e      40:50   10,286     5:50 

         358  Startnummer 358                                                 7e      40:50   10,286     5:50 


    3         JAZEKER!                        DEVENTER                              2:18:47

         293  Fabian Hietbrink                                      1977      8e      43:41    9,615     6:14 

         292  Laurens Kunkeler                                      1984     11e      47:33    8,833     6:47 

         291  Steven Kunkeler                                       1981     12e      47:33    8,833     6:47 

         294  Reinoud Hietbrink                                     1981     74e   (1:05:36)   6,402     9:22 


    4         HH                              APELDOORN                             2:22:41

         140  Lauri Hulleman                                        1999      4e      37:25   11,225     5:20 

         138  Bert Hulleman                                         1967     34e      52:16    8,036     7:28 

         139  Kjell Hulleman                                        2005     35e      53:00    7,925     7:34 


    5         DE KOOTJES                      DEVENTER                              2:23:45

         119  Olaf Koot                                             1971     17e      47:54    8,768     6:50 

         120  Startnummer 120                                                18e      47:55    8,765     6:50 

         117  Merijn Koot                                           2005     19e      47:56    8,762     6:50 

         118  Midas Koot                                            2005     20e     (47:56)   8,762     6:50 


    6         HELICON 4                                                             2:24:41

         239  Student 16                                                     15e      47:41    8,808     6:48 

         236  Student 13                                                     16e      47:46    8,793     6:49 

         237  Student 14                                                     26e      49:14    8,531     7:02 


    7         DE BREUNSJES                    OVERASSELT                            2:25:57

         146  Tim Brons                                             2003     22e      48:39    8,633     6:57 

         147  Sander Brons                                          2003     23e      48:39    8,633     6:57 

         145  Pieter Brons                                          1967     24e      48:39    8,633     6:57 

         148  Startnummer 148                                                25e     (48:39)   8,633     6:57 


    8         HH                              APELDOORN                             2:28:52

         134  Moira Henninger                                       2004      9e      43:42    9,611     6:14 

         133  Dieuwke Henninger                                     1973     33e      52:10    8,051     7:27 

         135  Alphonso Henninger                                    1972     36e      53:00    7,925     7:34 

         136  Kian Henninger                                        2004     37e     (53:01)   7,922     7:34 


    9         TITANS                          DEVENTER                              2:33:42

        1313  Nico Kuipers                    De Bosch              1996     29e      51:13    8,200     7:19 

        1312  Julien van Schaik               Deventer              1997     30e      51:14    8,198     7:19 

        1314  Cas Schreuder                   Heiden                1996     31e      51:15    8,195     7:19 

        1311  Celine van Schaik               Deventer              1997     32e     (51:16)   8,192     7:19 





            DE GROENSTE OBSTAKELRUN 16 SEPTEMBER 2018 DEVENTER

               UITSLAGENLIJST - 7 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP

16-09-2018 14:54                                                     Pag: 2


Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km

-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------

   10         THOOR                                                                 2:39:59

        1302  Sylvana van Thoor               Deventer              2004     10e      46:12    9,091     6:36 

        1303  Milan van Thoor                 Deventer              2004     41e      56:50    7,390     8:07 

        1301  Michael van Thoor               Deventer              1980     42e      56:57    7,375     8:08 


   11         WDW 1                                                                 2:40:32

         309  Thijm Logtenberg                                               38e      53:23    7,868     7:37 

         310  Hendrik van Zantvoort                                          39e      53:25    7,863     7:37 

         308  Christiaan Logtenberg                                          40e      53:44    7,816     7:40 


   12         GIRLPOWER                       SAASVELD                              2:58:16

         101  Cindy Deterink                                        1978     43e      59:23    7,073     8:29 

         102  Nicole Wegman                                         1977     44e      59:26    7,067     8:29 

         103  Leoni Nijland                                         1982     45e      59:27    7,065     8:29 


   13         BIER TEAM                       DEVENTER                              3:05:15

         299  Startnummer 299                                                53e    1:01:43    6,805     8:49 

         301  Startnummer 301                                                54e    1:01:44    6,803     8:49 

         300  Startnummer 300                                                55e    1:01:48    6,796     8:49 


   14         MIQA                            DEVENTER                              3:05:40

         185  Mats Kamphuis                                         2004     46e      59:37    7,045     8:31 

         187  Lucas Oosterhuis                                      2004     47e      59:47    7,025     8:32 

         184  Tom Oosterhuis                                        1973     79e    1:06:16    6,338     9:28 

         186  Finn Oosterhuis                                       2005     80e   (1:06:18)   6,335     9:28 


   15         KOPPEL                          BATHMEN                               3:07:53

         191  Noam van de Koppel                                    2005     56e    1:02:20    6,738     8:54 

         188  Wietske Brandsma                                      1976     57e    1:02:46    6,691     8:58 

         190  Ilan van de Koppel                                    2004     58e    1:02:47    6,690     8:58 

         189  Zeeger van de Koppel                                  1975     59e   (1:02:47)   6,690     8:58 


   16         BEKHUIS, LEFERINK & PARTNERS    WIERDEN                               3:09:33

         270  Nick Pikkemaat                                        1983     27e      49:43    8,448     7:06 

         268  John Noltes                                           1980     50e    1:00:25    6,952     8:37 

         269  Veronique Bekhuis                                     1983    157e    1:19:25    5,289    11:20 

         267  Elise Lefeink                                         1983    158e   (1:19:25)   5,289    11:20 


   17         FIT4FREE                                                              3:14:32

         163  Theo vd Meerendonk                                             60e    1:04:49    6,480     9:15 

         162  Brian vd Vegt                                                  61e    1:04:51    6,476     9:15 

         164  Lena Buytendijk                                                62e    1:04:52    6,475     9:16 

         161  Terezia Celep                                                  63e   (1:04:52)   6,475     9:16 


   18         DOE NIET ZO BOTMAN              DEVENTER                              3:14:39

         303  Startnummer 303                                                64e    1:04:53    6,473     9:16 

         304  Startnummer 304                                                65e    1:04:53    6,473     9:16 

         305  Startnummer 305                                                66e    1:04:53    6,473     9:16 





            DE GROENSTE OBSTAKELRUN 16 SEPTEMBER 2018 DEVENTER

               UITSLAGENLIJST - 7 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP

16-09-2018 14:54                                                     Pag: 3


Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km

-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------

   19         POWERRANGERS                    DEVENTER                              3:15:21

         200  Jochem van der Meer                                   2004     67e    1:05:06    6,452     9:18 

         201  Jorn Janssens                                         2004     68e    1:05:07    6,450     9:18 

         202  Chasky van Roosmalen                                  2004     69e    1:05:08    6,448     9:18 


   20         AVENGERS                        DEVENTER                              3:15:48

         286  Mirjam Vermaas                                        1976     48e    1:00:18    6,965     8:36 

         284  Veerle Postma                                         2005     49e    1:00:19    6,963     8:37 

         283  Mathijn Postma                                        1977    130e    1:15:11    5,586    10:44 

         285  Yoëlle Postma                                         2003    131e   (1:15:12)   5,585    10:44 


   21         SAILOR#KOMOPTAN                 DEVENTER                              3:16:21

         212  Luuk Zemann                                           2003     70e    1:05:12    6,442     9:18 

         214  Teun Zemann                                           2004     71e    1:05:28    6,415     9:21 

         215  Arjan Zemann                                          1972     75e    1:05:41    6,394     9:23 


   22         ADVENDO                         NIJVERDAL                             3:18:05

         255  Judith Slijkhuis                                      1990     76e    1:06:01    6,362     9:25 

         256  Carolien Hulsbergen                                   1988     77e    1:06:02    6,360     9:26 

         257  Iris Bonhof                                           1991     78e    1:06:02    6,360     9:26 


   23         THE TURNERS                     DEVENTER                              3:20:38

         229  Gijs te Velthuis                                      1991     81e    1:06:38    6,303     9:31 

         230  Thijs de Lange                                        1992     82e    1:06:40    6,300     9:31 

         228  Sanne Cival                                           1991     86e    1:07:20    6,238     9:37 


   24         DE TURNERS                      DEVENTER                              3:21:37

         206  Wouter Bisschop                                       1985     83e    1:07:08    6,256     9:35 

         207  Elsbeth van der Helm                                  1981     84e    1:07:13    6,248     9:36 

         205  Ronald Bisschop                                       1986     85e    1:07:16    6,244     9:36 

         204  Janneke Lindenholz                                    1981     87e   (1:07:21)   6,236     9:37 


   25         OBSTAKELTEAMPIE VAN MALOES      EEFDE                                 3:23:14

         106  Meine Koeslag                                         1987     89e    1:07:36    6,213     9:39 

         107  Nikki Scholten                                        1989     90e    1:07:45    6,199     9:40 

         105  Maloes Mulder                                         1989     92e    1:07:53    6,187     9:41 

         108  Wouter Averdijk                                       1987     93e   (1:07:56)   6,183     9:42 


   26         OBSTAKELTEAMPIE VAN MALOES      EEFDE                                 3:23:23

         111  Merten Simons                                         1991     88e    1:07:36    6,213     9:39 

         110  Esther Karrenbelt                                     1989     91e    1:07:47    6,196     9:41 

         109  Maud Wezenberg                                        1986     94e    1:08:00    6,176     9:42 


   27         DE WATERSNIP MONDZORG           DEVENTER                              3:25:49

         151  Startnummer 151                                                96e    1:08:26    6,137     9:46 

         150  Startnummer 150                                                97e    1:08:26    6,137     9:46 

         149  Startnummer 149                                               102e    1:08:57    6,091     9:51 





            DE GROENSTE OBSTAKELRUN 16 SEPTEMBER 2018 DEVENTER

               UITSLAGENLIJST - 7 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP

16-09-2018 14:54                                                     Pag: 4


Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km

-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------

   28         EN DOORRR!                      WARNSVELD                             3:26:23

         123  Pauline Kok-Makelaar                                  1992     98e    1:08:43    6,112     9:49 

         122  Sylvester Stuurman                                    1986     99e    1:08:49    6,103     9:49 

         121  Annemarie Reijm                                       1995    100e    1:08:51    6,100     9:50 

         124  Jasper Kok-Makelaar                                   1993    101e   (1:08:53)   6,097     9:50 


   29         OLDENHUIS                       DEVENTER                              3:29:51

         179  Anne Postma                                           1988    105e    1:09:57    6,004     9:59 

         177  Aafje Oldenhuis                                       1962    106e    1:09:57    6,004     9:59 

         178  Herman Oldenhuis                                      1980    107e    1:09:57    6,004     9:59 


   30         DE HARDE KERN                   GOOR                                  3:30:13

         271  Britt Willemsen                                       1996    103e    1:08:58    6,090     9:51 

         274  Colleen Sportel                                       1997    112e    1:10:37    5,948    10:05 

         273  Tessa Nijhof                                          1996    113e    1:10:38    5,946    10:05 

         272  Charlotte de Wit                                      1996    114e   (1:10:39)   5,945    10:05 


   31         INGO FLAMMIGO                                                         3:30:38

         174  Zylvester Vedder                                      2005    108e    1:10:03    5,996    10:00 

         175  Kalle Stuivenberg                                     2004    109e    1:10:08    5,989    10:01 

         172  Caitlin Vedder                                        1988    110e    1:10:27    5,962    10:03 

         173  Linda KLein Hulse                                     1987    111e   (1:10:28)   5,960    10:04 


   32         BEUKEBATSERS                    DEVENTER                              3:30:51

         277  Isis Ogink                                            2003     72e    1:05:30    6,412     9:21 

         276  Kya Ogink                                             2002     73e    1:05:30    6,412     9:21 

         275  Suzan Peters                                          1972    163e    1:19:51    5,260    11:24 


   33         DE ROETERDJES                   SCHALKHAAR                            3:33:10

         217  Linda Roeterd                                         1972    115e    1:11:03    5,911    10:09 

         216  Maurice Roeterd                                       1972    116e    1:11:03    5,911    10:09 

         218  Bianca Roeterd                                        2005    117e    1:11:04    5,910    10:09 


   34         KOM OP DAN                                                            3:36:08

         166  Lisa van Beek                                         2000    119e    1:12:02    5,831    10:17 

         167  Jochem van Beek                                       2001    120e    1:12:03    5,829    10:17 

         165  Cara van Beek                                         1972    121e    1:12:03    5,829    10:17 


   35         ANALISSEN                       DEVENTER                              3:36:13

         142  Lisa Schepers-Stegeman                                1986    118e    1:12:02    5,831    10:17 

         143  Claudia Schepers-Stegeman                             1980    122e    1:12:05    5,827    10:17 

         144  Dinja van Laer                                        1983    125e    1:12:06    5,825    10:18 


   36         B NALISSEN                                                            3:36:18

         169  Steffi Hohrath                                        1986    123e    1:12:05    5,827    10:17 

         170  Sanne Nalis                                           1984    124e    1:12:05    5,827    10:17 

         171  Jeanne Menning                                        1984    126e    1:12:08    5,823    10:18 





            DE GROENSTE OBSTAKELRUN 16 SEPTEMBER 2018 DEVENTER

               UITSLAGENLIJST - 7 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP

16-09-2018 14:54                                                     Pag: 5


Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km

-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------

   37         BOOTCAMP TOPPERS                DEVENTER                              3:37:20

         260  Geert Damen                                           1962    127e    1:12:26    5,798    10:20 

         259  Tessa Hoonhorst                                       1982    128e    1:12:27    5,797    10:21 

         261  Nienke Tipker                                         1988    129e    1:12:27    5,797    10:21 


   38         ALL IN THE FAMILY               DEVENTER                              3:47:37

         351  Joep Ouwehand                                         1983    132e    1:15:36    5,556    10:48 

         352  Marianne Ouwehand                                     1952    133e    1:15:59    5,528    10:51 

         353  Alexandra Geels                                       1975    134e    1:16:02    5,524    10:51 

         354  Startnummer 354                                               184e   (2:29:18)   2,813    21:19 


   39         CRAZY PINGUINS SCHOLTEN         DEVENTER                              3:50:07

         182  Jayden Scholten                                       2002    137e    1:16:42    5,476    10:57 

         180  Ronald Scholten                                       1977    138e    1:16:42    5,476    10:57 

         183  Tycho Scholten                                        2004    139e    1:16:43    5,475    10:57 

         181  Ingeborg Scholten                                     1979    140e   (1:16:43)   5,475    10:57 


   40         THE BUTTERFLIES GENERATION      DEVENTER                              3:50:18

         297  Maaike Smit                                           2003    135e    1:16:37    5,482    10:56 

         296  Danielle Kiezebrink                                   2005    136e    1:16:39    5,479    10:57 

         298  Lynde Latour                                          2003    141e    1:17:02    5,452    11:00 

         295  Esmee Kiezebrink                                      2003    142e   (1:17:02)   5,452    11:00 


   41         DE GIEGELS                      DIEPENVEEN                            3:52:04

         128  Meike Wurkum                                          2004    143e    1:17:20    5,431    11:02 

         125  Laura Havekes                                         2004    145e    1:17:22    5,429    11:03 

         127  Mirde Weitenberg                                      2004    147e    1:17:22    5,429    11:03 

         126  Lara Huizer                                           2004    149e   (1:17:23)   5,428    11:03 


   42         DE GIEGELS                      DIEPENVEEN                            3:52:05

         114  Karlijn Anema                                         2003    144e    1:17:21    5,430    11:03 

         115  Noor Kroonen                                          2004    146e    1:17:22    5,429    11:03 

         113  Merle Anema                                           2003    148e    1:17:22    5,429    11:03 

         116  Milou Hoppenreijs                                     2004    150e   (1:17:23)   5,428    11:03 


   43         RASTER                          DEVENTER                              3:53:58

         252  Mieke de Lange                                        1982    152e    1:17:59    5,386    11:08 

         251  Nusa Meijboom                                         1983    153e    1:17:59    5,386    11:08 

         254  Startnummer 254                                               155e    1:18:00    5,385    11:08 

         253  Menno Heukels                                         1967    156e   (1:18:00)   5,385    11:08 


   44         MATTIES                         DEVENTER                              3:58:38

         210  Patricia Schuilenburg                                 1988    159e    1:19:32    5,281    11:21 

         211  Samantha Beumer                                       1989    160e    1:19:33    5,280    11:21 

         208  Esther Loeffen                                        1987    161e    1:19:33    5,280    11:21 

         209  Bianca Schuilenburg                                   1988    162e   (1:19:33)   5,280    11:21 





            DE GROENSTE OBSTAKELRUN 16 SEPTEMBER 2018 DEVENTER

               UITSLAGENLIJST - 7 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP

16-09-2018 14:54                                                     Pag: 6


Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km

-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------

   45         HELICON 3                                                             4:10:57

         232  Student 9                                                     164e    1:23:38    5,022    11:56 

         233  Student 10                                                    165e    1:23:39    5,021    11:57 

         234  Student 11                                                    166e    1:23:40    5,020    11:57 

         235  Student 12                                                    167e   (1:23:41)   5,019    11:57 


   46         ANSARWILMAR                     ZUTPHEN                               4:19:34

         266  Sara Janssen                                          2005    169e    1:26:25    4,860    12:20 

         264  Marlon Henrix                                         2005    170e    1:26:26    4,859    12:20 

         263  Willie Wobbes                                         1979    171e    1:26:43    4,843    12:23 

         265  Angela Cohen                                          1978    172e   (1:26:44)   4,842    12:23 


   47         DE BLONDIES                     DEVENTER                              4:20:53

         132  Wendy Maatman                                         1987    173e    1:26:57    4,830    12:25 

         130  Jacq Thuss                                            1965    174e    1:26:57    4,830    12:25 

         129  Hasse Wien                                            1998    175e    1:26:59    4,829    12:25 


   48         KLEINLIGTENBERG                 DEVENTER                              4:55:49

         196  Kelly Klein Ligtenberg                                1997    176e    1:38:35    4,260    14:05 

         197  Dymphy Klein Ligtenberg                               1997    177e    1:38:36    4,260    14:05 

         198  Quintcy Klein Ligtenberg                              1995    178e    1:38:38    4,258    14:05 

         199  Natasja Nusmeijer                                     1995    183e   (1:40:39)   4,173    14:22 


   49         KLEINLIGTENBERG                 DEVENTER                              5:01:38

         193  Saviëlle Klein Ligtenberg                             2003    179e    1:40:25    4,183    14:20 

         194  Claudia Klein Ligtenberg                              1992    180e    1:40:36    4,175    14:22 

         195  Nicky Jager                                           1989    181e    1:40:37    4,174    14:22 

         192  Dik Klein Ligtenberg                                  1967    182e   (1:40:39)   4,173    14:22 


              HELICON 1                                                                 DNF

         741  Student 1                                                      13e     (47:33)   8,833     6:47 

         744  Student 4                                                      14e     (47:35)   8,827     6:47 


              WDW 2                                                                     DNF

         315  Martin Bennink                                                 21e     (48:25)   8,675     6:55 

         314  Gertjan Tichelaar                                              28e     (51:08)   8,214     7:18 


              HELICON 2                                                                 DNF

         747  Student 7                                                      51e   (1:01:12)   6,863     8:44 

         745  Student 5                                                      52e   (1:01:15)   6,857     8:45 


              DE WATERSNIP MONDZORG           DEVENTER                                  DNF

         154  Startnummer 154                                                95e   (1:08:24)   6,140     9:46 

         153  Startnummer 153                                               104e   (1:08:58)   6,090     9:51 


              RASTER                          DEVENTER                                  DNF

         279  Robert Lentelink                                      1980    151e   (1:17:59)   5,386    11:08 

         280  Gerbrand Schutte                                      1963    154e   (1:18:00)   5,385    11:08 





            DE GROENSTE OBSTAKELRUN 16 SEPTEMBER 2018 DEVENTER

               UITSLAGENLIJST - 7 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP

16-09-2018 14:54                                                     Pag: 7


Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km

-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------

              DANOONTJEPOWERR                 DEVENTER                                  DNF

         225  Myrthe Wesseling                                      1986    168e   (1:26:12)   4,872    12:18 




            DE GROENSTE OBSTAKELRUN 16 SEPTEMBER 2018 DEVENTER

               UITSLAGENLIJST - 3 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP

16-09-2018 17:06                                                     Pag: 1


Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km

-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------

    1         MO TEAM 1                                                             1:34:43

         694  Teuntje Nieuwsnhuis                                             2e      27:50    6,467     9:16 

         696  Myrthe vd Munkhof                                               8e      33:24    5,389    11:08 

         695  Jasmin Vaatstra                                                 9e      33:29    5,376    11:09 

         693  Pien Zweverink                                                 37e     (41:31)   4,336    13:50 


    2         MO12 01                                                               1:43:51

         698  Ilse Lenderink                                                  3e      30:47    5,847    10:15 

         700  Lysanne Brinkhuis                                               7e      30:59    5,810    10:19 

         699  Isa Booij                                                      42e      42:05    4,277    14:01 

         697  Romy Winterman                  Colmschate                     47e     (43:08)   4,173    14:22 


    3         MO14 04                                                               1:44:28

         899  Thekla Breshamer                                               11e      34:43    5,185    11:34 

        1067  Aysena Yildirim                                                13e      34:46    5,177    11:35 

         900  Tara van Donselaar                                             16e      34:59    5,145    11:39 

        1063  Pien Schilder                                                  20e     (35:20)   5,094    11:46 


    4         MO14 03                                                               1:44:32

         768  Lieke Beekman                                                  12e      34:44    5,182    11:34 

         771  Vera Brinkman                                                  14e      34:50    5,167    11:36 

         769  Aylin Hasic                                                    15e      34:58    5,148    11:39 


    5         MO14 01                                                               1:46:39

         571  Noa Zeilstra                                                   10e      34:41    5,190    11:33 

         570  Carmen Segers                                                  22e      35:58    5,005    11:59 

         568  Isa Scholthof                                                  23e      36:00    5,000    12:00 

         569  Sas Staal                                                      26e     (36:13)   4,970    12:04 


    6         MO14 02                                                               1:48:33

         767  Vivian van Mourik                                              24e      36:00    5,000    12:00 

         766  Femke Janssen                                                  25e      36:12    4,972    12:04 

         572  Julia Wolf                                                     27e      36:21    4,952    12:07 

         573  Nikki Hulsebos                                                 28e     (36:21)   4,952    12:07 


    7         KROESCONTROL                    DEVENTER                              1:51:31

         726  Thijn Kroes                                           2005     21e      35:57    5,007    11:59 

         725  Feline Kroes                                          2008     29e      37:47    4,764    12:35 

         727  Jan-Wilem                                             1971     30e      37:47    4,764    12:35 


    8         MO12 03                                                               1:54:18

         848  Tess de Haan                                                    6e      30:55    5,822    10:18 

         847  Demi Mulder                                                    35e      41:18    4,358    13:46 

         849  Madou Pelgrim                                                  43e      42:05    4,277    14:01 

         846  Tessa Koman                                                    86e     (49:58)   3,602    16:39 





            DE GROENSTE OBSTAKELRUN 16 SEPTEMBER 2018 DEVENTER

               UITSLAGENLIJST - 3 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP

16-09-2018 17:06                                                     Pag: 2


Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km

-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------

    9         MO12 02                                                               1:54:46

         903  Tess Zwartjes                                                   4e      30:49    5,841    10:16 

         904  Silke Zweers                                                   34e      41:13    4,367    13:44 

         901  Danilla Verhaegh                                               44e      42:44    4,212    14:14 

         902  Kiki Groot Zwaaftink                                           45e     (42:44)   4,212    14:14 


   10         MO12 04                                                               2:03:58

         566  Julia Klein Ikkink                                              5e      30:55    5,822    10:18 

         567  Marein Oldereuver of Briel                                     48e      43:08    4,173    14:22 

         850  Juul Oudenampsen                                               84e      49:55    3,606    16:38 

         565  Fleur Hamaker                                                  85e     (49:58)   3,602    16:39 


   11         JEU D'OS                        DEVENTER                              2:05:16

         948  Mila Jeurnink                                         2006     38e      41:45    4,311    13:55 

         947  Joa Jeurnink                                          2010     39e      41:45    4,311    13:55 

         946  Thijs van Os                                          2008     40e      41:46    4,310    13:55 

         949  Jolanda Jeurnink                                      1979     58e     (45:33)   3,952    15:11 


   12         PANNENKOEKENRUNNERS             DEVENTER                              2:10:06

         677  Fedde ter Mate                                        2008     17e      35:11    5,116    11:43 

         679  Sepp ter Mate                                         2011     33e      40:12    4,478    13:24 

         680  Willeke Veneman                                       1976    126e      54:43    3,290    18:14 

         678  Fem ter Mate                                          2011    127e     (54:44)   3,289    18:14 


   13         DE OVERLEVERS                   DEVENTER                              2:10:34

         221  Lisette Bakker                                        2004     46e      43:01    4,184    14:20 

         223  Sym                                                   2004     51e      43:44    4,116    14:34 

         220  Marit Timmerman                                       2004     52e      43:49    4,108    14:36 

         222  Nick Timmerman                                        2004     55e     (44:15)   4,068    14:45 


   14         JEU D'OS                        DEVENTER                              2:14:30

         943  Roos van Os                                           2010     56e      44:27    4,049    14:49 

         942  Gerard van Os                                         1971     57e      44:29    4,046    14:49 

         944  Zara Jeurnink                                         2011     59e      45:34    3,950    15:11 


   15         BEUKEBATSERS                    DEVENTER                              2:15:51

         952  Lucq Peters                                           2005     49e      43:34    4,132    14:31 

         953  Nijs Ogink                                            2007     50e      43:35    4,130    14:31 

         950  Klaas Peters                                          1967     72e      48:42    3,696    16:14 

         951  Rob Ogink                                             1970     73e     (48:43)   3,695    16:14 


   16         PANNENKOEK                                                            2:20:03

         764  Evy Hofland                                           2012     63e      46:09    3,900    15:23 

         763  Sam Hofland                                           2009     64e      46:56    3,835    15:38 

         765  Sander Hofland                                        1982     65e      46:58    3,833    15:39 


   17         ALWEER                          DEVENTER                              2:22:40

         683  Bram Scholten                                         2008     66e      47:33    3,785    15:51 

         681  Bas Scholten                                          1975     67e      47:33    3,785    15:51 

         682  Linda Kooij                                           1972     68e      47:34    3,784    15:51 





            DE GROENSTE OBSTAKELRUN 16 SEPTEMBER 2018 DEVENTER

               UITSLAGENLIJST - 3 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP

16-09-2018 17:06                                                     Pag: 3


Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km

-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------

   18         TEAM FAMA                       HEINO                                 2:23:36

         649  Fanny Beishuizen                                      1968     69e      47:51    3,762    15:57 

         650  Marjolein Donath                                      2006     70e      47:52    3,760    15:57 

         651  Abel Donath                                           2008     71e      47:53    3,759    15:57 


   19         DASLOOKJES                      TWELLO                                2:25:46

         670  Jelte Nijland                                         2006     53e      44:02    4,088    14:40 

         671  Minke Nijland                                         2009     74e      49:18    3,651    16:26 

         669  Niels Nijland                                         1977    111e      52:26    3,433    17:28 

         672  Karlijn van der Meer                                  1978    112e     (52:27)   3,432    17:29 


   20         DE STAMPERTJES                  TWELLO                                2:25:48

         647  Jochem Treuren                                        2005     54e      44:03    4,086    14:41 

         648  Imke Treuren                                          2009     75e      49:18    3,651    16:26 

         646  Timo Treuren                                          1977    113e      52:27    3,432    17:29 

         645  Judith Treuren                                        1976    114e     (52:28)   3,431    17:29 


   21         KO - WEST                       DEVENTER                              2:28:54

         617  Robin Westerbeek                                      1977     78e      49:38    3,627    16:32 

         618  Saar Westerbeek                                       2011     79e      49:38    3,627    16:32 

         619  Noor Westerbeek                                       2008     80e      49:38    3,627    16:32 


   22         DE SLINGERBOSJES                DIEPENVEEN                            2:30:21

        1001  Abel Stienen                                          2007     87e      50:00    3,600    16:40 

         998  Ties Huizer                                           2006     88e      50:08    3,590    16:42 

        1000  Stefan Alberts                                        2007     89e      50:13    3,584    16:44 


   23         HONDMAN                         DEVENTER                              2:31:40

         731  Tanja Hondman                                         1979     91e      50:33    3,561    16:51 

         729  Vincent Hondman                                       1979     92e      50:33    3,561    16:51 

         730  Micah Hondman                                         2005     93e      50:34    3,560    16:51 


   24         GROENBEDRIJF                                                          2:33:10

         316  Groenbedrijf 1                                                 90e      50:27    3,568    16:49 

         318  Groenbedrijf 3                                                 94e      50:53    3,538    16:57 

         317  Groenbedrijf 2                                                105e      51:50    3,473    17:16 

         319  Groenbedrijf 4                                                106e     (51:52)   3,470    17:17 


   25         M&N’S                           DEVENTER                              2:34:19

         826  Merel Wassink                                         2010     95e      51:21    3,505    17:07 

         824  Ruben Wassink                                         1978     98e      51:29    3,496    17:09 

         825  Saskia van der Moolen                                 1981     99e      51:29    3,496    17:09 

         827  Noor Wassink                                          2011    100e     (51:30)   3,495    17:10 


   26         SIBELTJES                       SCHALKHAAR                            2:35:14

        1044  Startnummer 1044                                              101e      51:44    3,479    17:14 

        1043  Startnummer 1043                                              102e      51:45    3,478    17:15 

        1045  Startnummer 1045                                              103e      51:45    3,478    17:15 

        1042  Startnummer 1042                                              104e     (51:45)   3,478    17:15 





            DE GROENSTE OBSTAKELRUN 16 SEPTEMBER 2018 DEVENTER

               UITSLAGENLIJST - 3 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP

16-09-2018 17:06                                                     Pag: 4


Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km

-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------

   27         TEAM WONDERWOMEN                DEVENTER                              2:35:48

         733  Marlo Lenderink                                       1968    107e      51:56    3,466    17:18 

         735  Kayleigh van Putten                                   2007    108e      51:56    3,466    17:18 

         734  Inés Lenderink                                        2007    109e      51:56    3,466    17:18 


   28         SUPERSTARS                      DEVENTER                              2:36:37

        1061  Cas Alblas                                            2006     96e      51:24    3,502    17:08 

        1060  Veerle Alblas                                         2005     97e      51:24    3,502    17:08 

        1058  Erik Beuker                                           1969    116e      53:49    3,345    17:56 

        1059  Kirsten Post                                          1973    117e     (53:49)   3,345    17:56 


   29         MESSING                         DEVENTER                              2:42:23

        1047  Joshua Messing                                        2005    118e      54:07    3,326    18:02 

        1048  Levi Messing                                          2007    119e      54:07    3,326    18:02 

        1049  Sem Eli Messing                                       2011    120e      54:09    3,324    18:03 

        1046  Sander Messing                                        1979    121e     (54:09)   3,324    18:03 


   30         MULDER                                                                2:43:52

         336  Viggo Mulder                                          2009    122e      54:34    3,299    18:11 

         335  Esther Stegeman                                       1978    123e      54:39    3,294    18:13 

         334  Marco Mulder                                          1976    124e      54:39    3,294    18:13 

         337  Luc Mulder                                            2007    125e     (54:39)   3,294    18:13 


   31         SV DYNAMO                       APELDOORN                             2:44:12

         882  Emmy ter Haar                                         2007     61e      45:54    3,922    15:18 

         880  Mila Bouwmeester                                      2007     62e      45:56    3,919    15:18 

         881  Anneroos Looys                                        2007    311e    1:12:22    2,487    24:07 

         338  Sanne ter Haar                                                337e   (1:14:48)   2,406    24:56 

         879  Erwin Bouwmeester                                     1981    338e   (1:14:48)   2,406    24:56 


   32         VELTMANNETJES                   DEVENTER                              2:49:36

         641  Ariela Wielinga                                       1983    128e      55:13    3,260    18:24 

         643  Eline Veltman                                         2009    129e      55:14    3,259    18:24 

         642  Nick Veltman                                          1982    145e      59:09    3,043    19:43 

         644  Mirthe Veltman                                        2011    147e     (59:09)   3,043    19:43 


   33         BIG FAMILY                      DEVENTER                              2:52:19

         658  Startnummer 658                                               130e      56:14    3,201    18:44 

         657  Startnummer 657                                               131e      56:15    3,200    18:45 

         659  Startnummer 659                                               153e      59:50    3,008    19:56 


   34         JURREFLORIENANIEKMAAIKE         DEVENTER                              2:55:28

         966  Jurre Kums                                            2010    115e      53:13    3,382    17:44 

         967  Florien Kums                                          2008    137e      57:47    3,115    19:15 

         969  Maaike Konter                                         1979    216e    1:04:28    2,792    21:29 

         968  Aniek Kums                                            2011    217e   (1:04:31)   2,790    21:30 





            DE GROENSTE OBSTAKELRUN 16 SEPTEMBER 2018 DEVENTER

               UITSLAGENLIJST - 3 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP

16-09-2018 17:06                                                     Pag: 5


Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km

-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------

   35         SCHEUTER                        BEEMTE BROEKLAND                      2:55:52

         821  Ilse Scheuter                                         2005    139e      58:37    3,071    19:32 

         823  Sophie Scheuter                                       2006    140e      58:37    3,071    19:32 

         820  Inge Scheuter                                         2010    141e      58:38    3,070    19:32 


   36         FRISO FORCE                     TWELLO                                2:56:07

         864  Rens Friso                                            2007     82e      49:48    3,614    16:36 

         866  Mees Bosgoed                                                   83e      49:48    3,614    16:36 

         865  Veerle Friso                                          2008    342e    1:16:31    2,352    25:30 

         863  Klaas Friso                                           1969    343e   (1:16:31)   2,352    25:30 


   37         DE JETSERS                      SCHALKHAAR                            2:57:45

         723  Sem Bumkens                                           2009    142e      59:04    3,047    19:41 

         722  Thijs Masman                                          2009    143e      59:05    3,047    19:41 

         724  Jacoline Bumkens                                      1977    149e      59:36    3,020    19:52 

         721  Elles Masman                                          1978    151e     (59:38)   3,018    19:52 


   38         BIG FAMILY                      DEVENTER                              2:58:08

         656  Startnummer 656                                               144e      59:07    3,045    19:42 

         655  Startnummer 655                                               146e      59:09    3,043    19:43 

         653  Startnummer 653                                               154e      59:52    3,007    19:57 


   39         FRANS MAKELAAR                                                        2:59:39

         329  Kim van den Belt                                              148e      59:34    3,022    19:51 

         327  Frans van den Belt                                            155e    1:00:02    2,998    20:00 

         328  Roos van den Belt                                             156e    1:00:03    2,998    20:01 


   40         FAMILIE SAALTINK                DEVENTER                              3:00:31

         341  Veere Saaltink                                                157e    1:00:10    2,992    20:03 

         342  Mathilde Saaltink                                             158e    1:00:10    2,992    20:03 

         340  Teije Saaltink                                                159e    1:00:11    2,991    20:03 

         339  Cees Jan Saaltink                                             160e   (1:00:11)   2,991    20:03 


   41         DRIE MUSKETIERS                 DEVENTER                              3:00:55

         606  Startnummer 606                                               132e      56:30    3,186    18:50 

         607  Startnummer 607                                               196e    1:02:12    2,894    20:44 

         605  Startnummer 605                                               197e    1:02:13    2,893    20:44 


   42         GANZEVLES                       DEVENTER                              3:01:04

         638  Marijn Ganzevles                                      2004    161e    1:00:15    2,988    20:05 

         637  SJ Kamst                                              1972    163e    1:00:24    2,980    20:08 

         639  Arinde Ganzevles                                      2006    164e    1:00:25    2,979    20:08 


   43         FARMERS                         TWELLO                                3:01:16

         896  Jelmer de Boer                                        2012    162e    1:00:24    2,980    20:08 

         897  Daisy Koele                                           1991    165e    1:00:26    2,978    20:08 

         895  Joris de Boer                                         2011    166e    1:00:26    2,978    20:08 

         898  Jacco de Boer                                         1979    167e   (1:00:31)   2,974    20:10 





            DE GROENSTE OBSTAKELRUN 16 SEPTEMBER 2018 DEVENTER

               UITSLAGENLIJST - 3 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP

16-09-2018 17:06                                                     Pag: 6


Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km

-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------

   44         HAPPY GIRLS                     DEVENTER                              3:01:54

         794  Femke Lenselink                                       2007    169e    1:00:38    2,969    20:12 

         793  Eva Lenselink                                         2007    170e    1:00:38    2,969    20:12 

         792  Inge Lenselink                                        2007    171e    1:00:38    2,969    20:12 

         795  Margot Lenselink                                      2007    172e   (1:00:39)   2,968    20:13 


   45         ROSEBOOM                        DEVENTER                              3:02:06

         702  Dewin Roseboom                                        2005    173e    1:00:41    2,966    20:13 

         701  Edwin Roseboom                                        1980    174e    1:00:42    2,965    20:14 

         704  Theresa Roseboom                                      1979    175e    1:00:43    2,965    20:14 

         703  Mike Roseboom                                         2009    176e   (1:00:43)   2,965    20:14 


   46         DE LAARTJES                                                           3:02:21

         324  Eva vd Laar                                           2005    177e    1:00:47    2,961    20:15 

         307  Petter vd Laar                                        2008    178e    1:00:47    2,961    20:15 

         325  Roy vd Laar                                           1972    179e    1:00:47    2,961    20:15 

         326  Mandy Mekenkamp                                       1972    180e   (1:00:47)   2,961    20:15 


   47         NAILED IT                       DEVENTER                              3:02:45

         938  Elke Kemps                                            2003    184e    1:00:55    2,955    20:18 

         939  Brechtje van Hooft                                    2003    185e    1:00:55    2,955    20:18 

         940  Lieke Bakker                                          2004    187e    1:00:55    2,955    20:18 


   48         DE VAN SOLKEMAATJES             DEVENTER                              3:04:21

         830  Nathan van Solkema                                    2007    189e    1:01:21    2,934    20:27 

         831  Carice van Solkema                                    2012    190e    1:01:30    2,927    20:30 

         829  Tycho van Solkema                                     2005    191e    1:01:30    2,927    20:30 

         828  Femke Burggraeve                                      1983    231e   (1:06:37)   2,702    22:12 


   49         ZO SNEL ALS DE BLIXCEM                                                3:05:46

         915  Douwe                                                 2011    182e    1:00:50    2,959    20:16 

         914  Martijn                                               1977    183e    1:00:54    2,956    20:18 

         913  Ilse                                                  1979    209e    1:04:02    2,811    21:20 

         912  Sieb                                                  2011    210e   (1:04:02)   2,811    21:20 


   50         SJOERD & SAMUEL                 DEVENTER                              3:05:52

         799  Michiel Proper                                        1976    192e    1:01:56    2,906    20:38 

         798  Samuel Proper                                         2011    193e    1:01:57    2,906    20:39 

         796  Martijn Weisbeek                                      1976    194e    1:01:59    2,904    20:39 

         797  Sjoerd Weisbeek                                       2012    195e   (1:01:59)   2,904    20:39 


   51         BANDELL                         DEVENTER                              3:06:26

         686  Wout Bandell                                          2008    188e    1:01:19    2,936    20:26 

         687  Martijn Bandell                                       1977    202e    1:02:33    2,878    20:51 

         685  Lieke Bandell                                         2008    203e    1:02:34    2,877    20:51 

         688  Jasmijn Röben                                         1981    204e   (1:02:36)   2,875    20:52 





            DE GROENSTE OBSTAKELRUN 16 SEPTEMBER 2018 DEVENTER

               UITSLAGENLIJST - 3 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP

16-09-2018 17:06                                                     Pag: 7


Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km

-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------

   52         DE NACHTEGAALTJES               DEVENTER                              3:07:12

         627  Feline Rehorst                                        2008    198e    1:02:23    2,885    20:47 

         626  Melanie Rehorst                                       1983    199e    1:02:24    2,885    20:48 

         625  Frank Rehorst                                         1977    200e    1:02:25    2,884    20:48 

         628  Ymke Rehorst                                          2011    201e   (1:02:26)   2,883    20:48 


   53         TILLIE'S                        RAALTE                                3:08:15

         815  Fynn van Til                                          2009    205e    1:02:41    2,872    20:53 

         812  Bjørn van Til                                         1973    206e    1:02:46    2,868    20:55 

         813  Sandra Van Til                                        1980    207e    1:02:48    2,866    20:56 

         814  Isis van Til                                          2008    208e   (1:02:50)   2,865    20:56 


   54         DE POLLETJES                    DEVENTER                              3:09:05

         707  Jordy Polman                                          2005    110e      52:22    3,437    17:27 

         705  Ruben Polman                                          1976    266e    1:08:17    2,636    22:45 

         706  Silvia Polman                                         1977    270e    1:08:26    2,630    22:48 

         708  Lindsey Polman                                        2008    271e   (1:08:27)   2,630    22:49 


   55         SV DYNAMO                       APELDOORN                             3:10:25

         877  Lois Berends                                          2007     60e      45:49    3,929    15:16 

         876  Jodie Brouwer                                         2007    309e    1:12:18    2,490    24:06 

         878  Janneke Pakkert                                       2007    310e    1:12:18    2,490    24:06 

         875  Marit Koning                                          1995    316e   (1:13:13)   2,458    24:24 


   56         DRIE MUSKETIERS                 DEVENTER                              3:13:20

         873  Robin Bloemsma                                        2006    213e    1:04:26    2,794    21:28 

         871  Senna Overkamp                                        2005    214e    1:04:27    2,793    21:29 

         872  Teije Smeenk                                          2006    215e    1:04:27    2,793    21:29 


   57         SUPER 4                         DEVENTER                              3:14:07

        1033  Joyce Spijkerman                                      1987    218e    1:04:42    2,782    21:34 

        1032  Mick Kamphuis                                         2012    219e    1:04:42    2,782    21:34 

        1030  Kim Kamphuis                                          1981    220e    1:04:43    2,781    21:34 

        1031  Joa Kamphuis                                          2010    221e   (1:04:43)   2,781    21:34 


   58         OLE&GUI                                                               3:15:32

         919  Thijs Olthof                                          2011    211e    1:04:14    2,802    21:24 

         916  Marco Olthof                                          1976    212e    1:04:14    2,802    21:24 

         917  Alinda Guitink                                        1980    243e    1:07:04    2,684    22:21 

         918  Maud Olthof                                           2010    244e   (1:07:05)   2,683    22:21 


   59         VAN DIJK                        DEVENTER                              3:17:14

         870  Thijs Schuurman                                       2008    223e    1:05:43    2,739    21:54 

         868  Jesse van Dijk                                        2008    224e    1:05:45    2,738    21:55 

         869  Luca van Dijk                                         2011    225e    1:05:46    2,737    21:55 

         867  Moniek van Dijk                                       1984    226e   (1:05:46)   2,737    21:55 





            DE GROENSTE OBSTAKELRUN 16 SEPTEMBER 2018 DEVENTER

               UITSLAGENLIJST - 3 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP

16-09-2018 17:06                                                     Pag: 8


Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km

-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------

   60         TEAM EPPINK                     DEVENTER                              3:18:10

         791  Michiel Eppink                                        2007    227e    1:06:03    2,725    22:01 

         790  Marjolein Eppink                                      2005    228e    1:06:03    2,725    22:01 

         789  Caroline Eppink                                       1974    229e    1:06:04    2,725    22:01 

         788  Nieck Eppink                                          1972    230e   (1:06:04)   2,725    22:01 


   61         DE NOTEN KRAKERS                                                      3:19:18

         911  Pim                                                   2010    186e    1:00:55    2,955    20:18 

         909  Robert                                                1978    274e    1:09:11    2,602    23:03 

         910  Gijs                                                  2011    275e    1:09:12    2,601    23:04 

         908  Hanneke                                               1978    276e   (1:09:18)   2,597    23:06 


   62         GREASE LIGHTENING THUNDERBOLT   DEVENTER                              3:19:43

         985  Josephine Jager                                       2009    222e    1:05:07    2,764    21:42 

         984  Ishana Bhaju                                          2008    236e    1:06:47    2,695    22:15 

         983  Saar Bhaju                                            2004    258e    1:07:49    2,654    22:36 


   63         VAN A NAAR BETER                DEVENTER                              3:20:00

        1051  Olivier van Bruggen                                   2007    150e      59:38    3,018    19:52 

        1050  Marcus Komduur                                        2007    152e      59:40    3,017    19:53 

        1052  Viggo van Bruggen                                     2005    368e    1:20:42    2,230    26:54 


   64         VAN DEN NOORT                   DEVENTER                              3:20:03

         806  Aukje van den Noort                                   2008    232e    1:06:39    2,701    22:13 

         805  Aniek van den Noort                                   2007    233e    1:06:42    2,699    22:14 

         804  Henk van den Noort                                    1979    234e    1:06:42    2,699    22:14 

         807  Dianne van den Noort                                  1980    235e   (1:06:43)   2,698    22:14 


   65         VAN DIJK                        DEVENTER                              3:20:21

         861  Aidan van Dijk                                        2010    181e    1:00:48    2,961    20:16 

         859  Jonkka van Dijk                                       1974    278e    1:09:45    2,581    23:15 

         860  Ingmar van Dijk                                       1978    279e    1:09:48    2,579    23:16 

         862  Startnummer 862                                               280e   (1:09:48)   2,579    23:16 


   66         VAN WENUM                       DEVENTER                              3:20:47

         832  Levi van Wenum                                        2011    240e    1:06:54    2,691    22:18 

         834  Niels van Wenum                                       1983    241e    1:06:54    2,691    22:18 

         833  Jannie Bril                                           1980    242e    1:06:59    2,687    22:19 


   67         GREASE LIGHTENING THUNDERBOLT   DEVENTER                              3:21:26

         992  Isabel Jager                                          2011    237e    1:06:48    2,695    22:16 

         990  Emmy Josephus Jitta                                   1978    239e    1:06:49    2,694    22:16 

         991  Derk Josephus Jitta                                   1949    257e    1:07:49    2,654    22:36 


   68         GREASE LIGHTENING THUNDERBOLT   DEVENTER                              3:22:23

         987  Philippe Jager                                        1977    238e    1:06:49    2,694    22:16 

         986  Marijke Josephus Jitta                                1976    255e    1:07:46    2,656    22:35 

         988  Yanneke Josephus Jitta                                1979    256e    1:07:48    2,655    22:36 





            DE GROENSTE OBSTAKELRUN 16 SEPTEMBER 2018 DEVENTER

               UITSLAGENLIJST - 3 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP

16-09-2018 17:06                                                     Pag: 9


Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km

-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------

   69         TEAM MILLINGTON                 DEVENTER                              3:22:27

         720  Casper Millington                                     2007    247e    1:07:23    2,671    22:27 

         719  Daniël Millington                                     2009    248e    1:07:24    2,671    22:28 

         717  Chris Millington                                      1977    253e    1:07:40    2,660    22:33 

         718  Esther Millington                                     1978    254e   (1:07:40)   2,660    22:33 


   70         THREE GENERATIONS               SCHALKHAAR                            3:22:45

         971  Martijn Kuipers                                       1977    249e    1:07:34    2,664    22:31 

         972  Lars Kuipers                                          2009    250e    1:07:35    2,663    22:31 

         970  Bram Roerdink                                         1951    251e    1:07:36    2,663    22:32 

         973  Iris Kuipers                                          2011    252e   (1:07:37)   2,662    22:32 


   71         KAMSTRA VAN KEULEN              DEVENTER                              3:24:18

         675  Menno van Keulen                                      2007    259e    1:08:02    2,646    22:40 

         676  Sara van Keulen                                       2009    261e    1:08:06    2,643    22:42 

         674  Wilfred van Keulen                                    1976    262e    1:08:10    2,641    22:43 

         673  Gwenda Kamstra                                        1972    264e   (1:08:12)   2,639    22:44 


   72         MARTINA                         DEVENTER                              3:24:57

         668  Cindy Maasbach                                        1975    265e    1:08:14    2,638    22:44 

         665  Micah Martina                                         2008    267e    1:08:19    2,635    22:46 

         667  Ramona Martina                                        1977    268e    1:08:24    2,632    22:48 

         666  Inarah Martina                                        2011    269e   (1:08:24)   2,632    22:48 


   73         LOL 3                                                                 3:28:46

         331  Lucas Kaat                                            2009    273e    1:09:09    2,603    23:03 

         332  Kasper Kaat                                           2011    277e    1:09:22    2,595    23:07 

         333  Thijmen Kaat                                          2011    281e    1:10:15    2,562    23:25 

         330  Femke Korsten                                         1977    282e   (1:10:15)   2,562    23:25 


   74         TEAM AWL                        GEERDIJK                              3:32:11

         891  Anne Hornstra                                         2009    284e    1:10:39    2,548    23:33 

         892  Wietse Hornstra                                       2006    286e    1:10:44    2,545    23:34 

         893  Lisette Hornstra                                      1977    287e    1:10:48    2,542    23:36 


   75         HENDRIKS                        DEVENTER                              3:32:42

         803  Jasmijn Hendriks                                      2010    288e    1:10:54    2,539    23:38 

         802  Eline Hendriks                                        2008    289e    1:10:54    2,539    23:38 

         801  Suzanne Hendriks                                      1981    290e    1:10:54    2,539    23:38 

         800  Thijs Hendriks                                        1981    291e   (1:10:55)   2,538    23:38 


   76         DE DUIVELS 2                                                          3:34:02

         922  Max Zagun                                             2009    292e    1:11:20    2,523    23:46 

         920  Tom van Kuik                                          2008    293e    1:11:20    2,523    23:46 

         921  Joyce van den Haar                                    1978    296e    1:11:22    2,522    23:47 


   77         DE DUIVELS 1                                                          3:34:05

         924  Silvia Bloemberg                                      1973    294e    1:11:20    2,523    23:46 

         923  Pelle Wennekers                                       2009    295e    1:11:22    2,522    23:47 

         925  Ravi Wilhelm                                          2010    297e    1:11:23    2,522    23:47 





            DE GROENSTE OBSTAKELRUN 16 SEPTEMBER 2018 DEVENTER

               UITSLAGENLIJST - 3 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP

16-09-2018 17:06                                                    Pag: 10


Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km

-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------

   78         DE BABELAARS                    DEVENTER                              3:35:16

        1304  Lonneke Anema                   Diepenveen            2006    298e    1:11:42    2,510    23:54 

        1306  Laura Waanders                  Diepenveen            2005    299e    1:11:47    2,508    23:55 

        1307  Demi de Casparis                Diepenveen            2006    300e    1:11:47    2,508    23:55 

        1305  Tess Baas                       Diepenveen            2006    301e   (1:11:47)   2,508    23:55 


   79         HUISMAN                         TWELLO                                3:36:09

        1004  Daan Huisman                                          2010    302e    1:12:02    2,499    24:00 

        1003  Sara Huisman                                          2008    303e    1:12:03    2,498    24:01 

        1002  Mariska                                               1979    304e    1:12:04    2,498    24:01 


   80         SPORTBEDRIJF DEVENTER                                                 3:36:19

         738  Marjon Beltman                                                305e    1:12:06    2,497    24:02 

         740  Tonnie Horstman                                               306e    1:12:06    2,497    24:02 

         739  Marleen Modderkolk                                            307e    1:12:07    2,496    24:02 

         737  Maaike Veldhuis                                               308e   (1:12:08)   2,495    24:02 


   81         PIJNAPPEL                       NIEUW-HEETEN                          3:37:40

         981  Rins Pijnappel                                        2009    312e    1:12:33    2,481    24:11 

         980  Jelle Pijnappel                                       2007    313e    1:12:33    2,481    24:11 

         978  Thijs Pijnappel                                       1978    314e    1:12:34    2,480    24:11 

         979  Femke Pijnappel                                       1978    315e   (1:12:35)   2,480    24:11 


   82         DE OVERKAMPJES                  DEVENTER                              3:40:24

         808  Jeroen Overkamp                                       1976    318e    1:13:22    2,453    24:27 

         810  Thymo Overkamp                                        2009    319e    1:13:23    2,453    24:27 

         811  Lyanne Overkamp                                       2007    320e    1:13:39    2,444    24:33 

         809  Stella Overkamp                                       1978    321e   (1:13:39)   2,444    24:33 


   83         KOOPS 02                                                              3:41:37

        1013  Linde Velderman                                       2010    322e    1:13:48    2,439    24:36 

        1012  Siem Velderman                                        2012    325e    1:13:54    2,436    24:38 

        1011  Ingrid Velderman                                      1981    327e    1:13:55    2,435    24:38 


   84         KOOPS 01                                                              3:41:38

        1009  Ymke Koops                      Deventer              2008    323e    1:13:52    2,437    24:37 

        1008  Moniek Koops                    Deventer              1976    324e    1:13:52    2,437    24:37 

        1010  Lisanne Koops                   Deventer                      326e    1:13:54    2,436    24:38 


   85         TEAM 10                         DEVENTER                              3:42:12

         785  Erwin van der Wal                                     1974    329e    1:14:04    2,430    24:41 

         787  Daan van der Wal                                      2011    330e    1:14:04    2,430    24:41 

         784  Janneke Roddenhof                                     1979    331e    1:14:04    2,430    24:41 

         786  Meike van der Wal                                     2009    332e   (1:14:06)   2,429    24:42 


   86         DE BRANDWAGTJES                 DEVENTER                              3:43:42

         838  Nouk Brandwagt                                        1977    333e    1:14:34    2,414    24:51 

         836  Lucas Brandwagt                                       1977    334e    1:14:34    2,414    24:51 

         837  Debby Brandwagt                                       1977    335e    1:14:34    2,414    24:51 

         839  Maud Brandwagt                                        1977    336e   (1:14:35)   2,413    24:51 





            DE GROENSTE OBSTAKELRUN 16 SEPTEMBER 2018 DEVENTER

               UITSLAGENLIJST - 3 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP

16-09-2018 17:06                                                    Pag: 11


Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km

-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------

   87         SV DYNAMO                       APELDOORN                             3:45:49

         884  Amber van Veldhuizen                                  2011    317e    1:13:13    2,458    24:24 

         885  Marit van Veldhuizen                                  2006    340e    1:16:17    2,360    25:25 

         883  Esther van Veldhuizen                                 1977    341e    1:16:19    2,359    25:26 


   88         WKTJES                          DEVENTER                              3:45:59

        1029  Eline Wichink Kruit                                   2009    245e    1:07:14    2,677    22:24 

        1028  Lizanne Wichink Kruit                                 2006    359e    1:19:21    2,268    26:27 

        1027  Benjamin ten Wolde                                    1985    360e    1:19:24    2,267    26:28 

        1026  Charlotte Wichink Kruit                               1979    365e   (1:20:04)   2,248    26:41 


   89         PELGRUM4                        DEVENTER                              3:46:37

        1041  Kim Pelgrum                                           2008    246e    1:07:15    2,677    22:25 

        1040  Mirte Pelgrum                                         2007    358e    1:19:18    2,270    26:26 

        1038  Monique Righard                                       1974    364e    1:20:04    2,248    26:41 


   90         DE VOSJES                       VAASSEN                               3:50:25

         778  Lasse Vos                                             2008    328e    1:13:59    2,433    24:39 

         777  Daniëlle Berkhoff                                     1990    339e    1:16:00    2,368    25:20 

         779  Sverre Vos                                            2010    366e    1:20:26    2,238    26:48 

         776  Esther van Houten                                     1977    367e   (1:20:27)   2,237    26:49 


   91         BPT - CALO                      EPSE                                  3:51:23

         936  Marlies Van Dam                                       1985    345e    1:17:07    2,334    25:42 

         934  Carina Küh                                            1986    346e    1:17:08    2,334    25:42 

         935  Nynke Oude Avenhuis                                   1986    348e    1:17:08    2,334    25:42 


   92         BPT - CALO                      EPSE                                  3:51:26

         926  Esther Riehl                                          1987    347e    1:17:08    2,334    25:42 

         928  Geeke Blenk                                           1987    349e    1:17:09    2,333    25:43 

         927  Ellen Calot                                           1985    350e    1:17:09    2,333    25:43 


   93         DE STUNTERS                     DEVENTER                              3:51:53

         782  Casper Kusters                                        2011    351e    1:17:14    2,331    25:44 

         780  Thomas Kusters                                        2009    352e    1:17:14    2,331    25:44 

         781  Elias Koerhuis                                        2009    353e    1:17:25    2,325    25:48 

         783  Marleen Kusters                                       1978    354e   (1:17:32)   2,322    25:50 


   94         TER HORST                       HAAKSBERGEN                           3:57:13

         758  Thijmen Hofstede                Haakbergen            2010    355e    1:19:04    2,277    26:21 

         756  Kim ter Horst                   Haaksbergen           1985    356e    1:19:04    2,277    26:21 

         757  Noah Hofstede                   Haaksbergen           2007    357e    1:19:05    2,276    26:21 


   95         MIJRINK                         DEVENTER                              3:59:59

         755  Robert van de Meer              Deventer              1985    361e    1:19:59    2,250    26:39 

         753  Donny Meijerink                 Haakbergen            1962    362e    1:20:00    2,250    26:40 

         754  Carla Meijerink                 Deventer              1990    363e    1:20:00    2,250    26:40 





            DE GROENSTE OBSTAKELRUN 16 SEPTEMBER 2018 DEVENTER

               UITSLAGENLIJST - 3 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP

16-09-2018 17:06                                                    Pag: 12


Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km

-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------

   96         TOMAK                           SCHALKHAAR                            4:04:05

         634  Tarik Tomak                                           2007    369e    1:21:21    2,213    27:07 

         635  Erren Tomak                                           2009    370e    1:21:22    2,212    27:07 

         636  Melisa Tomak                                          2011    371e    1:21:22    2,212    27:07 

         633  Rosita Tomak                                          1981    372e   (1:21:23)   2,212    27:07 


   97         VAN TOL                         SCHALKHAAR                            4:07:00

         817  Frosina Angelova- van Tol                                     373e    1:22:20    2,186    27:26 

         818  Luca van Tol                                                  374e    1:22:20    2,186    27:26 

         819  Nikki van Tol                                                 375e    1:22:20    2,186    27:26 


   98         MATSER                          DEVENTER                              4:08:14

         854  Startnummer 854                                               377e    1:22:44    2,176    27:34 

         851  Startnummer 851                                               379e    1:22:45    2,175    27:35 

         852  Startnummer 852                                               380e    1:22:45    2,175    27:35 


   99         DEEMTER RUNNERS                 DEVENTER                              4:08:36

        1056  Stan Kuipers                                          2002    381e    1:22:47    2,174    27:35 

        1054  Josine de Ruiter                                      1974    382e    1:22:54    2,171    27:38 

        1057  Startnummer 1057                                              383e    1:22:55    2,171    27:38 


  100         TEAM KLMB                       HASSELT                               4:38:08

         974  Bastiaan Tamminga                                     1981    386e    1:32:42    1,942    30:54 

         977  Klaas Zijlsta                                         1980    387e    1:32:43    1,941    30:54 

         976  Lieke Zijlstra                                        2009    388e    1:32:43    1,941    30:54 

         975  Minke Tamminga                                        2010    389e   (1:32:43)   1,941    30:54 


  101         OLDE BIJVANK                    DEVENTER                              4:45:08

         956  Manon Olde Bijvank                                    1974    390e    1:35:02    1,894    31:40 

         954  Hanne Olde Bijvank                                    2009    391e    1:35:03    1,894    31:41 

         955  Sofie Olde Bijvank                                    2008    392e    1:35:03    1,894    31:41 

         957  Hjalmar Brefeld                                       1972    393e   (1:35:03)   1,894    31:41 


              MO14 05                                                                   DNF

        1065  Laura de Lange                                                 18e     (35:17)   5,102    11:45 

        1064  Roslyn Jansen                                                  19e     (35:18)   5,099    11:46 


              RASTER                          DEVENTER                                  DNF

         958  Habtom Leol Messegna                                  1998      1e     (12:27)  14,458     4:09 

         960  Frezgi Okuba                                          2001     31e     (39:07)   4,602    13:02 


              MO TEAM 2                                                                 DNF

         689  Lotte Jonkman                                                  32e     (39:23)   4,570    13:07 

         690  Joy van Ittersum                                               36e     (41:31)   4,336    13:50 


              KO - WEST                       DEVENTER                                  DNF

         613  Rob Kolkman                                           1971     77e     (49:37)   3,628    16:32 

         615  Friso Westerbeek                                      2007     81e     (49:38)   3,627    16:32 





            DE GROENSTE OBSTAKELRUN 16 SEPTEMBER 2018 DEVENTER

               UITSLAGENLIJST - 3 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP

16-09-2018 17:06                                                    Pag: 13


Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km

-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------

              DE GEPPIES                      DEVENTER                                  DNF

         662  Liz Gebhardt                                          2009    260e   (1:08:06)   2,643    22:42 

         663  Frank Gebhardt                                        1979    263e   (1:08:12)   2,639    22:44 


              DE MELIGE MELKPAKKEN            DEVENTER                                  DNF

         887  Suzanne Kemps                                         1972    283e   (1:10:35)   2,550    23:31 

         888  Lena Kemps                                            2006    285e   (1:10:41)   2,547    23:33 


              MATSER                          DEVENTER                                  DNF

         856  Startnummer 856                                               376e   (1:22:44)   2,176    27:34 

         855  Startnummer 855                                               378e   (1:22:45)   2,175    27:35 


              PLOEGJES                                                                  DNF

          55  Leah van der Ploeg                                    2012    384e   (1:24:37)   2,127    28:12 

          54  Laura van der Ploeg                                   1982    385e   (1:24:38)   2,127    28:12 


              RASTER                          DEVENTER                                  DNF

         962  Shambel Misgina                                       1978     41e     (42:01)   4,284    14:00 


              NOLLEN                          DIEPENVEEN                                DNF

        1036  Bert Nollen                                           1963     76e     (49:23)   3,645    16:27 


              SCHEUTER I                      BEEMTE BROEKLAND                          DNF

         842  Christien Rutte -Scheuter                             1972    138e     (58:37)   3,071    19:32 


              BOURGONDIEN                     TWELLO                                    DNF

         612  Rylano Bourgondien                                    2011    168e   (1:00:32)   2,974    20:10 


              DE WATERSNIP MONDZORG           DEVENTER                                  DNF

         160  Startnummer 160                                               272e   (1:08:33)   2,626    22:51 


              BPT - CALO                      EPSE                                      DNF

         932  Lotte Arts                                            1985    344e   (1:17:07)   2,334    25:42