Uitslagen Kwaakerrun

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Kwaakerrun 23-09-2018

Kwaakerrun Venlo

info@hardloopuitslagen.nl

23-09-2018


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenVideoCert
1 Luuk Hendrikx Utrecht Nederland 15:54 15:54 8:02 7:53
2 Leon Hendrikx Grubbenvorst Nederland 16:22 16:22 8:06 8:16
3 Legesse Dawit Tegelen Nederland 16:45 16:44 8:08 8:37
4 Paul Coolegem Venlo Nederland 17:25 17:24 8:48 8:37
5 Alain Van den Broek Venlo Nederland 17:28 17:27 8:47 8:41

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenTussenTussenVideoCert
1 Rik Van Wijlick Venlo Nederland 33:51 33:51 8:25 8:36 8:31 8:20
2 Bart Verheijden Venlo Nederland 35:56 35:56 9:01 9:04 8:59 8:53
3 Marijn Emans Venlo Nederland 36:22 36:22 9:00 9:05 9:09 9:09
4 Pascal Lucker Venlo Nederland 36:50 36:49 9:01 9:12 9:22 9:15
5 Pter Hoex Venlo Nederland 38:20 38:19 9:27 9:42 9:45 9:26

1000 meter (7-9

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenVideoCert
1 Timo Wassenberg Geleen Nederland 4:03 4:01 1:59 2:02
2 Jan Aardenburg Einighausen Nederland 4:12 4:11 2:02 2:10
3 Anna van der Velden Tegelen Nederland 4:12 4:11 2:03 2:09
4 Ravi Classen Venlo Nederland 4:15 4:15 2:03 2:13
5 Jente Wekenborg Venlo Nederland 4:18 4:16 2:06 2:11

1000 meter (10-

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenVideoCert
1 Max Hutjens Venlo Nederland 3:39 3:39 1:48 1:52
2 Stan Hovens Venlo Nederland 3:42 3:41 1:47 1:54
3 Cas Doensen Venlo Nederland 3:53 3:53 1:52 2:02
4 Finn Deenen Venlo Nederland 4:02 4:01 1:56 2:05
5 Kira Kanditt Korschenbroich Duitsland 4:03 4:02 1:59 2:04

2500 meter (12-

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdVideoCert
1 Niels Peeters Baarlo Nederland 8:11 8:11
2 Olivier Gijbels Venlo Nederland 8:30 8:30
3 Eva Kok Helmond Nederland 9:10 9:08
4 Ramón Setz Geldrop Nederland 9:29 9:28
5 Noah Holten Steyl Nederland 9:32 9:31

500 meter (4-6

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdVideoCert
1 Keano Mestrum Venlo Nederland 2:14 2:14
2 Novi Schoolmeesters Venlo Nederland 2:16 2:15
3 Gio van de Kamp Venlo Nederland 2:17 2:16
4 Tokunbo Shifatu Venlo Nederland 2:19 2:18
5 Jamie Reinders Venlo Nederland 2:19 2:18

Top 5 uitslagen

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenVideoCert
1 Luuk Hendrikx Utrecht Nederland 15:54 15:54 8:02 7:53
2 Leon Hendrikx Grubbenvorst Nederland 16:22 16:22 8:06 8:16
3 Legesse Dawit Tegelen Nederland 16:45 16:44 8:08 8:37
4 Paul Coolegem Venlo Nederland 17:25 17:24 8:48 8:37
5 Alain Van den Broek Venlo Nederland 17:28 17:27 8:47 8:41

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenTussenTussenVideoCert
1 Rik Van Wijlick Venlo Nederland 33:51 33:51 8:25 8:36 8:31 8:20
2 Bart Verheijden Venlo Nederland 35:56 35:56 9:01 9:04 8:59 8:53
3 Marijn Emans Venlo Nederland 36:22 36:22 9:00 9:05 9:09 9:09
4 Pascal Lucker Venlo Nederland 36:50 36:49 9:01 9:12 9:22 9:15
5 Pter Hoex Venlo Nederland 38:20 38:19 9:27 9:42 9:45 9:26

1000 meter (7-9

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenVideoCert
1 Timo Wassenberg Geleen Nederland 4:03 4:01 1:59 2:02
2 Jan Aardenburg Einighausen Nederland 4:12 4:11 2:02 2:10
3 Anna van der Velden Tegelen Nederland 4:12 4:11 2:03 2:09
4 Ravi Classen Venlo Nederland 4:15 4:15 2:03 2:13
5 Jente Wekenborg Venlo Nederland 4:18 4:16 2:06 2:11

1000 meter (10-

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenVideoCert
1 Max Hutjens Venlo Nederland 3:39 3:39 1:48 1:52
2 Stan Hovens Venlo Nederland 3:42 3:41 1:47 1:54
3 Cas Doensen Venlo Nederland 3:53 3:53 1:52 2:02
4 Finn Deenen Venlo Nederland 4:02 4:01 1:56 2:05
5 Kira Kanditt Korschenbroich Duitsland 4:03 4:02 1:59 2:04

2500 meter (12-

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdVideoCert
1 Niels Peeters Baarlo Nederland 8:11 8:11
2 Olivier Gijbels Venlo Nederland 8:30 8:30
3 Eva Kok Helmond Nederland 9:10 9:08
4 Ramón Setz Geldrop Nederland 9:29 9:28
5 Noah Holten Steyl Nederland 9:32 9:31

500 meter (4-6

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdVideoCert
1 Keano Mestrum Venlo Nederland 2:14 2:14
2 Novi Schoolmeesters Venlo Nederland 2:16 2:15
3 Gio van de Kamp Venlo Nederland 2:17 2:16
4 Tokunbo Shifatu Venlo Nederland 2:19 2:18
5 Jamie Reinders Venlo Nederland 2:19 2:18

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.