Uitslagen Rozendaalse Veldtrail

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Rozendaalse Veldtrail 29-08-2018

Rozendaalse Veldtrail Rozendaal

info@hardloopuitslagen.nl

29-08-2018


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

5.7 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd
1 Gaby van Caulil Arnhem Nederland 21:04 21:04
2 Alex Mulders Arnhem Nederland 21:29 21:29
3 Maarten Kole Arnhem Nederland 21:50 21:49
4 Erik Dekker Arnhem Nederland 22:21 22:20
5 Ruud Gerritsen Arnhem Nederland 24:04 24:01

8 / 12 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd

8/12/15km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd
1 John Loke Dieren Nederland 36:05 36:05
2 Wim Ritsema Dieren Nederland 36:10 36:10
3 Michiel Brands Huissen Nederland 36:27 36:25
4 Rutger Lensing Arnhem Nederland 36:33 36:28
5 Gerjan Broekroelofs Rozendaal Nederland 37:36 37:29

Top 5 uitslagen

5.7 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd
1 Gaby van Caulil Arnhem Nederland 21:04 21:04
2 Alex Mulders Arnhem Nederland 21:29 21:29
3 Maarten Kole Arnhem Nederland 21:50 21:49
4 Erik Dekker Arnhem Nederland 22:21 22:20
5 Ruud Gerritsen Arnhem Nederland 24:04 24:01

8 / 12 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd

8/12/15km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd
1 John Loke Dieren Nederland 36:05 36:05
2 Wim Ritsema Dieren Nederland 36:10 36:10
3 Michiel Brands Huissen Nederland 36:27 36:25
4 Rutger Lensing Arnhem Nederland 36:33 36:28
5 Gerjan Broekroelofs Rozendaal Nederland 37:36 37:29

   Alle uitslagen

Verwijder filter

5.7 km - Overall uitslagen

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdGeslacht Categorie
1 354 Gaby van Caulil Arnhem Nederland 21:04 21:04 Man 5
2 284 Alex Mulders Arnhem Nederland 21:29 21:29 Man 5
3 372 Maarten Kole Arnhem Nederland 21:50 21:49 Man 5
4 221 Erik Dekker Arnhem Nederland 22:21 22:20 Man 5
5 268 Ruud Gerritsen Arnhem Nederland 24:04 24:01 Man 5
6 212 Eduard van der Meer Dinxperlo Nederland 24:29 24:24 Man 5
7 271 Peter van de Pol Oosterbeek Nederland 24:32 24:31 Man 5
8 185 Michael Velthorst Varsseveld Nederland 24:54 24:49 Man 5
9 226 Herbert van den Brink Arnhem Nederland 25:06 25:05 Man 5
10 359 Stef Roenhorst Nijmegen Nederland 25:10 25:07 Man 5
11 205 Jesse Honkoop Arnhem Nederland 25:18 25:17 Man 5
12 303 Marius Hofmeester Arnhem Nederland 25:40 25:26 Man 5
13 316 Tim Reesink Velp Gld Nederland 25:42 25:26 Man 5
14 273 Mike Peters Arnhem Nederland 25:49 25:25 Man 5
15 302 Hans Hofmeester Arnhem Nederland 25:52 25:38 Man 5
16 139 Gert Hazeleger Apeldoorn Nederland 25:53 25:53 Man 5
17 371 Frank Don Oosterbeek Nederland 26:12 26:08 Man 5
18 138 Roy de Kinkelder Velp Gld Nederland 26:19 26:13 Man 5
19 421 Michiel de Boer Arnhem Nederland 26:23 26:20 Man 5
20 87 Paul Winters Arnhem Nederland 26:27 26:24 Man 5
21 113 Berry Turk Velp Gld Nederland 26:31 26:30 Man 5
22 92 Lars Vreugdenhil Arnhem Nederland 26:35 26:31 Man 5
23 215 Marieke Koene Arnhem Nederland 26:44 26:42 Vrou5
24 88 Matthijs Kleij Utrecht Nederland 26:45 26:42 Man 5
25 405 Otke Esmeijer Arnhem Nederland 26:48 26:46 Vrou5
26 406 Bram de Gruijter Arnhem Nederland 26:58 26:55 Man 5
27 343 John de Jong Oosterbeek Nederland 27:13 27:09 Man 5
28 257 Alex Addink Westervoort Nederland 27:26 27:23 Man 5
29 115 Leendert-Jan van der Ent Velp Gld Nederland 27:34 27:29 Man 5
30 55 Hans Theunissen Arnhem Nederland 28:06 28:03 Man 5
31 93 Rolf Vreugdenhil Arnhem Nederland 28:12 28:08 Man 5
32 331 Jan-Maarten van Walsem Velp Gld Nederland 28:14 28:00 Man 5
33 413 Jan Bruinsma Velp Nederland 28:16 28:00 Man 5
34 283 Maud van Lent Arnhem Nederland 28:16 28:14 Vrou5
35 238 Jan van der Meulen Huissen Nederland 28:26 28:25 Man 5
36 300 Mario de Kort Velp Gld Nederland 28:36 28:05 Man 5
37 292 Rein Tichelaar Arnhem Nederland 28:38 28:34 Man 5
38 30 Jeanette Wilhelm Ede Gld Nederland 28:40 28:40 Vrou5
39 120 Steven Schotpoort Arnhem Nederland 28:42 28:20 Man 5
40 367 Eimert-Jan De Graaff Oosterbeek Nederland 29:02 28:58 Man 5
41 69 Martijn van Es Velp Gld Nederland 29:02 28:57 Man 5
42 16 Robert Buffinga Arnhem Nederland 29:13 29:07 Man 5
43 266 Jan-Willem Meulenbroeks Velp Gld Nederland 29:16 29:06 Man 5
44 261 Pieter van Heteren Velp Gld Nederland 29:19 28:56 Man 5
45 304 Ruben Kortekaas Duiven Nederland 29:32 28:58 Man 5
46 77 Joris Wansink Zutphen Nederland 29:33 29:23 Man 5
47 289 Frank Vink Arnhem Nederland 29:43 29:16 Man 5
48 293 Eliska de Winter Velp Gld Nederland 29:45 29:38 Vrou5
49 158 Antoinette Derksen Arnhem Nederland 30:05 29:59 Vrou5
50 94 Simone Spaan Arnhem Nederland 30:09 29:58 Vrou5
51 206 Stefan Honkoop Arnhem Nederland 30:14 30:09 Man 5
52 61 Stefanie Etzel Arnhem Nederland 30:23 30:21 Vrou5
53 295 Jeroen Pardijs Elst Gld Nederland 30:26 30:11 Man 5
54 349 Thom Tijmense Arnhem Nederland 30:30 30:25 Man 5
55 318 Laurens Bouw Rheden Nederland 30:42 30:18 Man 5
56 369 Sybren Tancock Culemborg Nederland 30:52 30:45 Man 5
57 370 Eize de Mik Rozendaal Nederland 31:15 31:00 Man 5
58 76 Casper Middelhuis Velp Gld Nederland 31:19 31:13 Man 5
59 35 Merel Feenstra Arnhem Nederland 31:23 31:10 Vrou5
60 170 Gert van Veldhuizen Arnhem Nederland 31:23 31:10 Man 5
61 198 Wendelien Nijland Doetinchem Nederland 31:38 31:31 Vrou5
62 431 Huub Loeffen Rozendaal Nederland 32:05 32:03 Man 5
63 412 Folkert van de Meulen Velp Nederland 32:15 31:53 Man 5
64 236 Andre Klein Kranenbarg Velp Gld Nederland 32:19 31:48 Man 5
65 400 Dylan Gores Doesburg Nederland 32:32 32:01 Man 5
66 157 Wilco van het Hul Arnhem Nederland 32:47 32:40 Man 5
67 146 Freek Stöcker Groessen Nederland 32:52 32:21 Man 5
68 243 Boudewijn van Ommeren Arnhem Nederland 32:54 32:46 Man 5
69 272 Willem Hellegers Arnhem Nederland 32:54 32:48 Man 5
70 399 Hielke Hoeve Arnhem Nederland 32:55 32:23 Man 5
71 255 Monique Gerritsen Velp Gld Nederland 32:56 32:46 Vrou5
72 330 Noor Hamse Arnhem Nederland 33:01 32:57 Vrou5
73 133 Simone Meijer Rheden Nederland 33:11 33:02 Vrou5
74 275 Dirk Buiting Oosterbeek Nederland 33:15 33:06 Man 5
75 430 Jannet Hagesteijn Velp Nederland 33:37 33:23 Vrou5
76 424 Sjoerd Baggen Velp Nederland 33:40 33:28 Man 5
77 423 Floor Baggen Velp Nederland 33:40 33:28 Vrou5
78 86 Arthur Booms Westervoort Nederland 33:41 33:19 Man 5
79 136 Iris Meulendijks Doetinchem Nederland 33:44 33:35 Vrou5
80 410 Janet Driessen Arnhem Nederland 33:46 33:37 Vrou5
81 427 J van Rietschoven Arnhem Nederland 33:50 33:40 Man 5
82 239 Lisette Elfvering Velp Gld Nederland 34:07 33:45 Vrou5
83 38 Pieternel van Lent Arnhem Nederland 34:12 34:04 Vrou5
84 401 Marinda Gores Doesburg Nederland 34:20 33:49 Vrou5
85 329 Albert Broekhoff Schalkhaar Nederland 34:31 34:24 Man 5
86 350 Ivo den Haan Rozendaal Nederland 34:35 34:01 Man 5
87 305 Matthijs Kortekaas Velp Gld Nederland 34:41 34:07 Man 5
88 314 Nanda Reule Angeren Nederland 34:42 34:16 Vrou5
89 129 Han Scholten OOIJ Nederland 34:44 34:10 Man 5
90 91 Pitronella Jacobs Slijk-Ewijk Nederland 34:49 34:29 Vrou5
91 347 Junny Vlijtig Arnhem Nederland 34:50 34:16 Man 5
92 425 P. Vereschildt Arnhem Nederland 34:55 34:37 Man 5
93 145 Ilse Erdtsieck Velp Gld Nederland 34:56 34:41 Vrou5
94 172 Thom Hutjes Arnhem Nederland 34:57 34:49 Man 5
95 225 Marjolein Postma Rheden Nederland 35:08 34:52 Vrou5
96 156 Miriam Westgeest Rozendaal Nederland 35:11 34:38 Vrou5
97 200 Elly Arends Rozendaal Nederland 35:15 35:01 Vrou5
98 224 Jelle van Heerikhuize Velp Gld Nederland 35:17 34:52 Man 5
99 223 Kees van Heerikhuize Veenendaal Nederland 35:18 34:51 Man 5
100 247 Hanneke Stoop Driel Nederland 35:26 35:13 Vrou5
101 342 Hans Beltman Dieren Nederland 35:26 35:13 Man 5
102 126 Lynn Derksen Beek gem Montferland Nederland 35:36 35:24 Vrou5
103 313 Gaby Reesink Velp Gld Nederland 35:38 35:12 Vrou5
104 256 Arnold Jansen Arnhem Nederland 35:40 35:23 Man 5
105 335 Jac van Santen Velp Gld Nederland 35:49 35:13 Man 5
106 409 Cees van Beek Arnhem Nederland 35:54 35:16 Man 5
107 306 Micha Weijnen Arnhem Nederland 35:54 35:31 Vrou5
108 402 Janneke Pasman Huissen Nederland 35:54 35:46 Vrou5
109 285 Petra van Kleef Huissen Nederland 35:56 35:20 Vrou5
110 195 Brigitte van MIerlo Didam Nederland 36:04 35:52 Vrou5
111 168 Annemarie Tabor Velp Gld Nederland 36:08 35:51 Vrou5
112 254 Mayke Klaassen Arnhem Nederland 36:19 36:08 Vrou5
113 119 Hammy Künne Lathum Nederland 36:34 35:59 Man 5
114 114 Kim van de Veen Rheden Nederland 36:34 36:19 Vrou5
115 50 Leonie Schrauwers Velp Gld Nederland 36:34 36:18 Vrou5
116 291 Esther de Wilde Duiven Nederland 36:38 36:01 Vrou5
117 62 Jacqueline Baar Velp Gld Nederland 36:50 36:41 Vrou5
118 403 Francike Uringa Arnhem Nederland 36:52 36:41 Vrou5
119 40 Ilona De Witte Arnhem Nederland 36:59 36:31 Vrou5
120 278 Maarten Schellingerhout Velp Gld Nederland 37:00 36:37 Man 5
121 79 Sylvia Wansink Zutphen Nederland 37:01 36:51 Vrou5
122 422 Rob Korst Dieren Nederland 37:06 36:51 Man 5
123 190 Dorieke de Haan De Steeg Nederland 37:08 36:51 Vrou5
124 97 Janneke Loeters Didam Nederland 37:16 36:46 Vrou5
125 117 Lieke Huisman-de Ruiter Velp Gld Nederland 37:22 37:06 Vrou5
126 67 Iris van Aalst Arnhem Nederland 37:25 37:16 Vrou5
127 415 J. Beekman Apeldoorn Nederland 37:25 37:23 Man 5
128 25 Nadine van Heusden Oosterbeek Nederland 37:44 37:27 Vrou5
129 160 Adrian R Arnhem Nederland 37:45 37:20 Man 5
130 308 Anne-Marie Witteveen Arnhem Nederland 37:45 37:08 Vrou5
131 348 Wanda Frederiks Arnhem Nederland 37:48 37:32 Vrou5
132 171 Marion Berndsen Arnhem Nederland 37:49 37:29 Vrou5
133 395 Herbert van Kraaij Arnhem Nederland 38:11 37:46 Man 5
134 152 Henk van der Sluis Oosterbeek Nederland 38:17 38:07 Man 5
135 450 Wil Nelis Velp Gld Nederland 38:19 38:13 Vrou5
136 111 Job van der Veer Velp Gld Nederland 38:24 37:59 Man 5
137 165 Esther van Kraaij Arnhem Nederland 38:26 38:01 Vrou5
138 203 Theo Swart Rozendaal Nederland 38:30 38:17 Man 5
139 351 Yolande Oosterman Westendorp Nederland 38:42 38:25 Vrou5
140 22 Angeliek Arts Arnhem Nederland 38:46 38:10 Vrou5
141 164 Caroline Swanink Velp Gld Nederland 38:49 38:18 Vrou5
142 235 Erna Kroese Velp Gld Nederland 38:49 38:18 Vrou5
143 162 Erica Smeitink Doetinchem Nederland 38:56 38:49 Vrou5
144 325 Ine Dieckmann Arnhem Nederland 38:58 38:39 Vrou5
145 32 Karin Visscher Arnhem Nederland 38:58 38:37 Vrou5
146 240 Danielle Schenk Arnhem Nederland 38:58 38:37 Vrou5
147 233 Tamara Postma Rheden Nederland 39:04 38:48 Vrou5
148 339 Marlous den Held Rheden Nederland 39:05 38:48 Vrou5
149 17 Astrid Eikelboom Velp Gld Nederland 39:09 38:37 Vrou5
150 287 Joanne Schoneveld Elst Gld Nederland 39:14 38:37 Vrou5
151 411 Hanneke Handele Velp Nederland 39:21 38:58 Vrou5
152 346 Marco Visser Huissen Nederland 39:21 38:42 Man 5
153 105 Ciska Borkus Didam Nederland 39:23 39:05 Vrou5
154 368 Johan Schrader Spankeren Nederland 39:28 39:13 Man 5
155 51 Brechtje Geelhoed Rozendaal Nederland 39:33 39:14 Vrou5
156 322 Judith Hoekstra Arnhem Nederland 39:34 39:14 Vrou5
157 199 Suzan Mooren Arnhem Nederland 39:34 39:14 Vrou5
158 101 Sandra Jansen Zevenaar Nederland 39:36 39:07 Vrou5
159 137 Marijn R Arnhem Nederland 39:49 39:25 Vrou5
160 148 Albert Stoter Arnhem Nederland 39:50 39:40 Man 5
161 379 Desiree Veer Arnhem Nederland 39:52 39:32 Vrou5
162 290 Gonnie Eggink Arnhem Nederland 39:56 39:35 Vrou5
163 267 Brigitte Kasteel Rozendaal Nederland 40:11 40:04 Vrou5
164 211 Jan Thijssen Nijmegen Nederland 40:26 39:38 Man 5
165 294 Johan Koster Duiven Nederland 40:29 39:56 Man 5
166 433 Crum Herveld Nederland 40:30 39:49 Man 5
167 130 Marike Zwartjes Velp Gld Nederland 40:32 40:21 Vrou5
168 281 Anne Schellingerhout Velp Gld Nederland 40:35 40:13 Vrou5
169 174 Jos Huver Arnhem Nederland 40:43 40:04 Man 5
170 144 Herman Stuut Arnhem Nederland 40:59 40:48 Man 5
171 19 Marieke Hulstijn Arnhem Nederland 41:17 40:58 Vrou5
172 20 Inge Sterk Arnhem Nederland 41:17 40:58 Vrou5
173 37 Koos Pinkse Dieren Nederland 42:22 41:52 Man 5
174 4 Bianca Kalksma Rheden Nederland 44:45 44:11 Vrou5
175 245 Kirsti Meester Rheden Nederland 44:47 44:13 Vrou5
176 3 Serena Arendsen Arnhem Nederland 45:19 44:53 Vrou5
177 132 Hanneke Spang Velp Gld Nederland 45:31 45:03 Vrou5
178 1 Wendy van der Meijde Rheden Nederland 46:26 45:57 Vrou5
179 385 Frans Meijer Hooglanderveen Nederland 47:03 46:28 Man 5
180 386 Hans ten Caten Apeldoorn Nederland 47:03 46:28 Man 5
181 324 Roos Jansen Rozendaal Nederland 47:13 46:46 Vrou5

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.