Uitslagen Rozendaalse Veldtrail

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Rozendaalse Veldtrail 29-08-2018

Rozendaalse Veldtrail Rozendaal

info@hardloopuitslagen.nl

29-08-2018


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

5.7 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd
1 Gaby van Caulil Arnhem Nederland 21:04 21:04
2 Alex Mulders Arnhem Nederland 21:29 21:29
3 Maarten Kole Arnhem Nederland 21:50 21:49
4 Erik Dekker Arnhem Nederland 22:21 22:20
5 Ruud Gerritsen Arnhem Nederland 24:04 24:01

8 / 12 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd

8/12/15km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd
1 John Loke Dieren Nederland 36:05 36:05
2 Wim Ritsema Dieren Nederland 36:10 36:10
3 Michiel Brands Huissen Nederland 36:27 36:25
4 Rutger Lensing Arnhem Nederland 36:33 36:28
5 Gerjan Broekroelofs Rozendaal Nederland 37:36 37:29

Top 5 uitslagen

5.7 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd
1 Gaby van Caulil Arnhem Nederland 21:04 21:04
2 Alex Mulders Arnhem Nederland 21:29 21:29
3 Maarten Kole Arnhem Nederland 21:50 21:49
4 Erik Dekker Arnhem Nederland 22:21 22:20
5 Ruud Gerritsen Arnhem Nederland 24:04 24:01

8 / 12 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd

8/12/15km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd
1 John Loke Dieren Nederland 36:05 36:05
2 Wim Ritsema Dieren Nederland 36:10 36:10
3 Michiel Brands Huissen Nederland 36:27 36:25
4 Rutger Lensing Arnhem Nederland 36:33 36:28
5 Gerjan Broekroelofs Rozendaal Nederland 37:36 37:29

   Alle uitslagen

Uitslagen 8/12/15km - Vrouw

Verwijder filter

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd Onderdeel
1 218 Nancy de Vries Spankeren Nederland 1:13:57 1:13:52 8/12/15km
2 177 Cordien Schreurs Rheden Nederland 1:16:07 1:16:01 8/12/15km
3 384 Ieneke Voets Elst Nederland 1:17:03 1:16:59 8/12/15km
4 241 Lonneke Kruijen Rheden Nederland 1:19:18 1:19:01 8/12/15km
5 188 Andrea Vloedbeld Rheden Nederland 1:21:52 1:21:42 8/12/15km
6 124 Esther van der Burg Tolkamer Nederland 1:23:16 1:23:05 8/12/15km
7 131 Loes Jansen Arnhem Nederland 1:23:38 1:23:10 8/12/15km
8 265 Jacqueline Oosterwegel Dieren Nederland 1:24:49 1:24:35 8/12/15km
9 355 Yvonne Snelder-Nuesink Zutphen Nederland 1:25:31 1:25:28 8/12/15km
10 307 Roos Pon De Steeg Nederland 1:27:38 1:27:08 8/12/15km
11 286 Rianne Werkman Dieren Nederland 1:28:03 1:27:27 8/12/15km
12 125 Manuela Derksen Beek gem Montferland Nederland 1:29:16 1:29:03 8/12/15km
13 194 Rian van Kleef Velp Gld Nederland 1:29:50 1:29:11 8/12/15km
14 229 Mireille Bekker Velp Gld Nederland 1:30:00 1:29:41 8/12/15km
15 269 Ini Ponger Arnhem Nederland 1:30:04 1:29:45 8/12/15km
16 5 Marieke Wiendels Arnhem Nederland 1:30:44 1:30:10 8/12/15km
17 45 Liesbeth Koster Huissen Nederland 1:31:07 1:30:31 8/12/15km
18 363 Janine Tijhaar Arnhem Nederland 1:31:50 1:31:45 8/12/15km
19 163 Fardau ter Beek Dinxperlo Nederland 1:32:01 1:31:18 8/12/15km
20 341 Astrid Huijsman Arnhem Nederland 1:32:13 1:31:50 8/12/15km
21 56 Jellie van der Meer Arnhem Nederland 1:32:28 1:32:22 8/12/15km
22 210 Gerbrich Koers Arnhem Nederland 1:33:14 1:32:47 8/12/15km
23 12 Oda Berends Arnhem Nederland 1:33:34 1:33:28 8/12/15km
24 242 Francesca Cornielje Wolfheze Nederland 1:33:41 1:33:01 8/12/15km
25 332 Hilde Köpp Didam Nederland 1:36:02 1:35:46 8/12/15km
26 253 Jantien Broere Didam Nederland 1:36:13 1:35:57 8/12/15km
27 301 Diana Laven Rheden Nederland 1:37:32 1:37:19 8/12/15km
28 147 Patricia Cornelissen Millingen aan de Rijn Nederland 1:38:06 1:37:27 8/12/15km
29 6 Lisette Bakker Arnhem Nederland 1:38:25 1:37:59 8/12/15km
30 116 Dorien Aalders-Veugelink Doesburg Nederland 1:38:27 1:38:07 8/12/15km
31 78 Agnes Eijckelhoff-Sandman Brummen Nederland 1:39:17 1:38:50 8/12/15km
32 197 Linda Vermeulen Arnhem Nederland 1:39:21 1:38:54 8/12/15km
33 296 Bianca van Tongeren Rhenen Nederland 1:39:54 1:39:21 8/12/15km
34 153 Marieke Bach Didam Nederland 1:40:02 1:39:47 8/12/15km
35 234 Gerlien Vos Wezep Nederland 1:40:04 1:39:30 8/12/15km
36 277 Anna van Laake Westervoort Nederland 1:41:33 1:40:50 8/12/15km
37 250 Marina van Laake-Ruesen Zeddam Nederland 1:41:40 1:40:58 8/12/15km
38 352 Nardi Schutten Rozendaal Nederland 1:41:44 1:41:19 8/12/15km
39 380 Floor Perquin Arnhem Nederland 1:42:15 1:42:10 8/12/15km
40 169 Lilian De Graaf Velp Gld Nederland 1:43:31 1:43:06 8/12/15km
41 323 Paula Zaal Velp Gld Nederland 1:43:31 1:43:06 8/12/15km
42 74 Yvonne Kremer Oene Nederland 1:44:05 1:43:29 8/12/15km
43 338 Petra Roelofs Arnhem Nederland 1:44:07 1:43:29 8/12/15km
44 382 Inez Schotpoort Eerbeek Nederland 1:44:42 1:44:22 8/12/15km
45 68 Jose Kip Rheden Nederland 1:45:27 1:44:50 8/12/15km
46 155 Onylle Epping Zevenaar Nederland 1:46:16 1:46:04 8/12/15km
47 123 Mareen van Londen Zevenaar Nederland 1:46:17 1:46:03 8/12/15km
48 60 Els Kooi Duiven Nederland 1:46:55 1:46:18 8/12/15km
49 166 Marion Doornink Aalten Nederland 1:47:44 1:47:19 8/12/15km
50 110 Monique Doornink Doesburg Nederland 1:47:45 1:47:20 8/12/15km
51 48 Esther van Voorst Arnhem Nederland 1:47:55 1:47:27 8/12/15km

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.