Uitslagen Rozendaalse Veldtrail

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Rozendaalse Veldtrail 29-08-2018

Rozendaalse Veldtrail Rozendaal

info@hardloopuitslagen.nl

29-08-2018


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

5.7 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd
1 Gaby van Caulil Arnhem Nederland 21:04 21:04
2 Alex Mulders Arnhem Nederland 21:29 21:29
3 Maarten Kole Arnhem Nederland 21:50 21:49
4 Erik Dekker Arnhem Nederland 22:21 22:20
5 Ruud Gerritsen Arnhem Nederland 24:04 24:01

8 / 12 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd

8/12/15km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd
1 John Loke Dieren Nederland 36:05 36:05
2 Wim Ritsema Dieren Nederland 36:10 36:10
3 Michiel Brands Huissen Nederland 36:27 36:25
4 Rutger Lensing Arnhem Nederland 36:33 36:28
5 Gerjan Broekroelofs Rozendaal Nederland 37:36 37:29

Top 5 uitslagen

5.7 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd
1 Gaby van Caulil Arnhem Nederland 21:04 21:04
2 Alex Mulders Arnhem Nederland 21:29 21:29
3 Maarten Kole Arnhem Nederland 21:50 21:49
4 Erik Dekker Arnhem Nederland 22:21 22:20
5 Ruud Gerritsen Arnhem Nederland 24:04 24:01

8 / 12 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd

8/12/15km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd
1 John Loke Dieren Nederland 36:05 36:05
2 Wim Ritsema Dieren Nederland 36:10 36:10
3 Michiel Brands Huissen Nederland 36:27 36:25
4 Rutger Lensing Arnhem Nederland 36:33 36:28
5 Gerjan Broekroelofs Rozendaal Nederland 37:36 37:29

   Alle uitslagen

Uitslagen 5.7 km - Vrou5

Verwijder filter

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd Onderdeel
1 215 Marieke Koene Arnhem Nederland 26:44 26:42 5.7 km
2 405 Otke Esmeijer Arnhem Nederland 26:48 26:46 5.7 km
3 283 Maud van Lent Arnhem Nederland 28:16 28:14 5.7 km
4 30 Jeanette Wilhelm Ede Gld Nederland 28:40 28:40 5.7 km
5 293 Eliska de Winter Velp Gld Nederland 29:45 29:38 5.7 km
6 158 Antoinette Derksen Arnhem Nederland 30:05 29:59 5.7 km
7 94 Simone Spaan Arnhem Nederland 30:09 29:58 5.7 km
8 61 Stefanie Etzel Arnhem Nederland 30:23 30:21 5.7 km
9 35 Merel Feenstra Arnhem Nederland 31:23 31:10 5.7 km
10 198 Wendelien Nijland Doetinchem Nederland 31:38 31:31 5.7 km
11 255 Monique Gerritsen Velp Gld Nederland 32:56 32:46 5.7 km
12 330 Noor Hamse Arnhem Nederland 33:01 32:57 5.7 km
13 133 Simone Meijer Rheden Nederland 33:11 33:02 5.7 km
14 430 Jannet Hagesteijn Velp Nederland 33:37 33:23 5.7 km
15 423 Floor Baggen Velp Nederland 33:40 33:28 5.7 km
16 136 Iris Meulendijks Doetinchem Nederland 33:44 33:35 5.7 km
17 410 Janet Driessen Arnhem Nederland 33:46 33:37 5.7 km
18 239 Lisette Elfvering Velp Gld Nederland 34:07 33:45 5.7 km
19 38 Pieternel van Lent Arnhem Nederland 34:12 34:04 5.7 km
20 401 Marinda Gores Doesburg Nederland 34:20 33:49 5.7 km
21 314 Nanda Reule Angeren Nederland 34:42 34:16 5.7 km
22 91 Pitronella Jacobs Slijk-Ewijk Nederland 34:49 34:29 5.7 km
23 145 Ilse Erdtsieck Velp Gld Nederland 34:56 34:41 5.7 km
24 225 Marjolein Postma Rheden Nederland 35:08 34:52 5.7 km
25 156 Miriam Westgeest Rozendaal Nederland 35:11 34:38 5.7 km
26 200 Elly Arends Rozendaal Nederland 35:15 35:01 5.7 km
27 247 Hanneke Stoop Driel Nederland 35:26 35:13 5.7 km
28 126 Lynn Derksen Beek gem Montferland Nederland 35:36 35:24 5.7 km
29 313 Gaby Reesink Velp Gld Nederland 35:38 35:12 5.7 km
30 306 Micha Weijnen Arnhem Nederland 35:54 35:31 5.7 km
31 402 Janneke Pasman Huissen Nederland 35:54 35:46 5.7 km
32 285 Petra van Kleef Huissen Nederland 35:56 35:20 5.7 km
33 195 Brigitte van MIerlo Didam Nederland 36:04 35:52 5.7 km
34 168 Annemarie Tabor Velp Gld Nederland 36:08 35:51 5.7 km
35 254 Mayke Klaassen Arnhem Nederland 36:19 36:08 5.7 km
36 114 Kim van de Veen Rheden Nederland 36:34 36:19 5.7 km
37 50 Leonie Schrauwers Velp Gld Nederland 36:34 36:18 5.7 km
38 291 Esther de Wilde Duiven Nederland 36:38 36:01 5.7 km
39 62 Jacqueline Baar Velp Gld Nederland 36:50 36:41 5.7 km
40 403 Francike Uringa Arnhem Nederland 36:52 36:41 5.7 km
41 40 Ilona De Witte Arnhem Nederland 36:59 36:31 5.7 km
42 79 Sylvia Wansink Zutphen Nederland 37:01 36:51 5.7 km
43 190 Dorieke de Haan De Steeg Nederland 37:08 36:51 5.7 km
44 97 Janneke Loeters Didam Nederland 37:16 36:46 5.7 km
45 117 Lieke Huisman-de Ruiter Velp Gld Nederland 37:22 37:06 5.7 km
46 67 Iris van Aalst Arnhem Nederland 37:25 37:16 5.7 km
47 25 Nadine van Heusden Oosterbeek Nederland 37:44 37:27 5.7 km
48 308 Anne-Marie Witteveen Arnhem Nederland 37:45 37:08 5.7 km
49 348 Wanda Frederiks Arnhem Nederland 37:48 37:32 5.7 km
50 171 Marion Berndsen Arnhem Nederland 37:49 37:29 5.7 km
51 450 Wil Nelis Velp Gld Nederland 38:19 38:13 5.7 km
52 165 Esther van Kraaij Arnhem Nederland 38:26 38:01 5.7 km
53 351 Yolande Oosterman Westendorp Nederland 38:42 38:25 5.7 km
54 22 Angeliek Arts Arnhem Nederland 38:46 38:10 5.7 km
55 164 Caroline Swanink Velp Gld Nederland 38:49 38:18 5.7 km
56 235 Erna Kroese Velp Gld Nederland 38:49 38:18 5.7 km
57 162 Erica Smeitink Doetinchem Nederland 38:56 38:49 5.7 km
58 325 Ine Dieckmann Arnhem Nederland 38:58 38:39 5.7 km
59 32 Karin Visscher Arnhem Nederland 38:58 38:37 5.7 km
60 240 Danielle Schenk Arnhem Nederland 38:58 38:37 5.7 km
61 233 Tamara Postma Rheden Nederland 39:04 38:48 5.7 km
62 339 Marlous den Held Rheden Nederland 39:05 38:48 5.7 km
63 17 Astrid Eikelboom Velp Gld Nederland 39:09 38:37 5.7 km
64 287 Joanne Schoneveld Elst Gld Nederland 39:14 38:37 5.7 km
65 411 Hanneke Handele Velp Nederland 39:21 38:58 5.7 km
66 105 Ciska Borkus Didam Nederland 39:23 39:05 5.7 km
67 51 Brechtje Geelhoed Rozendaal Nederland 39:33 39:14 5.7 km
68 322 Judith Hoekstra Arnhem Nederland 39:34 39:14 5.7 km
69 199 Suzan Mooren Arnhem Nederland 39:34 39:14 5.7 km
70 101 Sandra Jansen Zevenaar Nederland 39:36 39:07 5.7 km
71 137 Marijn R Arnhem Nederland 39:49 39:25 5.7 km
72 379 Desiree Veer Arnhem Nederland 39:52 39:32 5.7 km
73 290 Gonnie Eggink Arnhem Nederland 39:56 39:35 5.7 km
74 267 Brigitte Kasteel Rozendaal Nederland 40:11 40:04 5.7 km
75 130 Marike Zwartjes Velp Gld Nederland 40:32 40:21 5.7 km
76 281 Anne Schellingerhout Velp Gld Nederland 40:35 40:13 5.7 km
77 19 Marieke Hulstijn Arnhem Nederland 41:17 40:58 5.7 km
78 20 Inge Sterk Arnhem Nederland 41:17 40:58 5.7 km
79 4 Bianca Kalksma Rheden Nederland 44:45 44:11 5.7 km
80 245 Kirsti Meester Rheden Nederland 44:47 44:13 5.7 km
81 3 Serena Arendsen Arnhem Nederland 45:19 44:53 5.7 km
82 132 Hanneke Spang Velp Gld Nederland 45:31 45:03 5.7 km
83 1 Wendy van der Meijde Rheden Nederland 46:26 45:57 5.7 km
84 324 Roos Jansen Rozendaal Nederland 47:13 46:46 5.7 km

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.