Uitslagen Loop naar de Pomp

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Loop naar de Pomp 25-08-2018

Loop naar de Pomp Schijdel

info@hardloopuitslagen.nl

25-08-2018


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Joan School Veldhoven Nederland 33:07 33:06 16:31 16:36
2 Bert Wouters Hechtel Nederland 33:15 33:14 16:31 16:43
3 Leon vd Rijt 's-Hertogenbosch Nederland 34:11 34:10 17:08 17:03
4 Filip Lijnen Eindhoven Nederland 34:14 34:13 17:08 17:05
5 Tony de Groot Boxtel Nederland 34:20 34:19 17:08 17:11

800 meter

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Mark van Kessel Deurne Nederland 15:18 15:18
2 Karen Wijlaars Nijmegen Nederland 17:57 17:56
3 Jeffrey Smetsers Boxtel Nederland 18:16 18:15
4 Sander Verweij Biest-Houtakker Nederland 18:21 18:20
5 Sjoukje Van Den Boom Veghel Nederland 18:22 18:21

1600 meter

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

1500 meter

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Thijmen Mol Veldhoven Nederland 12:31 12:31
2 Tibbe School Veldhoven Nederland 12:53 12:52
3 Jaek Sanders Rosmalen Nederland 14:22 14:22
4 Job van Laarhoven Schijndel Nederland 14:44 14:43
5 Sam Jacobs Schijndel Nederland 15:00 15:00

Top 5 uitslagen

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Joan School Veldhoven Nederland 33:07 33:06 16:31 16:36
2 Bert Wouters Hechtel Nederland 33:15 33:14 16:31 16:43
3 Leon vd Rijt 's-Hertogenbosch Nederland 34:11 34:10 17:08 17:03
4 Filip Lijnen Eindhoven Nederland 34:14 34:13 17:08 17:05
5 Tony de Groot Boxtel Nederland 34:20 34:19 17:08 17:11

800 meter

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Mark van Kessel Deurne Nederland 15:18 15:18
2 Karen Wijlaars Nijmegen Nederland 17:57 17:56
3 Jeffrey Smetsers Boxtel Nederland 18:16 18:15
4 Sander Verweij Biest-Houtakker Nederland 18:21 18:20
5 Sjoukje Van Den Boom Veghel Nederland 18:22 18:21

1600 meter

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

1500 meter

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Thijmen Mol Veldhoven Nederland 12:31 12:31
2 Tibbe School Veldhoven Nederland 12:53 12:52
3 Jaek Sanders Rosmalen Nederland 14:22 14:22
4 Job van Laarhoven Schijndel Nederland 14:44 14:43
5 Sam Jacobs Schijndel Nederland 15:00 15:00

   Alle uitslagen

Verwijder filter

5 kilometer - Overall uitslagen

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdGeslacht CategorieStatsVideoFotoCert
1 473 Mark van Kessel Deurne Nederland 15:18 15:18 Msen
2 386 Karen Wijlaars Nijmegen Nederland 17:57 17:56 Vsen
3 410 Jeffrey Smetsers Boxtel Nederland 18:16 18:15 Msen
4 391 Sander Verweij Biest-Houtakker Nederland 18:21 18:20 Msen
5 392 Sjoukje Van Den Boom Veghel Nederland 18:22 18:21 Vsen
6 387 Geert Linders Venray Nederland 18:25 18:24 M45
7 385 Rob van de Langenberg Boxtel Nederland 18:32 18:29 Msen
8 471 Roy Lammers Deurne Nederland 18:37 18:34 Msen
9 453 Guus van Kessel Schijndel Nederland 18:38 18:38 Msen
10 266 Bas Eggink 's-Hertogenbosch Nederland 18:48 18:43 Msen
11 415 MArco Dreuning Boxtel Nederland 19:05 19:02 M45
12 439 Peter Hulsen Schijndel Nederland 19:21 19:15 Msen
13 443 Ton Rijkers Nijmegen Nederland 19:23 19:21 M45
14 315 Adam Stam Waalwijk Nederland 19:24 19:22 Msen
15 402 Mart van Rooij Venray Nederland 19:39 19:37 M55
16 413 Leon Schrijvers Eindhoven Nederland 19:48 19:46 M45
17 284 Lars Schopen Uden Nederland 19:49 19:44 Msen
18 460 Michael Schellekens Schijndel Nederland 20:25 20:18 M45
19 302 Adwin Hoogeveen Gemert Nederland 20:29 20:27 M55
20 346 Willem van der Krieken Boekel Nederland 20:41 20:37 Msen
21 327 0 Papendrecht Nederland 21:01 20:58 Msen
22 420 0 Den Bosch Nederland 21:16 21:10 Vsen
23 433 Berry Spierings Schijndel Nederland 21:31 21:12 Msen
24 458 Bart Schakenraad Sint-Michelsgestel Nederland 21:38 21:33 M45
25 345 Hanneke van der Krieken Boekel Nederland 22:10 22:06 Vsen
26 427 Nikki Deelen Schijndel Nederland 23:07 22:59 Vsen
27 425 Ties Deelen Schijndel Nederland 23:19 23:11 Msen
28 376 Petra Peters Schijndel Nederland 23:52 23:43 Vsen
29 370 Sanne Rongen Schijndel Nederland 24:12 24:09 Vsen
30 440 Inge van Oijen Liempde Nederland 24:26 24:17 V45
31 367 David Maytum Uden Nederland 24:46 24:34 M55
32 437 Emma van Oijen Liempde Nederland 24:58 24:48 Vsen
33 331 Eveline van Zutphen Sint-Oedenrode Nederland 25:24 25:17 Vsen
34 403 Bart Claassen Schijndel Nederland 25:26 25:19 M45
35 283 Lisa van Boxtel Uden Nederland 25:42 25:38 Vsen
36 419 Fleur Burmanje Rosmalen Nederland 25:43 25:39 Vsen
37 378 Julius van den Heuvel Schijndel Nederland 25:57 25:50 Msen
38 352 Astrid de Baat Uden Nederland 26:07 25:58 V45
39 316 Harrie Stempher Eindhoven Nederland 26:20 26:08 M55
40 333 Kim Vervoort Boxtel Nederland 27:19 27:04 Vsen
41 469 Stefan van Bers Schijndel Nederland 27:29 27:06 Msen
42 358 Frank Weimar Best Nederland 28:25 28:19 M55
43 486 Liesbeth van Gils Schijndel Nederland 28:32 28:21 Vsen
44 464 Chris van Rooij Schijndel Nederland 28:33 28:22 M55
45 373 Joop Coolen Wijchen Nederland 28:54 28:41 M55
46 292 Eddy Driessens Hechtel Nederland 29:43 29:29 M55
47 491 Tineke van Boxmeer Sint-Oedenrode Nederland 30:23 30:16 V55
48 432 Ilse vd Ven Schijndel Nederland 30:43 30:24 Vsen
49 377 Dorien Vervoort Schijndel Nederland 31:04 30:54 Vsen
50 291 Godelieve van Otterdijk Hechtel Nederland 31:24 31:12 V55
51 326 Vanessa van Bruggen Rosmalen Nederland 31:43 31:26 V45
52 396 Judith Versteijnen Schijndel Nederland 32:21 32:05 Vsen
53 397 Marjan van den Tillaar Aarle-Rixtel Nederland 32:21 32:06 V45
54 317 Lenie Stempher-Arts Eindhoven Nederland 33:54 33:42 V55
55 325 Chantal van de Rijt Rosmalen Nederland 35:22 35:05 V45
56 475 Jeanne Hartogs Schijndel Nederland 38:41 38:27 V55

800 meter

1500 meter

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.