Uitslagen Voorthuizen loopt

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Voorthuizen loopt 14-07-2018
Voorthuizen loopt Voorthuizen

info@hardloopuitslagen.nl

14-07-2018


Teamuitslagen

Uitslagenlijst - 5 kilometer - Bedrijvenloop
             5E VOORTHUIZEN LOOPT!, 14 JULI 2018, VOORTHUIZEN
               UITSLAGENLIJST - 5 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP
14-07-2018 20:17                                                     Pag: 1

Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         VOLARE SPORTS                   VOORTHUIZEN                             47:33
        1059  Frank Futselaar                 Anhem                 1991      1e      14:53   20,157     2:58 
        1061  Daan Reintjes                   Zevenaar              1993      2e      15:25   19,459     3:05 
        1062  Saskia Weinans                  Genderingen           1994      3e      17:15   17,391     3:27 
        1058  Joerie Wolf                     Arnhem                1991      4e     (17:54)  16,760     3:34 
        1060  Chris Veuskens                  Amsterdam             1974     17e     (21:25)  14,008     4:17 

    2         PRAKTIJK VOOR FYSIOTHERAPIE     VOORTHUIZEN                             59:30
         992  Peter Mulderij                  Voorthuizen           1976      6e      19:26   15,437     3:53 
         990  Roemer de Rooij                 Voorthuizen           1997      7e      19:33   15,345     3:54 
         989  Sharone Davelaar                Voorthuizen           1991     10e      20:31   14,622     4:06 
         988  Arjan Vos                       Amersfoort            1976     15e     (21:04)  14,241     4:12 
         991  Marijke Wolting                 Voorthuizen           1982     36e     (24:35)  12,203     4:55 

    3         DOCPAINT                        BARNEVELD                             1:03:38
        1026  Tommy Boersen                   Voorthuizen           1987      5e      18:46   15,986     3:45 
        1024  Wim Versteeg                    Voorthuizen           1966      8e      20:03   14,963     4:00 
        1028  Edwin van den Huure             Voorthuizen           1969     39e      24:49   12,089     4:57 
        1027  Jolanda van de Berg             Terschuur             1976     47e     (25:37)  11,711     5:07 

    4         BOS DYNAMICS                    EDE GLD                               1:04:35
        1015  Wim Jochems                     Lieren                1971     12e      20:24   14,706     4:04 
        1011  Ellard Schutte                  Apeldoorn             1990     20e      21:31   13,943     4:18 
        1014  Vincent Rorije                  Amersfoort            1990     26e      22:40   13,235     4:32 
        1013  Emiel Schutte                   Utrecht               1992     42e     (24:38)  12,179     4:55 
        1012  Kees Schutte                    Apeldoorn             1959    110e     (31:35)   9,499     6:19 

    5         H&S GROUP BV                    BARNEVELD                             1:04:48
         972  Milan van het Schut             Barneveld             2003     14e      21:19   14,073     4:15 
         969  Wouter van de Pol               Scherpenzeel          1986     18e      21:33   13,921     4:18 
         970  Sjoerd vd Werf                  Barneveld             1986     22e      21:56   13,678     4:23 
         968  Mireille van Ee                 Barneveld             1975     23e     (22:44)  13,196     4:32 
         971  Kim te Kulve                    Barneveld             1979     45e     (25:35)  11,726     5:07 

    6         DOCPAINT                        BARNEVELD                             1:07:53
        1029  Roy Brouwer                     Voorthuizen           1991     11e      20:43   14,481     4:08 
        1030  Dennis Dokter                   Voorthuizen           1974     30e      23:26   12,802     4:41 
        1031  Gerwin Dekker                   Voorthuizen           1974     31e      23:44   12,640     4:44 
        1032  Kristel de Graaf                Voorthuizen           1976     93e     (30:17)   9,906     6:03 

    7         VAN BEEK MODE                   VOORTHUIZEN                           1:08:25
        1086  Marieke vd Brink                Barneveld             1981     21e      21:54   13,699     4:22 
        1083  Mark van Beek                   Voorthuizen           1979     24e      23:10   12,950     4:38 
        1085  Samantha van Abswoude           Noordwijk             1996     27e      23:21   12,848     4:40 
        1084  Anco Nap                        Voorthuizen           1978     28e     (23:21)  12,848     4:40 
                           Hardloopuitslagen.nl


5E VOORTHUIZEN LOOPT!, 14 JULI 2018, VOORTHUIZEN UITSLAGENLIJST - 5 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP 14-07-2018 20:17 Pag: 2 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 8 NAUTA GROUP BARNEVELD 1:09:10 1033 Johnny Guineau Barneveld 1981 16e 21:32 13,932 4:18 1035 Lubèrt Mulder Voorthuizen 1960 29e 22:46 13,177 4:33 1034 Eric Brom Barneveld 1992 46e 24:52 12,064 4:58 1037 Norbert de Graaff Amersfoort 1989 49e (25:30) 11,765 5:06 1036 Steef Klomp Voorthuizen 1960 54e (25:43) 11,666 5:08 9 WELVAERE BARNEVELD 1:11:14 998 Jorrit van Ginkel Barneveld 1998 32e 23:18 12,876 4:39 1000 Chiel Kraai Barneveld 1991 35e 23:49 12,596 4:45 1002 Peter van Dijk Barneveld 1988 37e 24:07 12,440 4:49 999 Ruben de Ruiter Voorthuizen 1998 44e (25:03) 11,976 5:00 10 ALBERT HEIJN VOORTHUIZEN 1:14:36 1051 Henk-Jan van Meerveld Voorthuizen 2018 19e 21:49 13,751 4:21 1050 Maarten Goodijk Voorthuizen 2018 55e 26:13 11,443 5:14 1048 Pascal Kampherbeek Voorthuizen 2018 70e 26:34 11,292 5:18 1049 Judith van den Top Voorthuizen 2018 58e (26:55) 11,146 5:23 1052 Geeske van Meerveld Voorthuizen 2018 85e (29:16) 10,251 5:51 11 G.VAN DEUVEREN HOLDING BV VOORTHUIZEN 1:14:40 978 Gerard van Deuveren Voorthuizen 1962 40e 24:02 12,483 4:48 981 Sanne van Delen Barneveld 1996 41e 24:23 12,303 4:52 982 Manoek van Deuveren Voorthuizen 1995 63e 26:15 11,429 5:15 980 Wilma van Delen Barneveld 1968 117e (32:30) 9,231 6:30 979 Anja van Deuveren Voorthuizen 1962 118e (32:30) 9,231 6:30 12 BLUE LABEL VOORTHUIZEN 1:15:08 1073 Robin Buijtenhuis Barneveld 1993 25e 22:15 13,483 4:27 1075 Hans Brom Voorthuizen 1989 61e 26:11 11,458 5:14 1074 Roos Bus Voorthuizen 1999 60e 26:42 11,236 5:20 1077 Linette van Eersel Wezep 1970 106e (30:45) 9,756 6:09 1076 Menno Brand Barneveld 1971 112e (31:22) 9,564 6:16 13 DVZ PERSONAL TRAINING PUTTEN 1:18:56 1070 Henriët van de Kamp Putten 1995 57e 26:07 11,487 5:13 1068 Gerda Doppenberg Voorthuizen 1960 62e 26:24 11,364 5:16 1072 Dave van Zoeren Ermelo 1996 67e 26:25 11,356 5:17 1071 Mary van Uffelen Voorthuizen 1959 105e (30:40) 9,783 6:08 1069 Rebecca van Zoeren Ermelo 1971 104e (30:41) 9,777 6:08 14 ALBERT HEIJN VOORTHUIZEN 1:20:45 1056 Wilco Bakker Voorthuizen 2018 51e 25:54 11,583 5:10 1054 Silvana de Boer Voorthuizen 2018 66e 26:48 11,194 5:21 1055 Deborah van Elten Voorthuizen 2018 78e 28:03 10,695 5:36 1053 Els Bakker Voorthuizen 2018 96e (30:22) 9,879 6:04 1057 Joran Brand Voorthuizen 2018 127e (41:56) 7,154 8:23 Hardloopuitslagen.nl
5E VOORTHUIZEN LOOPT!, 14 JULI 2018, VOORTHUIZEN UITSLAGENLIJST - 5 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP 14-07-2018 20:17 Pag: 3 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 15 ICT CONCEPT AMERSFOORT 1:21:04 1006 Anne-Wil Jansen Voorthuizen 1986 64e 26:29 11,328 5:17 1005 Erwin Overeem Voorthuizen 1987 65e 26:29 11,328 5:17 1007 Roland van Hierden Voorthuizen 1976 80e 28:06 10,676 5:37 16 G.VAN DEUVEREN HOLDING BV VOORTHUIZEN 1:21:09 987 Ramon Kroeze Barneveld 2003 53e 25:40 11,688 5:08 983 Simone van Deuveren Voorthuizen 1998 73e 26:58 11,125 5:23 985 Nikki van Delen Barneveld 1998 84e 28:31 10,520 5:42 986 Helena Jansen Barneveld 1986 115e (32:12) 9,317 6:26 17 VOLARE SPORTS VOORTHUIZEN 1:21:14 1065 Shan Biwot Voorthuizen 2004 33e 23:24 12,821 4:40 1067 Arien Verkade Voorthuizen 1973 71e 26:46 11,208 5:21 1064 Lieke Verkade Voorthuizen 2008 107e 31:04 9,657 6:12 1063 Karen van de Veen Voorthuizen 1980 111e (31:20) 9,574 6:16 18 NAUTA GROUP BARNEVELD 1:24:08 1038 Arno Meijer Voorthuizen 1973 77e 27:33 10,889 5:30 1040 Bas Brandt Barneveld 1991 81e 28:13 10,632 5:38 1042 Leender Verheij Barneveld 1968 83e 28:22 10,576 5:40 1039 Kevin Buitenhuis Barneveld 1994 86e (29:02) 10,333 5:48 1041 Gert Haitjema Losser 1972 88e (29:07) 10,303 5:49 19 VAN BEEK MODE VOORTHUIZEN 1:24:13 1089 Sanne Hooijer - Jansen Voorthuizen 1981 43e 25:21 11,834 5:04 1087 Amanda van Dam Putten 1987 82e 28:33 10,508 5:42 1088 Rita van Dam Ermelo 1982 95e 30:19 9,896 6:03 20 WELVAERE BARNEVELD 1:24:27 995 Tabitha Bakker Barneveld 1994 59e 26:29 11,328 5:17 994 Joppe van Steeg Voorthuizen 2003 75e 27:32 10,896 5:30 997 Wessel Manten Barneveld 1996 99e 30:26 9,858 6:05 996 Julia van Westerneng Voorthuizen 2001 128e (41:56) 7,154 8:23 993 Sanne Mulder Harderwijk 1993 129e (41:57) 7,151 8:23 21 VELDHUIZEN GRAFISCH EFFECT VOORTHUIZEN 1:24:36 1018 Gerhard Veldhuizen Voorthuizen 1982 38e 24:50 12,081 4:58 1017 Elbert van den Brink Kootwijkerbroek 1965 79e 28:45 10,435 5:45 1020 Levi de Kwant Voorthuizen 2006 98e 31:01 9,672 6:12 1016 Rob van Sloten Vleuten 1981 108e (32:02) 9,365 6:24 1019 Desiree Ruitenbeek Hoevelaken 1966 114e (32:36) 9,202 6:31 22 SCHUITEMAN ACC. & ADV. VOORTHUIZEN 1:26:19 960 Jolanda van Ginkel Ede 1982 50e 25:27 11,788 5:05 963 Ruben van den Brink Doornspijk 1991 103e 30:14 9,923 6:02 962 Gerbrand van Elten Voorthuizen 1968 97e 30:38 9,793 6:07 961 Renzo van Dam Ermelo 1976 109e (31:17) 9,590 6:15 Hardloopuitslagen.nl
5E VOORTHUIZEN LOOPT!, 14 JULI 2018, VOORTHUIZEN UITSLAGENLIJST - 5 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP 14-07-2018 20:17 Pag: 4 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 23 KRIKKE HOVENIERS VOORTHUIZEN 1:27:38 957 Wilco Bos Voorthuizen 1976 56e 26:01 11,531 5:12 959 Gijsbert van Davelaar Voorthuizen 1976 87e 29:11 10,280 5:50 955 Ramon Krikke Voorthuizen 1981 116e 32:26 9,250 6:29 958 Wendy Bos Voorthuizen 1982 119e (32:47) 9,151 6:33 956 Ellen Krikke Voorthuien 1982 121e (33:03) 9,077 6:36 24 NAUTA GROUP BARNEVELD 1:28:15 1043 Arjan Veldhuis Rhenen 1972 89e 29:10 10,286 5:50 1047 Wencke Niessen Voorthuizen 2004 90e 29:32 10,158 5:54 1044 Hans Bonsel Tilburg 1963 91e 29:33 10,152 5:54 1046 Marinda van den Brink Barneveld 1989 92e (29:34) 10,147 5:54 1045 Astrid Bugter Schalkhaar 1965 122e (33:44) 8,893 6:44 25 COOSTER COACHING ACCOUNTANTS BARNEVELD 1:29:11 1023 Alice Borren Voorthuizen 1987 72e 27:35 10,876 5:31 1022 Carla van Leeuwen Voorthuizen 1976 100e 30:48 9,740 6:09 1021 Lisette Loemban Tobing Barneveld 1975 101e 30:48 9,740 6:09 26 VAKANTIEPARK ACKERSATE VOORTHUIZEN 1:33:30 1081 Rense ten Hoeve Voorthuizen 1987 76e 27:49 10,785 5:33 1079 Chayenne Roos Den Haag 2000 113e 31:28 9,534 6:17 1078 Andrea Roos Den Haag 2000 123e 34:13 8,768 6:50 1082 Bernice van de Beek Terschuur 1996 124e (37:34) 7,986 7:30 27 SCHUITEMAN ACC. & ADV. VOORTHUIZEN 1:47:00 967 Jantine de Boer Urk 1995 102e 30:14 9,923 6:02 965 Noor Berger Barneveld 2003 125e 37:00 8,108 7:24 964 Karin van Elten Voorthuizen 1967 126e 39:46 7,544 7:57 H&S GROUP BV BARNEVELD DNF 976 Gerina ter Burg Scherpenzeel 1983 48e (25:39) 11,696 5:07 974 Ronald Koopmans Barneveld 1975 68e (26:59) 11,118 5:23 HUBOXL VOORTHUIZEN VOORTHUIZEN DNF 1010 Roland Hartkamp Voorthuizen 1973 34e (23:53) 12,561 4:46 1009 Boris Hartkamp Voorthuizen 2004 69e (26:53) 11,159 5:22 PHONEHOUSE VOORTHUIZEN DNF 954 Mike Kooijman Voorthuizen 1995 13e (19:56) 15,050 3:59 953 Anton Kooijman Voorthuizen 1967 74e (27:22) 10,962 5:28 LEUT KOFFIEMAKERS NIJKERK DNF 1004 Chantal de Graaf Nijkerk 1990 52e (25:47) 11,635 5:09 1003 Jitske Segaar Nijkerk 1981 94e (29:59) 10,006 5:59 COVEBO UITZENDGROEP BARNEVELD DNF 1090 Evert Jan Buitenhuis Nijkerk 1980 9e (20:02) 14,975 4:00 Hardloopuitslagen.nl
5E VOORTHUIZEN LOOPT!, 14 JULI 2018, VOORTHUIZEN UITSLAGENLIJST - 5 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP 14-07-2018 20:17 Pag: 5 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- KARCHER VOORTHUIZEN VOORTHUIZEN DNF 1008 Rinie Geurtsen Voorthuizen 1968 120e (33:00) 9,091 6:36 Uitslagenlijst - 10 kilometer - Bedrijvenloop
             5E VOORTHUIZEN LOOPT!, 14 JULI 2018, VOORTHUIZEN
               UITSLAGENLIJST - 10 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP
14-07-2018 20:52                                                     Pag: 1

Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         VOLARE SPORTS                   VOORTHUIZEN                           1:45:28
        1146  Olfert Molenhuis                Assen                 1983      2e      33:22   17,982     3:20 
        1145  Erik Negerman                   Hilversum             1975      4e      34:17   17,501     3:25 
        1147  Miriam van Reijen               Amsterdam             1983     11e      37:49   15,866     3:46 
        1148  Erik Gillot                     Amersfoort            1980     63e     (59:48)  10,033     5:58 

    2         PRAKTIJK VOOR FYSIOTHERAPIE     VOORTHUIZEN                           1:48:42
        1111  Rienk Davelaar                  Voorthuizen           1987      5e      35:34   16,870     3:33 
        1112  Arjan Koorevaar                 Nijkerk               1992      6e      35:38   16,838     3:33 
        1109  Hugo Hilgersom                  Barneveld             1985     10e      37:30   16,000     3:45 
        1113  Rene ter Maaten                 Barneveld             1966     15e     (40:17)  14,894     4:01 
        1110  Wytze Vos                       Barneveld             1978     18e     (40:35)  14,784     4:03 

    3         BLUE LABEL                      VOORTHUIZEN                           1:52:49
        1151  Joeri Dassen                    Wageningen            1989      7e      36:52   16,275     3:41 
        1150  Edwin Bos                       Barneveld             1984      8e      36:56   16,245     3:41 
        1153  Laurens Kersten                 Ede                   1984     12e      39:01   15,378     3:54 
        1149  Henk Bos                        Barneveld             1981     13e     (39:34)  15,164     3:57 
        1152  Hans Brom                       Voorthuizen           1989     29e     (44:27)  13,498     4:26 

    4         VOLARE SPORTS                   VOORTHUIZEN                           1:54:15
        1143  Mike Teekens                    Rijswijk              1988      1e      33:02   18,163     3:18 
        1142  Michiel van Dijk                Hilversum             1968     17e      40:32   14,803     4:03 
        1140  Jorit Cleij                     Weurt                 1987     19e      40:41   14,748     4:04 
        1141  Geert van de Veen               Barneveld             1984     36e     (47:29)  12,636     4:44 
        1144  Jeroen van de Kolk              Amersfoort            1980     60e     (58:30)  10,256     5:51 

    5         BICOM-ONE                       VOORTHUIZEN                           1:54:36
        1103  Erwin Reijmer                   Doetinchem            1986      3e      34:05   17,604     3:24 
        1102  Marcel Alma                     Harskamp              1970     14e      40:05   14,969     4:00 
        1101  Erwin Demmer                    Voorthuizen           1979     16e      40:26   14,839     4:02 

    6         DOCPAINT                        BARNEVELD                             2:09:05
        1134  Arjan Groeneveld                Terschuur             1978     23e      42:57   13,970     4:17 
        1135  Ben Petersen                    Voorthuizen           1965     24e      43:01   13,948     4:18 
        1137  Werner Hovius                   Voorthuizen           1973     25e      43:07   13,916     4:18 
        1133  Wim Versteeg                    Voorthuizen           1966     26e     (43:40)  13,740     4:22 
        1136  Erwin Palsgraaf                 Voorthuizen           1981     31e     (44:52)  13,373     4:29 

    7         G.VAN DEUVEREN HOLDING BV       VOORTHUIZEN                           2:12:08
        1104  Koen van Deuveren               Voorthuizen           2001     21e      41:12   14,563     4:07 
        1105  Jeffrey van Deuveren            Barneveld             1994     30e      44:17   13,549     4:25 
        1106  Harm Jansen                     Barneveld             1985     34e      46:39   12,862     4:39 
        1107  Wilfred Top                     Barneveld             1992     48e     (51:40)  11,613     5:10 
        1108  Sharon Schuurman                Barneveld             1996     64e   (1:00:06)   9,983     6:00 
                           Hardloopuitslagen.nl


5E VOORTHUIZEN LOOPT!, 14 JULI 2018, VOORTHUIZEN UITSLAGENLIJST - 10 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP 14-07-2018 20:52 Pag: 2 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 8 BLUE LABEL VOORTHUIZEN 2:21:21 1157 Leon Aleman Drimmelen 1970 32e 44:44 13,413 4:28 1156 Henk Hooijer Voorthuizen 1985 37e 47:54 12,526 4:47 1154 Richard Evers Voorthuizen 1980 39e 48:43 12,316 4:52 1155 Jack Post Oss 1966 42e (49:26) 12,138 4:56 1158 Jantine Kraai-v Malestijn Garderen 1975 56e (56:45) 10,573 5:40 9 SCHUITEMAN ACC. & ADV. VOORTHUIZEN 2:21:55 1100 Arie van Essen Nijkerkerveen 1968 20e 41:09 14,581 4:06 1098 Wim van Reenen Voorthuizen 1972 44e 50:20 11,921 5:02 1099 Peter de Vries Zeewolde 1958 46e 50:26 11,897 5:02 1097 Robert Berger Barneveld 1968 53e (54:36) 10,989 5:27 10 RABOBANK GELDERSE VALLEI BARNEVELD 2:29:14 1094 Jos Goor Lunteren 1987 22e 42:52 13,997 4:17 1096 Michel van Schaik Klarenbeek 1993 40e 48:52 12,278 4:53 1095 Mark van der Veen Ede 1968 58e 57:30 10,435 5:45 1093 Petra Aben Amersfoort 1979 61e (58:51) 10,195 5:53 11 BLOEMISTERIJ FLEURINA VOORTHUIZEN 2:36:07 1126 Nico Woltinge Leusden 1981 45e 50:05 11,980 5:00 1127 Laurens van Gils Apeldoorn 1960 47e 50:47 11,815 5:04 1124 Gerrit Rehorst Apeldoorn 1964 54e 55:15 10,860 5:31 1128 Peter van Paassen Wijchen 1966 57e (57:09) 10,499 5:42 12 BOSSENBROEK MAN & WOMAN VOORTHUIZEN 2:38:42 1122 Rutger Sloothaak Veenendaal 1987 43e 50:10 11,960 5:01 1123 Evert-Jan van Elten Voorthuizen 1968 49e 54:14 11,063 5:25 1120 Henry Wondergem Voorthuizen 1968 50e 54:18 11,050 5:25 COVEBO UITZENDGROEP BARNEVELD DNF 1162 Ronald Dokter Bunschoten 1977 28e (43:43) 13,725 4:22 1164 Jan Lovink Bunschoten 1977 33e (45:39) 13,143 4:33 BOS DYNAMICS EDE GLD DNF 1130 Nils van Elzelingen Apeldoorn 1965 9e (37:29) 16,007 3:44 1129 Jan-Willem van Drieenhuiz Apeldoorn 1966 35e (47:24) 12,658 4:44 ALBERT HEIJN VOORTHUIZEN DNF 1139 Frank Giezen Voorthuizen 2018 51e (54:10) 11,077 5:25 1138 Esther Ruitenbeek Voorthuizen 2018 52e (55:08) 10,883 5:30 LEUT KOFFIEMAKERS NIJKERK DNF 1114 Boukje Mannens Nijkerk 1980 27e (43:40) 13,740 4:22 1116 Bart van Beek Putten 1981 55e (55:53) 10,737 5:35 VAKANTIEPARK ACKERSATE VOORTHUIZEN DNF 1160 Erik Langenberg Wormer 1995 66e (1:06:49) 8,980 6:40 1161 Brenda Conijn Wormer 1997 67e (1:06:50) 8,978 6:41 Hardloopuitslagen.nl
5E VOORTHUIZEN LOOPT!, 14 JULI 2018, VOORTHUIZEN UITSLAGENLIJST - 10 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP 14-07-2018 20:52 Pag: 3 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- MTH ACCOUNTANTS & ADVISEURS PUTTEN DNF 1117 André van't Hof Barneveld 1983 38e (48:01) 12,496 4:48 BLOEMENHUIS VINK VOORTHUIZEN DNF 1132 Helen Reichard Arnhem 1983 41e (49:25) 12,142 4:56 COOSTER COACHING ACCOUNTANTS BARNEVELD DNF 1131 Wijnand van de Steeg Voorthuizen 1978 59e (58:29) 10,259 5:50 KARCHER VOORTHUIZEN VOORTHUIZEN DNF 1119 Gerard Robbertsen Kootwijkerbroek 1967 62e (58:40) 10,227 5:52 TV KAR HOEVELAKEN DNF 1159 Fenna Versteeg Voorthuizen 1976 65e (1:04:11) 9,348 6:25 Hardloopuitslagen.nl
Hardloopuitslagen.nl