Uitslagen Midzomer Marathon

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Midzomer Marathon 30-06-2018

Midzomer Marathon Apeldoorn

info@hardloopuitslagen.nl

30-06-2018


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

7.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Bernard van Harn Renswoude Nederland 25:56 25:56
2 Dennis Koetsier Eerbeek Nederland 28:07 28:06
3 Gert-Jan Tichelaar Run2Day Nederland 28:44 28:44
4 Erwin van Heiningen Run2Day Nederland 28:49 28:49
5 Gerrit van 't Ende Zwolle Nederland 29:40 29:38

15 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Anne Wiersma Ede Gld Nederland 57:05 57:05
2 Wouter van Rossum Amersfoort Nederland 1:01:01 1:01:00
3 Dries Lagerberg Elst Gld Nederland 1:01:43 1:01:41
4 Saskia Schutte Run2day Apeldoorn Nederland 1:03:30 1:03:29
5 Joeri Bats Zutphen Nederland 1:03:33 1:03:30

21.1 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Lars Nelen Steenbergen Nb Nederland 1:24:13 1:24:12
2 David Beeldsnijder Renswoude Nederland 1:25:30 1:25:29
3 Ab Reurslag Lochem Nederland 1:26:17 1:26:14
4 Wiecher Elkink Utrecht Nederland 1:27:15 1:27:11
5 Tim van Doorn Rhenen Nederland 1:28:57 1:28:51

42.2 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Johan Melaard Middelharnis Nederland 2:54:34 2:54:34
2 Vincent Mulleman OUd Turnhout B Belgie 3:03:01 3:02:51
3 Mohammed Zemouri Almere Nederland 3:06:38 3:06:38
4 Wim Ritsema Dieren Nederland 3:10:57 3:10:57
5 Gijs Remmers Wapenveld Nederland 3:22:57 3:22:56

Top 5 uitslagen

7.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Bernard van Harn Renswoude Nederland 25:56 25:56
2 Dennis Koetsier Eerbeek Nederland 28:07 28:06
3 Gert-Jan Tichelaar Run2Day Nederland 28:44 28:44
4 Erwin van Heiningen Run2Day Nederland 28:49 28:49
5 Gerrit van 't Ende Zwolle Nederland 29:40 29:38

15 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Anne Wiersma Ede Gld Nederland 57:05 57:05
2 Wouter van Rossum Amersfoort Nederland 1:01:01 1:01:00
3 Dries Lagerberg Elst Gld Nederland 1:01:43 1:01:41
4 Saskia Schutte Run2day Apeldoorn Nederland 1:03:30 1:03:29
5 Joeri Bats Zutphen Nederland 1:03:33 1:03:30

21.1 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Lars Nelen Steenbergen Nb Nederland 1:24:13 1:24:12
2 David Beeldsnijder Renswoude Nederland 1:25:30 1:25:29
3 Ab Reurslag Lochem Nederland 1:26:17 1:26:14
4 Wiecher Elkink Utrecht Nederland 1:27:15 1:27:11
5 Tim van Doorn Rhenen Nederland 1:28:57 1:28:51

42.2 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Johan Melaard Middelharnis Nederland 2:54:34 2:54:34
2 Vincent Mulleman OUd Turnhout B Belgie 3:03:01 3:02:51
3 Mohammed Zemouri Almere Nederland 3:06:38 3:06:38
4 Wim Ritsema Dieren Nederland 3:10:57 3:10:57
5 Gijs Remmers Wapenveld Nederland 3:22:57 3:22:56

   Alle uitslagen

Verwijder filter

7.5 kilometer - Overall uitslagen

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdGeslacht CategorieStatsVideoFotoCert
1 905 Bernard van Harn Renswoude Nederland 25:56 25:56 MSEN7
2 661 Dennis Koetsier Eerbeek Nederland 28:07 28:06 MSEN7
3 883 Gert-Jan Tichelaar Run2Day Nederland 28:44 28:44 M407
4 1 Erwin van Heiningen Run2Day Nederland 28:49 28:49 M407
5 1145 Gerrit van 't Ende Zwolle Nederland 29:40 29:38 M407
6 471 Wouter Ribbink Spankeren Nederland 29:43 29:42 MSEN7
7 1063 Gerben Kollaard Apeldoorn Nederland 29:48 29:46 MSEN7
8 1007 Robin Barwegen Apeldoorn Nederland 29:53 29:52 MSEN7
9 719 Lex Bos Apeldoorn Nederland 29:55 29:45 M407
10 1008 Robin Hilhorst Utrecht Nederland 29:57 29:56 MSEN7
11 1127 Jan Hollak Apeldoorn Nederland 31:33 31:32 M407
12 937 Bastiaan Meinders Wildervank Nederland 31:59 31:57 MSEN7
13 750 Lianne Stevens Utrecht Nederland 32:04 32:01 VSEN7
14 1108 Wiebe Goodijk Voorthuizen Nederland 33:15 33:02 M407
15 645 Axel Schotpoort Eerbeek Nederland 33:41 33:39 MSEN7
16 313 Yonas Fsaha Goytom Apeldoorn Nederland 33:47 33:15 MSEN7
17 1168 Nadia Colmer Utrecht Nederland 33:49 33:47 VSEN7
18 152 Marjolein ten Boer Apeldoorn Nederland 33:54 33:54 VSEN7
19 550 Kristiaan Tijs Beekbergen Nederland 33:57 33:43 MSEN7
20 1077 Wilbert Stevens Wilp Gld Nederland 33:58 33:54 MSEN7
21 773 Eelco Haak Apeldoorn Nederland 34:05 33:56 MSEN7
22 988 Bram van Wichen Nijmegen Nederland 34:09 34:08 MSEN7
23 1005 Ronald Voort Almelo Nederland 34:15 34:03 MSEN7
24 724 Marije Scholten Apeldoorn Nederland 34:21 34:16 V357
25 638 Sjoerd van Asselt Apeldoorn Nederland 34:36 34:05 MSEN7
26 1097 Johannes Klapwijk Zwolle Nederland 34:45 34:25 MSEN7
27 681 Matthijs Fabriek Apeldoorn Nederland 34:48 34:41 MSEN7
28 1139 Hendrix Kitoko Apeldoorn Nederland 35:11 34:23 MSEN7
29 742 Donald Hoogendorp Apeldoorn Nederland 35:16 34:25 M407
30 699 Nathan Vels Zwolle Nederland 35:17 35:08 MSEN7
31 1122 Alien Stevens Amersfoort Nederland 35:19 34:59 VSEN7
32 1042 Bart Remmers Arnhem Nederland 35:23 35:21 MSEN7
33 1099 Nick Tory Zwolle Nederland 35:44 35:23 MSEN7
34 405 Bastiaan Jong Epe Nederland 36:03 35:52 MSEN7
35 42 Wouter Drogt Zwolle Nederland 36:18 36:12 M407
36 1146 Joost Vastbinder Apeldoorn Nederland 36:27 36:20 M407
37 629 Jelmer Diks Apeldoorn Nederland 36:40 36:08 MSEN7
38 847 Mark van Milligen Apeldoorn Nederland 36:42 36:12 MSEN7
39 986 Willem Hunneman Lemelerveld Nederland 36:57 36:16 MSEN7
40 357 Pim Hulleman Arnhem Nederland 37:01 36:54 MSEN7
41 855 Marieke van den Brink Barneveld Nederland 37:18 36:37 V357
42 569 Martin van Buijtene Eerbeek Nederland 37:22 36:39 M407
43 198 Steven Hiemstra Apeldoorn Nederland 37:39 37:32 MSEN7
44 840 Gertjan de Jong Zwolle Nederland 37:43 37:08 M407
45 850 Marco Betman Apeldoorn Nederland 37:43 36:32 M407
46 842 Jarno Bruin Apeldoorn Nederland 37:45 37:00 MSEN7
47 712 Marijje Rasker Apeldoorn Nederland 37:48 37:02 V357
48 947 Rudie Krukkert Heerde Nederland 37:56 37:34 M407
49 794 Wim Altink Ugchelen Nederland 38:00 37:19 M407
50 253 Ronald ter Braak Apeldoorn Nederland 38:01 37:47 M407
51 846 Maarten de Jong IJsselmuiden Nederland 38:02 37:28 MSEN7
52 994 Mike De Jong Maarssen Nederland 38:09 37:56 M407
53 1162 Mascha Rouwenhorst Apeldoorn Nederland 38:11 38:07 V357
54 709 Etienne Hurenkamp Apeldoorn Nederland 38:19 38:15 MSEN7
55 171 Simone ten Have Enschede Nederland 38:28 38:19 VSEN7
56 581 Dani Hendriksen Apeldoorn Nederland 38:41 38:12 MSEN7
57 1037 Anita van der Wal Harlingen Nederland 38:50 38:49 V357
58 1073 Julian Wolters Apeldoorn Nederland 38:58 37:36 MSEN7
59 603 Julian Vogelzang Apeldoorn Nederland 39:04 38:39 MSEN7
60 1171 Nick oosterbroek Twello Nederland 39:19 38:41 MSEN7
61 892 Rik Verpalen Arnhem Nederland 39:27 38:27 MSEN7
62 1098 Elmer Holtkamp Apeldoorn Nederland 39:27 38:34 MSEN7
63 980 Esther van Riessen Apeldoorn Nederland 39:37 38:51 V357
64 769 Gerrit de Vries Uddel Nederland 39:48 39:00 MSEN7
65 780 Marcel Crama Apeldoorn Nederland 39:51 39:32 M407
66 882 Ton Hazewinkel Deventer Nederland 40:00 38:45 M407
67 1089 Jaron Kosse Vorden Nederland 40:10 39:15 MSEN7
68 427 Ilias Ait Daoua Zeist Nederland 40:11 39:24 MSEN7
69 857 Eva van Dun Zwolle Nederland 40:12 40:09 VSEN7
70 509 Sanne Klein Arnhem Nederland 40:14 39:15 VSEN7
71 700 Frank de Bruin Apeldoorn Nederland 40:18 40:07 MSEN7
72 1085 Annemieke Homan Utrecht Nederland 40:20 40:03 V357
73 324 Thijs Kaagman Apeldoorn Nederland 40:21 39:07 M407
74 583 Joey Hendriksen Apeldoorn Nederland 40:37 40:08 MSEN7
75 554 Tinke van Buijtene Groningen Nederland 40:38 39:54 VSEN7
76 848 Rosanne Wassink Apeldoorn Nederland 40:39 40:09 VSEN7
77 73 Ben Oosterhoff Apeldoorn Nederland 40:40 40:35 M407
78 890 Jan van de Craats Kampen Nederland 40:43 40:23 M407
79 180 Sven Oosterman Apeldoorn Nederland 40:44 40:38 MSEN7
80 959 Stefan Bijsterbosch Apeldoorn Nederland 40:53 39:58 MSEN7
81 445 Michel Oosterbroek Twello Nederland 40:53 40:15 M407
82 525 Cor van den Berg Hattem Nederland 40:54 40:42 M407
83 756 Tynke Schrijnen Apeldoorn Nederland 40:59 40:25 VSEN7
84 680 Jeroen Francken Lieren Nederland 41:00 40:45 MSEN7
85 1049 Dennis Slijkhuis Apeldoorn Nederland 41:03 40:44 M407
86 379 Ruud Harleman Apeldoorn Nederland 41:06 40:23 M407
87 563 Misja Boon Apeldoorn Nederland 41:16 41:01 VSEN7
88 105 Ray Klunder Doesburg Nederland 41:27 41:19 M407
89 203 Gytha van Bentveld Deursen-Dennenburg Nederland 41:29 41:23 V357
90 514 Richard Winklaar Apeldoorn Nederland 41:32 40:11 M407
91 95 Kitty Berkhoff Apeldoorn Nederland 41:37 41:29 V357
92 83 Joelle Doorn Amersfoort Nederland 41:43 41:41 VSEN7
93 778 Urmil ter Wielen Lienden Nederland 41:51 41:12 V357
94 695 Marcel ter Haar Apeldoorn Nederland 41:51 41:06 M407
95 565 Sanne Ter Haar Apeldoorn Nederland 41:52 40:59 V357
96 741 Sonja Dijkman Apeldoorn Nederland 41:52 40:59 V357
97 230 Herman Holtkamp Apeldoorn Nederland 42:00 41:07 M407
98 580 Gerrit Hendriksen Apeldoorn Nederland 42:15 41:44 M407
99 639 Ernst-Jan de Winter Ugchelen Nederland 42:24 41:39 M407
100 640 Josca de Winter Ugchelen Nederland 42:24 41:41 V357
101 807 Sergio van Steenvelt Apeldoorn Nederland 42:24 41:55 M407
102 312 Casandra Roos Enschede Nederland 42:26 41:47 VSEN7
103 126 Harmen Groenouwe Bathmen Nederland 42:32 42:07 MSEN7
104 955 Rick Marsman Apeldoorn Nederland 42:33 41:15 MSEN7
105 223 Steef van Alphen Apeldoorn Nederland 42:37 42:31 M407
106 15 Edwin Willemsen Apeldoorn Nederland 42:39 41:37 MSEN7
107 590 Judith Slijkhuis Nijverdal Nederland 42:44 42:17 VSEN7
108 1064 Petra Visser Deventer Nederland 43:02 41:45 VSEN7
109 749 Marc Jonker Apeldoorn Nederland 43:04 42:35 M407
110 172 Tine Looijenga Apeldoorn Nederland 43:06 42:57 V357
111 929 Herman Burgers Amersfoort Nederland 43:06 42:50 M407
112 111 Gerard Testerink Apeldoorn Nederland 43:08 42:37 M407
113 552 Harald Plas Apeldoorn Nederland 43:10 38:46 M407
114 424 Gilbert Brouwer Amsterdam Nederland 43:11 42:23 MSEN7
115 323 Carolien Kaagman Apeldoorn Nederland 43:14 42:01 V357
116 358 Victor Leung Apeldoorn Nederland 43:14 42:05 MSEN7
117 549 Onno Woudstra Empe Nederland 43:16 43:01 MSEN7
118 622 Martijn Spoelstra Deventer Nederland 43:19 42:44 MSEN7
119 771 Tamara Groot Roessink Vorden Nederland 43:23 43:12 V357
120 1142 Charlotte ten Katen Apeldoorn Nederland 43:24 43:15 VSEN7
121 91 Roland Zenhorst Deventer Nederland 43:28 42:24 M407
122 1030 Leon Klaassen Overasselt Nederland 43:31 42:11 MSEN7
123 824 Hanneke Weishaupt Arnhem Nederland 43:32 42:35 VSEN7
124 843 Peter de Jong Apeldoorn Nederland 43:32 42:59 M407
125 596 Arian Notenboom Apeldoorn Nederland 43:34 42:16 MSEN7
126 4 Richard Sangers Apeldoorn Nederland 43:36 42:26 M407
127 600 Laura Kroes Groningen Nederland 43:37 42:33 VSEN7
128 791 Berend Jan Hazenberg Ermelo Nederland 43:38 43:05 M407
129 76 Martijn Seip Apeldoorn Nederland 43:41 42:58 M407
130 1123 Lisette de Knegt Apeldoorn Nederland 43:49 43:12 VSEN7
131 36 Lienke Eenink Gaanderen Nederland 44:02 43:45 VSEN7
132 739 Frank Keijzer Apeldoorn Nederland 44:04 43:19 M407
133 713 Inge Visch Beekbergen Nederland 44:06 43:59 VSEN7
134 456 Leslie Prijt Apeldoorn Nederland 44:07 42:54 M407
135 1040 Jan-Peter Brons Apeldoorn Nederland 44:12 43:20 M407
136 1039 Els Brons Apeldoorn Nederland 44:13 43:21 V357
137 68 Jaco Faas Apeldoorn Nederland 44:17 43:44 MSEN7
138 725 Raëma Letwory Apeldoorn Nederland 44:17 44:06 VSEN7
139 761 Tessa Kleverwal Apeldoorn Nederland 44:33 44:24 VSEN7
140 1159 Wendy Zijderveld Nieuw-Lekkerland Nederland 44:38 43:58 V357
141 952 Hessel Mars Apeldoorn Nederland 44:40 44:18 MSEN7
142 964 Stije Mars Apeldoorn Nederland 44:40 44:19 MSEN7
143 299 Rene Scherp Winssen Nederland 44:41 44:19 M407
144 770 Patricia Steunenberg Vaassen Nederland 44:41 44:37 VSEN7
145 1106 Lydia Hoorn Zwolle Nederland 44:43 44:01 V357
146 863 Vivian Heijnen Apeldoorn Nederland 44:47 44:22 VSEN7
147 1117 Priscille Mbockis Arnhem Nederland 44:50 44:01 VSEN7
148 876 Lester Luigjes Uddel Nederland 44:51 44:04 MSEN7
149 452 Wendy Papot Apeldoorn Nederland 44:51 43:46 VSEN7
150 451 Sandra Wolf Apeldoorn Nederland 44:52 43:45 VSEN7
151 650 Anne Mulders Apeldoorn Nederland 45:03 44:55 VSEN7
152 277 Irma Holtman Apeldoorn Nederland 45:03 44:40 V357
153 575 Han Moes Apeldoorn Nederland 45:10 44:12 MSEN7
154 923 Amanda Schreuder Apeldoorn Nederland 45:12 44:57 VSEN7
155 402 Tessa Wolves Apeldoorn Nederland 45:13 44:57 VSEN7
156 334 Gina Visser Apeldoorn Nederland 45:15 44:03 VSEN7
157 521 Aranka Dullemond Amersfoort Nederland 45:19 45:00 VSEN7
158 166 Lizette Brummel Zutphen Nederland 45:24 44:25 V357
159 895 Iris Fiets Rotterdam Nederland 45:33 45:09 VSEN7
160 228 Georgette Vos Elburg Nederland 45:33 45:06 VSEN7
161 264 Willemijn Vergunst Apeldoorn Nederland 45:39 45:28 VSEN7
162 982 Maaike Klaver Apeldoorn Nederland 45:40 45:07 V357
163 953 Annet Mennink Apeldoorn Nederland 45:40 45:06 V357
164 992 Yvonne Veenhuizen Apeldoorn Nederland 45:40 45:07 VSEN7
165 728 Anja Koetsier Deventer Nederland 45:40 44:24 V357
166 888 Andries Korlaar Bunschoten-Spakenburg Nederland 45:41 45:27 M407
167 535 Olaf Zweers Arnhem Nederland 45:42 44:41 M407
168 891 Kim Verpalen Arnhem Nederland 45:42 44:42 V357
169 1144 Miranda van Dijk Vaassen Nederland 45:42 45:23 V357
170 374 Susan Bouwmeester Klarenbeek Nederland 45:45 44:48 VSEN7
171 145 Arno Halma Amsterdam Nederland 45:47 45:17 MSEN7
172 148 Nienke Halma Amsterdam Nederland 45:48 45:16 VSEN7
173 624 Gemma Diks Apeldoorn Nederland 45:52 44:46 V357
174 473 Karin IJsseldijk Arnhem Nederland 46:01 45:43 V357
175 22 Natascha Dijkstra Leeuwarden Nederland 46:10 44:46 V357
176 1075 Peter van der Kemp Ermelo Nederland 46:15 44:51 M407
177 746 Anouk Diks Apeldoorn Nederland 46:19 45:13 VSEN7
178 921 Joke Menkveld Loenen Gld Nederland 46:19 44:52 VSEN7
179 1015 Evelien Kleverwal Apeldoorn Nederland 46:20 46:10 V357
180 533 Mirthe Zweers Arnhem Nederland 46:22 45:21 VSEN7
181 534 Sander Joosten Elst Gld Nederland 46:22 45:21 MSEN7
182 574 Dennis Logtenberg Apeldoorn Nederland 46:30 46:27 MSEN7
183 606 Cees Keultjes Apeldoorn Nederland 46:32 45:18 M407
184 607 Linda Tegnhed Apeldoorn Nederland 46:38 45:23 V357
185 482 Jenneke Preuter Epse Nederland 46:39 45:22 VSEN7
186 844 Nynke De jong-Talsma Apeldoorn Nederland 46:42 46:09 V357
187 416 René Treur Bathmen Nederland 46:48 45:38 M407
188 417 Bernice Bronsema Amersfoort Nederland 46:49 45:38 V357
189 578 Freek Jacobsz Apeldoorn Nederland 46:57 46:03 M407
190 423 Wesley van Reem Apeldoorn Nederland 46:57 45:56 MSEN7
191 449 Jan Hovestad Apeldoorn Nederland 46:57 45:54 M407
192 804 Frosina Angelova-van Tol Schalkhaar Nederland 46:59 45:56 V357
193 287 Melissa van den Houten Nijmegen Nederland 47:00 45:46 VSEN7
194 486 Ruud Odijk Deventer Nederland 47:02 45:45 M407
195 731 Siem van Malm Apeldoorn Nederland 47:02 46:43 MSEN7
196 86 Lisette Vos Schouten Renkum Nederland 47:06 45:47 VSEN7
197 658 Fer Mühlenbruch Hellevoetsluis Nederland 47:14 47:05 M407
198 528 Gijs van Aerde Apeldoorn Nederland 47:15 46:23 MSEN7
199 694 Daniëlle ter Haar Apeldoorn Nederland 47:17 46:27 V357
200 398 Marijke Grunbauer Utrecht Nederland 47:21 46:24 VSEN7
201 621 Mandy Gruppen Deventer Nederland 47:26 46:50 VSEN7
202 1074 Mandy Fleur Apeldoorn Nederland 47:26 46:03 VSEN7
203 951 Willemien ten Hove Apeldoorn Nederland 47:29 46:56 V357
204 537 Herman Senders Tiel Nederland 47:29 47:24 M407
205 210 Sylvia Vial Almere Nederland 47:32 47:22 V357
206 400 Yvonne Zweers Dieren Nederland 47:35 46:27 V357
207 97 Rein de Vries Apeldoorn Nederland 47:36 46:33 MSEN7
208 518 Eileen Markmann Apeldoorn Nederland 47:37 46:38 VSEN7
209 1113 Eva Allewelt Zeist Nederland 47:47 47:23 VSEN7
210 536 Kitty Wagenaar Apeldoorn Nederland 47:48 47:43 V357
211 82 Esther Zinnemers Apeldoorn Nederland 47:49 47:09 VSEN7
212 87 Bert Zinnemers Apeldoorn Nederland 47:49 47:10 M407
213 320 Daan van der Lugt Apeldoorn Nederland 47:52 47:30 MSEN7
214 321 Rianne van der Lugt Apeldoorn Nederland 47:52 47:31 V357
215 168 Robin Welgraven Vaassen Nederland 47:53 47:32 MSEN7
216 169 Jeff Scholze Nijmegen Nederland 47:53 47:32 MSEN7
217 620 Rob Bonhof Enschede Nederland 47:54 47:26 MSEN7
218 655 Peter Otten Apeldoorn Nederland 47:55 47:27 M407
219 393 Iris Bonhof Apeldoorn Nederland 47:55 47:28 VSEN7
220 382 Irene Oosterhof Apeldoorn Nederland 47:59 47:19 V357
221 707 Marja Charmant Dronten Nederland 47:59 47:21 V357
222 163 Sanne Hissink Apeldoorn Nederland 48:06 48:04 VSEN7
223 384 Janny van Wijk Apeldoorn Nederland 48:08 48:05 V357
224 576 Daphne van Eijkelenborg Apeldoorn Nederland 48:14 47:16 VSEN7
225 671 Gerrit de Vries Arnhem Nederland 48:17 48:03 MSEN7
226 665 Renée Shortz Arnhem Nederland 48:17 48:03 V357
227 682 Patricia Fabriek Apeldoorn Nederland 48:18 47:20 V357
228 1103 Henk Wolters Apeldoorn Nederland 48:19 46:54 M407
229 25 Sharon Bekking Apeldoorn Nederland 48:21 47:24 V357
230 60 Ilse van Os-Lelyveld Rhenen Nederland 48:21 47:40 V357
231 185 Remco Vd Bruinhorst Apeldoorn Nederland 48:24 47:21 MSEN7
232 66 Tamar Berkhout Apeldoorn Nederland 48:32 47:56 V357
233 39 Erik Hendriks Apeldoorn Nederland 48:35 47:44 M407
234 1156 Emma Badenhop Wenum Wiesel Nederland 48:38 44:15 VSEN7
235 527 Nancy Bijlemeer Apeldoorn Nederland 48:39 47:47 V357
236 814 Daniella Altink Apeldoorn Nederland 48:40 47:52 VSEN7
237 512 Marlies Frieling Apeldoorn Nederland 48:41 47:47 V357
238 958 Bianca Bijsterbosch Apeldoorn Nederland 48:45 47:50 VSEN7
239 192 Astrid van Elk Dieren Nederland 48:47 47:52 V357
240 188 Marianne van Vorselen Dieren Nederland 48:47 47:53 V357
241 314 Maurice Kraa Apeldoorn Nederland 48:50 48:18 MSEN7
242 998 Willem Steenhuizen Apeldoorn Nederland 48:55 48:38 MSEN7
243 1176 Bert Steenhuizen - Nederland 48:55 48:37 M407
244 602 Francis Buitelaar Apeldoorn Nederland 48:55 48:31 VSEN7
245 396 Silvia van den Brink Epe Nederland 48:57 47:34 V357
246 961 De Weerd Marleen Strik Apeldoorn Nederland 48:58 47:34 VSEN7
247 394 Joost Ludeking Diepenveen Nederland 49:00 48:44 MSEN7
248 619 Helma ten Hove Apeldoorn Nederland 49:01 48:06 V357
249 143 Anita Schuurhuis Zwolle Nederland 49:11 48:28 V357
250 755 Edwin Beauveser Apeldoorn Nederland 49:15 48:59 M407
251 715 Meike Prins Apeldoorn Nederland 49:16 49:12 VSEN7
252 446 Alan Oosterbroek Twello Nederland 49:18 48:40 MSEN7
253 325 Kees van den Houten Apeldoorn Nederland 49:22 48:08 M407
254 692 Patrick Hijstek Apeldoorn Nederland 49:22 48:48 MSEN7
255 736 Paul ten Broeke Apeldoorn Nederland 49:23 48:10 M407
256 1052 Luca Bouwmeester Apeldoorn Nederland 49:31 48:32 MSEN7
257 1072 Dennis Schut Apeldoorn Nederland 49:32 48:31 M407
258 1071 Tjeerd Leereveld Apeldoorn Nederland 49:32 48:31 M407
259 220 Hendrika Keijzer Apeldoorn Nederland 49:46 49:01 V357
260 1086 Serinde Holtkamp Apeldoorn Nederland 49:46 48:54 VSEN7
261 960 Renita Weishaupt Lelystad Nederland 50:01 48:33 V357
262 957 Lars-Erik Gruben Apeldoorn Nederland 50:09 39:11 MSEN7
263 887 Lia Elbertsen Zutphen Nederland 50:10 49:03 V357
264 925 Kirsten Harleman Apeldoorn Nederland 50:11 49:29 VSEN7
265 1104 Jaleesa Siecker Apeldoorn Nederland 50:11 49:30 VSEN7
266 808 Arianne Abbink Wezep Nederland 50:14 49:07 VSEN7
267 1141 Elske van t Hof Kampen Nederland 50:15 49:07 VSEN7
268 326 Daphne Tuijtel Vaassen Nederland 50:16 48:57 VSEN7
269 1092 Hans Leeraar Apeldoorn Nederland 50:24 49:36 M407
270 227 Miquet Brokkelkamp Elburg Nederland 50:27 49:59 VSEN7
271 481 Linda Bont - van Es Lettele Nederland 50:31 49:53 VSEN7
272 21 Daniëlle Vunderink Apeldoorn Nederland 50:36 49:43 VSEN7
273 33 Cat Boersma Leusden Nederland 50:36 49:51 V357
274 714 Willem Boersma Leusden Nederland 50:43 49:56 M407
275 380 Evelien van Amsterdam Apeldoorn Nederland 50:44 50:07 VSEN7
276 1087 Henk-Jan van der Meer Deventer Nederland 50:51 49:40 M407
277 438 Daniëlle Duin Apeldoorn Nederland 50:53 49:28 VSEN7
278 893 Ronald de Weerd Apeldoorn Nederland 50:54 49:26 MSEN7
279 877 Ferry Misset Apeldoorn Nederland 50:54 49:29 MSEN7
280 425 Sebastian Fuhrmann Siegburg Duitsland 50:59 50:12 MSEN7
281 232 Herma Diele Almelo Nederland 51:05 50:49 V357
282 822 Lenie Omtzigt Apeldoorn Nederland 51:06 50:02 V357
283 94 Hermien Herms Apeldoorn Nederland 51:08 49:37 V357
284 966 Jeffrey Topcu Heerde Nederland 51:12 49:43 MSEN7
285 579 Herman Leemkuil Apeldoorn Nederland 51:21 50:02 M407
286 27 Lammert Meuken Apeldoorn Nederland 51:27 51:15 M407
287 873 Betsie Mulder Apeldoorn Nederland 51:40 50:48 V357
288 584 Owen Hendriksen Apeldoorn Nederland 51:48 51:18 MSEN7
289 77 Helma van Gerrevink Apeldoorn Nederland 51:51 50:57 V357
290 1067 Karin Agema Amersfoort Nederland 51:54 51:30 V357
291 618 Niek Greven Apeldoorn Nederland 51:56 51:01 M407
292 432 Roy Hartgers Apeldoorn Nederland 52:00 51:05 MSEN7
293 23 Susanne Bakkenist Apeldoorn Nederland 52:05 51:06 VSEN7
294 768 Yvet Ouwerkerk Apeldoorn Nederland 52:15 51:08 VSEN7
295 667 Annemyn Houwer Ugchelen Nederland 52:15 51:08 VSEN7
296 96 Paulien van Splunter Apeldoorn Nederland 52:17 48:41 V357
297 1048 Annemiek Hissink Wilp Gld Nederland 52:18 51:19 VSEN7
298 772 Annemarie Heezen Ruurlo Nederland 52:19 52:07 V357
299 532 Leendert van der Marel Apeldoorn Nederland 52:20 50:58 M407
300 531 Rienke van der Marel Apeldoorn Nederland 52:21 50:59 V357
301 5 Wendy Dissen Apeldoorn Nederland 52:22 51:12 V357
302 355 Tazio D'Urso Apeldoorn Nederland 52:22 51:46 MSEN7
303 546 Bram van de Leur Apeldoorn Nederland 52:23 51:48 MSEN7
304 28 Debby van Looijengoed Apeldoorn Nederland 52:24 52:12 V357
305 120 Celeste Hoogland Apeldoorn Nederland 52:31 51:34 VSEN7
306 92 Marga Lenten Apeldoorn Nederland 52:32 48:56 V357
307 132 Wendy Kroes Apeldoorn Nederland 52:34 52:27 V357
308 660 Heidy Stegeman Vaassen Nederland 52:41 52:07 V357
309 677 Monique Beumer Emst Nederland 52:42 52:08 V357
310 776 Ciska Kammings Apeldoorn Nederland 52:45 52:37 V357
311 353 Merel Hartgers Apeldoorn Nederland 52:54 52:00 VSEN7
312 894 Mariska van Keulen Tiel Nederland 53:02 52:23 VSEN7
313 775 Florence Gunput Utrecht Nederland 53:14 52:30 V357
314 207 Sandra Janse-Trinker Apeldoorn Nederland 53:26 52:04 V357
315 1110 Monika de Bruijn Apeldoorn Nederland 53:26 52:04 V357
316 213 Linda Hagels Apeldoorn Nederland 53:32 52:14 VSEN7
317 411 Marjan de Wilde-Hagels Vaassen Nederland 53:33 52:13 VSEN7
318 733 Erwin de Vries Olst Nederland 53:39 52:34 M407
319 494 Lobke Stel Apeldoorn Nederland 53:41 53:31 VSEN7
320 796 Arnold van Dalfsen Apeldoorn Nederland 54:08 52:51 M407
321 987 Ilona Bakker Apeldoorn Nederland 54:09 53:33 VSEN7
322 935 Machteld Wesseling Zutphen Nederland 54:09 53:01 V357
323 989 Johan Spies Apeldoorn Nederland 54:09 53:32 M407
324 878 Petra Markvoort Zutphen Nederland 54:09 53:00 V357
325 218 Demelza Hartgers Apeldoorn Nederland 54:10 53:44 V357
326 219 Patrick de Roos Apeldoorn Nederland 54:10 53:45 MSEN7
327 832 Nina de Rijk Apeldoorn Nederland 54:13 52:58 VSEN7
328 831 Amber Wolbers Apeldoorn Nederland 54:13 52:58 VSEN7
329 333 Elisa van den Brink Almelo Nederland 54:24 54:20 VSEN7
330 790 Monique Kromwijk Leiden Nederland 54:25 53:21 V357
331 789 Aart Kromwijk Leiden Nederland 54:25 53:22 M407
332 375 Linda Koldenhof Apeldoorn Nederland 54:27 54:09 VSEN7
333 673 Rianne de Wilde-Stokhof Vaassen Nederland 54:33 53:13 V357
334 50 Nathalie Bourgonje Apeldoorn Nederland 54:33 53:12 V357
335 41 Kitty Arends Gendt Nederland 54:43 43:07 V357
336 32 Annemieke Neuteboom Spijk Apeldoorn Nederland 54:45 54:09 V357
337 723 Irma Kleverwal Apeldoorn Nederland 54:58 54:31 V357
338 613 Annelies Heijmans Nieuwegein Nederland 55:06 54:40 VSEN7
339 594 Marty van der Meer Waddinxveen Nederland 55:06 54:39 M407
340 595 Danielle van der Meer Waddinxveen Nederland 55:06 54:40 V357
341 743 Betty de Groot Apeldoorn Nederland 55:12 53:54 V357
342 135 Krista Hazeleger Apeldoorn Nederland 55:13 54:07 VSEN7
343 131 Mark Jan de Graaf Apeldoorn Nederland 55:14 54:08 M407
344 1013 Rob Kramer Zwolle Nederland 55:23 55:06 M407
345 643 Paula Hermes Apeldoorn Nederland 55:34 54:57 V357
346 720 Vera Bruijstens Apeldoorn Nederland 55:44 55:08 V357
347 492 Mariska Kolkman Deventer Nederland 55:57 54:30 VSEN7
348 104 Manon Klunder-Koeman Doesburg Nederland 56:10 56:02 V357
349 708 Nanda Slootweg Apeldoorn Nederland 56:32 55:46 VSEN7
350 634 Serena Arendsen Arnhem Nederland 57:12 55:46 VSEN7
351 985 Dirkje Hofman Oosterbeek Nederland 57:43 56:53 V357
352 16 Marie José Schoon Renkum Nederland 57:46 56:55 V357
353 17 Marieke van der Veen Meerkerk Nederland 57:46 56:55 V357
354 513 Jody van Sijl Apeldoorn Nederland 57:47 56:26 V357
355 930 Emmy Lamboo Apeldoorn Nederland 58:58 57:46 V357
356 281 Elza Lotte Diderik Klarenbeek Nederland 59:09 58:04 VSEN7
357 601 Sietsche van Gunst Ermelo Nederland 59:18 58:14 V357
358 72 Helmich Waaijenberg Apeldoorn Nederland 59:21 59:16 M407
359 633 Wendy van der Meijde Rheden Nederland 59:52 58:26 V357
360 93 Lucienne Broekers Epe Nederland 1:00:52 59:27 V357
361 632 Marjolein Hofstede Ugchelen Nederland 1:01:11 50:52 VSEN7
362 649 Diana Geluk Apeldoorn Nederland 1:01:11 50:52 V357
363 88 Mascha van Wamelen Twello Nederland 1:02:22 1:01:59 V357
364 718 Ying-Ha Tang Markelo Nederland 1:08:00 1:07:03 VSEN7
365 716 Armando Meeuwenoord Laren Nh Nederland 1:09:28 1:08:53 MSEN7
366 156 Nikki Velthuis Zutphen Nederland 1:27:16 1:26:28 V357
367 1148 Aad van den Berg Rotterdam Nederland 1:34:02 1:33:18 MSEN7
368 785 Bas Van der Loo Wezep Nederland 1:57:11 1:46:31 MSEN7
369 1120 Maurice Jong Amsterdam Zuidoost Nederland 1:59:52 1:59:10 M407
370 851 Marjon Fidder 't Harde Nederland 2:12:38 2:11:29 V357
371 852 Bert Vlijm Doornspijk Nederland 2:12:38 2:11:29 M407
372 385 Tessa Kleinsmiede Deventer Nederland 2:14:13 2:13:43 VSEN7
373 1062 Anneke de Loos-Luik Apeldoorn Nederland 2:15:54 2:15:03 V357

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.