Uitslagen Midzomer Marathon

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Midzomer Marathon 30-06-2018

Midzomer Marathon Apeldoorn

info@hardloopuitslagen.nl

30-06-2018


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

7.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Bernard van Harn Renswoude Nederland 25:56 25:56
2 Dennis Koetsier Eerbeek Nederland 28:07 28:06
3 Gert-Jan Tichelaar Run2Day Nederland 28:44 28:44
4 Erwin van Heiningen Run2Day Nederland 28:49 28:49
5 Gerrit van 't Ende Zwolle Nederland 29:40 29:38

15 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Anne Wiersma Ede Gld Nederland 57:05 57:05
2 Wouter van Rossum Amersfoort Nederland 1:01:01 1:01:00
3 Dries Lagerberg Elst Gld Nederland 1:01:43 1:01:41
4 Saskia Schutte Run2day Apeldoorn Nederland 1:03:30 1:03:29
5 Joeri Bats Zutphen Nederland 1:03:33 1:03:30

21.1 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Lars Nelen Steenbergen Nb Nederland 1:24:13 1:24:12
2 David Beeldsnijder Renswoude Nederland 1:25:30 1:25:29
3 Ab Reurslag Lochem Nederland 1:26:17 1:26:14
4 Wiecher Elkink Utrecht Nederland 1:27:15 1:27:11
5 Tim van Doorn Rhenen Nederland 1:28:57 1:28:51

42.2 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Johan Melaard Middelharnis Nederland 2:54:34 2:54:34
2 Vincent Mulleman OUd Turnhout B Belgie 3:03:01 3:02:51
3 Mohammed Zemouri Almere Nederland 3:06:38 3:06:38
4 Wim Ritsema Dieren Nederland 3:10:57 3:10:57
5 Gijs Remmers Wapenveld Nederland 3:22:57 3:22:56

Top 5 uitslagen

7.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Bernard van Harn Renswoude Nederland 25:56 25:56
2 Dennis Koetsier Eerbeek Nederland 28:07 28:06
3 Gert-Jan Tichelaar Run2Day Nederland 28:44 28:44
4 Erwin van Heiningen Run2Day Nederland 28:49 28:49
5 Gerrit van 't Ende Zwolle Nederland 29:40 29:38

15 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Anne Wiersma Ede Gld Nederland 57:05 57:05
2 Wouter van Rossum Amersfoort Nederland 1:01:01 1:01:00
3 Dries Lagerberg Elst Gld Nederland 1:01:43 1:01:41
4 Saskia Schutte Run2day Apeldoorn Nederland 1:03:30 1:03:29
5 Joeri Bats Zutphen Nederland 1:03:33 1:03:30

21.1 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Lars Nelen Steenbergen Nb Nederland 1:24:13 1:24:12
2 David Beeldsnijder Renswoude Nederland 1:25:30 1:25:29
3 Ab Reurslag Lochem Nederland 1:26:17 1:26:14
4 Wiecher Elkink Utrecht Nederland 1:27:15 1:27:11
5 Tim van Doorn Rhenen Nederland 1:28:57 1:28:51

42.2 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Johan Melaard Middelharnis Nederland 2:54:34 2:54:34
2 Vincent Mulleman OUd Turnhout B Belgie 3:03:01 3:02:51
3 Mohammed Zemouri Almere Nederland 3:06:38 3:06:38
4 Wim Ritsema Dieren Nederland 3:10:57 3:10:57
5 Gijs Remmers Wapenveld Nederland 3:22:57 3:22:56

   Alle uitslagen

Verwijder filter

42.2 kilometer - Overall uitslagen

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdGeslacht CategorieStatsVideoFotoCert
1 457 Johan Melaard Middelharnis Nederland 2:54:34 2:54:34 MSEN4
2 1096 Vincent Mulleman OUd Turnhout B Belgie 3:03:01 3:02:51 M404
3 200 Mohammed Zemouri Almere Nederland 3:06:38 3:06:38 M404
4 1066 Wim Ritsema Dieren Nederland 3:10:57 3:10:57 M404
5 470 Gijs Remmers Wapenveld Nederland 3:22:57 3:22:56 MSEN4
6 1035 Remco Greven Schalkhaar Nederland 3:22:58 3:22:56 M404
7 1068 Arnold Koers Deventer Nederland 3:30:00 3:29:59 M404
8 732 Mark Ramler Amsterdam Nederland 3:31:25 3:31:17 M404
9 932 Okko de Haas Grootebroek Nederland 3:31:51 3:31:50 MSEN4
10 942 Ronny Voets Best Nederland 3:34:46 3:34:40 M404
11 737 Ron Luijpen Breda Nederland 3:35:53 3:35:50 M404
12 587 Mark Egberts Almelo Nederland 3:35:57 3:35:54 M404
13 189 Marieke Luijkx Wijchen Nederland 3:40:15 3:40:14 V354
14 934 Steve Collier Halden Onbekent 3:45:06 3:44:54 M404
15 418 Lex Takkenberg Apeldoorn Nederland 3:46:33 3:46:28 MSEN4
16 874 Thomas de Vries Assendelft Nederland 3:46:48 3:46:39 M404
17 99 Cor Hamels Hendrik-Ido-Ambacht Nederland 3:49:12 3:49:11 M404
18 797 Mark Pantus Apeldoorn Nederland 3:52:40 3:52:34 M404
19 478 Margreet Mak Nijkerkerveen Nederland 3:55:28 3:55:22 V354
20 1079 Martin van der Plas Noordwijk Zh Nederland 3:56:45 3:56:34 M404
21 697 Paul Jansen Houten Nederland 3:57:13 3:57:09 M404
22 1050 Jonas Coopman Zwevezele Belgie 3:59:18 3:59:05 MSEN4
23 999 Harm Kuipers Haarlem Nederland 4:00:26 4:00:19 M404
24 18 Annie Oostenbrink - Nederland 4:00:43 4:00:41 V354
25 1051 Jan Claereboudt Lint Belgie 4:01:49 4:01:36 M404
26 747 Raimond Peters Terborg Nederland 4:01:53 4:01:50 M404
27 419 Melissa ten Kate Terneuzen Nederland 4:02:25 4:02:21 VSEN4
28 702 Dirk Mors Heemskerk Nederland 4:02:43 4:02:32 MSEN4
29 664 Ron Gerrist Arnhem Nederland 4:03:23 4:03:20 M404
30 751 Kay Loopik Utrecht Nederland 4:04:45 4:04:33 MSEN4
31 830 Fred van der Roest Hilversum Nederland 4:05:12 4:05:06 M404
32 1080 Han ten Hove Apeldoorn Nederland 4:09:24 4:09:16 M404
33 159 Ad van de Kreeke Millingen aan de Rijn Nederland 4:11:42 4:11:33 M404
34 544 Boris Webbers Utrecht Nederland 4:16:04 4:15:59 MSEN4
35 663 Michiel van Dellen Zwolle Nederland 4:16:41 4:16:40 M404
36 683 Eddy Spreeuwers Houten Nederland 4:17:03 4:16:58 M404
37 627 Ton ten Have Vorden Nederland 4:19:34 4:19:27 M404
38 754 Daniel Elst Klein Zundert Nederland 4:20:30 4:20:15 M404
39 477 Nico van der Meer Monster Nederland 4:24:11 4:24:08 M404
40 849 Margo Visser Babberich Nederland 4:25:44 4:25:40 V354
41 701 Peter Nibbelke Houten Nederland 4:28:31 4:28:27 M404
42 40 Mark Duinkerken Berkel en Rodenrijs Nederland 4:31:10 4:29:39 M404
43 829 Henno Smaling Utrecht Nederland 4:38:20 4:38:11 MSEN4
44 476 Myranda van der Maas Laren Nh Nederland 4:56:51 4:56:39 V354
45 1055 Jan Haas Markelo Nederland 4:57:53 4:57:43 M404
46 52 Alexander Doorn Amersfoort Nederland 4:58:33 4:58:26 M404
47 908 Boaz van der Veen Wijlre Nederland 5:18:39 5:18:29 MSEN4
48 1172 Hans Buis Midwoud Nederland 5:21:23 5:21:12 M404
49 139 Jarno van Oene Apeldoorn Nederland 5:30:08 5:30:07 MSEN4

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.