Uitslagen Midzomer Marathon

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Midzomer Marathon 30-06-2018

Midzomer Marathon Apeldoorn

info@hardloopuitslagen.nl

30-06-2018


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

7.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Bernard van Harn Renswoude Nederland 25:56 25:56
2 Dennis Koetsier Eerbeek Nederland 28:07 28:06
3 Gert-Jan Tichelaar Run2Day Nederland 28:44 28:44
4 Erwin van Heiningen Run2Day Nederland 28:49 28:49
5 Gerrit van 't Ende Zwolle Nederland 29:40 29:38

15 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Anne Wiersma Ede Gld Nederland 57:05 57:05
2 Wouter van Rossum Amersfoort Nederland 1:01:01 1:01:00
3 Dries Lagerberg Elst Gld Nederland 1:01:43 1:01:41
4 Saskia Schutte Run2day Apeldoorn Nederland 1:03:30 1:03:29
5 Joeri Bats Zutphen Nederland 1:03:33 1:03:30

21.1 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Lars Nelen Steenbergen Nb Nederland 1:24:13 1:24:12
2 David Beeldsnijder Renswoude Nederland 1:25:30 1:25:29
3 Ab Reurslag Lochem Nederland 1:26:17 1:26:14
4 Wiecher Elkink Utrecht Nederland 1:27:15 1:27:11
5 Tim van Doorn Rhenen Nederland 1:28:57 1:28:51

42.2 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Johan Melaard Middelharnis Nederland 2:54:34 2:54:34
2 Vincent Mulleman OUd Turnhout B Belgie 3:03:01 3:02:51
3 Mohammed Zemouri Almere Nederland 3:06:38 3:06:38
4 Wim Ritsema Dieren Nederland 3:10:57 3:10:57
5 Gijs Remmers Wapenveld Nederland 3:22:57 3:22:56

Top 5 uitslagen

7.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Bernard van Harn Renswoude Nederland 25:56 25:56
2 Dennis Koetsier Eerbeek Nederland 28:07 28:06
3 Gert-Jan Tichelaar Run2Day Nederland 28:44 28:44
4 Erwin van Heiningen Run2Day Nederland 28:49 28:49
5 Gerrit van 't Ende Zwolle Nederland 29:40 29:38

15 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Anne Wiersma Ede Gld Nederland 57:05 57:05
2 Wouter van Rossum Amersfoort Nederland 1:01:01 1:01:00
3 Dries Lagerberg Elst Gld Nederland 1:01:43 1:01:41
4 Saskia Schutte Run2day Apeldoorn Nederland 1:03:30 1:03:29
5 Joeri Bats Zutphen Nederland 1:03:33 1:03:30

21.1 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Lars Nelen Steenbergen Nb Nederland 1:24:13 1:24:12
2 David Beeldsnijder Renswoude Nederland 1:25:30 1:25:29
3 Ab Reurslag Lochem Nederland 1:26:17 1:26:14
4 Wiecher Elkink Utrecht Nederland 1:27:15 1:27:11
5 Tim van Doorn Rhenen Nederland 1:28:57 1:28:51

42.2 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Johan Melaard Middelharnis Nederland 2:54:34 2:54:34
2 Vincent Mulleman OUd Turnhout B Belgie 3:03:01 3:02:51
3 Mohammed Zemouri Almere Nederland 3:06:38 3:06:38
4 Wim Ritsema Dieren Nederland 3:10:57 3:10:57
5 Gijs Remmers Wapenveld Nederland 3:22:57 3:22:56

   Alle uitslagen

Uitslagen 7.5 kilometer - MSEN7

Verwijder filter

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd Onderdeel StatsVideoFotoCert
1 905 Bernard van Harn Renswoude Nederland 25:56 25:56 7.5 kilometer
2 661 Dennis Koetsier Eerbeek Nederland 28:07 28:06 7.5 kilometer
3 471 Wouter Ribbink Spankeren Nederland 29:43 29:42 7.5 kilometer
4 1063 Gerben Kollaard Apeldoorn Nederland 29:48 29:46 7.5 kilometer
5 1007 Robin Barwegen Apeldoorn Nederland 29:53 29:52 7.5 kilometer
6 1008 Robin Hilhorst Utrecht Nederland 29:57 29:56 7.5 kilometer
7 937 Bastiaan Meinders Wildervank Nederland 31:59 31:57 7.5 kilometer
8 645 Axel Schotpoort Eerbeek Nederland 33:41 33:39 7.5 kilometer
9 313 Yonas Fsaha Goytom Apeldoorn Nederland 33:47 33:15 7.5 kilometer
10 550 Kristiaan Tijs Beekbergen Nederland 33:57 33:43 7.5 kilometer
11 1077 Wilbert Stevens Wilp Gld Nederland 33:58 33:54 7.5 kilometer
12 773 Eelco Haak Apeldoorn Nederland 34:05 33:56 7.5 kilometer
13 988 Bram van Wichen Nijmegen Nederland 34:09 34:08 7.5 kilometer
14 1005 Ronald Voort Almelo Nederland 34:15 34:03 7.5 kilometer
15 638 Sjoerd van Asselt Apeldoorn Nederland 34:36 34:05 7.5 kilometer
16 1097 Johannes Klapwijk Zwolle Nederland 34:45 34:25 7.5 kilometer
17 681 Matthijs Fabriek Apeldoorn Nederland 34:48 34:41 7.5 kilometer
18 1139 Hendrix Kitoko Apeldoorn Nederland 35:11 34:23 7.5 kilometer
19 699 Nathan Vels Zwolle Nederland 35:17 35:08 7.5 kilometer
20 1042 Bart Remmers Arnhem Nederland 35:23 35:21 7.5 kilometer
21 1099 Nick Tory Zwolle Nederland 35:44 35:23 7.5 kilometer
22 405 Bastiaan Jong Epe Nederland 36:03 35:52 7.5 kilometer
23 629 Jelmer Diks Apeldoorn Nederland 36:40 36:08 7.5 kilometer
24 847 Mark van Milligen Apeldoorn Nederland 36:42 36:12 7.5 kilometer
25 986 Willem Hunneman Lemelerveld Nederland 36:57 36:16 7.5 kilometer
26 357 Pim Hulleman Arnhem Nederland 37:01 36:54 7.5 kilometer
27 198 Steven Hiemstra Apeldoorn Nederland 37:39 37:32 7.5 kilometer
28 842 Jarno Bruin Apeldoorn Nederland 37:45 37:00 7.5 kilometer
29 846 Maarten de Jong IJsselmuiden Nederland 38:02 37:28 7.5 kilometer
30 709 Etienne Hurenkamp Apeldoorn Nederland 38:19 38:15 7.5 kilometer
31 581 Dani Hendriksen Apeldoorn Nederland 38:41 38:12 7.5 kilometer
32 1073 Julian Wolters Apeldoorn Nederland 38:58 37:36 7.5 kilometer
33 603 Julian Vogelzang Apeldoorn Nederland 39:04 38:39 7.5 kilometer
34 1171 Nick oosterbroek Twello Nederland 39:19 38:41 7.5 kilometer
35 892 Rik Verpalen Arnhem Nederland 39:27 38:27 7.5 kilometer
36 1098 Elmer Holtkamp Apeldoorn Nederland 39:27 38:34 7.5 kilometer
37 769 Gerrit de Vries Uddel Nederland 39:48 39:00 7.5 kilometer
38 1089 Jaron Kosse Vorden Nederland 40:10 39:15 7.5 kilometer
39 427 Ilias Ait Daoua Zeist Nederland 40:11 39:24 7.5 kilometer
40 700 Frank de Bruin Apeldoorn Nederland 40:18 40:07 7.5 kilometer
41 583 Joey Hendriksen Apeldoorn Nederland 40:37 40:08 7.5 kilometer
42 180 Sven Oosterman Apeldoorn Nederland 40:44 40:38 7.5 kilometer
43 959 Stefan Bijsterbosch Apeldoorn Nederland 40:53 39:58 7.5 kilometer
44 680 Jeroen Francken Lieren Nederland 41:00 40:45 7.5 kilometer
45 126 Harmen Groenouwe Bathmen Nederland 42:32 42:07 7.5 kilometer
46 955 Rick Marsman Apeldoorn Nederland 42:33 41:15 7.5 kilometer
47 15 Edwin Willemsen Apeldoorn Nederland 42:39 41:37 7.5 kilometer
48 424 Gilbert Brouwer Amsterdam Nederland 43:11 42:23 7.5 kilometer
49 358 Victor Leung Apeldoorn Nederland 43:14 42:05 7.5 kilometer
50 549 Onno Woudstra Empe Nederland 43:16 43:01 7.5 kilometer
51 622 Martijn Spoelstra Deventer Nederland 43:19 42:44 7.5 kilometer
52 1030 Leon Klaassen Overasselt Nederland 43:31 42:11 7.5 kilometer
53 596 Arian Notenboom Apeldoorn Nederland 43:34 42:16 7.5 kilometer
54 68 Jaco Faas Apeldoorn Nederland 44:17 43:44 7.5 kilometer
55 952 Hessel Mars Apeldoorn Nederland 44:40 44:18 7.5 kilometer
56 964 Stije Mars Apeldoorn Nederland 44:40 44:19 7.5 kilometer
57 876 Lester Luigjes Uddel Nederland 44:51 44:04 7.5 kilometer
58 575 Han Moes Apeldoorn Nederland 45:10 44:12 7.5 kilometer
59 145 Arno Halma Amsterdam Nederland 45:47 45:17 7.5 kilometer
60 534 Sander Joosten Elst Gld Nederland 46:22 45:21 7.5 kilometer
61 574 Dennis Logtenberg Apeldoorn Nederland 46:30 46:27 7.5 kilometer
62 423 Wesley van Reem Apeldoorn Nederland 46:57 45:56 7.5 kilometer
63 731 Siem van Malm Apeldoorn Nederland 47:02 46:43 7.5 kilometer
64 528 Gijs van Aerde Apeldoorn Nederland 47:15 46:23 7.5 kilometer
65 97 Rein de Vries Apeldoorn Nederland 47:36 46:33 7.5 kilometer
66 320 Daan van der Lugt Apeldoorn Nederland 47:52 47:30 7.5 kilometer
67 168 Robin Welgraven Vaassen Nederland 47:53 47:32 7.5 kilometer
68 169 Jeff Scholze Nijmegen Nederland 47:53 47:32 7.5 kilometer
69 620 Rob Bonhof Enschede Nederland 47:54 47:26 7.5 kilometer
70 671 Gerrit de Vries Arnhem Nederland 48:17 48:03 7.5 kilometer
71 185 Remco Vd Bruinhorst Apeldoorn Nederland 48:24 47:21 7.5 kilometer
72 314 Maurice Kraa Apeldoorn Nederland 48:50 48:18 7.5 kilometer
73 998 Willem Steenhuizen Apeldoorn Nederland 48:55 48:38 7.5 kilometer
74 394 Joost Ludeking Diepenveen Nederland 49:00 48:44 7.5 kilometer
75 446 Alan Oosterbroek Twello Nederland 49:18 48:40 7.5 kilometer
76 692 Patrick Hijstek Apeldoorn Nederland 49:22 48:48 7.5 kilometer
77 1052 Luca Bouwmeester Apeldoorn Nederland 49:31 48:32 7.5 kilometer
78 957 Lars-Erik Gruben Apeldoorn Nederland 50:09 39:11 7.5 kilometer
79 893 Ronald de Weerd Apeldoorn Nederland 50:54 49:26 7.5 kilometer
80 877 Ferry Misset Apeldoorn Nederland 50:54 49:29 7.5 kilometer
81 425 Sebastian Fuhrmann Siegburg Duitsland 50:59 50:12 7.5 kilometer
82 966 Jeffrey Topcu Heerde Nederland 51:12 49:43 7.5 kilometer
83 584 Owen Hendriksen Apeldoorn Nederland 51:48 51:18 7.5 kilometer
84 432 Roy Hartgers Apeldoorn Nederland 52:00 51:05 7.5 kilometer
85 355 Tazio D'Urso Apeldoorn Nederland 52:22 51:46 7.5 kilometer
86 546 Bram van de Leur Apeldoorn Nederland 52:23 51:48 7.5 kilometer
87 219 Patrick de Roos Apeldoorn Nederland 54:10 53:45 7.5 kilometer
88 716 Armando Meeuwenoord Laren Nh Nederland 1:09:28 1:08:53 7.5 kilometer
89 1148 Aad van den Berg Rotterdam Nederland 1:34:02 1:33:18 7.5 kilometer
90 785 Bas Van der Loo Wezep Nederland 1:57:11 1:46:31 7.5 kilometer

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.