Uitslagen Midzomer Marathon

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Midzomer Marathon 30-06-2018

Midzomer Marathon Apeldoorn

info@hardloopuitslagen.nl

30-06-2018


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

7.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Bernard van Harn Renswoude Nederland 25:56 25:56
2 Dennis Koetsier Eerbeek Nederland 28:07 28:06
3 Gert-Jan Tichelaar Run2Day Nederland 28:44 28:44
4 Erwin van Heiningen Run2Day Nederland 28:49 28:49
5 Gerrit van 't Ende Zwolle Nederland 29:40 29:38

15 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Anne Wiersma Ede Gld Nederland 57:05 57:05
2 Wouter van Rossum Amersfoort Nederland 1:01:01 1:01:00
3 Dries Lagerberg Elst Gld Nederland 1:01:43 1:01:41
4 Saskia Schutte Run2day Apeldoorn Nederland 1:03:30 1:03:29
5 Joeri Bats Zutphen Nederland 1:03:33 1:03:30

21.1 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Lars Nelen Steenbergen Nb Nederland 1:24:13 1:24:12
2 David Beeldsnijder Renswoude Nederland 1:25:30 1:25:29
3 Ab Reurslag Lochem Nederland 1:26:17 1:26:14
4 Wiecher Elkink Utrecht Nederland 1:27:15 1:27:11
5 Tim van Doorn Rhenen Nederland 1:28:57 1:28:51

42.2 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Johan Melaard Middelharnis Nederland 2:54:34 2:54:34
2 Vincent Mulleman OUd Turnhout B Belgie 3:03:01 3:02:51
3 Mohammed Zemouri Almere Nederland 3:06:38 3:06:38
4 Wim Ritsema Dieren Nederland 3:10:57 3:10:57
5 Gijs Remmers Wapenveld Nederland 3:22:57 3:22:56

Top 5 uitslagen

7.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Bernard van Harn Renswoude Nederland 25:56 25:56
2 Dennis Koetsier Eerbeek Nederland 28:07 28:06
3 Gert-Jan Tichelaar Run2Day Nederland 28:44 28:44
4 Erwin van Heiningen Run2Day Nederland 28:49 28:49
5 Gerrit van 't Ende Zwolle Nederland 29:40 29:38

15 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Anne Wiersma Ede Gld Nederland 57:05 57:05
2 Wouter van Rossum Amersfoort Nederland 1:01:01 1:01:00
3 Dries Lagerberg Elst Gld Nederland 1:01:43 1:01:41
4 Saskia Schutte Run2day Apeldoorn Nederland 1:03:30 1:03:29
5 Joeri Bats Zutphen Nederland 1:03:33 1:03:30

21.1 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Lars Nelen Steenbergen Nb Nederland 1:24:13 1:24:12
2 David Beeldsnijder Renswoude Nederland 1:25:30 1:25:29
3 Ab Reurslag Lochem Nederland 1:26:17 1:26:14
4 Wiecher Elkink Utrecht Nederland 1:27:15 1:27:11
5 Tim van Doorn Rhenen Nederland 1:28:57 1:28:51

42.2 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Johan Melaard Middelharnis Nederland 2:54:34 2:54:34
2 Vincent Mulleman OUd Turnhout B Belgie 3:03:01 3:02:51
3 Mohammed Zemouri Almere Nederland 3:06:38 3:06:38
4 Wim Ritsema Dieren Nederland 3:10:57 3:10:57
5 Gijs Remmers Wapenveld Nederland 3:22:57 3:22:56

   Alle uitslagen

Uitslagen 21.1 kilometer - M402

Verwijder filter

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd Onderdeel StatsVideoFotoCert
1 969 David Beeldsnijder Renswoude Nederland 1:25:30 1:25:29 21.1 kilometer
2 1131 Ab Reurslag Lochem Nederland 1:26:17 1:26:14 21.1 kilometer
3 428 Ronald Kraaijenzang Twello Nederland 1:32:07 1:32:00 21.1 kilometer
4 820 Olof Wiegert Amsterdam Nederland 1:32:20 1:32:14 21.1 kilometer
5 810 Pat Sjoers Wierden Nederland 1:35:42 1:35:17 21.1 kilometer
6 571 Richard Muller Apeldoorn Nederland 1:35:56 1:35:49 21.1 kilometer
7 1043 Frederik te Hennepe Wageningen Nederland 1:36:24 1:36:19 21.1 kilometer
8 345 Rob Hartog Hoek van Holland Nederland 1:37:03 1:36:17 21.1 kilometer
9 936 Niels Morpey Hoevelaken Nederland 1:38:43 1:38:42 21.1 kilometer
10 1125 Harm Prins IJsselmuiden Nederland 1:41:32 1:41:29 21.1 kilometer
11 123 Wim Jochems Lieren Nederland 1:41:52 1:41:21 21.1 kilometer
12 903 René Vergouwe Ede Gld Nederland 1:42:10 1:41:26 21.1 kilometer
13 8 Erik Doortjes-Almeloo Twello Nederland 1:42:37 1:42:23 21.1 kilometer
14 542 Sander Hijmensen Apeldoorn Nederland 1:42:41 1:41:27 21.1 kilometer
15 499 Andy Knipping Angeren Nederland 1:43:33 1:43:16 21.1 kilometer
16 1147 Jan Dubelaar Nederhorst den Berg Nederland 1:43:57 1:43:17 21.1 kilometer
17 1163 Johan Westerink Kampen Nederland 1:44:06 1:44:02 21.1 kilometer
18 1038 Joao Da Costa Lopes Almere Nederland 1:44:14 1:43:00 21.1 kilometer
19 589 Herman Broekhuis Lettele Nederland 1:44:45 1:44:32 21.1 kilometer
20 793 Remco Koning Swifterbant Nederland 1:44:51 1:43:58 21.1 kilometer
21 493 Wouter Mesie Apeldoorn Nederland 1:45:19 1:44:23 21.1 kilometer
22 889 Kees van Beelen Katwijk Zh Nederland 1:45:23 1:45:11 21.1 kilometer
23 767 Martijn Mulders Boskoop Nederland 1:45:34 1:45:23 21.1 kilometer
24 783 Andre Pont Voorschoten Nederland 1:45:41 1:43:52 21.1 kilometer
25 1149 Leonard Ruyter Elburg Nederland 1:46:17 1:45:40 21.1 kilometer
26 1061 Nico Klomp Zeist Nederland 1:46:21 1:46:07 21.1 kilometer
27 588 Robert Saris Twello Nederland 1:46:26 1:45:27 21.1 kilometer
28 826 Elmer Hartkamp Apeldoorn Nederland 1:46:31 1:46:02 21.1 kilometer
29 491 Winand Lichtenberg Deventer Nederland 1:46:58 1:44:57 21.1 kilometer
30 199 Henri Rutgers Apeldoorn Nederland 1:47:02 1:46:28 21.1 kilometer
31 1150 Nico Zoon Lelystad Nederland 1:47:13 1:46:31 21.1 kilometer
32 9 Jan Bekke Deventer Nederland 1:47:22 1:47:08 21.1 kilometer
33 572 Joost van den Brink Heerde Nederland 1:48:47 1:48:06 21.1 kilometer
34 1009 Marcel van Oostveen Zoetermeer Nederland 1:49:20 1:47:56 21.1 kilometer
35 625 William Diks Apeldoorn Nederland 1:49:30 1:49:23 21.1 kilometer
36 687 Anno van der Weide Apeldoorn Nederland 1:50:22 1:50:01 21.1 kilometer
37 1143 Marco van den Hooven Capelle aan den IJssel Nederland 1:50:25 1:48:38 21.1 kilometer
38 834 Marco de Boer Apeldoorn Nederland 1:50:32 1:50:05 21.1 kilometer
39 910 Marcel Brands Heerde Nederland 1:50:33 1:50:16 21.1 kilometer
40 902 Jan Pieterse Utrecht Nederland 1:51:02 1:50:38 21.1 kilometer
41 26 Raymond Linthorst Apeldoorn Nederland 1:52:14 1:51:50 21.1 kilometer
42 864 Henk van der Schaaf Apeldoorn Nederland 1:52:50 1:52:44 21.1 kilometer
43 273 Eric Groenwold Zutphen Nederland 1:53:02 1:51:40 21.1 kilometer
44 1132 Wim Elshout Hillegom Nederland 1:53:17 1:53:05 21.1 kilometer
45 1088 Alexander Vlieger Alkmaar Nederland 1:54:18 1:53:44 21.1 kilometer
46 911 Martien Slagt Hilversum Nederland 1:54:22 1:52:51 21.1 kilometer
47 408 Ron van der Jagt Rotterdam Nederland 1:54:28 1:52:18 21.1 kilometer
48 1128 Adriaan Ballemans Culemborg Nederland 1:54:34 1:53:56 21.1 kilometer
49 1003 Arjan Schuurman Renkum Nederland 1:54:45 1:53:15 21.1 kilometer
50 366 Manno van der Sluis Bathmen Nederland 1:55:37 1:55:20 21.1 kilometer
51 1018 Michel de Witte Middelharnis Nederland 1:55:52 1:53:41 21.1 kilometer
52 360 Jelle Pistoor Apeldoorn Nederland 1:56:21 1:54:29 21.1 kilometer
53 279 Peter Hugtenburg Spaarndam Nederland 1:56:23 1:54:33 21.1 kilometer
54 1054 Stephan Buitenhuis Silvolde Nederland 1:56:52 1:56:10 21.1 kilometer
55 288 Peter-Paul de Winter Bilthoven Nederland 1:56:54 1:55:35 21.1 kilometer
56 367 Giuseppe Canu Bathmen Nederland 1:57:05 1:56:48 21.1 kilometer
57 7 Robert de Haan Twello Nederland 1:57:06 1:56:51 21.1 kilometer
58 803 Poret Tuhcs Amstelveen Nederland 1:57:06 1:56:06 21.1 kilometer
59 802 Alan Gaynor Amstelveen Nederland 1:57:06 1:56:06 21.1 kilometer
60 1158 Dennis Kanselaar Nieuw-Lekkerland Nederland 1:57:13 1:55:25 21.1 kilometer
61 721 Henk Kerkdijk Ugchelen Nederland 1:57:14 1:56:40 21.1 kilometer
62 497 Ard Tiberius Apeldoorn Nederland 1:57:16 1:55:50 21.1 kilometer
63 239 Alwin Lotterman Apeldoorn Nederland 1:57:27 1:57:19 21.1 kilometer
64 615 Johan Amsen Almere Nederland 1:57:37 1:56:08 21.1 kilometer
65 904 Wim Scheerder Arnhem Nederland 1:58:01 1:57:13 21.1 kilometer
66 43 Marc Koller Apeldoorn Nederland 1:58:07 1:56:29 21.1 kilometer
67 766 Guus van Reenen Veenendaal Nederland 1:58:51 1:57:45 21.1 kilometer
68 758 Rutger Verhaar Soest Nederland 1:59:04 1:58:51 21.1 kilometer
69 441 Paul Koetsier Deventer Nederland 1:59:08 1:57:51 21.1 kilometer
70 717 Rodger Dekker Zwolle Nederland 1:59:13 1:58:19 21.1 kilometer
71 500 Gerco van Gerner Heerenveen Nederland 1:59:16 1:58:48 21.1 kilometer
72 971 William Knoeff Apeldoorn Nederland 1:59:29 1:57:43 21.1 kilometer
73 1101 Erno Hannink Doetinchem Nederland 2:00:53 2:00:34 21.1 kilometer
74 322 André Polinder Zwolle Nederland 2:00:54 1:59:11 21.1 kilometer
75 1136 Enver Tanriverdi Nieuwegein Nederland 2:01:21 2:01:03 21.1 kilometer
76 970 Wijnand Scholten Eerbeek Nederland 2:01:26 2:00:58 21.1 kilometer
77 116 Edwin Bakker Amsterdam Nederland 2:01:53 2:01:35 21.1 kilometer
78 317 Erik Geerds Zwolle Nederland 2:02:04 2:00:36 21.1 kilometer
79 440 Jarno Scholte Schalkhaar Nederland 2:03:50 2:02:33 21.1 kilometer
80 173 Ron Bouwman Apeldoorn Nederland 2:03:53 2:02:09 21.1 kilometer
81 1090 John Patrick Goldebeld Apeldoorn Nederland 2:03:54 2:02:08 21.1 kilometer
82 1083 Ronald Witteveen Emmen Nederland 2:03:58 2:03:40 21.1 kilometer
83 672 Martijn Bos Berkel en Rodenrijs Nederland 2:04:10 2:02:20 21.1 kilometer
84 98 Mike Bronkhorst Voorthuizen Nederland 2:05:07 2:04:14 21.1 kilometer
85 224 Frank Lansing Veenendaal Nederland 2:05:37 2:04:47 21.1 kilometer
86 1105 Michel Jongerman Eibergen Nederland 2:06:49 2:05:34 21.1 kilometer
87 698 Gerard Theuns Apeldoorn Nederland 2:07:15 2:05:32 21.1 kilometer
88 647 Chris van Rijswijk Boskoop Nederland 2:07:54 2:06:36 21.1 kilometer
89 125 Hans Siefers Kampen Nederland 2:08:49 2:07:54 21.1 kilometer
90 454 Marco van den Eyssel Eerbeek Nederland 2:09:26 2:07:36 21.1 kilometer
91 1001 JW Brouwer Apeldoorn Nederland 2:10:44 2:09:13 21.1 kilometer
92 860 Bk Kroon Velp Gld Nederland 2:11:23 2:09:46 21.1 kilometer
93 388 Geert van der Hoop Apeldoorn Nederland 2:11:45 2:11:08 21.1 kilometer
94 1178 Frank van Rees - Nederland 2:12:32 2:10:58 21.1 kilometer
95 46 Barry Hondelink Markelo Nederland 2:13:25 2:11:56 21.1 kilometer
96 1060 Heico Kerkmeester Capelle aan den IJssel Nederland 2:13:32 2:06:45 21.1 kilometer
97 586 Jeroen Saris Schalkhaar Nederland 2:13:59 2:12:59 21.1 kilometer
98 777 Marthino Anindjola Apeldoorn Nederland 2:14:06 2:13:25 21.1 kilometer
99 949 Vincent Damen Barendrecht Nederland 2:14:10 2:12:08 21.1 kilometer
100 307 Bert Molewijk Zutphen Nederland 2:14:47 2:12:39 21.1 kilometer
101 610 Richard van Dieken Alkmaar Nederland 2:15:07 2:13:51 21.1 kilometer
102 551 Bert de Vries Zwolle Nederland 2:16:24 2:15:41 21.1 kilometer
103 950 Benno Zuure Apeldoorn Nederland 2:16:24 2:15:33 21.1 kilometer
104 348 Thijs van der Ark Moordrecht Nederland 2:16:58 2:16:11 21.1 kilometer
105 1153 Rob Wagenvoord Bussum Nederland 2:21:04 2:19:11 21.1 kilometer
106 726 Patrick d'Hooghe Dronten Nederland 2:24:19 2:22:46 21.1 kilometer
107 242 Corné Nagtegaal Apeldoorn Nederland 2:25:41 2:24:06 21.1 kilometer
108 414 Jan van Lanen Borne Nederland 2:28:04 2:27:15 21.1 kilometer
109 963 John Vlottes Apeldoorn Nederland 2:28:08 2:26:07 21.1 kilometer
110 653 Patrick van der Pijl Deventer Nederland 2:28:10 2:27:06 21.1 kilometer
111 151 Ron Kelderman Deventer Nederland 2:30:16 2:28:27 21.1 kilometer

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.