Uitslagen Keppelrun

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Keppelrun 10-06-2018
Keppelrun Hoog Keppel

info@hardloopuitslagen.nl

10-06-2018


Teamuitslagen

Uitslagenlijst - 5 kilometer - Bedrijvenloop


               UITSLAGENLIJST - 5 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP

10-06-2018 18:09                                                     Pag: 1


Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km

-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------

    1         TEAM RENSA 2                    DIDAM                                 1:09:49

         574  Patrick Jansen                  Team Rensa            1972      3e      22:24   13,393     4:28 

         572  Diana ter Maat                  Team Rensa            1970      2e      22:25   13,383     4:29 

         575  Luca Albano                     Team Rensa            1962      4e      25:00   12,000     5:00 

         573  Leone Nijman                    Team Rensa            1981      7e     (32:25)   9,254     6:29 


    2         TEAM ANTEA                      DEVENTER                              1:17:28

         571  Coen jr Van Beek                Team Antea            1999      1e      22:14   13,493     4:26 

         545  Roeland van der Velden          Team Antea            1961      5e      27:11   11,036     5:26 

         544  Coen van Beek                   Team Antea            1964      6e      28:03   10,695     5:36 




               UITSLAGENLIJST - 10 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP

10-06-2018 18:09                                                     Pag: 1


Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km

-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------

    1         TEAM RENSA 1                    DIDAM                                 2:17:52

         952  Stefan van Everdingen           Team Rensa                      1e      42:17   14,190     4:13 

         953  Eelco Lok                       Team Rensa                      3e      44:16   13,554     4:25 

         950  Henk-Jan Wegman                 Team Rensa                      5e      51:19   11,692     5:07 

         951  Bennie van den Boom             Team Rensa                      6e     (53:02)  11,314     5:18 


    2         TEAM AVIKO                      STEENDEREN                            2:25:01

        1015  Theo van Bergen                 Team Aviko            1961      2e      44:00   13,636     4:24 

        1019  Marc Wieggers                   Team Aviko            1973      4e      46:29   12,908     4:38 

        1018  Steef Hermsen                   Team Aviko            1967      7e      54:32   11,002     5:27 

        1017  Jolan Theuns                    Team Aviko            2001      8e     (55:33)  10,801     5:33 

        1016  Peter Theuns                    Team Aviko            1967      9e     (57:43)  10,396     5:46