Uitslagen Keppelrun

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Keppelrun 10-06-2018
Keppelrun Hoog Keppel

info@hardloopuitslagen.nl

10-06-2018


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Siray Awal Aman Doesburg Nederland 16:08 16:08
2 Mudesir Awal Aman Doesburg Nederland 16:08 16:08
3 Lars Duistermaat Winterswijk Huppel Nederland 16:36 16:36
4 Edwin Wissema Didam Nederland 16:56 16:55
5 Frank Reintjes Zevenaar Nederland 17:27 17:26

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Yamala Amal Aman Doesburg Nederland 33:36 33:36
2 Martijn van der Wardt Laren Nh Nederland 36:08 36:08
3 Antonius Stouten Apeldoorn Nederland 36:22 36:22
4 Lars Dales Ulft Nederland 37:29 37:28
5 Wendy Mullink Doetinchem Nederland 37:33 37:33

1 km (8-9 jaar)

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Saskia de Jong De Steeg Nederland 4:02 4:02
2 Kayo van Hagen Didam Nederland 4:10 4:09
3 Madelief van Erkelens Varsseveld Nederland 4:18 4:17
4 Lenna Jansma Zelhem Nederland 4:25 4:23
5 Freek Jolink Hummelo Nederland 4:30 4:30

1 km (10-11 jaa

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Yvo van den IJssel Duiven Nederland 3:30 3:30
2 Thiemo Ritchi Papendrecht Nederland 3:34 3:34
3 Cas Terbraak Doetinchem Nederland 3:38 3:38
4 Pieter Luimes Drempt Nederland 3:46 3:45
5 Koen Beekman Hoog-Keppel Nederland 3:47 3:47

1 km (6-7 jaar)

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Tygo Brussee Hummelo Nederland 4:22 4:21
2 Silvijn van de Poll Doetinchem Nederland 4:28 4:28
3 Caitlin Borg Dieren Nederland 4:29 4:29
4 Gijs Stoltenberg Oosterhout Gld Nederland 4:33 4:33
5 Marijn Kappert Doesburg Nederland 4:39 4:38

500 meter (4-5

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Harm te Boome Zelhem Nederland 2:19 2:19
2 Mareen Hilferink Zelhem Nederland 2:22 2:22
3 Tuur ten Oever Dieren Nederland 2:28 2:27
4 Hidde Stoltenberg Oosterhout Gld Nederland 2:45 2:45
5 Isa van den IJssel Duiven Nederland 2:46 2:46

Top 5 uitslagen

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Siray Awal Aman Doesburg Nederland 16:08 16:08
2 Mudesir Awal Aman Doesburg Nederland 16:08 16:08
3 Lars Duistermaat Winterswijk Huppel Nederland 16:36 16:36
4 Edwin Wissema Didam Nederland 16:56 16:55
5 Frank Reintjes Zevenaar Nederland 17:27 17:26

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Yamala Amal Aman Doesburg Nederland 33:36 33:36
2 Martijn van der Wardt Laren Nh Nederland 36:08 36:08
3 Antonius Stouten Apeldoorn Nederland 36:22 36:22
4 Lars Dales Ulft Nederland 37:29 37:28
5 Wendy Mullink Doetinchem Nederland 37:33 37:33

1 km (8-9 jaar)

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Saskia de Jong De Steeg Nederland 4:02 4:02
2 Kayo van Hagen Didam Nederland 4:10 4:09
3 Madelief van Erkelens Varsseveld Nederland 4:18 4:17
4 Lenna Jansma Zelhem Nederland 4:25 4:23
5 Freek Jolink Hummelo Nederland 4:30 4:30

1 km (10-11 jaa

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Yvo van den IJssel Duiven Nederland 3:30 3:30
2 Thiemo Ritchi Papendrecht Nederland 3:34 3:34
3 Cas Terbraak Doetinchem Nederland 3:38 3:38
4 Pieter Luimes Drempt Nederland 3:46 3:45
5 Koen Beekman Hoog-Keppel Nederland 3:47 3:47

1 km (6-7 jaar)

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Tygo Brussee Hummelo Nederland 4:22 4:21
2 Silvijn van de Poll Doetinchem Nederland 4:28 4:28
3 Caitlin Borg Dieren Nederland 4:29 4:29
4 Gijs Stoltenberg Oosterhout Gld Nederland 4:33 4:33
5 Marijn Kappert Doesburg Nederland 4:39 4:38

500 meter (4-5

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Harm te Boome Zelhem Nederland 2:19 2:19
2 Mareen Hilferink Zelhem Nederland 2:22 2:22
3 Tuur ten Oever Dieren Nederland 2:28 2:27
4 Hidde Stoltenberg Oosterhout Gld Nederland 2:45 2:45
5 Isa van den IJssel Duiven Nederland 2:46 2:46

   Alle uitslagen

Verwijder filter

5 kilometer - Overall uitslagen

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdGeslacht CategorieStatsVideoFotoCert
1 586 Siray Awal Aman Doesburg Nederland 16:08 16:08 Msen
2 587 Mudesir Awal Aman Doesburg Nederland 16:08 16:08 Msen
3 588 Lars Duistermaat Winterswijk Huppel Nederland 16:36 16:36 Msen
4 515 Edwin Wissema Didam Nederland 16:56 16:55 M35
5 491 Frank Reintjes Zevenaar Nederland 17:27 17:26 M45
6 594 Dennis Lankveld Silvolde Nederland 17:41 17:40 Msen
7 338 Jeroen Harmsen Doetinchem Nederland 18:35 18:33 M35
8 592 Gert Jan Tichelaar Oldebroek Nederland 18:47 18:47 M55
9 472 Bram Pelgrim Doetinchem Nederland 19:09 19:05 M35
10 370 Bas Wind Amsterdam Nederland 19:13 19:11 Msen
11 605 Stefan Scanu Lichtenvoorde Nederland 19:19 19:18 M45
12 390 Wim Ritsema Dieren Nederland 19:24 19:22 M45
13 409 Sandra de Jonge Rozendaal Nederland 19:24 19:23 V45
14 524 Rick Rensing Lichtenvoorde Nederland 19:27 19:25 Msen
15 450 Ton Wareman Heelsum Nederland 19:28 19:25 M45
16 523 Tom Rensing Lichtenvoorde Nederland 19:29 19:27 Msen
17 494 Marcel Jolink Doetinchem Nederland 19:31 19:30 M45
18 313 Quinten de Roos Laag-Keppel Nederland 19:34 19:31 Msen
19 264 Christian van Haselen Doetinchem Nederland 19:37 19:36 M45
20 373 Niek te Veluwe Doetinchem Nederland 19:45 19:42 Msen
21 503 Nico Broeder Utrecht Nederland 19:48 19:47 Msen
22 356 Hans Nas Zeddam Nederland 19:55 19:54 M45
23 420 Michael Giezen Didam Nederland 20:03 20:00 M35
24 257 Gerald van der Lee Zeddam Nederland 20:05 20:03 M55
25 607 Simon Sanders Arnhem Nederland 20:15 20:13 M55
26 447 Sven Janssen Baak Nederland 20:19 20:17 Msen
27 400 Jaap IJmker Apeldoorn Nederland 20:25 20:22 Msen
28 627 Maarten Jaspers Hummelo Nederland 20:29 20:25 Msen
29 322 Bram Bolderman Nijmegen Nederland 20:32 20:26 Msen
30 368 Wouter van Uum Wehl Nederland 20:35 20:31 Msen
31 465 Jelle Beekman Hoog-Keppel Nederland 20:38 20:33 Msen
32 625 Chris Gradussen Duiven Nederland 21:03 20:59 M45
33 433 Femke Koning Doetinchem Nederland 21:26 21:22 Vsen
34 349 Ger de Jong Didam Nederland 21:27 21:23 M55
35 393 Armando van Eijk Brummen Nederland 21:31 21:29 M45
36 448 Bo Meerbeek Doetinchem Nederland 21:38 21:34 Vsen
37 413 Mark Peelen Doesburg Nederland 21:45 21:07 Msen
38 442 Patrick Eerden Didam Nederland 22:00 21:37 M45
39 477 Corrie Nusselder Hummelo Nederland 22:00 21:56 V45
40 488 Floris Bilderbeek Drempt Nederland 22:02 21:57 Msen
41 529 Sebastiaan Salari Doetinchem Nederland 22:08 21:59 M35
42 626 Tijn Hoekstra Doetinchem Nederland 22:14 22:11 Msen
43 487 Luuk Bruggemann Laag-Keppel Nederland 22:15 22:08 Msen
44 404 Peter van den Beuken Brummen Nederland 22:18 22:15 M45
45 571 Coen jr Van Beek Team Antea Nederland 22:21 22:14 Msen
46 521 Jos Bergervoet Eindhoven Nederland 22:23 22:19 M55
47 572 Diana ter Maat Team Rensa Nederland 22:29 22:25 V45
48 340 Annelies van Smaalen Laag-Keppel Nederland 22:33 22:28 V35
49 431 Thijmen Heling Duiven Nederland 22:36 22:22 Msen
50 441 Ilona Schmitz Beek gem Montferland Nederland 22:39 22:34 V55
51 475 Erik Berendsen Halle Nederland 22:42 22:34 M45
52 401 Ravi Harnam Arnhem Nederland 22:46 22:28 Msen
53 584 Antoine Bertram Laag-Keppel Nederland 23:01 22:55 Msen
54 574 Patrick Jansen Team Rensa Nederland 23:05 22:24 M45
55 278 Henk Grotenhuijs Gorssel Nederland 23:06 22:42 M55
56 512 Wijnand Rutgers Dinxperlo Nederland 23:07 23:06 M55
57 358 Bram Bulsink Doesburg Nederland 23:27 23:25 Msen
58 260 Iloy Timmerman Doetinchem Nederland 23:28 23:07 Msen
59 317 Lizet Geuijen Westendorp Nederland 23:31 23:27 Vsen
60 516 Gerard Verstraete Doesburg Nederland 23:32 23:25 M45
61 440 Dave Schlief Didam Nederland 23:35 23:13 M45
62 357 Pieter Bulsink Doesburg Nederland 23:35 23:32 M45
63 296 Maikel Rutgers Hummelo Nederland 23:36 23:19 Msen
64 536 Sem Rosenkamp Arnhem Nederland 23:36 22:45 Msen
65 342 Gerard Smeitink Doetinchem Nederland 23:36 23:28 M55
66 514 Patrick Ketterink Eibergen Nederland 23:37 23:29 M35
67 577 Henk Willemsen Keijenborg Nederland 23:38 23:34 M65
68 468 Michel Cancian Doetinchem Nederland 23:40 23:03 M35
69 585 Els Moorman Doetinchem Nederland 23:41 23:35 V55
70 432 Frank Heling Duiven Nederland 23:42 23:28 M45
71 398 Maykel Bruil Doetinchem Nederland 23:42 23:22 Msen
72 553 Hans Berende - Nederland 23:50 22:53 M35
73 449 Willem Heling Duiven Nederland 23:57 23:44 M45
74 343 Dennis Nootenboom Doetinchem Nederland 23:58 23:33 M35
75 600 Pascal Vet Doetinchem Nederland 24:02 23:20 M35
76 396 Dirk Groot Arnhem Nederland 24:03 23:47 M35
77 482 Jeroen Senne Kekerdom Nederland 24:04 24:00 Msen
78 438 Veerle Willems Apeldoorn Nederland 24:09 23:58 Vsen
79 426 Dinand Woolschot Zelhem Nederland 24:14 24:07 M45
80 408 Marit de Jong Didam Nederland 24:15 24:03 Vsen
81 321 Antoine Raemaekers Nijmegen Nederland 24:17 23:59 M35
82 379 Xavier Looijmans Doetinchem Nederland 24:21 23:57 M45
83 290 Eric Groenwold Zutphen Nederland 24:24 24:11 M55
84 498 Jan Willem Hamer Hoog-Keppel Nederland 24:24 24:00 M45
85 293 April Beumkes Wehl Nederland 24:25 23:59 Vsen
86 479 Hans Metzemaekers 's-Heerenberg Nederland 24:26 24:18 M55
87 458 Manus Peppelinkhausen Doetinchem Nederland 24:26 24:15 M35
88 381 Guy Diekmann Eerbeek Nederland 24:26 24:13 Msen
89 347 Bastiaan Frerix 's-Heerenberg Nederland 24:29 23:59 Msen
90 259 Sophie Smits Tilburg Nederland 24:34 24:18 Vsen
91 622 André Kaspersma Didam Nederland 24:38 24:29 M45
92 534 Tom Harmsen Doetinchem Nederland 24:40 24:14 M45
93 297 Dick Hofman Oosterbeek Nederland 24:44 24:27 M55
94 427 Jacob Lubben Doetinchem Nederland 24:46 24:22 M55
95 453 Peter Groot Zevert Zieuwent Nederland 24:48 23:56 M45
96 474 Joep Baars Coffee Fresh Nederland 24:53 24:31 Msen
97 484 Henk Veeneman Drempt Nederland 24:58 23:34 M55
98 616 Boy Peters Doetinchem Nederland 25:00 24:39 Msen
99 617 Teun Steentjes Hengelo Gld Nederland 25:15 24:31 Msen
100 385 Wendelien Move Mindful Doetinchem Nederland 25:18 25:07 V45
101 593 John Thijssen Drempt Nederland 25:18 24:51 M45
102 360 Jessica Orth Doesburg Nederland 25:20 24:44 Vsen
103 380 Clarinda Smit Duiven Nederland 25:26 25:08 V45
104 289 Sietske van der Meer Zutphen Nederland 25:30 25:18 V45
105 469 Ralph Wiltink Doetinchem Nederland 25:32 24:55 Msen
106 397 Lisa Dekker Doetinchem Nederland 25:32 25:19 Vsen
107 473 Florian Huberts Doetinchem Nederland 25:34 25:02 Msen
108 454 Floris van den Berg Ulft Nederland 25:34 25:02 Msen
109 519 Jari Meenhuis Laag-Keppel Nederland 25:38 25:33 Msen
110 575 Luca Albano Team Rensa Nederland 25:39 25:00 M55
111 395 Inge Groot Arnhem Nederland 25:44 25:29 V35
112 272 Rowan Bongers Westervoort Nederland 25:53 25:39 Msen
113 262 Andree Beekhuizen Gorssel Nederland 25:54 25:44 M55
114 550 Bram Gardien - Nederland 26:19 25:28 M35
115 510 Tinka Moens Heiloo Nederland 26:29 25:59 Vsen
116 511 Sebastiaan Moens Hummelo Nederland 26:29 26:02 M35
117 490 Peter Overmulder Doetinchem Nederland 26:30 25:23 M35
118 412 Joan Peelen Doesburg Nederland 26:35 25:57 M45
119 602 Eva Willemsen Zeddam Nederland 26:46 25:44 Vsen
120 476 Sidney Roerdinkveldboom Hoog-Keppel Nederland 26:46 26:37 M45
121 463 Tessa Hofman Arnhem Nederland 26:48 26:29 Vsen
122 483 Margriet Snelder Kekerdom Nederland 26:48 26:39 Vsen
123 493 Ton Bertram Laag-Keppel Nederland 26:51 26:42 M45
124 421 Ivar Henny Laag-Keppel Nederland 26:52 26:42 M45
125 614 Mark Vieberink Doetinchem Nederland 27:00 26:46 Msen
126 611 Idde Holland Doetinchem Nederland 27:01 26:46 Msen
127 439 Simone Meijer Rheden Nederland 27:02 26:52 Vsen
128 302 RWM Mombarg Marienvelde Nederland 27:06 26:33 M55
129 279 Rob Mombarg Ruurlo Nederland 27:06 26:33 M55
130 435 Eva Broeder Nijmegen Nederland 27:07 26:54 Vsen
131 372 Ruud Wind Gaanderen Nederland 27:11 26:49 M55
132 504 Ruud van Bokkem Hummelo Nederland 27:12 26:30 M55
133 581 Maartje Klein Hoog-Keppel Nederland 27:15 27:02 Vsen
134 444 Dorien Aalders-Veugelink Doesburg Nederland 27:16 26:46 V35
135 540 Petra Boomsma Hummelo Nederland 27:19 26:53 V35
136 517 Ivar Kok Doesburg Nederland 27:20 26:54 Msen
137 545 Roeland van der Velden Team Antea Nederland 27:22 27:11 M55
138 612 Wout Holland Doetinchem Nederland 27:27 27:10 Msen
139 562 Edward van Schie - Nederland 27:31 26:24 M45
140 518 Sarah van der Wal Hoog-Keppel Nederland 27:33 27:11 Vsen
141 339 Jeroen van Smaalen Laag-Keppel Nederland 27:42 27:07 M45
142 386 Rodney Luesink Doetinchem Nederland 27:45 26:40 M45
143 323 Cordelia van Amerongen Angerlo Nederland 27:46 27:18 V35
144 620 Hans Westerveld Doetinchem Nederland 27:46 27:04 M55
145 394 Bert Woolschot Zelhem Nederland 27:51 27:41 M45
146 332 Jasper Ter Heerdt Laag-Keppel Nederland 27:53 27:16 Msen
147 334 André Leushuis Goor Nederland 27:56 27:35 M45
148 436 Iris Meulendijks Doetinchem Nederland 27:58 27:47 V35
149 365 Jeff Straub Zeddam Nederland 27:59 27:25 Msen
150 557 Krista Cremers - Nederland 28:02 27:32 Vsen
151 364 Anouk Otten Zeddam Nederland 28:04 27:30 Vsen
152 318 Karin Heijting Hummelo Nederland 28:04 27:18 V35
153 285 Elma Lensink Dieren Nederland 28:08 27:30 V35
154 419 Duuk van Braak Drempt Nederland 28:10 27:54 Msen
155 544 Coen van Beek Team Antea Nederland 28:11 28:03 M45
156 579 Sander Bremer Laag-Keppel Nederland 28:25 27:11 M45
157 539 Suzanne van Zomeren Arnhem Nederland 28:29 27:51 Vsen
158 303 Natascha Jacobs Doetinchem Nederland 28:34 27:59 V35
159 583 Chantal Reuling Giesbeek Nederland 28:38 28:20 V45
160 429 Agnes Dijkstra Hoog-Keppel Nederland 28:39 28:20 V35
161 580 Sil Roerdinkveldboom Hoog-Keppel Nederland 28:39 28:33 Msen
162 424 Laura Jansen Angerlo Nederland 28:46 28:40 V35
163 425 Gerben Heimerink Goor Nederland 28:47 28:40 M35
164 538 Piet Mol Oldenzaal Nederland 28:51 28:28 M65
165 496 Ard Nikkels Giesbeek Nederland 28:55 28:01 M45
166 619 Karlijn Westerveld Doetinchem Nederland 28:58 28:31 Vsen
167 598 Richard Kok Doesburg Nederland 28:59 28:34 M45
168 530 Carolne Salari Doetinchem Nederland 29:02 28:27 V35
169 509 Maurits Meijer Hummelo Nederland 29:03 28:41 Msen
170 508 Hendrik Huntelaar Hummelo Nederland 29:04 28:42 Msen
171 528 Martin van het Bolscher Wehl Nederland 29:09 28:44 M45
172 541 Bonnie Willemsen Toldijk Nederland 29:19 28:08 V35
173 618 Dianne Garsen Hengelo Gld Nederland 29:20 28:35 V35
174 456 Naleke Evers Apeldoorn Nederland 29:21 29:16 V65
175 467 Ronnie Joosten 's-Heerenberg Nederland 29:21 28:26 M55
176 460 Herald Wunderink Drempt Nederland 29:23 28:05 M35
177 388 Ellen Teunissen Breedenbroek Nederland 29:24 28:14 Vsen
178 301 Ineke Kraan-Herberts Heelweg Nederland 29:25 28:28 V45
179 606 Yvon Noordman Doetinchem Nederland 29:25 29:09 V45
180 596 Mery Hendriksen Wehl Nederland 29:31 28:10 V35
181 324 Stefan Thijssen Beek gem Montferland Nederland 29:35 28:59 Msen
182 374 Melissa Masselink Doetinchem Nederland 29:35 29:24 Vsen
183 286 Rebecca Bruil Doetinchem Nederland 29:37 29:18 Vsen
184 399 Larissa Bruil Doetinchem Nederland 29:37 29:17 Vsen
185 478 Saskia Obbink Steenderen Nederland 29:37 28:51 V35
186 261 Merel van Hoeve Doetinchem Nederland 29:39 28:58 V35
187 532 Sabine Harmsen Doetinchem Nederland 29:40 29:00 V45
188 480 Suzie van Aken Steenderen Nederland 29:42 28:56 V35
189 567 Simone Milder - Nederland 29:44 29:09 V35
190 319 Petrik Ariëns Oosterbeek Nederland 29:45 28:43 M35
191 351 Stoffel Spierings Nijmegen Nederland 29:45 28:45 Msen
192 526 Laura de Wilde Drempt Nederland 29:46 28:27 Vsen
193 559 Inge Wonnink-de Haas - Nederland 29:46 29:12 Vsen
194 459 Marieke Peppelinkhausen Doetinchem Nederland 29:47 29:15 V35
195 455 Marietta Lap Duiven Nederland 29:47 29:33 V45
196 489 Simone Snelder Drempt Nederland 29:50 29:24 V45
197 604 Tieste Konings Doetinchem Nederland 29:51 29:00 Vsen
198 276 Gabrielle Bruil Aalten Nederland 29:53 29:35 Vsen
199 418 Vanessa Wissink Doesburg Nederland 29:54 29:09 V35
200 434 Janine Brussee Arnhem Nederland 29:56 29:22 V35
201 269 Pascal Linnenbank 's-Heerenberg Nederland 29:57 29:10 M35
202 608 Francien Putman Kilder Nederland 29:57 29:33 V45
203 535 Eugenie Harmsen Doetinchem Nederland 29:57 29:18 Vsen
204 495 Benny Bergevoet Didam Nederland 29:59 29:21 M75
205 263 Willy Oosterink Silvolde Nederland 29:59 29:01 V45
206 331 Dorette Veenhuis Aalten Nederland 29:59 29:22 Vsen
207 344 Wouter Groot Tjooitink Dieren Nederland 30:00 29:21 M35
208 310 Susan Eggink Arnhem Nederland 30:00 29:18 Vsen
209 527 Ron Frerix 's-Heerenberg Nederland 30:09 29:39 Msen
210 402 Marlous Gerritsen Arnhem Nederland 30:11 29:19 Vsen
211 623 Jeroen Beekman Doesburg Nederland 30:14 28:58 M45
212 346 Leo van den Berg Aalten Nederland 30:14 29:19 M45
213 497 Ria Breukelaar Heelweg Nederland 30:31 29:35 V45
214 366 Paul van Reine Hoog-Keppel Nederland 30:41 30:09 M35
215 520 Moniek Gerritsen Arnhem Nederland 30:42 29:49 Vsen
216 275 Henri Arendsen Doetinchem Nederland 30:44 29:28 M55
217 446 Theo Janssen Baak Nederland 30:45 30:12 M45
218 308 Eric Bosch Doetinchem Nederland 30:46 29:56 M55
219 428 Nelleke Nolles Drempt Nederland 30:49 29:56 V35
220 350 Marian Salemink Wehl Nederland 30:59 30:15 Vsen
221 341 Ellen Grotenhuis Ulft Nederland 31:04 30:23 V35
222 367 Monique van Uum Wehl Nederland 31:06 30:22 V55
223 330 Susan Rexwinkel Doetinchem Nederland 31:07 29:59 V35
224 437 Gijs Jolink Hummelo Nederland 31:12 29:53 M45
225 457 Gerrit Bleumink Laren Gld Nederland 31:13 30:37 M65
226 383 Mirna Bouwhuis Eerbeek Nederland 31:15 31:00 Vsen
227 624 Ursula Beekman Doesburg Nederland 31:15 29:57 V45
228 369 Agnes Schuurkamp Huissen Nederland 31:17 30:33 V55
229 345 Taika Ruesen Nijmegen Nederland 31:20 30:01 Vsen
230 589 Nicole Vriezen Doetinchem Nederland 31:24 31:12 V35
231 556 Ellen Cremers - Nederland 31:29 30:29 Vsen
232 560 Martin Wempe - Nederland 31:32 30:27 M45
233 601 Hetty Huntelaar Hummelo Nederland 31:33 30:46 V55
234 415 Maud Suselbeek Doesburg Nederland 31:33 30:33 V45
235 251 Astrid Eikelboom Velp Gld Nederland 31:35 30:33 V45
236 382 Irma van den Boom Wehl Nederland 31:47 30:54 V45
237 513 Marijke Meijer Wehl Nederland 31:51 30:43 V65
238 326 Desiree Rieken 's-Heerenberg Nederland 31:55 31:30 V45
239 256 Marie Tyndall Doetinchem Nederland 31:56 31:08 Vsen
240 255 Caroline Tyndall Doetinchem Nederland 31:57 31:09 Vsen
241 492 Carine Stoltenborg Enschede Nederland 31:57 31:14 Vsen
242 466 Maarten Kolk Laag-Keppel Nederland 31:59 31:15 M45
243 603 Myrthe Land Zeddam Nederland 32:01 30:59 Vsen
244 558 Ellen Groot Zevert - Nederland 32:05 31:11 V45
245 621 Anouk Hulshof Steenderen Nederland 32:07 31:21 Vsen
246 531 Margriet Kelderman Steenderen Nederland 32:07 31:21 V35
247 561 Helma Spronk - Nederland 32:09 31:05 V35
248 576 Ger Franken Doetinchem Nederland 32:11 32:05 M55
249 609 Laura Klarenbeek Soest Nederland 32:12 31:08 V45
250 613 Catrien Holland Doetinchem Nederland 32:15 31:57 V35
251 414 Angeliek Arts Arnhem Nederland 32:16 31:05 V55
252 361 Laura Boekelaar Doetinchem Nederland 32:18 30:59 Vsen
253 362 Arjan Boekelaar Doetinchem Nederland 32:18 30:58 M45
254 578 Marco de Bake Hoog-Keppel Nederland 32:23 31:18 M45
255 542 Katerina Kempinga Team Aviko Nederland 32:26 31:09 V35
256 543 Ingrid Sangers Team Aviko Nederland 32:26 31:09 V35
257 273 Mireille van Waardenburg Doetinchem Nederland 32:28 31:11 V45
258 501 Senne van der Zijden Laag-Keppel Nederland 32:29 31:49 Vsen
259 525 Pien Elferink Doetinchem Nederland 32:29 31:49 Vsen
260 410 Jeroen Brevet Arnhem Nederland 32:29 31:47 M35
261 548 Josine van Buul - Nederland 32:31 31:42 V35
262 500 Caren de Graaff Rheden Nederland 32:32 31:35 V45
263 499 Ria Kranenburg Dieren Nederland 32:32 31:35 V45
264 533 Maike Harmsen Doetinchem Nederland 32:34 31:54 Vsen
265 471 Mary Kok Laag-Keppel Nederland 32:36 31:40 V55
266 335 Linda Vreman Doetinchem Nederland 32:38 31:50 V35
267 353 Inge Nieuwenhuis Doetinchem Nederland 32:39 31:51 V45
268 552 Lotte Kleintjes - Nederland 32:39 31:49 Vsen
269 551 Sophie van Erp - Nederland 32:39 31:49 Vsen
270 423 Henk van Zuilekom Doetinchem Nederland 32:51 31:36 M55
271 573 Leone Nijman Team Rensa Nederland 32:57 32:25 V35
272 300 Miriam Peters Gaanderen Nederland 32:58 32:08 V55
273 270 Marieke Volman Wehl Nederland 32:58 31:38 Vsen
274 430 Felicia Koendjbiharie Von Doetinchem Nederland 32:59 32:11 Vsen
275 403 Carla van Keulen Silvolde Nederland 32:59 31:44 V65
276 565 Eva Harmsen - Nederland 33:00 32:04 V35
277 406 Jasper Engbersen Hummelo Nederland 33:00 32:00 Msen
278 405 Richard Engbersen Hummelo Nederland 33:00 32:01 M45
279 486 John Speelman Laag-Keppel Nederland 33:01 32:12 M55
280 416 Annette Helmink Zeddam Nederland 33:05 32:03 V45
281 481 Caroline Nierkens Arnhem Nederland 33:10 32:40 Vsen
282 590 Gerard Hebing Doetinchem Nederland 33:18 31:53 M55
283 387 Janet Tatje Doetinchem Nederland 33:18 32:14 V45
284 327 Dick van Hattem Doetinchem Nederland 33:20 32:25 M55
285 443 Thea Noy Arnhem Nederland 33:23 32:48 V55
286 316 Myriam Bergervoet Doetinchem Nederland 33:23 32:01 V55
287 462 Peter Broekmeulen Olburgen Nederland 33:24 32:27 M55
288 595 Ingrid Spitsbaard Dieren Nederland 33:25 32:46 V35
289 422 Rianne Koskamp Doetinchem Nederland 33:28 32:13 V55
290 392 Wil Maandag Laag-Keppel Nederland 33:49 32:49 V65
291 304 Robbert Veens Lent Nederland 33:52 32:57 Msen
292 311 Eric Berghuis Doetinchem Nederland 33:55 33:01 M45
293 355 Roel de Mos Doetinchem Nederland 34:02 33:34 M65
294 354 Ettie de Mos Doetinchem Nederland 34:02 33:34 V55
295 599 Floris Smits Doetinchem Nederland 34:06 33:47 Msen
296 563 Edwin Kampshoff - Nederland 34:13 33:05 M45
297 292 Tessa Koenders Dieren Nederland 34:13 33:10 Vsen
298 291 Dyon Curré Dieren Nederland 34:13 33:10 Vsen
299 547 Kitty Hell - Nederland 34:15 33:26 V45
300 546 Sabine Hell - Nederland 34:15 33:26 V45
301 485 Dorien Hogenkamp Doetinchem Nederland 34:15 33:33 V55
302 568 Marta Schennink - Nederland 34:16 33:13 V35
303 306 Ellen Bolder Zelhem Nederland 34:18 33:05 V45
304 307 Yvette Rutten Gaanderen Nederland 34:18 33:05 V45
305 329 Erwin Witjes Doesburg Nederland 34:19 33:07 M35
306 610 Wilma Ravesloot Doesburg Nederland 34:27 33:06 V35
307 597 Marjolijn Donkers Zutphen Nederland 34:27 33:06 V45
308 451 Hanneke Pennings Gendringen Nederland 34:28 33:37 V35
309 452 Kim van Alst Gendringen Nederland 34:29 33:37 V35
310 522 Annemiek Wien-Neervoort Doetinchem Nederland 34:46 33:54 V45
311 582 Herman Garritsen Drempt Nederland 34:47 33:35 M55
312 554 Cil Koolmees - Nederland 34:49 33:45 Vsen
313 570 Anita Hoenderken - Nederland 34:49 33:50 V45
314 566 Nathalie Krikke-Verhaegh - Nederland 34:50 33:43 Vsen
315 363 Nadine Curré Arnhem Nederland 34:51 33:48 Vsen
316 333 Amber Leushuis Goor Nederland 34:51 34:31 Vsen
317 507 Paulien Lemmens-Engelaar Doetinchem Nederland 34:53 34:33 Vsen
318 615 Leonie Engelaar Doetinchem Nederland 34:53 34:33 Vsen
319 252 Everdien van Zadelhoff Doetinchem Nederland 35:16 34:22 V35
320 407 Evelien Jansen Wehl Nederland 35:24 34:30 V45
321 537 Jarien van Dort Hengelo Gld Nederland 35:32 34:23 V45
322 569 Elisabeth van Aalderen - Nederland 35:34 34:26 V55
323 564 Gerlinde Spronk - Nederland 35:35 34:29 V45
324 411 Manon Klunder Doesburg Nederland 35:42 35:36 V35
325 555 Gaike Schutter - Nederland 35:45 34:39 V45
326 389 Marissa van Zadelhoff Eerbeek Nederland 35:47 35:33 Vsen
327 254 Faisca Vos Beek gem Montferland Nederland 35:56 34:43 V35
328 464 Astrid Roozegaarde Toldijk Nederland 36:16 35:06 V35
329 591 Mieke Lichtlee Zelhem Nederland 36:19 35:24 Vsen
330 280 Ilona van Ree Wehl Nederland 36:23 35:14 V45
331 298 Dirkje Hofman Oosterbeek Nederland 36:23 35:42 V55
332 378 Willemijn Helmich Hummelo Nederland 36:35 35:24 V35
333 352 Mandy Nootenboom Doesburg Nederland 37:12 36:29 Vsen
334 470 Simone Gerritsen Toldijk Nederland 38:11 37:02 Vsen
335 461 Irene IJpelaar Arnhem Nederland 39:16 38:18 V55
336 266 Jan Bulten Doetinchem Nederland 39:26 38:12 M65
337 253 John Jansen Wehl Nederland 40:26 39:03 M35
338 328 Ilse Dimmendaal Drempt Nederland 40:45 39:34 V35
339 417 Anthony Klarenbeek Soest Nederland 41:00 39:54 M45
340 506 Simone Smeitink - Kolkman Hummelo Nederland 41:28 40:43 V35
341 267 Zamira Schoolderman Dieren Nederland 42:57 42:15 Vsen
342 359 Antoinet Römer Doesburg Nederland 43:27 42:15 V35
343 375 Alieta Veldheer Hummelo Nederland 47:57 46:38 V35
344 502 Petra Venes Doetinchem Nederland 48:44 47:30 Vsen

1 km (8-9 jaar)

1 km (10-11 jaa

1 km (6-7 jaar)

500 meter (4-5

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.