Uitslagen Keppelrun

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Keppelrun 10-06-2018
Keppelrun Hoog Keppel

info@hardloopuitslagen.nl

10-06-2018


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Siray Awal Aman Doesburg Nederland 16:08 16:08
2 Mudesir Awal Aman Doesburg Nederland 16:08 16:08
3 Lars Duistermaat Winterswijk Huppel Nederland 16:36 16:36
4 Edwin Wissema Didam Nederland 16:56 16:55
5 Frank Reintjes Zevenaar Nederland 17:27 17:26

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Yamala Amal Aman Doesburg Nederland 33:36 33:36
2 Martijn van der Wardt Laren Nh Nederland 36:08 36:08
3 Antonius Stouten Apeldoorn Nederland 36:22 36:22
4 Lars Dales Ulft Nederland 37:29 37:28
5 Wendy Mullink Doetinchem Nederland 37:33 37:33

1 km (8-9 jaar)

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Saskia de Jong De Steeg Nederland 4:02 4:02
2 Kayo van Hagen Didam Nederland 4:10 4:09
3 Madelief van Erkelens Varsseveld Nederland 4:18 4:17
4 Lenna Jansma Zelhem Nederland 4:25 4:23
5 Freek Jolink Hummelo Nederland 4:30 4:30

1 km (10-11 jaa

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Yvo van den IJssel Duiven Nederland 3:30 3:30
2 Thiemo Ritchi Papendrecht Nederland 3:34 3:34
3 Cas Terbraak Doetinchem Nederland 3:38 3:38
4 Pieter Luimes Drempt Nederland 3:46 3:45
5 Koen Beekman Hoog-Keppel Nederland 3:47 3:47

1 km (6-7 jaar)

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Tygo Brussee Hummelo Nederland 4:22 4:21
2 Silvijn van de Poll Doetinchem Nederland 4:28 4:28
3 Caitlin Borg Dieren Nederland 4:29 4:29
4 Gijs Stoltenberg Oosterhout Gld Nederland 4:33 4:33
5 Marijn Kappert Doesburg Nederland 4:39 4:38

500 meter (4-5

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Harm te Boome Zelhem Nederland 2:19 2:19
2 Mareen Hilferink Zelhem Nederland 2:22 2:22
3 Tuur ten Oever Dieren Nederland 2:28 2:27
4 Hidde Stoltenberg Oosterhout Gld Nederland 2:45 2:45
5 Isa van den IJssel Duiven Nederland 2:46 2:46

Top 5 uitslagen

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Siray Awal Aman Doesburg Nederland 16:08 16:08
2 Mudesir Awal Aman Doesburg Nederland 16:08 16:08
3 Lars Duistermaat Winterswijk Huppel Nederland 16:36 16:36
4 Edwin Wissema Didam Nederland 16:56 16:55
5 Frank Reintjes Zevenaar Nederland 17:27 17:26

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Yamala Amal Aman Doesburg Nederland 33:36 33:36
2 Martijn van der Wardt Laren Nh Nederland 36:08 36:08
3 Antonius Stouten Apeldoorn Nederland 36:22 36:22
4 Lars Dales Ulft Nederland 37:29 37:28
5 Wendy Mullink Doetinchem Nederland 37:33 37:33

1 km (8-9 jaar)

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Saskia de Jong De Steeg Nederland 4:02 4:02
2 Kayo van Hagen Didam Nederland 4:10 4:09
3 Madelief van Erkelens Varsseveld Nederland 4:18 4:17
4 Lenna Jansma Zelhem Nederland 4:25 4:23
5 Freek Jolink Hummelo Nederland 4:30 4:30

1 km (10-11 jaa

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Yvo van den IJssel Duiven Nederland 3:30 3:30
2 Thiemo Ritchi Papendrecht Nederland 3:34 3:34
3 Cas Terbraak Doetinchem Nederland 3:38 3:38
4 Pieter Luimes Drempt Nederland 3:46 3:45
5 Koen Beekman Hoog-Keppel Nederland 3:47 3:47

1 km (6-7 jaar)

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Tygo Brussee Hummelo Nederland 4:22 4:21
2 Silvijn van de Poll Doetinchem Nederland 4:28 4:28
3 Caitlin Borg Dieren Nederland 4:29 4:29
4 Gijs Stoltenberg Oosterhout Gld Nederland 4:33 4:33
5 Marijn Kappert Doesburg Nederland 4:39 4:38

500 meter (4-5

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Harm te Boome Zelhem Nederland 2:19 2:19
2 Mareen Hilferink Zelhem Nederland 2:22 2:22
3 Tuur ten Oever Dieren Nederland 2:28 2:27
4 Hidde Stoltenberg Oosterhout Gld Nederland 2:45 2:45
5 Isa van den IJssel Duiven Nederland 2:46 2:46

   Alle uitslagen

Verwijder filter

1 km (8-9 jaar) - Overall uitslagen

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdGeslacht CategorieStatsVideoFotoCert
1 29 Saskia de Jong De Steeg Nederland 4:02 4:02 M8-9
2 68 Kayo van Hagen Didam Nederland 4:10 4:09 J8-9
3 25 Madelief van Erkelens Varsseveld Nederland 4:18 4:17 M8-9
4 16 Lenna Jansma Zelhem Nederland 4:25 4:23 M8-9
5 31 Freek Jolink Hummelo Nederland 4:30 4:30 J8-9
6 6 Chelsey Timme Eibergen Nederland 4:32 4:32 M8-9
7 109 Taeke Mertens Hummelo Nederland 4:32 4:31 J8-9
8 104 Karsten Klarenbeek Dieren Nederland 4:35 4:34 J8-9
9 32 Joep Jolink Hummelo Nederland 4:39 4:37 J8-9
10 102 Jens Bremer Laag-Keppel Nederland 4:42 4:41 J8-9
11 73 Jurjen Smeitink Hummelo Nederland 4:44 4:43 J8-9
12 4 Alex Lebbink Doetinchem Nederland 4:48 4:43 J8-9
13 62 Huub Engelen Doetinchem Nederland 4:49 4:46 J8-9
14 111 Hannah Kumpes Nijmegen Nederland 4:49 4:49 M8-9
15 71 Karlijn Sonderlo Dieren Nederland 4:51 4:49 M8-9
16 106 Nanne Cramer Doesburg Nederland 4:51 4:49 M8-9
17 103 Malu Polman Hoog-Keppel Nederland 4:52 4:52 M8-9
18 51 Jonas De Winter Doesburg Nederland 4:58 4:55 J8-9
19 33 Ayla-maria Funcke Doesburg Nederland 4:59 4:57 M8-9
20 84 Nele Pelgrom Hummelo Nederland 5:01 4:59 M8-9
21 105 Caroline Heersink Hummelo Nederland 5:04 5:02 J8-9
22 28 Leandra de Jong De Steeg Nederland 5:05 5:04 M8-9
23 52 Rozemarie De Winter Doesburg Nederland 5:10 5:06 M8-9
24 1 Annelien Ritchi Papendrecht Nederland 5:12 5:12 M8-9
25 107 Lisa Peddemors Drempt Nederland 5:19 5:15 M8-9
26 13 Aiden Kock Doetinchem Nederland 5:22 5:19 J8-9
27 72 Eva Sonderlo Dieren Nederland 5:27 5:26 M8-9
28 48 Abel Frentz Hummelo Nederland 5:31 5:30 J8-9
29 113 Silva Pelgrom Hummelo Nederland 5:38 5:37 M8-9
30 108 Rick Jonker Laag-Keppel Nederland 5:45 5:43 J8-9
31 112 Benthe Windmuller Drempt Nederland 5:53 5:50 M8-9
32 69 Lotte Lijnkamp Dieren Nederland 5:57 5:55 M8-9
33 14 Karlijn Schuyzeman Doetinchem Nederland 6:03 5:59 M8-9
34 110 Julian Kofman Dieren Nederland 6:11 6:07 J8-9
35 101 Sepp de Bake Hoog-Keppel Nederland 6:22 6:20 J8-9

1 km (8-9 jaar)

1 km (10-11 jaa

1 km (6-7 jaar)

500 meter (4-5

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.