Uitslagen Keppelrun

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Keppelrun 10-06-2018
Keppelrun Hoog Keppel

info@hardloopuitslagen.nl

10-06-2018


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Siray Awal Aman Doesburg Nederland 16:08 16:08
2 Mudesir Awal Aman Doesburg Nederland 16:08 16:08
3 Lars Duistermaat Winterswijk Huppel Nederland 16:36 16:36
4 Edwin Wissema Didam Nederland 16:56 16:55
5 Frank Reintjes Zevenaar Nederland 17:27 17:26

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Yamala Amal Aman Doesburg Nederland 33:36 33:36
2 Martijn van der Wardt Laren Nh Nederland 36:08 36:08
3 Antonius Stouten Apeldoorn Nederland 36:22 36:22
4 Lars Dales Ulft Nederland 37:29 37:28
5 Wendy Mullink Doetinchem Nederland 37:33 37:33

1 km (8-9 jaar)

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Saskia de Jong De Steeg Nederland 4:02 4:02
2 Kayo van Hagen Didam Nederland 4:10 4:09
3 Madelief van Erkelens Varsseveld Nederland 4:18 4:17
4 Lenna Jansma Zelhem Nederland 4:25 4:23
5 Freek Jolink Hummelo Nederland 4:30 4:30

1 km (10-11 jaa

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Yvo van den IJssel Duiven Nederland 3:30 3:30
2 Thiemo Ritchi Papendrecht Nederland 3:34 3:34
3 Cas Terbraak Doetinchem Nederland 3:38 3:38
4 Pieter Luimes Drempt Nederland 3:46 3:45
5 Koen Beekman Hoog-Keppel Nederland 3:47 3:47

1 km (6-7 jaar)

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Tygo Brussee Hummelo Nederland 4:22 4:21
2 Silvijn van de Poll Doetinchem Nederland 4:28 4:28
3 Caitlin Borg Dieren Nederland 4:29 4:29
4 Gijs Stoltenberg Oosterhout Gld Nederland 4:33 4:33
5 Marijn Kappert Doesburg Nederland 4:39 4:38

500 meter (4-5

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Harm te Boome Zelhem Nederland 2:19 2:19
2 Mareen Hilferink Zelhem Nederland 2:22 2:22
3 Tuur ten Oever Dieren Nederland 2:28 2:27
4 Hidde Stoltenberg Oosterhout Gld Nederland 2:45 2:45
5 Isa van den IJssel Duiven Nederland 2:46 2:46

Top 5 uitslagen

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Siray Awal Aman Doesburg Nederland 16:08 16:08
2 Mudesir Awal Aman Doesburg Nederland 16:08 16:08
3 Lars Duistermaat Winterswijk Huppel Nederland 16:36 16:36
4 Edwin Wissema Didam Nederland 16:56 16:55
5 Frank Reintjes Zevenaar Nederland 17:27 17:26

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Yamala Amal Aman Doesburg Nederland 33:36 33:36
2 Martijn van der Wardt Laren Nh Nederland 36:08 36:08
3 Antonius Stouten Apeldoorn Nederland 36:22 36:22
4 Lars Dales Ulft Nederland 37:29 37:28
5 Wendy Mullink Doetinchem Nederland 37:33 37:33

1 km (8-9 jaar)

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Saskia de Jong De Steeg Nederland 4:02 4:02
2 Kayo van Hagen Didam Nederland 4:10 4:09
3 Madelief van Erkelens Varsseveld Nederland 4:18 4:17
4 Lenna Jansma Zelhem Nederland 4:25 4:23
5 Freek Jolink Hummelo Nederland 4:30 4:30

1 km (10-11 jaa

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Yvo van den IJssel Duiven Nederland 3:30 3:30
2 Thiemo Ritchi Papendrecht Nederland 3:34 3:34
3 Cas Terbraak Doetinchem Nederland 3:38 3:38
4 Pieter Luimes Drempt Nederland 3:46 3:45
5 Koen Beekman Hoog-Keppel Nederland 3:47 3:47

1 km (6-7 jaar)

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Tygo Brussee Hummelo Nederland 4:22 4:21
2 Silvijn van de Poll Doetinchem Nederland 4:28 4:28
3 Caitlin Borg Dieren Nederland 4:29 4:29
4 Gijs Stoltenberg Oosterhout Gld Nederland 4:33 4:33
5 Marijn Kappert Doesburg Nederland 4:39 4:38

500 meter (4-5

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Harm te Boome Zelhem Nederland 2:19 2:19
2 Mareen Hilferink Zelhem Nederland 2:22 2:22
3 Tuur ten Oever Dieren Nederland 2:28 2:27
4 Hidde Stoltenberg Oosterhout Gld Nederland 2:45 2:45
5 Isa van den IJssel Duiven Nederland 2:46 2:46

   Alle uitslagen

Uitslagen 5 kilometer - V45

Verwijder filter

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd Onderdeel StatsVideoFotoCert
1 409 Sandra de Jonge Rozendaal Nederland 19:24 19:23 5 kilometer
2 477 Corrie Nusselder Hummelo Nederland 22:00 21:56 5 kilometer
3 572 Diana ter Maat Team Rensa Nederland 22:29 22:25 5 kilometer
4 385 Wendelien Move Mindful Doetinchem Nederland 25:18 25:07 5 kilometer
5 380 Clarinda Smit Duiven Nederland 25:26 25:08 5 kilometer
6 289 Sietske van der Meer Zutphen Nederland 25:30 25:18 5 kilometer
7 583 Chantal Reuling Giesbeek Nederland 28:38 28:20 5 kilometer
8 301 Ineke Kraan-Herberts Heelweg Nederland 29:25 28:28 5 kilometer
9 606 Yvon Noordman Doetinchem Nederland 29:25 29:09 5 kilometer
10 532 Sabine Harmsen Doetinchem Nederland 29:40 29:00 5 kilometer
11 455 Marietta Lap Duiven Nederland 29:47 29:33 5 kilometer
12 489 Simone Snelder Drempt Nederland 29:50 29:24 5 kilometer
13 608 Francien Putman Kilder Nederland 29:57 29:33 5 kilometer
14 263 Willy Oosterink Silvolde Nederland 29:59 29:01 5 kilometer
15 497 Ria Breukelaar Heelweg Nederland 30:31 29:35 5 kilometer
16 624 Ursula Beekman Doesburg Nederland 31:15 29:57 5 kilometer
17 415 Maud Suselbeek Doesburg Nederland 31:33 30:33 5 kilometer
18 251 Astrid Eikelboom Velp Gld Nederland 31:35 30:33 5 kilometer
19 382 Irma van den Boom Wehl Nederland 31:47 30:54 5 kilometer
20 326 Desiree Rieken 's-Heerenberg Nederland 31:55 31:30 5 kilometer
21 558 Ellen Groot Zevert - Nederland 32:05 31:11 5 kilometer
22 609 Laura Klarenbeek Soest Nederland 32:12 31:08 5 kilometer
23 273 Mireille van Waardenburg Doetinchem Nederland 32:28 31:11 5 kilometer
24 500 Caren de Graaff Rheden Nederland 32:32 31:35 5 kilometer
25 499 Ria Kranenburg Dieren Nederland 32:32 31:35 5 kilometer
26 353 Inge Nieuwenhuis Doetinchem Nederland 32:39 31:51 5 kilometer
27 416 Annette Helmink Zeddam Nederland 33:05 32:03 5 kilometer
28 387 Janet Tatje Doetinchem Nederland 33:18 32:14 5 kilometer
29 547 Kitty Hell - Nederland 34:15 33:26 5 kilometer
30 546 Sabine Hell - Nederland 34:15 33:26 5 kilometer
31 306 Ellen Bolder Zelhem Nederland 34:18 33:05 5 kilometer
32 307 Yvette Rutten Gaanderen Nederland 34:18 33:05 5 kilometer
33 597 Marjolijn Donkers Zutphen Nederland 34:27 33:06 5 kilometer
34 522 Annemiek Wien-Neervoort Doetinchem Nederland 34:46 33:54 5 kilometer
35 570 Anita Hoenderken - Nederland 34:49 33:50 5 kilometer
36 407 Evelien Jansen Wehl Nederland 35:24 34:30 5 kilometer
37 537 Jarien van Dort Hengelo Gld Nederland 35:32 34:23 5 kilometer
38 564 Gerlinde Spronk - Nederland 35:35 34:29 5 kilometer
39 555 Gaike Schutter - Nederland 35:45 34:39 5 kilometer
40 280 Ilona van Ree Wehl Nederland 36:23 35:14 5 kilometer

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.