Uitslagen Bedriegertjesloop

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Bedriegertjesloop 06-06-2018

Bedriegertjesloop Roozendaal

info@hardloopuitslagen.nl

06-06-2018


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

11 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Bart Combee Arnhem Nederland 43:47 43:47
2 Vincent Koch Arnhem Nederland 44:38 44:38
3 Stefan Kappert Wijchen Nederland 45:17 45:16
4 Jort Busser Nijmegen Nederland 46:34 46:29
5 Auke Rensen Didam Nederland 46:49 46:49

6 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Gaby van Carlil Arnhem Nederland 22:37 22:37
2 Tim van Dongen Driel Nederland 23:19 23:18
3 Rijk Nabuurs Zevenaar Nederland 23:53 23:53
4 Wim Ritsema Dieren Nederland 24:14 24:13
5 Koen van Lent Nijmegen Nederland 24:19 24:18

Top 5 uitslagen

11 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Bart Combee Arnhem Nederland 43:47 43:47
2 Vincent Koch Arnhem Nederland 44:38 44:38
3 Stefan Kappert Wijchen Nederland 45:17 45:16
4 Jort Busser Nijmegen Nederland 46:34 46:29
5 Auke Rensen Didam Nederland 46:49 46:49

6 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Gaby van Carlil Arnhem Nederland 22:37 22:37
2 Tim van Dongen Driel Nederland 23:19 23:18
3 Rijk Nabuurs Zevenaar Nederland 23:53 23:53
4 Wim Ritsema Dieren Nederland 24:14 24:13
5 Koen van Lent Nijmegen Nederland 24:19 24:18

   Alle uitslagen

Uitslagen 11 kilometer - Man

Verwijder filter

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd Onderdeel StatsFotoCert
1 441 Bart Combee Arnhem Nederland 43:47 43:47 11 kilometer
2 76 Vincent Koch Arnhem Nederland 44:38 44:38 11 kilometer
3 282 Stefan Kappert Wijchen Nederland 45:17 45:16 11 kilometer
4 95 Jort Busser Nijmegen Nederland 46:34 46:29 11 kilometer
5 279 Auke Rensen Didam Nederland 46:49 46:49 11 kilometer
6 411 Dennis Hopman Wijchen Nederland 47:26 47:25 11 kilometer
7 262 Rob Ribbink Westervoort Nederland 47:33 47:31 11 kilometer
8 132 Gerjan Broekroelofs Rozendaal Nederland 48:28 48:24 11 kilometer
9 20 Wouter Ribbink Spankeren Nederland 48:37 48:36 11 kilometer
10 536 Arno Oostdam Velp Nederland 48:50 48:47 11 kilometer
11 555 Jeroen Gosse Arnhem Nederland 49:45 49:41 11 kilometer
12 2 Rutger Thung Vlaardingen Nederland 49:47 49:45 11 kilometer
13 170 Joost Keizer Apeldoorn Nederland 49:49 49:42 11 kilometer
14 532 Marcel Kuenen Elst Nederland 49:51 49:48 11 kilometer
15 115 Niels de Sonnaville Maarssen Nederland 50:13 50:09 11 kilometer
16 70 Patrick Vroonland Arnhem Nederland 50:23 50:21 11 kilometer
17 230 Edwin Verdurmen Arnhem Nederland 50:39 50:36 11 kilometer
18 119 Niels Siebelink Arnhem Nederland 50:50 50:47 11 kilometer
19 44 Ronald Van Den Hoogen Arnhem Nederland 51:03 50:57 11 kilometer
20 378 Paul Swart Velp Gld Nederland 51:13 51:08 11 kilometer
21 235 Maarten van Mierlo Arnhem Nederland 51:30 51:25 11 kilometer
22 181 Mike Peters Arnhem Nederland 51:43 51:38 11 kilometer
23 232 Paul Visser Duiven Nederland 51:44 51:42 11 kilometer
24 45 Roel Baars Arnhem Nederland 51:50 51:47 11 kilometer
25 556 Marnix Kuling Beekbergen Nederland 53:47 53:34 11 kilometer
26 538 Mario Biezeman Velp Nederland 54:02 53:51 11 kilometer
27 377 Jacco Folkersma Arnhem Nederland 54:04 53:14 11 kilometer
28 193 Rutger van der Meulen Rozendaal Nederland 54:04 53:47 11 kilometer
29 301 Richard Muller Gazelle Nederland 54:14 54:04 11 kilometer
30 1 René van Alfen Velp Gld Nederland 54:17 54:01 11 kilometer
31 47 Joost Vlaming Arnhem Nederland 54:40 54:19 11 kilometer
32 83 Joost Dekkers Boxtel Nederland 55:09 55:06 11 kilometer
33 103 Ronald Berends Velp Gld Nederland 55:13 55:05 11 kilometer
34 520 Andy Knipping Angeren Nederland 55:45 55:40 11 kilometer
35 326 Hans Bosch Arnhem Nederland 55:53 55:46 11 kilometer
36 409 Herrald Aaldering Doetinchem Nederland 55:59 55:54 11 kilometer
37 355 Marc Muntjewerff Arnhem Nederland 56:09 56:09 11 kilometer
38 126 Ronald Hol Arnhem Nederland 56:11 55:59 11 kilometer
39 470 Paul van Rooyen Velp Nederland 56:25 56:25 11 kilometer
40 113 Roel Martens Huissen Nederland 56:48 56:34 11 kilometer
41 27 Berry Turk Velp Gld Nederland 57:01 56:56 11 kilometer
42 303 Laurens Varel Arnhem Nederland 57:05 56:27 11 kilometer
43 459 Erwin Oldenburg - Nederland 57:13 57:07 11 kilometer
44 413 Mario de Kort Velp Gld Nederland 57:18 56:50 11 kilometer
45 464 Hans Mandenmakers - Nederland 57:19 57:00 11 kilometer
46 179 Eric Brouwer Rheden Nederland 57:27 57:10 11 kilometer
47 4 Fred Wildekamp Arnhem Nederland 57:29 57:17 11 kilometer
48 369 Ian Ralston Ede Gld Nederland 57:39 57:29 11 kilometer
49 220 Ger de Jong Didam Nederland 57:57 57:52 11 kilometer
50 528 Marcel Sas Velp Nederland 57:58 57:40 11 kilometer
51 535 Remco de Boer Arnhem Nederland 58:04 57:10 11 kilometer
52 68 Jan van Baren-Nawrocka Nijmegen Nederland 58:04 57:42 11 kilometer
53 430 Joris Berben Velp Gld Nederland 58:20 58:13 11 kilometer
54 131 Dennis Verbeek Arnhem Nederland 58:23 57:29 11 kilometer
55 300 Hendrik Nicolai Gazelle Nederland 58:24 58:16 11 kilometer
56 473 Arjan Schuurman Remkum Nederland 58:28 57:57 11 kilometer
57 337 Ferenc Farkas Rheden Nederland 58:34 58:08 11 kilometer
58 62 Läslo Brouwer Arnhem Nederland 58:37 58:17 11 kilometer
59 465 Albert Lubbers - Nederland 58:47 58:28 11 kilometer
60 93 Paul Winters Arnhem Nederland 59:00 58:31 11 kilometer
61 393 Johan Meinardi Oosterbeek Nederland 59:04 58:13 11 kilometer
62 197 Tom Balke Apeldoorn Nederland 59:06 58:50 11 kilometer
63 97 René Vergouwe Ede Gld Nederland 59:08 58:35 11 kilometer
64 174 Willem Engelbregt Rheden Nederland 59:12 59:02 11 kilometer
65 305 Mark Groeneweg Gazelle Nederland 59:22 59:14 11 kilometer
66 302 Sam Lagerweij Gazelle Nederland 59:22 59:12 11 kilometer
67 77 Daan Huizer Lent Nederland 59:32 59:10 11 kilometer
68 345 Michel Geurts Arnhem Nederland 59:35 59:00 11 kilometer
69 203 Bram Enklaar Rheden Nederland 59:47 59:43 11 kilometer
70 293 Sjef Welling Arnhem Nederland 59:53 59:42 11 kilometer
71 108 Maarten Borgdorff Culemborg Nederland 1:00:10 1:00:00 11 kilometer
72 474 Edwin de Waal Baarn Nederland 1:00:28 1:00:16 11 kilometer
73 398 Rob Stofberg Zegveld Nederland 1:00:30 1:00:24 11 kilometer
74 195 Eric Dirkx Nijmegen Nederland 1:00:32 1:00:03 11 kilometer
75 188 Hans Theunissen Arnhem Nederland 1:00:52 1:00:45 11 kilometer
76 308 Pascal van der Velden Arnhem Nederland 1:00:58 1:00:26 11 kilometer
77 514 Vincent Kersten Arnhem Nederland 1:01:13 1:01:06 11 kilometer
78 553 Cas van Rijn Arnhem Nederland 1:01:14 1:00:23 11 kilometer
79 307 Wijnand Jakobs Rheden Nederland 1:01:20 1:00:59 11 kilometer
80 341 Rein Tichelaar Arnhem Nederland 1:01:45 1:01:35 11 kilometer
81 67 Roland Veldhuizen Arnhem Nederland 1:01:46 1:00:50 11 kilometer
82 549 Andre Klein Kranenborg Velp Nederland 1:01:47 1:01:20 11 kilometer
83 205 Arjan Staadegaard Renkum Nederland 1:01:57 1:01:33 11 kilometer
84 488 Peter Kleijn Arnhem Nederland 1:01:58 1:01:36 11 kilometer
85 200 Olaf Duizendstra Arnhem Nederland 1:02:07 1:01:37 11 kilometer
86 419 Jos van Heusden Duiven Nederland 1:02:15 1:01:46 11 kilometer
87 91 Garry Delis Mook Nederland 1:02:28 1:01:57 11 kilometer
88 435 Dorus Klomberg Velp Gld Nederland 1:02:32 1:02:09 11 kilometer
89 65 Ronnie Witjes Huissen Nederland 1:02:51 1:02:21 11 kilometer
90 121 Niels Beeren Arnhem Nederland 1:03:05 1:02:20 11 kilometer
91 548 Sander van der Seijp Doetinchem Nederland 1:03:15 1:02:34 11 kilometer
92 445 Theo Weijers OOIJ Nederland 1:03:32 1:02:51 11 kilometer
93 143 Maikel Mardjan Apeldoorn Nederland 1:03:43 1:03:32 11 kilometer
94 442 Mark Brazier Velp Gld Nederland 1:03:56 1:03:47 11 kilometer
95 462 Henkjan Messendorp - Nederland 1:03:57 1:03:42 11 kilometer
96 404 Gert Groenevelt Stroe Nederland 1:04:03 1:03:30 11 kilometer
97 381 Wouter van Dijk Barneveld Nederland 1:04:04 1:03:31 11 kilometer
98 52 Remko Aalbers Bemmel Nederland 1:04:17 1:03:52 11 kilometer
99 527 Sjaak Hop Eerbeek Nederland 1:04:23 1:04:16 11 kilometer
100 353 Maarten van Dort Arnhem Nederland 1:04:25 1:04:22 11 kilometer
101 347 Erik van den Berg Nijmegen Nederland 1:04:28 1:03:38 11 kilometer
102 150 Leen Harkes Velp Gld Nederland 1:04:29 1:04:12 11 kilometer
103 173 Jos van Beusekom Duiven Nederland 1:04:30 1:04:15 11 kilometer
104 339 Sergei Schennink Velp Gld Nederland 1:04:49 1:04:07 11 kilometer
105 151 Hans Veltman Rozendaal Nederland 1:04:50 1:04:27 11 kilometer
106 12 Wibe Wissink Brummen Nederland 1:04:56 1:04:25 11 kilometer
107 421 Eddy Wulfsen Apeldoorn Nederland 1:05:05 1:04:28 11 kilometer
108 267 Albert Dorland Rheden Nederland 1:05:18 1:04:27 11 kilometer
109 481 Max Vermaas Kalkar Nederland 1:05:25 1:04:55 11 kilometer
110 42 Marc Leijser Gendt Nederland 1:05:27 1:04:45 11 kilometer
111 399 Michel Driessen Westervoort Nederland 1:05:30 1:05:19 11 kilometer
112 209 Rudi Tamboer Rheden Nederland 1:05:40 1:05:33 11 kilometer
113 380 Adwout Groenevelt Barneveld Nederland 1:05:54 1:05:22 11 kilometer
114 554 Martn van der Made Velp Nederland 1:05:55 1:05:36 11 kilometer
115 105 Van Harberden Arnhem Nederland 1:06:01 1:05:07 11 kilometer
116 424 Bram Berger Arnhem Nederland 1:06:01 1:05:08 11 kilometer
117 383 William Moore Nijmegen Nederland 1:06:08 1:05:19 11 kilometer
118 6 Arjen Falter Arnhem Nederland 1:06:13 1:05:38 11 kilometer
119 144 Koen Donders Arnhem Nederland 1:06:20 1:05:42 11 kilometer
120 479 Cor vd Hoek Brummen Nederland 1:06:23 1:05:56 11 kilometer
121 373 Erik Schoenmaker Arnhem Nederland 1:06:26 1:06:05 11 kilometer
122 183 Mark van Boxtel Nijmegen Nederland 1:06:28 1:05:54 11 kilometer
123 493 R van Dijk Arnhem Nederland 1:06:41 1:06:02 11 kilometer
124 400 Bram van den Dam Velp Gld Nederland 1:06:47 1:06:04 11 kilometer
125 101 Gerhard Slik Heteren Nederland 1:06:53 1:06:41 11 kilometer
126 304 Andor Koot Gazelle Nederland 1:06:55 1:06:46 11 kilometer
127 525 Bert van Roekel Zwolle Nederland 1:07:08 1:07:08 11 kilometer
128 49 Peter Gijtenbeek Rozendaal Nederland 1:07:18 1:06:42 11 kilometer
129 343 Rico van Houten Oosterbeek Nederland 1:07:44 1:07:15 11 kilometer
130 510 Ron Harmsen Arnhem Nederland 1:07:44 1:07:08 11 kilometer
131 357 Rolf Kurble Brummen Nederland 1:07:56 1:07:13 11 kilometer
132 60 Arno Klabbers Gennep Nederland 1:08:25 1:07:36 11 kilometer
133 338 Leroy van der Vegt Westervoort Nederland 1:08:38 1:07:53 11 kilometer
134 526 René Hubers Huissen Nederland 1:08:45 1:07:58 11 kilometer
135 537 Fred van den Boom Didam Nederland 1:08:57 1:08:50 11 kilometer
136 503 Richard Kuppen Rozendaal Nederland 1:08:59 1:08:34 11 kilometer
137 499 Robbie Sas Bergharen Nederland 1:08:59 1:08:35 11 kilometer
138 130 Fred Verheul Rheden Nederland 1:09:09 1:08:32 11 kilometer
139 148 Bob Kalkman 's-Gravenhage Nederland 1:09:37 1:08:50 11 kilometer
140 354 Hans van der Meer Arnhem Nederland 1:09:47 1:09:19 11 kilometer
141 261 Rene Sesink Nijmegen Nederland 1:09:52 1:09:19 11 kilometer
142 288 Frank van den Berg Arnhem Nederland 1:10:00 1:09:48 11 kilometer
143 92 Dennis Rikken Arnhem Nederland 1:10:06 1:09:32 11 kilometer
144 350 Henk Brouwer Arnhem Nederland 1:10:08 1:09:19 11 kilometer
145 534 J Siereveld Bennekom Nederland 1:10:30 1:09:34 11 kilometer
146 51 Johan Weevers Velp Gld Nederland 1:10:34 1:09:42 11 kilometer
147 251 Wilbert de Haan Arnhem Nederland 1:11:16 1:10:59 11 kilometer
148 142 Mart van de Leur Arnhem Nederland 1:11:24 1:10:43 11 kilometer
149 407 Henk Eeltink Rheden Nederland 1:11:31 1:11:18 11 kilometer
150 165 Daniël Kupers Huissen Nederland 1:11:46 1:11:31 11 kilometer
151 210 Marwin Jurjus Velp Gld Nederland 1:12:02 1:11:20 11 kilometer
152 241 John Nijhuis Arnhem Nederland 1:12:17 1:11:39 11 kilometer
153 29 Kennard van der Bijl Ede Gld Nederland 1:12:21 1:11:23 11 kilometer
154 396 Gerard Keijzer Apeldoorn Nederland 1:12:52 1:11:57 11 kilometer
155 158 Dick Verhoeff Oosterbeek Nederland 1:13:45 1:13:00 11 kilometer
156 145 Arthur Kalkman Pijnacker Nederland 1:13:52 1:13:06 11 kilometer
157 122 Marcel Janssen Andelst Nederland 1:14:04 1:13:21 11 kilometer
158 206 Niels Verkerk Rheden Nederland 1:14:55 1:14:23 11 kilometer
159 513 Willem Dijkstra Zevenaar Nederland 1:16:14 1:15:59 11 kilometer
160 244 Michiel Nijenhuis Bemmel Nederland 1:16:48 1:16:22 11 kilometer
161 449 Ben van Laake Zeddam Nederland 1:16:56 1:15:57 11 kilometer
162 116 Gerard Vuuregge Rheden Nederland 1:17:19 1:16:31 11 kilometer
163 379 Cas de Bruijn Oosterbeek Nederland 1:17:36 1:16:41 11 kilometer
164 552 Han Scholten OOIJ Nederland 1:17:58 1:17:17 11 kilometer
165 24 Jascha Hagendoorn Velp Gld Nederland 1:18:00 1:17:32 11 kilometer
166 547 Daniël de Winter Doesburg Nederland 1:18:16 1:17:41 11 kilometer
167 523 Geert vd Ven Arnhem Nederland 1:18:57 1:18:22 11 kilometer
168 518 J Beekman Apeldoorn Nederland 1:19:17 1:19:12 11 kilometer
169 191 Marc Verhaegh Huissen Nederland 1:20:21 1:19:34 11 kilometer
170 54 John Vlottes Apeldoorn Nederland 1:21:35 1:21:02 11 kilometer
171 550 Wim Thuss Loo Nederland 1:21:55 1:21:39 11 kilometer
172 365 Jaco van Holland Bennekom Nederland 1:22:06 1:21:47 11 kilometer
173 546 Jan Pieter Wepster Arnhem Nederland 1:23:02 1:22:28 11 kilometer
174 360 Bert Kalf Arnhem Nederland 1:23:18 1:22:21 11 kilometer
175 475 Gosse Douma Bennekom Nederland 1:23:49 1:22:53 11 kilometer
176 15 Hans ten Caten Apeldoorn Nederland 1:24:42 1:24:32 11 kilometer
177 36 Daniël Jordens Velp Gld Nederland 1:25:13 1:24:26 11 kilometer
178 334 Gerard Radstaat Meerkerk Nederland 1:26:01 1:25:10 11 kilometer
179 190 Jos Leijser Huissen Nederland 1:32:38 1:31:51 11 kilometer

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.