Uitslagen Bedriegertjesloop

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Bedriegertjesloop 06-06-2018

Bedriegertjesloop Roozendaal

info@hardloopuitslagen.nl

06-06-2018


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

11 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Bart Combee Arnhem Nederland 43:47 43:47
2 Vincent Koch Arnhem Nederland 44:38 44:38
3 Stefan Kappert Wijchen Nederland 45:17 45:16
4 Jort Busser Nijmegen Nederland 46:34 46:29
5 Auke Rensen Didam Nederland 46:49 46:49

6 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Gaby van Carlil Arnhem Nederland 22:37 22:37
2 Tim van Dongen Driel Nederland 23:19 23:18
3 Rijk Nabuurs Zevenaar Nederland 23:53 23:53
4 Wim Ritsema Dieren Nederland 24:14 24:13
5 Koen van Lent Nijmegen Nederland 24:19 24:18

Top 5 uitslagen

11 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Bart Combee Arnhem Nederland 43:47 43:47
2 Vincent Koch Arnhem Nederland 44:38 44:38
3 Stefan Kappert Wijchen Nederland 45:17 45:16
4 Jort Busser Nijmegen Nederland 46:34 46:29
5 Auke Rensen Didam Nederland 46:49 46:49

6 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsFotoCert
1 Gaby van Carlil Arnhem Nederland 22:37 22:37
2 Tim van Dongen Driel Nederland 23:19 23:18
3 Rijk Nabuurs Zevenaar Nederland 23:53 23:53
4 Wim Ritsema Dieren Nederland 24:14 24:13
5 Koen van Lent Nijmegen Nederland 24:19 24:18

   Alle uitslagen

Uitslagen 11 kilometer - Man

Verwijder filter

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd Onderdeel StatsFotoCert
1 441 Bart Combee Arnhem Nederland 43:47 43:47 11 kilometer
2 76 Vincent Koch Arnhem Nederland 44:38 44:38 11 kilometer
3 282 Stefan Kappert Wijchen Nederland 45:17 45:16 11 kilometer
4 95 Jort Busser Nijmegen Nederland 46:34 46:29 11 kilometer
5 279 Auke Rensen Didam Nederland 46:49 46:49 11 kilometer
6 411 Dennis Hopman Wijchen Nederland 47:26 47:25 11 kilometer
7 262 Rob Ribbink Westervoort Nederland 47:33 47:31 11 kilometer
8 132 Gerjan Broekroelofs Rozendaal Nederland 48:28 48:24 11 kilometer
9 20 Wouter Ribbink Spankeren Nederland 48:37 48:36 11 kilometer
10 536 Arno Oostdam Velp Nederland 48:50 48:47 11 kilometer
11 555 Jeroen Gosse Arnhem Nederland 49:45 49:41 11 kilometer
12 2 Rutger Thung Vlaardingen Nederland 49:47 49:45 11 kilometer
13 170 Joost Keizer Apeldoorn Nederland 49:49 49:42 11 kilometer
14 532 Marcel Kuenen Elst Nederland 49:51 49:48 11 kilometer
15 115 Niels de Sonnaville Maarssen Nederland 50:13 50:09 11 kilometer
16 70 Patrick Vroonland Arnhem Nederland 50:23 50:21 11 kilometer
17 230 Edwin Verdurmen Arnhem Nederland 50:39 50:36 11 kilometer
18 119 Niels Siebelink Arnhem Nederland 50:50 50:47 11 kilometer
19 44 Ronald Van Den Hoogen Arnhem Nederland 51:03 50:57 11 kilometer
20 378 Paul Swart Velp Gld Nederland 51:13 51:08 11 kilometer
21 235 Maarten van Mierlo Arnhem Nederland 51:30 51:25 11 kilometer
22 181 Mike Peters Arnhem Nederland 51:43 51:38 11 kilometer
23 232 Paul Visser Duiven Nederland 51:44 51:42 11 kilometer
24 45 Roel Baars Arnhem Nederland 51:50 51:47 11 kilometer
25 556 Marnix Kuling Beekbergen Nederland 53:47 53:34 11 kilometer
26 538 Mario Biezeman Velp Nederland 54:02 53:51 11 kilometer
27 377 Jacco Folkersma Arnhem Nederland 54:04 53:14 11 kilometer
28 193 Rutger van der Meulen Rozendaal Nederland 54:04 53:47 11 kilometer
29 301 Richard Muller Gazelle Nederland 54:14 54:04 11 kilometer
30 1 René van Alfen Velp Gld Nederland 54:17 54:01 11 kilometer
31 47 Joost Vlaming Arnhem Nederland 54:40 54:19 11 kilometer
32 83 Joost Dekkers Boxtel Nederland 55:09 55:06 11 kilometer
33 103 Ronald Berends Velp Gld Nederland 55:13 55:05 11 kilometer
34 520 Andy Knipping Angeren Nederland 55:45 55:40 11 kilometer
35 326 Hans Bosch Arnhem Nederland 55:53 55:46 11 kilometer
36 409 Herrald Aaldering Doetinchem Nederland 55:59 55:54 11 kilometer
37 355 Marc Muntjewerff Arnhem Nederland 56:09 56:09 11 kilometer
38 126 Ronald Hol Arnhem Nederland 56:11 55:59 11 kilometer
39 470 Paul van Rooyen Velp Nederland 56:25 56:25 11 kilometer
40 113 Roel Martens Huissen Nederland 56:48 56:34 11 kilometer
41 27 Berry Turk Velp Gld Nederland 57:01 56:56 11 kilometer
42 459 Erwin Oldenburg - Nederland 57:13 57:07 11 kilometer
43 413 Mario de Kort Velp Gld Nederland 57:18 56:50 11 kilometer
44 464 Hans Mandenmakers - Nederland 57:19 57:00 11 kilometer
45 179 Eric Brouwer Rheden Nederland 57:27 57:10 11 kilometer
46 4 Fred Wildekamp Arnhem Nederland 57:29 57:17 11 kilometer
47 369 Ian Ralston Ede Gld Nederland 57:39 57:29 11 kilometer
48 220 Ger de Jong Didam Nederland 57:57 57:52 11 kilometer
49 528 Marcel Sas Velp Nederland 57:58 57:40 11 kilometer
50 535 Remco de Boer Arnhem Nederland 58:04 57:10 11 kilometer
51 68 Jan van Baren-Nawrocka Nijmegen Nederland 58:04 57:42 11 kilometer
52 430 Joris Berben Velp Gld Nederland 58:20 58:13 11 kilometer
53 131 Dennis Verbeek Arnhem Nederland 58:23 57:29 11 kilometer
54 300 Hendrik Nicolai Gazelle Nederland 58:24 58:16 11 kilometer
55 473 Arjan Schuurman Remkum Nederland 58:28 57:57 11 kilometer
56 337 Ferenc Farkas Rheden Nederland 58:34 58:08 11 kilometer
57 62 Läslo Brouwer Arnhem Nederland 58:37 58:17 11 kilometer
58 465 Albert Lubbers - Nederland 58:47 58:28 11 kilometer
59 93 Paul Winters Arnhem Nederland 59:00 58:31 11 kilometer
60 393 Johan Meinardi Oosterbeek Nederland 59:04 58:13 11 kilometer
61 197 Tom Balke Apeldoorn Nederland 59:06 58:50 11 kilometer
62 97 René Vergouwe Ede Gld Nederland 59:08 58:35 11 kilometer
63 174 Willem Engelbregt Rheden Nederland 59:12 59:02 11 kilometer
64 305 Mark Groeneweg Gazelle Nederland 59:22 59:14 11 kilometer
65 302 Sam Lagerweij Gazelle Nederland 59:22 59:12 11 kilometer
66 77 Daan Huizer Lent Nederland 59:32 59:10 11 kilometer
67 345 Michel Geurts Arnhem Nederland 59:35 59:00 11 kilometer
68 203 Bram Enklaar Rheden Nederland 59:47 59:43 11 kilometer
69 293 Sjef Welling Arnhem Nederland 59:53 59:42 11 kilometer
70 108 Maarten Borgdorff Culemborg Nederland 1:00:10 1:00:00 11 kilometer
71 474 Edwin de Waal Baarn Nederland 1:00:28 1:00:16 11 kilometer
72 398 Rob Stofberg Zegveld Nederland 1:00:30 1:00:24 11 kilometer
73 195 Eric Dirkx Nijmegen Nederland 1:00:32 1:00:03 11 kilometer
74 188 Hans Theunissen Arnhem Nederland 1:00:52 1:00:45 11 kilometer
75 308 Pascal van der Velden Arnhem Nederland 1:00:58 1:00:26 11 kilometer
76 514 Vincent Kersten Arnhem Nederland 1:01:13 1:01:06 11 kilometer
77 553 Cas van Rijn Arnhem Nederland 1:01:14 1:00:23 11 kilometer
78 307 Wijnand Jakobs Rheden Nederland 1:01:20 1:00:59 11 kilometer
79 341 Rein Tichelaar Arnhem Nederland 1:01:45 1:01:35 11 kilometer
80 67 Roland Veldhuizen Arnhem Nederland 1:01:46 1:00:50 11 kilometer
81 549 Andre Klein Kranenborg Velp Nederland 1:01:47 1:01:20 11 kilometer
82 205 Arjan Staadegaard Renkum Nederland 1:01:57 1:01:33 11 kilometer
83 488 Peter Kleijn Arnhem Nederland 1:01:58 1:01:36 11 kilometer
84 200 Olaf Duizendstra Arnhem Nederland 1:02:07 1:01:37 11 kilometer
85 419 Jos van Heusden Duiven Nederland 1:02:15 1:01:46 11 kilometer
86 91 Garry Delis Mook Nederland 1:02:28 1:01:57 11 kilometer
87 435 Dorus Klomberg Velp Gld Nederland 1:02:32 1:02:09 11 kilometer
88 65 Ronnie Witjes Huissen Nederland 1:02:51 1:02:21 11 kilometer
89 121 Niels Beeren Arnhem Nederland 1:03:05 1:02:20 11 kilometer
90 548 Sander van der Seijp Doetinchem Nederland 1:03:15 1:02:34 11 kilometer
91 445 Theo Weijers OOIJ Nederland 1:03:32 1:02:51 11 kilometer
92 143 Maikel Mardjan Apeldoorn Nederland 1:03:43 1:03:32 11 kilometer
93 442 Mark Brazier Velp Gld Nederland 1:03:56 1:03:47 11 kilometer
94 462 Henkjan Messendorp - Nederland 1:03:57 1:03:42 11 kilometer
95 404 Gert Groenevelt Stroe Nederland 1:04:03 1:03:30 11 kilometer
96 381 Wouter van Dijk Barneveld Nederland 1:04:04 1:03:31 11 kilometer
97 52 Remko Aalbers Bemmel Nederland 1:04:17 1:03:52 11 kilometer
98 527 Sjaak Hop Eerbeek Nederland 1:04:23 1:04:16 11 kilometer
99 353 Maarten van Dort Arnhem Nederland 1:04:25 1:04:22 11 kilometer
100 347 Erik van den Berg Nijmegen Nederland 1:04:28 1:03:38 11 kilometer
101 150 Leen Harkes Velp Gld Nederland 1:04:29 1:04:12 11 kilometer
102 173 Jos van Beusekom Duiven Nederland 1:04:30 1:04:15 11 kilometer
103 339 Sergei Schennink Velp Gld Nederland 1:04:49 1:04:07 11 kilometer
104 151 Hans Veltman Rozendaal Nederland 1:04:50 1:04:27 11 kilometer
105 12 Wibe Wissink Brummen Nederland 1:04:56 1:04:25 11 kilometer
106 421 Eddy Wulfsen Apeldoorn Nederland 1:05:05 1:04:28 11 kilometer
107 267 Albert Dorland Rheden Nederland 1:05:18 1:04:27 11 kilometer
108 481 Max Vermaas Kalkar Nederland 1:05:25 1:04:55 11 kilometer
109 42 Marc Leijser Gendt Nederland 1:05:27 1:04:45 11 kilometer
110 399 Michel Driessen Westervoort Nederland 1:05:30 1:05:19 11 kilometer
111 209 Rudi Tamboer Rheden Nederland 1:05:40 1:05:33 11 kilometer
112 380 Adwout Groenevelt Barneveld Nederland 1:05:54 1:05:22 11 kilometer
113 554 Martn van der Made Velp Nederland 1:05:55 1:05:36 11 kilometer
114 105 Van Harberden Arnhem Nederland 1:06:01 1:05:07 11 kilometer
115 424 Bram Berger Arnhem Nederland 1:06:01 1:05:08 11 kilometer
116 383 William Moore Nijmegen Nederland 1:06:08 1:05:19 11 kilometer
117 6 Arjen Falter Arnhem Nederland 1:06:13 1:05:38 11 kilometer
118 144 Koen Donders Arnhem Nederland 1:06:20 1:05:42 11 kilometer
119 479 Cor vd Hoek Brummen Nederland 1:06:23 1:05:56 11 kilometer
120 373 Erik Schoenmaker Arnhem Nederland 1:06:26 1:06:05 11 kilometer
121 183 Mark van Boxtel Nijmegen Nederland 1:06:28 1:05:54 11 kilometer
122 493 R van Dijk Arnhem Nederland 1:06:41 1:06:02 11 kilometer
123 400 Bram van den Dam Velp Gld Nederland 1:06:47 1:06:04 11 kilometer
124 101 Gerhard Slik Heteren Nederland 1:06:53 1:06:41 11 kilometer
125 304 Andor Koot Gazelle Nederland 1:06:55 1:06:46 11 kilometer
126 525 Bert van Roekel Zwolle Nederland 1:07:08 1:07:08 11 kilometer
127 49 Peter Gijtenbeek Rozendaal Nederland 1:07:18 1:06:42 11 kilometer
128 343 Rico van Houten Oosterbeek Nederland 1:07:44 1:07:15 11 kilometer
129 510 Ron Harmsen Arnhem Nederland 1:07:44 1:07:08 11 kilometer
130 357 Rolf Kurble Brummen Nederland 1:07:56 1:07:13 11 kilometer
131 60 Arno Klabbers Gennep Nederland 1:08:25 1:07:36 11 kilometer
132 338 Leroy van der Vegt Westervoort Nederland 1:08:38 1:07:53 11 kilometer
133 526 René Hubers Huissen Nederland 1:08:45 1:07:58 11 kilometer
134 537 Fred van den Boom Didam Nederland 1:08:57 1:08:50 11 kilometer
135 503 Richard Kuppen Rozendaal Nederland 1:08:59 1:08:34 11 kilometer
136 499 Robbie Sas Bergharen Nederland 1:08:59 1:08:35 11 kilometer
137 130 Fred Verheul Rheden Nederland 1:09:09 1:08:32 11 kilometer
138 148 Bob Kalkman 's-Gravenhage Nederland 1:09:37 1:08:50 11 kilometer
139 354 Hans van der Meer Arnhem Nederland 1:09:47 1:09:19 11 kilometer
140 261 Rene Sesink Nijmegen Nederland 1:09:52 1:09:19 11 kilometer
141 288 Frank van den Berg Arnhem Nederland 1:10:00 1:09:48 11 kilometer
142 92 Dennis Rikken Arnhem Nederland 1:10:06 1:09:32 11 kilometer
143 350 Henk Brouwer Arnhem Nederland 1:10:08 1:09:19 11 kilometer
144 534 J Siereveld Bennekom Nederland 1:10:30 1:09:34 11 kilometer
145 51 Johan Weevers Velp Gld Nederland 1:10:34 1:09:42 11 kilometer
146 251 Wilbert de Haan Arnhem Nederland 1:11:16 1:10:59 11 kilometer
147 142 Mart van de Leur Arnhem Nederland 1:11:24 1:10:43 11 kilometer
148 407 Henk Eeltink Rheden Nederland 1:11:31 1:11:18 11 kilometer
149 165 Daniël Kupers Huissen Nederland 1:11:46 1:11:31 11 kilometer
150 210 Marwin Jurjus Velp Gld Nederland 1:12:02 1:11:20 11 kilometer
151 241 John Nijhuis Arnhem Nederland 1:12:17 1:11:39 11 kilometer
152 29 Kennard van der Bijl Ede Gld Nederland 1:12:21 1:11:23 11 kilometer
153 396 Gerard Keijzer Apeldoorn Nederland 1:12:52 1:11:57 11 kilometer
154 158 Dick Verhoeff Oosterbeek Nederland 1:13:45 1:13:00 11 kilometer
155 145 Arthur Kalkman Pijnacker Nederland 1:13:52 1:13:06 11 kilometer
156 122 Marcel Janssen Andelst Nederland 1:14:04 1:13:21 11 kilometer
157 206 Niels Verkerk Rheden Nederland 1:14:55 1:14:23 11 kilometer
158 513 Willem Dijkstra Zevenaar Nederland 1:16:14 1:15:59 11 kilometer
159 244 Michiel Nijenhuis Bemmel Nederland 1:16:48 1:16:22 11 kilometer
160 449 Ben van Laake Zeddam Nederland 1:16:56 1:15:57 11 kilometer
161 116 Gerard Vuuregge Rheden Nederland 1:17:19 1:16:31 11 kilometer
162 379 Cas de Bruijn Oosterbeek Nederland 1:17:36 1:16:41 11 kilometer
163 552 Han Scholten OOIJ Nederland 1:17:58 1:17:17 11 kilometer
164 24 Jascha Hagendoorn Velp Gld Nederland 1:18:00 1:17:32 11 kilometer
165 547 Daniël de Winter Doesburg Nederland 1:18:16 1:17:41 11 kilometer
166 523 Geert vd Ven Arnhem Nederland 1:18:57 1:18:22 11 kilometer
167 518 J Beekman Apeldoorn Nederland 1:19:17 1:19:12 11 kilometer
168 191 Marc Verhaegh Huissen Nederland 1:20:21 1:19:34 11 kilometer
169 54 John Vlottes Apeldoorn Nederland 1:21:35 1:21:02 11 kilometer
170 550 Wim Thuss Loo Nederland 1:21:55 1:21:39 11 kilometer
171 365 Jaco van Holland Bennekom Nederland 1:22:06 1:21:47 11 kilometer
172 546 Jan Pieter Wepster Arnhem Nederland 1:23:02 1:22:28 11 kilometer
173 360 Bert Kalf Arnhem Nederland 1:23:18 1:22:21 11 kilometer
174 475 Gosse Douma Bennekom Nederland 1:23:49 1:22:53 11 kilometer
175 15 Hans ten Caten Apeldoorn Nederland 1:24:42 1:24:32 11 kilometer
176 36 Daniël Jordens Velp Gld Nederland 1:25:13 1:24:26 11 kilometer
177 334 Gerard Radstaat Meerkerk Nederland 1:26:01 1:25:10 11 kilometer
178 190 Jos Leijser Huissen Nederland 1:32:38 1:31:51 11 kilometer

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.