Uitslagen WodanRun

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen WodanRun 10-06-2018

WodanRun Wolfeze

info@hardloopuitslagen.nl
http://wodanrun.nl
10-06-2018


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Wouter Hoefsloot Nijmegen Nederland 36:00 35:59
2 Michiel Wiskie Wijchen Nederland 40:08 40:04
3 Jan Ronnev Utrecht Nederland 42:22 42:19
4 Jasper Goedhart Arnhem Nederland 43:01 42:59
5 Martin Prins Arnhem Nederland 43:58 43:52

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Justin van der Steen Duiven Nederland 17:16 17:16
2 Luuk Hendriks Renkum Nederland 17:50 17:49
3 Richard Usher Arnhem Nederland 18:34 18:34
4 Jeffrey Elfring Duiven Nederland 19:54 19:54
5 Bart Hendriks Renkum Nederland 20:49 20:48

2.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Thomas Arp Renkum Nederland 11:06 11:06
2 Rik van Gremberghen Oosterbeek Nederland 12:13 12:13
3 Emile Struijvé Doorwerth Nederland 12:15 12:13
4 Edward Struijvé Doorwerth Nederland 12:17 12:16
5 Monique Heijmans Renkum Nederland 12:28 12:27

1 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Mees Alberts Oosterbeek Nederland 4:20 4:19
2 Emile Struijvé Doorwerth Nederland 4:21 4:18
3 Edward Struijvé Doorwerth Nederland 4:21 4:19
4 Reinder Doorenbos Wolfheze Nederland 4:55 4:54
5 Guusje Smits Wolfheze Nederland 5:05 5:02

Top 5 uitslagen

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Wouter Hoefsloot Nijmegen Nederland 36:00 35:59
2 Michiel Wiskie Wijchen Nederland 40:08 40:04
3 Jan Ronnev Utrecht Nederland 42:22 42:19
4 Jasper Goedhart Arnhem Nederland 43:01 42:59
5 Martin Prins Arnhem Nederland 43:58 43:52

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Justin van der Steen Duiven Nederland 17:16 17:16
2 Luuk Hendriks Renkum Nederland 17:50 17:49
3 Richard Usher Arnhem Nederland 18:34 18:34
4 Jeffrey Elfring Duiven Nederland 19:54 19:54
5 Bart Hendriks Renkum Nederland 20:49 20:48

2.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Thomas Arp Renkum Nederland 11:06 11:06
2 Rik van Gremberghen Oosterbeek Nederland 12:13 12:13
3 Emile Struijvé Doorwerth Nederland 12:15 12:13
4 Edward Struijvé Doorwerth Nederland 12:17 12:16
5 Monique Heijmans Renkum Nederland 12:28 12:27

1 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Mees Alberts Oosterbeek Nederland 4:20 4:19
2 Emile Struijvé Doorwerth Nederland 4:21 4:18
3 Edward Struijvé Doorwerth Nederland 4:21 4:19
4 Reinder Doorenbos Wolfheze Nederland 4:55 4:54
5 Guusje Smits Wolfheze Nederland 5:05 5:02

   Alle uitslagen

Uitslagen 5 kilometer - M/V

Verwijder filter

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd Onderdeel StatsVideoFotoCert
1 107 Justin van der Steen Duiven Nederland 17:16 17:16 5 kilometer
2 119 Luuk Hendriks Renkum Nederland 17:50 17:49 5 kilometer
3 164 Richard Usher Arnhem Nederland 18:34 18:34 5 kilometer
4 108 Jeffrey Elfring Duiven Nederland 19:54 19:54 5 kilometer
5 131 Bart Hendriks Renkum Nederland 20:49 20:48 5 kilometer
6 35 Martijn Hueskes Wolfheze Nederland 21:00 20:56 5 kilometer
7 165 Frank don Oosterbeek Nederland 21:44 21:38 5 kilometer
8 6 Riny Jansen Oosterbeek Nederland 23:50 23:43 5 kilometer
9 128 Emma Bijnen Oosterbeek Nederland 24:30 24:29 5 kilometer
10 111 Moira Henninger Apeldoorn Nederland 25:02 25:01 5 kilometer
11 130 Oscar Willemsen Loo Gld Nederland 25:06 24:57 5 kilometer
12 159 Dimitri Emond Oosterbeek Nederland 25:11 24:54 5 kilometer
13 109 Jeanette Wilhelm Ede Gld Nederland 25:11 25:05 5 kilometer
14 110 Maurijn van den Berg Ede Gld Nederland 25:13 25:08 5 kilometer
15 18 Andy Neyman Nijmegen Nederland 26:22 26:15 5 kilometer
16 161 Jordi van Grönningen Wolfheze Nederland 26:22 26:03 5 kilometer
17 112 Dieuwke Henninger Apeldoorn Nederland 26:23 26:22 5 kilometer
18 157 Jerrik Figge Leersum Nederland 27:40 27:26 5 kilometer
19 129 Olaf van den Berg Oosterbeek Nederland 28:14 28:00 5 kilometer
20 134 Pauline Doorenbos Wolfheze Nederland 29:02 28:47 5 kilometer
21 19 Jan Kooy Doornenburg Nederland 29:12 29:03 5 kilometer
22 102 Vincent van der Steege Arnhem Nederland 29:15 29:06 5 kilometer
23 81 Esra van Roon Ede Gld Nederland 29:19 29:14 5 kilometer
24 38 Annemijn Kramer Oosterbeek Nederland 29:21 29:12 5 kilometer
25 137 Ilse Klompen Oosterbeek Nederland 29:27 29:10 5 kilometer
26 79 Wouter van de Bovenkamp Wolfheze Nederland 29:51 29:33 5 kilometer
27 78 Margreet van de Bovenkamp Wolfheze Nederland 30:00 29:43 5 kilometer
28 50 Silvijn Hulshof Oosterbeek Nederland 30:27 30:20 5 kilometer
29 13 Reinout Koning Gouda Nederland 30:57 30:47 5 kilometer
30 37 Petra van Burk Arnhem Nederland 31:04 30:55 5 kilometer
31 152 Irene Ruiter Wolfheze Nederland 31:35 31:21 5 kilometer
32 99 Liesbeth Kroes Wolfheze Nederland 31:51 31:34 5 kilometer
33 25 Nicole Hamers Arnhem Nederland 31:59 31:52 5 kilometer
34 74 Femke Rozijn Ede Gld Nederland 32:15 32:11 5 kilometer
35 71 Wilma Kruidenberg Oosterbeek Nederland 32:25 32:23 5 kilometer
36 89 Anna van Oosten Ede Gld Nederland 32:36 32:32 5 kilometer
37 140 Hanneke van Hulten Oosterbeek Nederland 33:20 33:04 5 kilometer
38 31 Frederike Alkema Arnhem Nederland 33:21 33:21 5 kilometer
39 82 Saskia van Kuppeveld Ede Gld Nederland 33:22 33:17 5 kilometer
40 163 Marianne Kaus Nijmegen Nederland 33:52 33:30 5 kilometer
41 16 Herma Diele Almelo Nederland 34:05 33:58 5 kilometer
42 91 Linda Kaldenberg Wolfheze Nederland 34:21 34:08 5 kilometer
43 114 Jorick Vinke Wolfheze Nederland 34:23 34:08 5 kilometer
44 17 Debbie Neyman Nijmegen Nederland 34:52 34:34 5 kilometer
45 3 Esther Roest Reeuwijk Nederland 34:55 34:42 5 kilometer
46 72 Janet Bakker Renkum Nederland 34:58 34:47 5 kilometer
47 73 Tom Bikker Randwijk Nederland 34:58 34:48 5 kilometer
48 32 Katrien koetzier Arnhem Nederland 35:00 34:53 5 kilometer
49 8 Samantha Plas Apeldoorn Nederland 35:06 34:47 5 kilometer
50 61 Arjan van Schaik Wolfheze Nederland 35:32 35:22 5 kilometer
51 154 Erik van Krugten Wolfheze Nederland 36:46 36:30 5 kilometer
52 113 Anne van Ingen Wolfheze Nederland 37:16 37:01 5 kilometer
53 12 Jochem Koning Gouda Nederland 37:32 37:21 5 kilometer
54 55 Iris Wieskamp Beuningen Gld Nederland 56:02 55:50 5 kilometer
55 158 Daniëlle Figge Leersum Nederland 56:11 55:57 5 kilometer

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.