Uitslagen WodanRun

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen WodanRun 10-06-2018

WodanRun Wolfeze

info@hardloopuitslagen.nl
http://wodanrun.nl
10-06-2018


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Wouter Hoefsloot Nijmegen Nederland 36:00 35:59
2 Michiel Wiskie Wijchen Nederland 40:08 40:04
3 Jan Ronnev Utrecht Nederland 42:22 42:19
4 Jasper Goedhart Arnhem Nederland 43:01 42:59
5 Martin Prins Arnhem Nederland 43:58 43:52

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Justin van der Steen Duiven Nederland 17:16 17:16
2 Luuk Hendriks Renkum Nederland 17:50 17:49
3 Richard Usher Arnhem Nederland 18:34 18:34
4 Jeffrey Elfring Duiven Nederland 19:54 19:54
5 Bart Hendriks Renkum Nederland 20:49 20:48

2.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Thomas Arp Renkum Nederland 11:06 11:06
2 Rik van Gremberghen Oosterbeek Nederland 12:13 12:13
3 Emile Struijvé Doorwerth Nederland 12:15 12:13
4 Edward Struijvé Doorwerth Nederland 12:17 12:16
5 Monique Heijmans Renkum Nederland 12:28 12:27

1 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Mees Alberts Oosterbeek Nederland 4:20 4:19
2 Emile Struijvé Doorwerth Nederland 4:21 4:18
3 Edward Struijvé Doorwerth Nederland 4:21 4:19
4 Reinder Doorenbos Wolfheze Nederland 4:55 4:54
5 Guusje Smits Wolfheze Nederland 5:05 5:02

Top 5 uitslagen

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Wouter Hoefsloot Nijmegen Nederland 36:00 35:59
2 Michiel Wiskie Wijchen Nederland 40:08 40:04
3 Jan Ronnev Utrecht Nederland 42:22 42:19
4 Jasper Goedhart Arnhem Nederland 43:01 42:59
5 Martin Prins Arnhem Nederland 43:58 43:52

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Justin van der Steen Duiven Nederland 17:16 17:16
2 Luuk Hendriks Renkum Nederland 17:50 17:49
3 Richard Usher Arnhem Nederland 18:34 18:34
4 Jeffrey Elfring Duiven Nederland 19:54 19:54
5 Bart Hendriks Renkum Nederland 20:49 20:48

2.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Thomas Arp Renkum Nederland 11:06 11:06
2 Rik van Gremberghen Oosterbeek Nederland 12:13 12:13
3 Emile Struijvé Doorwerth Nederland 12:15 12:13
4 Edward Struijvé Doorwerth Nederland 12:17 12:16
5 Monique Heijmans Renkum Nederland 12:28 12:27

1 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Mees Alberts Oosterbeek Nederland 4:20 4:19
2 Emile Struijvé Doorwerth Nederland 4:21 4:18
3 Edward Struijvé Doorwerth Nederland 4:21 4:19
4 Reinder Doorenbos Wolfheze Nederland 4:55 4:54
5 Guusje Smits Wolfheze Nederland 5:05 5:02

   Alle uitslagen

Uitslagen 10 kilometer - M/V

Verwijder filter

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd Onderdeel StatsVideoFotoCert
1 97 Wouter Hoefsloot Nijmegen Nederland 36:00 35:59 10 kilometer
2 95 Michiel Wiskie Wijchen Nederland 40:08 40:04 10 kilometer
3 162 Jan Ronnev Utrecht Nederland 42:22 42:19 10 kilometer
4 49 Jasper Goedhart Arnhem Nederland 43:01 42:59 10 kilometer
5 60 Martin Prins Arnhem Nederland 43:58 43:52 10 kilometer
6 80 Patrick Marinus Wolfheze Nederland 44:27 44:26 10 kilometer
7 132 Arjen Ruiter Wageningen Nederland 45:07 45:05 10 kilometer
8 115 Anton Sanderman Wolfheze Nederland 45:26 45:20 10 kilometer
9 52 Diederik Heij Oosterbeek Nederland 45:49 45:42 10 kilometer
10 67 Jasper van Amstel Wolfheze Nederland 46:00 45:53 10 kilometer
11 28 Ruben Kersten Arnhem Nederland 47:13 47:10 10 kilometer
12 20 Johnny Vogel Renkum Nederland 47:17 47:15 10 kilometer
13 88 Chris Rijnders Wolfheze Nederland 48:59 48:40 10 kilometer
14 58 Jeroen Mostert Renkum Nederland 49:35 49:24 10 kilometer
15 120 Hans de Gruyter Heelsum Nederland 49:41 49:28 10 kilometer
16 11 Gert van Capelleveen Wageningen Nederland 49:45 49:31 10 kilometer
17 51 Jenke de Vries Arnhem Nederland 50:15 50:04 10 kilometer
18 57 Vincent van der Haven Wolfheze Nederland 50:25 50:18 10 kilometer
19 29 Remko Spanjaard Renkum Nederland 51:37 51:26 10 kilometer
20 56 Ruud Wieskamp Beuningen Gld Nederland 51:37 51:25 10 kilometer
21 94 Anton-Jan Vredeveld Oosterbeek Nederland 52:24 52:19 10 kilometer
22 96 Rolan de Haan Wijchen Nederland 52:27 52:23 10 kilometer
23 117 Fred Hendriks Renkum Nederland 52:28 52:20 10 kilometer
24 47 Ron Verleg Nijmegen Nederland 52:32 52:26 10 kilometer
25 33 Michiel Heijstek Doorwerth Nederland 53:20 53:20 10 kilometer
26 160 Arnold Oostebrink Oosterbeek Nederland 53:25 53:13 10 kilometer
27 7 Ed Matser Oosterbeek Nederland 53:56 53:53 10 kilometer
28 93 Guus Bertholdt Arnhem Nederland 54:05 53:40 10 kilometer
29 23 Anniek de Jong Wolfheze Nederland 54:20 54:03 10 kilometer
30 116 Ron Blom Huissen Nederland 54:25 54:12 10 kilometer
31 34 Job Galesloot Oosterbeek Nederland 55:14 54:56 10 kilometer
32 100 Alfred Gaasbeek Ede Gld Nederland 56:26 56:05 10 kilometer
33 84 Hilde Beukers Arnhem Nederland 56:38 56:34 10 kilometer
34 24 Thierry Lewyllie Wolfheze Nederland 57:14 56:57 10 kilometer
35 127 Peter Willemsen Oosterbeek Nederland 58:10 58:00 10 kilometer
36 15 Klaas Kooy Rheden Nederland 1:00:27 1:00:17 10 kilometer
37 92 Damian Brinkhuijsen Wolfheze Nederland 1:00:35 1:00:17 10 kilometer
38 121 Magreet Wind Leeuwarden Nederland 1:00:51 1:00:49 10 kilometer
39 4 Heleen Meuleman Doorwerth Nederland 1:05:16 1:05:11 10 kilometer
40 54 Justin Gunther Arnhem Nederland 1:05:49 1:05:28 10 kilometer
41 5 Alice Pieplenbosch Doorwerth Nederland 1:06:04 1:06:00 10 kilometer
42 166 Gerard Radstaat Meerkerk Nederland 1:06:04 1:05:50 10 kilometer
43 48 Yee Mi Wong Arnhem Nederland 1:07:15 1:06:57 10 kilometer
44 53 Moniek Schotanus Nijmegen Nederland 1:08:19 1:08:07 10 kilometer
45 30 Sanne Puntman Capelle aan den IJssel Nederland 1:11:10 1:11:08 10 kilometer
46 77 Annika Kloos Wageningen Nederland 1:12:21 1:12:06 10 kilometer
47 27 Marije Bangma Wolfheze Nederland 1:13:41 1:13:23 10 kilometer
48 22 Bart de Jong Wolfheze Nederland 1:13:45 1:13:26 10 kilometer

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.