Uitslagen Putten Power Run

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Putten Power Run 14-04-2018
Putten Power Run Putten

info@hardloopuitslagen.nl

14-04-2018


Teamuitslagen

Uitslagenlijst - 5 kilometer - Bedrijvenloop

               UITSLAGENLIJST - 5 KILOMETER - BEDRIJVENLOOP
15-04-2018 09:15                                                     Pag: 1

Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         KUNST VAN HET SCHEPPEN          PUTTEN                                1:07:27
          85  Maarten de Bruine (Kunst)       Putten                1994      1e      22:17   13,463     4:27 
          82  Evan Kroon (Kunst)              Nijkerk Gld           1986      4e      22:34   13,294     4:30 
          84  Jeroen Jager (Kunst)            Nijkerk Gld           1989      3e      22:36   13,274     4:31 
          86  Richard Bruin (Kunst)           Putten                1963      5e     (23:52)  12,570     4:46 
          83  Harm van Grootheest (Kunst)     Putten                1986      6e     (24:02)  12,483     4:48 
          87  Wim Born (Kunst)                Ermelo                1996     11e     (27:38)  10,856     5:31 
          81  Erwin Schuit (Kunst)            Putten                2000     10e     (27:39)  10,850     5:31 

    2         ALFA                            HARDERWIJK                            1:15:24
          90  Corne Westeneng Alfa                                            2e      22:51   13,129     4:34 
          91  Emiel Berends Alfa                                              7e      25:21   11,834     5:04 
         227  Lisette Meijers Alfa                                            8e      27:12   11,029     5:26 
         225  Heralda van Kerssen Alfa                                        9e     (27:14)  11,016     5:26 
         226  Jacqueline Westeneng Alfa                                      13e     (29:32)  10,158     5:54 
         223  Amy Overmars Alfa                                              14e     (30:00)  10,000     6:00 
         224  Anette Overmars Alfa                                           15e     (30:17)   9,906     6:03 

    3         RABOBANK                        PUTTEN                                1:40:31
         301  Samantha Spaans Rabo                                           16e      33:30    8,955     6:42 
         297  Claudia van Laar Rabo                                          17e      33:30    8,955     6:42 
         151  Robert de Jong Rabo                                            19e      33:31    8,951     6:42 
         299  Evertine Verhoef Rabo                                          18e     (33:33)   8,942     6:42 
         302  Tineke van de Brink Rabo                                       20e     (33:33)   8,942     6:42 
         298  Ditje Nap Rabo                                                 21e     (36:28)   8,227     7:17 
         150  Coen Nap Rabo                                                  22e     (36:36)   8,197     7:19 

              MEILING                         PUTTEN                                    DNF
         222  Gijsbertha Pansier (Meiling)    Putten                1993     12e     (28:37)  10,483     5:43 
         221  Eleona van Nijhuis (Meiling)    Putten                1994     23e     (39:06)   7,673     7:49