Uitslagen Putten Power Run

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Putten Power Run 14-04-2018
Putten Power Run Putten

info@hardloopuitslagen.nl

14-04-2018


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

5 Kilometer Jon

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Dyone van Aller Putten Nederland 22:03 21:59
2 Emma Posthouwer - Nederland 24:15 24:07
3 Luca Ploegmakers Putten Nederland 24:21 23:55
4 Bjorn van Dasler Nijkerk Gld Nederland 24:24 24:23
5 Sven van Uxem Harderwijk Nederland 25:08 25:04

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Rienk Davelaar Voorthuizen Nederland 16:07 16:07
2 Ruben Postma Ermelo Nederland 16:46 16:46
3 Joost Zaunbrecher Volendam Nederland 16:49 16:48
4 Gerco van den Brink Ermelo Nederland 17:18 17:18
5 JanWillem Nieboer Amersfoort Nederland 18:10 18:09

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Sten Oostland Harderwijk Nederland 35:57 35:57
2 Wessel Geursen Ermelo Nederland 37:16 37:15
3 Ewout Middelburg Harderwijk Nederland 37:45 37:44
4 Bas-Jan Stoute Ermelo Nederland 38:28 38:26
5 Bernard Sprenger Amsterdam Nederland 38:45 38:41

1/2 marathon

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Albert Kuijsten Nijkerk Gld Nederland 1:23:21 1:23:20 40:10 43:10
2 Melchior van de Pol Apeldoorn Nederland 1:24:30 1:24:30 40:12 44:18
3 Jan Simonse Harderwijk Nederland 1:25:32 1:25:32 42:05 43:27
4 Gerrit Alkema Harderwijk Nederland 1:25:55 1:25:54 42:16 43:39
5 Juha Roestenburg Woerden Nederland 1:27:30 1:27:29 42:59 44:30

Top 5 uitslagen

5 Kilometer Jon

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Dyone van Aller Putten Nederland 22:03 21:59
2 Emma Posthouwer - Nederland 24:15 24:07
3 Luca Ploegmakers Putten Nederland 24:21 23:55
4 Bjorn van Dasler Nijkerk Gld Nederland 24:24 24:23
5 Sven van Uxem Harderwijk Nederland 25:08 25:04

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Rienk Davelaar Voorthuizen Nederland 16:07 16:07
2 Ruben Postma Ermelo Nederland 16:46 16:46
3 Joost Zaunbrecher Volendam Nederland 16:49 16:48
4 Gerco van den Brink Ermelo Nederland 17:18 17:18
5 JanWillem Nieboer Amersfoort Nederland 18:10 18:09

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Sten Oostland Harderwijk Nederland 35:57 35:57
2 Wessel Geursen Ermelo Nederland 37:16 37:15
3 Ewout Middelburg Harderwijk Nederland 37:45 37:44
4 Bas-Jan Stoute Ermelo Nederland 38:28 38:26
5 Bernard Sprenger Amsterdam Nederland 38:45 38:41

1/2 marathon

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Albert Kuijsten Nijkerk Gld Nederland 1:23:21 1:23:20 40:10 43:10
2 Melchior van de Pol Apeldoorn Nederland 1:24:30 1:24:30 40:12 44:18
3 Jan Simonse Harderwijk Nederland 1:25:32 1:25:32 42:05 43:27
4 Gerrit Alkema Harderwijk Nederland 1:25:55 1:25:54 42:16 43:39
5 Juha Roestenburg Woerden Nederland 1:27:30 1:27:29 42:59 44:30

   Alle uitslagen

Verwijder filter

5 kilometer - Overall uitslagen

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdGeslacht CategorieStatsVideoFotoCert
1 176 Rienk Davelaar Voorthuizen Nederland 16:07 16:07 Man5
2 149 Ruben Postma Ermelo Nederland 16:46 16:46 Man5
3 171 Joost Zaunbrecher Volendam Nederland 16:49 16:48 Man5
4 105 Gerco van den Brink Ermelo Nederland 17:18 17:18 Man5
5 180 JanWillem Nieboer Amersfoort Nederland 18:10 18:09 Man5
6 342 Lia Wijnberger Arnhem Nederland 18:28 18:26 Vrou5
7 158 Johan Simon Terschuur Nederland 18:33 18:27 Man5
8 283 Susanne van Leeuwen Ermelo Nederland 18:39 18:39 Vrou5
9 109 Erwin Demmer Voorthuizen Nederland 18:40 18:39 Man5
10 122 Rico Huijsmans Ermelo Nederland 19:07 19:04 Man5
11 182 Peter van de Pol Oosterbeek Nederland 19:23 19:21 Man5
12 335 Sharone Davelaar Voorthuizen Nederland 20:18 20:17 Vrou5
13 136 Michiel Lelsz Bunschoten-Spakenburg Nederland 20:51 20:47 Man5
14 177 Rick van Emous Putten Nederland 21:04 21:02 Man5
15 135 Annebeth Roepman Ermelo Nederland 21:28 21:20 Vrou5
16 291 Elisa Mul Zeewolde Nederland 21:35 21:34 Vrou5
17 145 John Pansier Putten Nederland 21:40 21:14 Man5
18 346 Corien van der Bijl Apeldoorn Nederland 21:50 21:49 Vrou5
19 179 Wim van Aller Putten Nederland 22:03 21:59 Man5
20 152 Marc Reijsbergen Putten Nederland 22:03 21:48 Man5
21 147 Michel Pieper Putten Nederland 22:20 22:18 Man5
22 111 John van Donkersgoed Putten Nederland 22:33 21:23 Man5
23 174 Joost van Lindenberg Putten Nederland 22:36 22:29 Man5
24 153 Floris Remijn Putten Nederland 22:40 22:34 Man5
25 296 Vida Poortinga Ermelo Nederland 22:48 22:44 Vrou5
26 287 Eline Meijer Putten Nederland 23:21 23:14 Vrou5
27 85 Maarten de Bruine (Kunst) Putten Nederland 23:22 22:17 Man5
28 101 Marcel Bos Putten Nederland 23:27 22:33 Man5
29 154 Aris Ruitenbeek Putten Nederland 23:29 23:06 Man5
30 186 Robin van Polen Putten Nederland 23:30 22:24 Man5
31 107 Gert Brussee Nunspeet Nederland 23:33 23:31 Man5
32 256 Greet van Emous Putten Nederland 23:37 23:33 Vrou5
33 141 Jacco Molenaar Ermelo Nederland 23:37 22:35 Man5
34 90 Corne Westeneng Alfa - Nederland 23:37 22:51 Man5
35 84 Jeroen Jager (Kunst) Nijkerk Gld Nederland 23:37 22:36 Man5
36 82 Evan Kroon (Kunst) Nijkerk Gld Nederland 23:39 22:34 Man5
37 164 Hylke van Viersen Est Nederland 23:40 23:16 Man5
38 249 Irene Dekker-Eijgendaal Ermelo Nederland 23:42 23:26 Vrou5
39 576 Anne de Bruin Den Bosch Nederland 23:45 23:42 Vrou5
40 160 Evert Stoffelsen Putten Nederland 23:46 23:22 Man5
41 178 Jim Moerman Amersfoort Nederland 23:47 23:32 Man5
42 172 Jan Zeegers Putten Nederland 23:51 23:28 Man5
43 328 Janet van Wolfswinkel Barneveld Nederland 23:53 23:52 Vrou5
44 134 Wolter van de Langemheen Zwolle Nederland 24:01 22:40 Man5
45 170 Onno Wolters Ermelo Nederland 24:05 23:19 Man5
46 92 Peter Bakker Putten Nederland 24:07 24:02 Man5
47 95 Herman van den Berg Elspeet Nederland 24:08 23:30 Man5
48 96 Marwin van den Berg Elspeet Nederland 24:08 23:31 Man5
49 117 Ben Goddard Ede Gld Nederland 24:16 23:31 Man5
50 190 Peter Ploegmakers Putten Nederland 24:21 23:54 Man5
51 234 Sylvia Berends Apeldoorn Nederland 24:22 24:11 Vrou5
52 166 Lennard Vrijhof Ermelo Nederland 24:23 23:53 Man5
53 248 Judith van Dasler Nijkerk Gld Nederland 24:26 24:24 Vrou5
54 195 Jaques Lezer Huizen Nederland 24:27 24:25 Man5
55 305 Carolien Remijn Putten Nederland 24:33 24:27 Vrou5
56 327 Anouk Witteveen Apeldoorn Nederland 24:36 24:24 Vrou5
57 349 Eeke Flink Ermelo Nederland 24:44 24:41 Vrou5
58 252 Joelle Doorn Amersfoort Nederland 24:54 24:52 Vrou5
59 86 Richard Bruin (Kunst) Putten Nederland 24:55 23:52 Man5
60 83 Harm van Grootheest (Kunst) Putten Nederland 25:09 24:02 Man5
61 148 Marleen Pluijlaar Putten Nederland 25:10 24:44 Vrou5
62 336 Tessa Hofman Arnhem Nederland 25:11 25:03 Vrou5
63 168 Evert Waaijenberg Nijkerk Gld Nederland 25:16 24:13 Man5
64 181 Jordi Louw Putten Nederland 25:23 24:17 Man5
65 112 Berend Doppenberg Putten Nederland 25:23 24:18 Man5
66 194 Gerwin Ruitenberg Putten Nederland 25:24 24:46 Man5
67 351 Tabez Wedekind Putten Nederland 25:25 24:46 Vrou5
68 98 Iwan Bleij Putten Nederland 25:32 25:06 Man5
69 240 Grietje Mattanja Brands Urk Nederland 25:34 25:21 Vrou5
70 165 Willem de Vries Urk Nederland 25:35 25:23 Man5
71 128 John Kornet Putten Nederland 25:36 25:25 Man5
72 185 Martijn Kalkman Putten Nederland 25:37 25:06 Man5
73 192 Kees Bekema Putten Nederland 25:49 25:32 Man5
74 175 Jan Willem Groenendijk Putten Nederland 25:52 25:21 Man5
75 270 Heidi Jansen Putten Nederland 25:55 25:28 Vrou5
76 343 Marie-José Koetsier Putten Nederland 25:57 25:39 Vrou5
77 247 Sabina Damen Bunschoten-Spakenburg Nederland 26:07 25:56 Vrou5
78 94 Marcel van Beek Putten Nederland 26:11 25:25 Man5
79 184 André van Beek Putten Nederland 26:22 26:12 Man5
80 91 Emiel Berends Alfa - Nederland 26:29 25:21 Man5
81 167 Sander van Vucht Arnhem Nederland 26:33 26:10 Man5
82 345 Marije van Beek Putten Nederland 26:39 26:29 Vrou5
83 304 Maartje Reijsbergen Putten Nederland 26:43 26:29 Vrou5
84 281 Teuni de Kruijff Barneveld Nederland 26:50 26:49 Vrou5
85 278 Melanie Kroese Putten Nederland 27:10 26:42 Vrou5
86 333 Jessica ter Veer Amsterdam Nederland 27:14 26:56 Vrou5
87 189 Pieter Wolters Ermelo Nederland 27:16 26:28 Man5
88 144 Joris van Ooijen Amersfoort Nederland 27:16 26:24 Man5
89 162 Kelvin Teunissen Putten Nederland 27:18 26:32 Man5
90 239 Alice Bos-Heinen Bunschoten-Spakenburg Nederland 27:24 27:14 Vrou5
91 114 Jacco Elbertsen Putten Nederland 27:25 27:03 Man5
92 244 Arianne Cozijnsen Ede Gld Nederland 27:27 26:43 Vrou5
93 290 Aishling Middelburg Harderwijk Nederland 27:30 27:17 Vrou5
94 131 Philip Kroon Nijkerk Gld Nederland 27:31 26:28 Man5
95 279 Jorina Kroon Nijkerk Gld Nederland 27:31 26:25 Vrou5
96 341 Angelique Ruiter Putten Nederland 27:32 27:23 Vrou5
97 157 Henry Schumacher Nijkerk Gld Nederland 27:37 26:38 Man5
98 277 Cecille Kroese Putten Nederland 27:39 27:12 Vrou5
99 121 Berend Jan Hazenberg Ermelo Nederland 27:49 27:09 Man5
100 133 Wilco van de Langemheen Putten Nederland 27:54 26:32 Man5
101 245 Amanda Van Dam Putten Nederland 27:59 27:18 Vrou5
102 227 Lisette Meijers Alfa - Nederland 28:03 27:12 Vrou5
103 225 Heralda van Kerssen Alfa - Nederland 28:03 27:14 Vrou5
104 314 Anita van Someren Putten Nederland 28:07 26:58 Vrou5
105 325 Brenna de Wilde Putten Nederland 28:08 27:33 Vrou5
106 100 Bert Boeve Putten Nederland 28:08 27:41 Man5
107 294 Andrea Oosting-Klock Harderwijk Nederland 28:15 27:25 Vrou5
108 118 Renger Guliker Harderwijk Nederland 28:16 27:58 Man5
109 187 Matthijs Werrie Putten Nederland 28:28 27:53 Man5
110 326 Alida van Winkoop Putten Nederland 28:30 27:27 Vrou5
111 60 Happy Somefan - Nederland 28:39 28:10 Man5
112 116 Jasper Geertsma Putten Nederland 28:42 27:42 Man5
113 81 Erwin Schuit (Kunst) Putten Nederland 28:43 27:39 Man5
114 87 Wim Born (Kunst) Ermelo Nederland 28:43 27:38 Man5
115 264 Floortje Hanneman Amersfoort Nederland 28:50 27:59 Vrou5
116 236 Iris Blokhuis Putten Nederland 28:51 27:55 Vrou5
117 139 Barry Lubbersen Putten Nederland 28:51 27:55 Man5
118 285 Willemijn Mannee Ermelo Nederland 28:56 28:12 Vrou5
119 250 Kristel van Dijk Harderwijk Nederland 29:02 28:33 Vrou5
120 262 Janine Grootendorst Ermelo Nederland 29:06 28:21 Vrou5
121 271 Ineke Kleen Harderwijk Nederland 29:09 28:40 Vrou5
122 243 Evelien Boeve-vd Brink Putten Nederland 29:09 28:41 Vrou5
123 229 Karin Assen Ermelo Nederland 29:10 28:31 Vrou5
124 230 Diana Bartel Ermelo Nederland 29:10 28:31 Vrou5
125 222 Gijsbertha Pansier (Meiling) Putten Nederland 29:18 28:37 Vrou5
126 320 Marlies de Vroom Putten Nederland 29:18 28:59 Vrou5
127 191 Nick van de Mheen Putten Nederland 29:19 28:18 Man5
128 237 Hetty Boone Putten Nederland 29:21 28:47 Vrou5
129 103 Manuel Bravo Harderwijk Nederland 29:22 29:09 Man5
130 292 Phuong Nguyen Harderwijk Nederland 29:23 29:09 Vrou5
131 110 Jo Descendre Harderwijk Nederland 29:23 29:10 Man5
132 130 Menno Kornet Nijkerk Gld Nederland 29:31 29:21 Man5
133 322 Carolien Weststrate Putten Nederland 29:54 29:06 Vrou5
134 323 Paula Weststrate Putten Nederland 29:54 29:06 Vrou5
135 284 Kim Ligtermoet Putten Nederland 29:56 28:48 Vrou5
136 319 Wilma Veldman Harderwijk Nederland 30:03 29:33 Vrou5
137 163 Aldert Veldman Harderwijk Nederland 30:04 29:33 Man5
138 138 Marinus Lobbezo Ermelo Nederland 30:09 29:10 Man5
139 338 Cora Vrijenhoek Putten Nederland 30:10 29:28 Vrou5
140 339 Janine de Jong Putten Nederland 30:12 29:38 Vrou5
141 340 Marian Kous Putten Nederland 30:13 29:30 Vrou5
142 155 Arjan Schotsman Putten Nederland 30:14 29:19 Man5
143 137 Henk van Lindenberg Nijkerk Gld Nederland 30:14 29:19 Man5
144 311 Cindy Siebelink Harderwijk Nederland 30:17 30:12 Vrou5
145 226 Jacqueline Westeneng Alfa - Nederland 30:19 29:32 Vrou5
146 337 Lucienne Lubbertsen Putten Nederland 30:19 29:11 Vrou5
147 183 Henny Bosselaar Baarn Nederland 30:22 30:01 Man5
148 350 Ria Jansen Putten Nederland 30:24 30:09 Vrou5
149 127 Henri Kleijer Putten Nederland 30:31 29:55 Man5
150 108 Lammert van Dasselaar Ermelo Nederland 30:45 30:18 Man5
151 106 Robert Brouwer Ermelo Nederland 30:45 30:19 Man5
152 223 Amy Overmars Alfa - Nederland 30:53 30:00 Vrou5
153 312 Renske Simon Utrecht Nederland 30:53 30:33 Vrou5
154 142 Jan-Aike Noordermeer Utrecht Nederland 30:53 30:33 Man5
155 286 Anne-Fleur van Marle Deventer Nederland 30:54 30:29 Vrou5
156 280 Wilma Kroon Putten Nederland 31:02 30:03 Vrou5
157 254 Carolien Drost Putten Nederland 31:02 29:53 Vrou5
158 321 Nynke Wallet Putten Nederland 31:03 29:47 Vrou5
159 97 Vincent Beukers Putten Nederland 31:03 29:47 Man5
160 331 Mariska van Zoeren Putten Nederland 31:03 29:53 Vrou5
161 334 Geriëlle Kous Putten Nederland 31:05 30:05 Vrou5
162 246 Rita van Dam Ermelo Nederland 31:09 30:27 Vrou5
163 224 Anette Overmars Alfa - Nederland 31:09 30:17 Vrou5
164 232 Djoya Beelen Harderwijk Nederland 31:11 30:36 Vrou5
165 233 Leonie Beelen Harderwijk Nederland 31:11 30:38 Vrou5
166 129 Marco Kornet Nijkerk Gld Nederland 31:15 31:03 Man5
167 156 Erwin Schuit Putten Nederland 31:16 30:53 Man5
168 257 Amanda Zijl - de Graaf Bunschoten-Spakenburg Nederland 31:20 30:26 Vrou5
169 261 Claudia van de Groep Bunschoten-Spakenburg Nederland 31:20 30:27 Vrou5
170 318 Suzanne Vedder Bunschoten-Spakenburg Nederland 31:21 30:28 Vrou5
171 238 Amanda Bos Bunschoten-Spakenburg Nederland 31:22 30:30 Vrou5
172 169 Paul de Weerd Putten Nederland 31:26 30:15 Man5
173 173 Sander van Zomeren Putten Nederland 31:27 30:16 Man5
174 269 Evelijn Hop Bunschoten-Spakenburg Nederland 31:31 30:39 Vrou5
175 263 Ingeborg Guliker Putten Nederland 31:32 31:11 Vrou5
176 268 Nadine Hols Harskamp Nederland 31:41 30:55 Vrou5
177 347 Marit Jansen Putten Nederland 31:44 30:52 Vrou5
178 316 Dana Teeuwen Ermelo Nederland 31:49 31:06 Vrou5
179 228 Anita Arkema Putten Nederland 31:57 31:34 Vrou5
180 242 Agnes van den Brink Putten Nederland 31:57 31:34 Vrou5
181 324 Henny Wichers Putten Nederland 32:06 30:53 Vrou5
182 348 Geeke Jansen Putten Nederland 32:14 31:23 Vrou5
183 235 Gerlinde van den Berg Putten Nederland 32:32 31:36 Vrou5
184 146 Umberto Pelosi Amsterdam Nederland 32:50 32:33 Man5
185 126 Jacobus van Klaveren Berkel en Rodenrijs Nederland 33:13 32:59 Man5
186 258 Anita de Graaf Bunschoten-Spakenburg Nederland 33:18 32:29 Vrou5
187 275 Sharon Kok Putten Nederland 33:32 32:39 Vrou5
188 188 Marco Kok Putten Nederland 33:32 32:39 Man5
189 273 Alie Knoppersen Putten Nederland 33:42 32:29 Vrou5
190 313 Trudy van Sligtenhorst Putten Nederland 33:44 32:30 Vrou5
191 251 Rita Dokter Putten Nederland 33:46 32:39 Vrou5
192 241 Joke Bremmer Weesp Nederland 34:00 33:22 Vrou5
193 332 Hanneke Zonnenberg Putten Nederland 34:10 32:55 Vrou5
194 303 Heidie Reijersen Putten Nederland 34:10 32:55 Vrou5
195 301 Samantha Spaans Rabo - Nederland 34:24 33:30 Vrou5
196 297 Claudia van Laar Rabo - Nederland 34:24 33:30 Vrou5
197 299 Evertine Verhoef Rabo - Nederland 34:26 33:33 Vrou5
198 151 Robert de Jong Rabo - Nederland 34:26 33:31 Man5
199 302 Tineke van de Brink Rabo - Nederland 34:26 33:33 Vrou5
200 231 Mariska van Beek Putten Nederland 34:27 33:18 Vrou5
201 115 Edgar Falger Putten Nederland 34:48 34:41 Man5
202 102 Johan van Bragt Putten Nederland 34:48 34:42 Man5
203 309 Wijmie Rozendaal Putten Nederland 34:53 34:06 Vrou5
204 259 Carla de Graaf Bunschoten-Spakenburg Nederland 34:54 34:04 Vrou5
205 260 Melanie de Graaf Bunschoten-Spakenburg Nederland 34:54 34:05 Vrou5
206 344 Marianne van Hulsteijn Putten Nederland 34:55 34:08 Vrou5
207 289 Corien Mes 's-Gravenhage Nederland 35:00 34:06 Vrou5
208 159 Eddy van Sligtenhorst Putten Nederland 35:04 33:52 Man5
209 288 Annemieke Mes Putten Nederland 35:05 34:10 Vrou5
210 307 Susanne Roordink Putten Nederland 35:10 33:45 Vrou5
211 306 Netty Roordink Amersfoort Nederland 35:10 33:46 Vrou5
212 317 Margriet Timmer Putten Nederland 35:17 34:36 Vrou5
213 266 Dirkje Hofman Oosterbeek Nederland 35:20 34:30 Vrou5
214 104 Ben Bremmer Weesp Nederland 35:21 34:43 Man5
215 132 Arwin de Lange Putten Nederland 36:17 35:06 Man5
216 272 Karin Klein Putten Nederland 36:41 35:29 Vrou5
217 125 Kasper van Kekem Putten Nederland 37:05 36:34 Man5
218 298 Ditje Nap Rabo - Nederland 37:24 36:28 Vrou5
219 150 Coen Nap Rabo - Nederland 37:32 36:36 Man5
220 276 Wouke van Koot Putten Nederland 37:51 36:38 Vrou5
221 310 Merel Schuit Putten Nederland 39:06 38:43 Vrou5
222 120 Matthew Hassel Putten Nederland 39:06 38:42 Man5
223 221 Eleona van Nijhuis (Meiling) Putten Nederland 39:47 39:06 Vrou5

5 Kilometer Jon

5 kilometer

10 kilometer

1/2 marathon

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.