Uitslagen Putten Power Run

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Putten Power Run 14-04-2018
Putten Power Run Putten

info@hardloopuitslagen.nl

14-04-2018


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

5 Kilometer Jon

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Dyone van Aller Putten Nederland 22:03 21:59
2 Emma Posthouwer - Nederland 24:15 24:07
3 Luca Ploegmakers Putten Nederland 24:21 23:55
4 Bjorn van Dasler Nijkerk Gld Nederland 24:24 24:23
5 Sven van Uxem Harderwijk Nederland 25:08 25:04

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Rienk Davelaar Voorthuizen Nederland 16:07 16:07
2 Ruben Postma Ermelo Nederland 16:46 16:46
3 Joost Zaunbrecher Volendam Nederland 16:49 16:48
4 Gerco van den Brink Ermelo Nederland 17:18 17:18
5 JanWillem Nieboer Amersfoort Nederland 18:10 18:09

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Sten Oostland Harderwijk Nederland 35:57 35:57
2 Wessel Geursen Ermelo Nederland 37:16 37:15
3 Ewout Middelburg Harderwijk Nederland 37:45 37:44
4 Bas-Jan Stoute Ermelo Nederland 38:28 38:26
5 Bernard Sprenger Amsterdam Nederland 38:45 38:41

1/2 marathon

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Albert Kuijsten Nijkerk Gld Nederland 1:23:21 1:23:20 40:10 43:10
2 Melchior van de Pol Apeldoorn Nederland 1:24:30 1:24:30 40:12 44:18
3 Jan Simonse Harderwijk Nederland 1:25:32 1:25:32 42:05 43:27
4 Gerrit Alkema Harderwijk Nederland 1:25:55 1:25:54 42:16 43:39
5 Juha Roestenburg Woerden Nederland 1:27:30 1:27:29 42:59 44:30

Top 5 uitslagen

5 Kilometer Jon

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Dyone van Aller Putten Nederland 22:03 21:59
2 Emma Posthouwer - Nederland 24:15 24:07
3 Luca Ploegmakers Putten Nederland 24:21 23:55
4 Bjorn van Dasler Nijkerk Gld Nederland 24:24 24:23
5 Sven van Uxem Harderwijk Nederland 25:08 25:04

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Rienk Davelaar Voorthuizen Nederland 16:07 16:07
2 Ruben Postma Ermelo Nederland 16:46 16:46
3 Joost Zaunbrecher Volendam Nederland 16:49 16:48
4 Gerco van den Brink Ermelo Nederland 17:18 17:18
5 JanWillem Nieboer Amersfoort Nederland 18:10 18:09

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Sten Oostland Harderwijk Nederland 35:57 35:57
2 Wessel Geursen Ermelo Nederland 37:16 37:15
3 Ewout Middelburg Harderwijk Nederland 37:45 37:44
4 Bas-Jan Stoute Ermelo Nederland 38:28 38:26
5 Bernard Sprenger Amsterdam Nederland 38:45 38:41

1/2 marathon

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Albert Kuijsten Nijkerk Gld Nederland 1:23:21 1:23:20 40:10 43:10
2 Melchior van de Pol Apeldoorn Nederland 1:24:30 1:24:30 40:12 44:18
3 Jan Simonse Harderwijk Nederland 1:25:32 1:25:32 42:05 43:27
4 Gerrit Alkema Harderwijk Nederland 1:25:55 1:25:54 42:16 43:39
5 Juha Roestenburg Woerden Nederland 1:27:30 1:27:29 42:59 44:30

   Alle uitslagen

Uitslagen 10 kilometer - Vro10

Verwijder filter

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijd Onderdeel StatsVideoFotoCert
1 542 Amelie Mabbutt Amstelveen Nederland 44:05 44:00 10 kilometer
2 565 Margriet van de Pol Ermelo Nederland 44:54 44:45 10 kilometer
3 532 Marieke van Essen Putten Nederland 46:23 45:45 10 kilometer
4 570 Anna van Dam Achterveld Nederland 46:41 46:38 10 kilometer
5 566 Corine Antes Ermelo Nederland 47:14 47:06 10 kilometer
6 560 Caroline Wesseling Leiden Nederland 47:26 47:17 10 kilometer
7 574 Mieke Heldoorn Harderwijk Nederland 49:01 48:48 10 kilometer
8 550 Janine Rouvoet Bunschoten-Spakenburg Nederland 49:09 49:04 10 kilometer
9 569 Marianne de Lint Ermelo Nederland 50:35 49:38 10 kilometer
10 524 Stephanie Blankespoor Putten Nederland 50:43 50:04 10 kilometer
11 537 Aletta Kevelam Garderen Nederland 50:53 50:40 10 kilometer
12 528 Laura Bruijnes Harderwijk Nederland 51:01 50:55 10 kilometer
13 538 Milou Klatt Harderwijk Nederland 52:40 52:34 10 kilometer
14 546 Carlijn Nieuwenhuis Putten Nederland 53:01 52:11 10 kilometer
15 545 Bethilde Nieuwenhuis Putten Nederland 53:01 52:11 10 kilometer
16 557 Natalie Verlinden Biddinghuizen Nederland 53:29 52:45 10 kilometer
17 531 Natasja Doppenberg Putten Nederland 53:39 53:18 10 kilometer
18 525 Gerda Bleijenberg Uddel Nederland 54:01 53:48 10 kilometer
19 553 Annouk Smink Utrecht Nederland 54:12 54:05 10 kilometer
20 523 Petra Berger Putten Nederland 54:33 54:27 10 kilometer
21 564 Simone van Duijne Apeldoorn Nederland 55:26 54:52 10 kilometer
22 536 Hennie van de Kamp Putten Nederland 56:18 55:38 10 kilometer
23 529 Marielle Brussee Garderen Nederland 56:47 56:44 10 kilometer
24 543 Aline Meiling Putten Nederland 57:05 56:46 10 kilometer
25 568 Anja van Winkoop Putten Nederland 57:16 56:02 10 kilometer
26 573 Janneke Meewis Putten Nederland 57:47 56:34 10 kilometer
27 561 Jacobine Heldoorn Harderwijk Nederland 58:24 57:39 10 kilometer
28 547 Willie van Nieuwenhuizen Putten Nederland 58:50 57:47 10 kilometer
29 575 Anja Bavelaar Garderen Nederland 58:55 57:42 10 kilometer
30 577 Hester Kous Putten Nederland 59:19 58:18 10 kilometer
31 563 Inge van der Ploeg Harderwijk Nederland 59:41 59:37 10 kilometer
32 522 Kim Berger Utrecht Nederland 59:52 58:53 10 kilometer
33 533 Arianne Godschalk Ermelo Nederland 1:00:04 59:33 10 kilometer
34 535 Geke Jonker Putten Nederland 1:00:23 59:37 10 kilometer
35 554 Yolanda Smink Putten Nederland 1:00:28 59:46 10 kilometer
36 558 Gerie Versluis Harderwijk Nederland 1:00:41 1:00:24 10 kilometer
37 567 Alexandra Boorsma Halifax Onbekent 1:01:04 1:00:52 10 kilometer
38 572 Anita van Panhuis Harderwijk Nederland 1:01:06 1:00:45 10 kilometer
39 562 Marinka Schipper Putten Nederland 1:01:39 1:00:41 10 kilometer
40 555 Erica Stoffelsen Putten Nederland 1:02:28 1:01:46 10 kilometer
41 541 Ria Kraai Putten Nederland 1:02:33 1:01:19 10 kilometer
42 540 Willemien vd Koot Putten Nederland 1:02:33 1:01:18 10 kilometer
43 534 Rianne Hop Putten Nederland 1:02:36 1:01:33 10 kilometer
44 539 Wijnanda van Koerten Putten Nederland 1:03:41 1:03:05 10 kilometer
45 526 Wendy Born Putten Nederland 1:03:41 1:02:50 10 kilometer
46 556 Carla Termaat Putten Nederland 1:06:19 1:05:39 10 kilometer
47 548 Cora van Ommen Putten Nederland 1:06:20 1:05:40 10 kilometer
48 544 Jolanda Mulder Harderwijk Nederland 1:06:27 1:05:41 10 kilometer
49 521 Dorien van de Berg Nijkerk Gld Nederland 1:07:23 1:06:34 10 kilometer
50 527 Petra Broekhuis Nijkerkerveen Nederland 1:07:23 1:06:34 10 kilometer
51 552 Maranda Schuit Putten Nederland 1:09:03 1:08:32 10 kilometer
52 559 Trude de Vries Putten Nederland 1:13:06 1:11:54 10 kilometer

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.