Uitslagen Wielenloop

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Wielenloop 02-04-2018

Wielenloop Rosmalen

info@hardloopuitslagen.nl

02-04-2018


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideo
1 Michiel Vink Rosmalen Nederland 34:40 34:40
2 Hein de Groot Geffen Nederland 34:42 34:41
3 Jules de Puth - Nederland 39:00 39:00
4 Ted Kemper Rosmalen Nederland 39:12 39:04
5 Ronald Alaverds - Nederland 39:21 39:20

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideo
1 Michiel Schinkel Diemen Nederland 18:03 18:03
2 Gijs Janssen Rosmalen Nederland 18:27 18:27
3 Jeffrey Hazendonk Nieuwkuijk Nederland 19:13 19:12
4 Pim Raijmakers Heesch Nederland 21:21 21:20
5 Joost Valkenberg - Nederland 22:25 22:24

Kidsrun 1 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideo
1 Scott Romijn 's-Hertogenbosch Nederland 3:57 3:57
2 Lisanne van Wijk - Nederland 4:44 4:44
3 Tim Feenstra - Nederland 4:48 4:47
4 Finn Hak Rosmalen Nederland 4:48 4:48
5 Hilde Venemans - Nederland 4:56 4:55

Kidsrun 3.5km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideo
1 Tijn Pennings - Nederland 17:53 17:52
2 Ruben D'hont - Nederland 18:05 18:04
3 Tijn te Brake - Nederland 18:10 18:10
4 Luka van Dam Rosmalen Nederland 18:13 18:13
5 Stan de Wit Rosmalen Nederland 19:15 19:14

Top 5 uitslagen

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideo
1 Michiel Vink Rosmalen Nederland 34:40 34:40
2 Hein de Groot Geffen Nederland 34:42 34:41
3 Jules de Puth - Nederland 39:00 39:00
4 Ted Kemper Rosmalen Nederland 39:12 39:04
5 Ronald Alaverds - Nederland 39:21 39:20

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideo
1 Michiel Schinkel Diemen Nederland 18:03 18:03
2 Gijs Janssen Rosmalen Nederland 18:27 18:27
3 Jeffrey Hazendonk Nieuwkuijk Nederland 19:13 19:12
4 Pim Raijmakers Heesch Nederland 21:21 21:20
5 Joost Valkenberg - Nederland 22:25 22:24

Kidsrun 1 km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideo
1 Scott Romijn 's-Hertogenbosch Nederland 3:57 3:57
2 Lisanne van Wijk - Nederland 4:44 4:44
3 Tim Feenstra - Nederland 4:48 4:47
4 Finn Hak Rosmalen Nederland 4:48 4:48
5 Hilde Venemans - Nederland 4:56 4:55

Kidsrun 3.5km

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideo
1 Tijn Pennings - Nederland 17:53 17:52
2 Ruben D'hont - Nederland 18:05 18:04
3 Tijn te Brake - Nederland 18:10 18:10
4 Luka van Dam Rosmalen Nederland 18:13 18:13
5 Stan de Wit Rosmalen Nederland 19:15 19:14

   Alle uitslagen

Verwijder filter

Kidsrun 1 km - Overall uitslagen

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdGeslacht CategorieStatsVideo
1 22 Scott Romijn 's-Hertogenbosch Nederland 3:57 3:57 J-11
2 55 Lisanne van Wijk - Nederland 4:44 4:44 M-11
3 53 Tim Feenstra - Nederland 4:48 4:47 J-11
4 45 Finn Hak Rosmalen Nederland 4:48 4:48 J-11
5 65 Hilde Venemans - Nederland 4:56 4:55 M-11
6 4 Floris van der Hoeven Rosmalen Nederland 4:57 4:57 J-11
7 60 Finn te Brake - Nederland 4:58 4:55 J-11
8 38 Loek Pennings Rosmalen Nederland 5:09 5:08 J-11
9 47 Gies Kneepkens - Nederland 5:11 5:10 J-11
10 61 Mink te Brake - Nederland 5:11 5:10 J-11
11 24 Kevin Elias Rosmalen Nederland 5:12 5:11 J-11
12 5 Julian Bonten 's-Hertogenbosch Nederland 5:13 5:13 J-11
13 19 Maud Brok Rosmalen Nederland 5:21 5:21 M-11
14 17 Jonne Schors Rosmalen Nederland 5:23 5:23 M-11
15 14 Dennis van Boxtel Rosmalen Nederland 5:26 5:23 J-11
16 64 Arvin van Heukelom - Nederland 5:26 5:21 J-11
17 1 Stijn van Peer Rosmalen Nederland 5:28 5:26 J-11
18 3 Rik schuurmans Rosmalen Nederland 5:29 5:28 J-11
19 58 Rune Wanders - Nederland 5:30 5:26 J-11
20 34 Fabian Huisman Rodriguez Rosmalen Nederland 5:32 5:29 J-11
21 30 Teodor Petrov Rosmalen Nederland 5:44 5:42 J-11
22 8 Merlijn Schalkwijk Rosmalen Nederland 5:45 5:43 J-11
23 31 Max Heijmans Rosmalen Nederland 5:51 5:50 J-11
24 59 Lizzy Veruive - Nederland 5:52 5:51 M-11
25 56 Cathelijne Carelinen - Nederland 5:53 5:51 M-11
26 7 Romaisa Rundberg 's-Hertogenbosch Nederland 6:01 6:00 M-11
27 6 Rayan Rundberg 's-Hertogenbosch Nederland 6:01 6:01 J-11
28 50 Sophie de Maa - Nederland 6:04 6:04 M-11
29 44 Bente Oostdijk Rosmalen Nederland 6:06 6:05 M-11
30 25 Nina Elias Rosmalen Nederland 6:11 6:09 M-11
31 23 Jasmijn Meesters Rosmalen Nederland 6:16 6:13 M-11
32 15 Martijn van Boxtel Rosmalen Nederland 6:20 6:18 J-11
33 68 Daan Bon - Nederland 6:20 6:17 M-11
34 16 Sander van Boxtel Rosmalen Nederland 6:21 6:18 J-11
35 13 Tycho Arts Rosmalen Nederland 6:23 6:18 J-11
36 29 Noah Verwaal Rosmalen Nederland 6:25 6:23 J-11
37 35 Sofie van Wijngaarden Rosmalen Nederland 6:30 6:28 M-11
38 63 Ivar van Heukelom - Nederland 6:32 6:26 J-11
39 62 Timo van Heukelom - Nederland 6:33 6:25 J-11
40 43 Jasmijn van Esch Rosmalen Nederland 6:35 6:27 M-11
41 42 Sanne Donders Rosmalen Nederland 6:36 6:35 M-11
42 52 Jelle Feenstra - Nederland 6:39 6:38 J-11
43 57 Bram de Graaf - Nederland 6:40 6:37 J-11
44 11 Sam Bouten Rosmalen Nederland 6:44 6:42 J-11
45 67 Nick - Nederland 6:46 6:43 J-11
46 48 Isa Anna van Litsenurg - Nederland 6:47 6:45 M-11
47 51 Hugo Smits - Nederland 6:48 6:47 J-11
48 41 Lotte Flink Rosmalen Nederland 6:51 6:50 M-11
49 9 Roderick Schalkwijk Rosmalen Nederland 6:52 6:48 J-11
50 20 Fem Brok Rosmalen Nederland 6:53 6:48 M-11
51 54 Olivier Janssen - Nederland 6:59 6:56 J-11
52 21 Stef van Pinxteren Rosmalen Nederland 7:00 6:57 J-11
53 49 Siem Pauwels - Nederland 7:16 7:13 J-11
54 39 Olivia Flink Rosmalen Nederland 7:22 7:22 M-11
55 36 Anne Klok Rosmalen Nederland 7:32 7:24 M-11
56 37 Lynn Klok Rosmalen Nederland 7:32 7:24 M-11
57 33 Anne Dolman Rosmalen Nederland 7:39 7:34 M-11
58 18 Teime Schors Rosmalen Nederland 7:46 7:39 J-11
59 32 Maaike Dolman Rosmalen Nederland 7:50 7:50 M-11
60 40 Josephine Flink Rosmalen Nederland 8:39 8:36 M-11
61 66 Anna - Nederland 8:40 8:36 M-11
62 242 242 - Nederland 8:40 8:35 J-11
63 27 Jitse den Hartog Waalwijk Nederland 9:18 9:14 J-11
64 10 Jasper Bouten Rosmalen Nederland 10:41 10:40 J-11
65 46 46 - Nederland 15:55 15:52 J-11

10 kilometer

5 kilometer

Kidsrun 1 km

Kidsrun 3.5km

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.