Uitslagen Berden Voorjaarsloop

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Berden Voorjaarsloop 04-03-2018

Berden Voorjaarsloop Venlo

info@hardloopuitslagen.nl

04-03-2018


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

test

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

Jeugdloop 1: 50

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Robbin Nunumete Venlo Nederland 2:41 2:14
2 Nouk Helmink Venlo Nederland 2:42 2:15
3 Jur van Boekholdt Venlo Nederland 2:44 2:17
4 Tokunbo Shifatu Venlo Nederland 2:48 2:20
5 Sem Van Megen Venlo Nederland 2:50 2:24

7.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Luuk Hendrikx Velden Nederland 24:25 24:24
2 Menno Koolhaas Sittard Nederland 24:36 24:35
3 Niels Staring Berghem Nederland 26:35 26:34
4 Kenny Janssen Helden Nederland 27:17 27:15
5 Luke Heijnen Panningen Nederland 27:26 27:24

15 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Marc Cinjee Zeist Nederland 50:05 50:05 25:03 25:03
2 Pieter Berben Meeuwen Onbekent 51:29 51:27 25:13 26:14
3 Tecle Mekonen Boxmeer Nederland 52:24 52:22 25:29 26:54
4 Didier Frambach Margraten Nederland 53:00 52:57 25:50 27:08
5 Rob Linders Venlo Nederland 53:09 53:06 26:32 26:35

Jeugdloop 3: 50

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Joris Lensen Groesbeek Nederland 1:51 1:51
2 Anna van der Velden Venlo Nederland 1:54 1:54
3 Kris Lenders Velden Nederland 1:56 1:55
4 Jente Wekenborg Venlo Nederland 1:56 1:56
5 Timo Pala Tegelen Nederland 1:59 1:58

Jeugdloop 6: 10

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Max Hutjens Venlo Nederland 4:56 3:41
2 Stan Hovens Venlo Nederland 4:57 3:41
3 Lenny Voss Tegelen Nederland 5:07 3:52
4 Bente Jacobs Venlo Nederland 5:08 3:53
5 Ties Geraedts Swalmen Nederland 5:19 4:03

4 kilometer (va

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Rik Heijnen Panningen Nederland 12:39 12:39
2 Ron Koster Tegelen Nederland 13:29 13:28
3 Job Dusch Beesel Nederland 13:41 13:41
4 Christine Venhuizen Nijmegen Nederland 14:05 14:05
5 Daan Brouwers Venlo Nederland 14:38 14:38

Scholierenloop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Jarno Albers Velden Nederland 15:10 15:10
2 Liam Ernst Belfeld Nederland 15:14 15:13
3 Funs Aerts Venlo Nederland 15:35 15:35
4 Olivier Gijbels Venlo Nederland 15:52 15:51
5 Lucas Roog Venlo Nederland 16:34 16:31

Jeugdloop 2: 50

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Jelle Engelen Venlo Nederland 2:04 2:04
2 Jessy Boll Reuver Nederland 2:09 2:07
3 Noud Sassen Venlo Nederland 2:10 2:10
4 Jip Roelofs Steyl Nederland 2:12 2:12
5 Evi Schreurs Venlo Nederland 2:13 2:13

Jeugdloop 4: 10

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Timo Wassenberg Geleen Nederland 4:04 4:04
2 Ravi Classen Venlo Nederland 4:09 4:08
3 Jamie Voss Tegelen Nederland 4:18 4:17
4 Juul Everts Venlo Nederland 4:22 4:21
5 Flynn Houben Helden Nederland 4:22 4:22

Jeugdloop 5: 10

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Sem Schoenmakers Venlo Nederland 3:58 3:58
2 Finn Deenen Venlo Nederland 4:06 4:06
3 Manuel Assel Venlo Nederland 4:08 4:08
4 Faas Wanten Venlo Nederland 4:10 4:09
5 Raf Lucker Venlo Nederland 4:15 4:14

Jeugdloop 7: 10

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Rik Janissen Belfeld Nederland 3:28 3:28
2 Lynn Behnke Venlo Nederland 3:31 3:31
3 Isis Levels Venlo Nederland 3:41 3:41
4 Thomas Aerdts Venlo Nederland 3:47 3:45
5 Seppe Swinkels Venlo Nederland 3:47 3:47

Top 5 uitslagen

test

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Geen uitslagen gevonden.
Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert

Jeugdloop 1: 50

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Robbin Nunumete Venlo Nederland 2:41 2:14
2 Nouk Helmink Venlo Nederland 2:42 2:15
3 Jur van Boekholdt Venlo Nederland 2:44 2:17
4 Tokunbo Shifatu Venlo Nederland 2:48 2:20
5 Sem Van Megen Venlo Nederland 2:50 2:24

7.5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Luuk Hendrikx Velden Nederland 24:25 24:24
2 Menno Koolhaas Sittard Nederland 24:36 24:35
3 Niels Staring Berghem Nederland 26:35 26:34
4 Kenny Janssen Helden Nederland 27:17 27:15
5 Luke Heijnen Panningen Nederland 27:26 27:24

15 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenStatsVideoFotoCert
1 Marc Cinjee Zeist Nederland 50:05 50:05 25:03 25:03
2 Pieter Berben Meeuwen Onbekent 51:29 51:27 25:13 26:14
3 Tecle Mekonen Boxmeer Nederland 52:24 52:22 25:29 26:54
4 Didier Frambach Margraten Nederland 53:00 52:57 25:50 27:08
5 Rob Linders Venlo Nederland 53:09 53:06 26:32 26:35

Jeugdloop 3: 50

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Joris Lensen Groesbeek Nederland 1:51 1:51
2 Anna van der Velden Venlo Nederland 1:54 1:54
3 Kris Lenders Velden Nederland 1:56 1:55
4 Jente Wekenborg Venlo Nederland 1:56 1:56
5 Timo Pala Tegelen Nederland 1:59 1:58

Jeugdloop 6: 10

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Max Hutjens Venlo Nederland 4:56 3:41
2 Stan Hovens Venlo Nederland 4:57 3:41
3 Lenny Voss Tegelen Nederland 5:07 3:52
4 Bente Jacobs Venlo Nederland 5:08 3:53
5 Ties Geraedts Swalmen Nederland 5:19 4:03

4 kilometer (va

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Rik Heijnen Panningen Nederland 12:39 12:39
2 Ron Koster Tegelen Nederland 13:29 13:28
3 Job Dusch Beesel Nederland 13:41 13:41
4 Christine Venhuizen Nijmegen Nederland 14:05 14:05
5 Daan Brouwers Venlo Nederland 14:38 14:38

Scholierenloop

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Jarno Albers Velden Nederland 15:10 15:10
2 Liam Ernst Belfeld Nederland 15:14 15:13
3 Funs Aerts Venlo Nederland 15:35 15:35
4 Olivier Gijbels Venlo Nederland 15:52 15:51
5 Lucas Roog Venlo Nederland 16:34 16:31

Jeugdloop 2: 50

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Jelle Engelen Venlo Nederland 2:04 2:04
2 Jessy Boll Reuver Nederland 2:09 2:07
3 Noud Sassen Venlo Nederland 2:10 2:10
4 Jip Roelofs Steyl Nederland 2:12 2:12
5 Evi Schreurs Venlo Nederland 2:13 2:13

Jeugdloop 4: 10

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Timo Wassenberg Geleen Nederland 4:04 4:04
2 Ravi Classen Venlo Nederland 4:09 4:08
3 Jamie Voss Tegelen Nederland 4:18 4:17
4 Juul Everts Venlo Nederland 4:22 4:21
5 Flynn Houben Helden Nederland 4:22 4:22

Jeugdloop 5: 10

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Sem Schoenmakers Venlo Nederland 3:58 3:58
2 Finn Deenen Venlo Nederland 4:06 4:06
3 Manuel Assel Venlo Nederland 4:08 4:08
4 Faas Wanten Venlo Nederland 4:10 4:09
5 Raf Lucker Venlo Nederland 4:15 4:14

Jeugdloop 7: 10

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Rik Janissen Belfeld Nederland 3:28 3:28
2 Lynn Behnke Venlo Nederland 3:31 3:31
3 Isis Levels Venlo Nederland 3:41 3:41
4 Thomas Aerdts Venlo Nederland 3:47 3:45
5 Seppe Swinkels Venlo Nederland 3:47 3:47

   Alle uitslagen

Verwijder filter

Jeugdloop 6: 10 - Overall uitslagen

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdGeslacht CategorieStatsVideoFotoCert
1 503 Max Hutjens Venlo Nederland 4:56 3:41 J10
2 553 Stan Hovens Venlo Nederland 4:57 3:41 J10
3 509 Lenny Voss Tegelen Nederland 5:07 3:52 J10
4 546 Bente Jacobs Venlo Nederland 5:08 3:53 M10
5 550 Ties Geraedts Swalmen Nederland 5:19 4:03 J10
6 542 Sofie Bos Venlo Nederland 5:21 4:05 M10
7 525 Radja Heijmans Venlo Nederland 5:23 4:08 J10
8 535 Chris Vijfwinkel Venlo Nederland 5:25 4:09 J10
9 532 Daan Prins Tegelen Nederland 5:30 4:15 J10
10 521 Bodhi Cruijsberg Tegelen Nederland 5:31 4:16 J10
11 501 Nate Sillekens Helden Nederland 5:33 4:18 J10
12 523 Jeanine Thans Venlo Nederland 5:34 4:19 M10
13 540 Kimberly Vemps Venlo Nederland 5:36 4:21 M10
14 504 Daniel Janssen Tegelen Nederland 5:39 4:23 J10
15 541 Noud Janssen Venlo Nederland 5:41 4:25 J10
16 549 Olle Philipsen Velden Nederland 5:42 4:26 J10
17 522 Luca Merkx Venlo Nederland 5:45 4:29 J10
18 507 Joppe Oosterhuis Venlo Nederland 5:47 4:31 J10
19 552 Djayden Boll Reuver Nederland 5:49 4:34 J10
20 548 Gijs Gommans Reuver Nederland 5:50 4:34 J10
21 534 Jonas Fortuin Venlo Nederland 5:54 4:38 J10
22 543 Aleeza Penturij Venlo Nederland 5:56 4:40 M10
23 520 Sem Naus Belfeld Nederland 6:00 4:44 J10
24 527 Liam Schouwenberg Tegelen Nederland 6:05 4:50 J10
25 533 Jesse Steeghs Venlo Nederland 6:06 4:50 J10
26 519 Nancy Sloesen Belfeld Nederland 6:09 4:53 M10
27 531 Ries van Rengs Velden Nederland 6:13 4:57 J10
28 517 Ryan Smedts Velden Nederland 6:13 4:57 J10
29 538 Siem Wanten Venlo Nederland 6:17 5:00 J10
30 551 Lissa Neutelings Venlo Nederland 6:18 5:02 M10
31 502 Yinthe Bauer Nettetal Duitsland 6:20 5:04 M10
32 512 Etiënne Hogenhuis Venlo Nederland 6:25 5:07 J10
33 515 Amber Schmitz Venlo Nederland 6:34 5:18 M10
34 526 Nina Lammes Venlo Nederland 6:36 5:20 M10
35 528 Meike Bovee Meerlo Nederland 6:41 5:25 M10
36 536 Tim Trienes Venlo Nederland 6:45 5:28 J10
37 510 Roman van den Akker Tegelen Nederland 6:45 5:28 J10
38 511 Eline Hogenhuis Venlo Nederland 6:59 5:43 M10
39 505 Iva Lucassen Velden Nederland 7:00 5:43 M10
40 524 Jaimy Merx Venlo Nederland 7:04 5:46 J10
41 506 Chinouk Ronnes Venlo Nederland 7:06 5:49 M10
42 508 Maartje Oosterhuis Venlo Nederland 7:07 5:52 M10

test

Jeugdloop 1: 50

Jeugdloop 3: 50

Jeugdloop 6: 10

Jeugdloop 2: 50

Jeugdloop 4: 10

Jeugdloop 5: 10

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.