Uitslagen P-services Run by Night

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen P-services Run by Night 10-11-2017
P-services Run by Night Barneveld

info@hardloopuitslagen.nl

10-11-2017


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiƫle startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiƫle wedstrijduitslag te bepalen.

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenVideo
1 Ronan Bruinekreeft Voorthuizen Nederland 16:47 16:46 8:14 8:32
2 Johan Simon Terschuur Nederland 18:10 18:07 8:50 9:17
3 Marcel Kuijntjes Barneveld Nederland 18:10 18:10 9:09 9:01
4 Arjan BlotenBurg Barneveld Nederland 18:41 18:37 9:15 9:23
5 Robert van Maanen Zwartebroek Nederland 18:44 18:43 9:17 9:26

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenTussenTussenVideo
1 David Hemstede Run2Day Nederland 33:30 33:29 8:23 8:23 8:22 8:22
2 Chris Hemstede Run2Day Nederland 34:15 34:14 8:24 8:34 8:47 8:31
3 Edwin Bos Barneveld Nederland 36:03 36:03 8:40 9:02 9:13 9:09
4 Marijn Hulsegge Ede Gld Nederland 36:56 36:55 8:57 9:16 9:31 9:13
5 Hugo Hilgersom Barneveld Nederland 37:09 37:08 9:02 9:22 9:23 9:22

5 kilometer (20

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenVideo
1 Martijn Schreuder Barneveld Nederland 18:22 18:21 9:02 9:20
2 Rijk van Hussel Barneveld Nederland 19:17 19:17 9:29 9:48
3 Arno Boessenkool Amsterdam Nederland 19:27 18:56 9:24 9:33
4 Jan de Vries Harskamp Nederland 19:48 19:44 9:47 9:57
5 Charlotte Montauban Barneveld Nederland 19:56 19:56 9:44 10:12

Bedrijvenrun 5

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenVideo
1 David Hemstede Suite Seven 1 Nederland 16:10 16:09 7:58 8:11
2 Chris Hemstede Suite Seven 1 Nederland 16:41 16:41 8:11 8:30
3 Erwin Demmer Stads Food & Wine Nederland 18:23 18:23 9:08 9:15
4 Edwin Versteeg Stads Food & Wine Nederland 18:36 18:35 9:09 9:27
5 Jeroen Kuiper Den Hartog installatie 1 Nederland 18:52 18:50 9:06 9:44

Bedrijvenrun 10

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenTussenTussenVideo
1 Wouter Dijkman Dijkman Tuinen Nederland 42:21 42:20 9:10 10:34 11:28 11:09
2 Jelle Besselsen Nauta services Nederland 44:04 43:51 11:36 11:12 10:52 10:13
3 Astrid van Harskamp Nauta services Nederland 44:19 44:14 11:04 11:08 10:59 11:04
4 Gijs de Vries Dijkman Tuinen Nederland 44:25 44:18 11:28 11:14 11:00 10:37
5 Steven Dijkman Dijkman Tuinen Nederland 44:44 44:41 11:19 11:18 11:07 11:00

Top 5 uitslagen

5 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenVideo
1 Ronan Bruinekreeft Voorthuizen Nederland 16:47 16:46 8:14 8:32
2 Johan Simon Terschuur Nederland 18:10 18:07 8:50 9:17
3 Marcel Kuijntjes Barneveld Nederland 18:10 18:10 9:09 9:01
4 Arjan BlotenBurg Barneveld Nederland 18:41 18:37 9:15 9:23
5 Robert van Maanen Zwartebroek Nederland 18:44 18:43 9:17 9:26

10 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenTussenTussenVideo
1 David Hemstede Run2Day Nederland 33:30 33:29 8:23 8:23 8:22 8:22
2 Chris Hemstede Run2Day Nederland 34:15 34:14 8:24 8:34 8:47 8:31
3 Edwin Bos Barneveld Nederland 36:03 36:03 8:40 9:02 9:13 9:09
4 Marijn Hulsegge Ede Gld Nederland 36:56 36:55 8:57 9:16 9:31 9:13
5 Hugo Hilgersom Barneveld Nederland 37:09 37:08 9:02 9:22 9:23 9:22

5 kilometer (20

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenVideo
1 Martijn Schreuder Barneveld Nederland 18:22 18:21 9:02 9:20
2 Rijk van Hussel Barneveld Nederland 19:17 19:17 9:29 9:48
3 Arno Boessenkool Amsterdam Nederland 19:27 18:56 9:24 9:33
4 Jan de Vries Harskamp Nederland 19:48 19:44 9:47 9:57
5 Charlotte Montauban Barneveld Nederland 19:56 19:56 9:44 10:12

Bedrijvenrun 5

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenVideo
1 David Hemstede Suite Seven 1 Nederland 16:10 16:09 7:58 8:11
2 Chris Hemstede Suite Seven 1 Nederland 16:41 16:41 8:11 8:30
3 Erwin Demmer Stads Food & Wine Nederland 18:23 18:23 9:08 9:15
4 Edwin Versteeg Stads Food & Wine Nederland 18:36 18:35 9:09 9:27
5 Jeroen Kuiper Den Hartog installatie 1 Nederland 18:52 18:50 9:06 9:44

Bedrijvenrun 10

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdTussenTussenTussenTussenVideo
1 Wouter Dijkman Dijkman Tuinen Nederland 42:21 42:20 9:10 10:34 11:28 11:09
2 Jelle Besselsen Nauta services Nederland 44:04 43:51 11:36 11:12 10:52 10:13
3 Astrid van Harskamp Nauta services Nederland 44:19 44:14 11:04 11:08 10:59 11:04
4 Gijs de Vries Dijkman Tuinen Nederland 44:25 44:18 11:28 11:14 11:00 10:37
5 Steven Dijkman Dijkman Tuinen Nederland 44:44 44:41 11:19 11:18 11:07 11:00

   Alle uitslagen

5 kilometer

10 kilometer

5 kilometer (20

Bedrijvenrun 5

Bedrijvenrun 10

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.