Uitslagen Midzomer Marathon

Hardloopuitslagen.nl - Uitslagen Midzomer Marathon 08-07-2017

Midzomer Marathon Apeldoorn

info@hardloopuitslagen.nl
https://midzomermarathon.nl
08-07-2017


Top 5 uitslagen per onderdeel

De bruto tijd is de tijd die verstrijkt tussen het officiële startschot en het moment waarop de lo(o)p(st)er de finish bereikt. Conform de reglementen van de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) wordt de bruto tijd gehanteerd om de officiële wedstrijduitslag te bepalen.

21.1 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Wouter Decock Brugge Belgie 1:15:42 1:15:42
2 Lars Nelen Steenbergen Nb Nederland 1:22:47 1:22:45
3 Wim Ritsema Dieren Nederland 1:25:43 1:25:42
4 Job Pennekamp Amsterdam Nederland 1:26:12 1:26:10
5 Gijs van den Hurk Beuningen Gld Nederland 1:26:32 1:26:31

42.2 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Danny Gonnissen Roeslare Nederland 2:50:43 2:50:41
2 Martin Keulemans Hilversum Nederland 2:52:50 2:52:49
3 Raymond van Loenen Zaandam Nederland 2:57:26 2:57:17
4 Ery Overdijk Nijmegen Nederland 3:03:25 3:03:17
5 Mohammed Zemouri Almere Nederland 3:06:11 3:06:11

15 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Anne Wiersma Ede Gld Nederland 57:53 57:52
2 Koen de Jong Hilversum Nederland 1:00:59 1:00:59
3 Alex Salomons - Nederland 1:01:15 1:01:12
4 Gijs van den Berg Arnhem Nederland 1:01:43 1:01:39
5 Ton Smit - Nederland 1:03:05 1:03:05

7.4 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Faouzi M'Talsi Wommelgem Belgie 26:55 26:55
2 Ivar Rood Apeldoorn Nederland 28:24 28:23
3 Wouter Ribbink Dieren Nederland 29:24 29:23
4 Jaap van Riet Warnsveld Nederland 29:46 29:46
5 Ellis Bebseler Holten Nederland 30:17 30:16

Top 5 uitslagen

21.1 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Wouter Decock Brugge Belgie 1:15:42 1:15:42
2 Lars Nelen Steenbergen Nb Nederland 1:22:47 1:22:45
3 Wim Ritsema Dieren Nederland 1:25:43 1:25:42
4 Job Pennekamp Amsterdam Nederland 1:26:12 1:26:10
5 Gijs van den Hurk Beuningen Gld Nederland 1:26:32 1:26:31

42.2 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Danny Gonnissen Roeslare Nederland 2:50:43 2:50:41
2 Martin Keulemans Hilversum Nederland 2:52:50 2:52:49
3 Raymond van Loenen Zaandam Nederland 2:57:26 2:57:17
4 Ery Overdijk Nijmegen Nederland 3:03:25 3:03:17
5 Mohammed Zemouri Almere Nederland 3:06:11 3:06:11

15 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Anne Wiersma Ede Gld Nederland 57:53 57:52
2 Koen de Jong Hilversum Nederland 1:00:59 1:00:59
3 Alex Salomons - Nederland 1:01:15 1:01:12
4 Gijs van den Berg Arnhem Nederland 1:01:43 1:01:39
5 Ton Smit - Nederland 1:03:05 1:03:05

7.4 kilometer

Top 5 overall uitslagen bekijk alle uitslagen .

Plts Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdStatsVideoFotoCert
1 Faouzi M'Talsi Wommelgem Belgie 26:55 26:55
2 Ivar Rood Apeldoorn Nederland 28:24 28:23
3 Wouter Ribbink Dieren Nederland 29:24 29:23
4 Jaap van Riet Warnsveld Nederland 29:46 29:46
5 Ellis Bebseler Holten Nederland 30:17 30:16

   Alle uitslagen

Verwijder filter

42.2 kilometer - Overall uitslagen

Plaats Startnr Naam Woonplaats Land Bruto tijd Netto tijdGeslacht CategorieStatsVideoFotoCert
1 98 Danny Gonnissen Roeslare Nederland 2:50:43 2:50:41 Man
2 54 Martin Keulemans Hilversum Nederland 2:52:50 2:52:49 Man
3 89 Raymond van Loenen Zaandam Nederland 2:57:26 2:57:17 Man
4 6 Ery Overdijk Nijmegen Nederland 3:03:25 3:03:17 Man
5 64 Mohammed Zemouri Almere Nederland 3:06:11 3:06:11 Man
6 16 Arjan de Mik Veenendaal Nederland 3:12:42 3:12:42 Man
7 72 Marco van Nek Arnhem Nederland 3:12:53 3:12:53 Man
8 80 Tjeerd Meester Leusden Nederland 3:19:16 3:19:14 Man
9 17 Steven Merkens Rotterdam Nederland 3:20:53 3:20:50 Man
10 78 Johnno Pastor Lelystad Nederland 3:28:11 3:28:05 Man
11 49 Peter Sliep Hendrik-Ido-Ambacht Nederland 3:32:06 3:32:05 Man
12 82 Johannes Grimmius Bedum Nederland 3:33:21 3:33:14 Man
13 70 Gerben Oevermans Ridderkerk Nederland 3:36:09 3:35:59 Man
14 73 Wim Epskamp Amstelveen Nederland 3:36:12 3:36:10 Man
15 5 Henrico Sellies Apeldoorn Nederland 3:38:19 3:38:08 Man
16 58 Eric Timmer Vaassen Nederland 3:41:53 3:41:51 Man
17 75 Ron Nagtzaam Puttershoek Nederland 3:43:10 3:43:02 Man
18 55 Harm Kuipers Haarlem Nederland 3:46:29 3:46:17 Man
19 30 Hans Wilmink Bennekom Nederland 3:47:17 3:47:13 Man
20 79 Alexander Doorn Amersfoort Nederland 3:47:31 3:47:25 Man
21 77 Marco Guijt Valkenburg Zh Nederland 3:48:01 3:48:00 Man
22 13 Ruud Frieling Apeldoorn Nederland 3:48:19 3:48:09 Man
23 83 Jochen Max Heppen Belgie 3:48:58 3:48:56 Man
24 19 Martin Landstra Plasmolen Nederland 3:53:12 3:53:06 Man
25 40 Pascal Priem Uitgeest Nederland 3:55:24 3:55:16 Man
26 41 Lars van Zwieten Rotterdam Nederland 3:55:25 3:55:16 Man
27 42 Roland Piceni Wilnis Nederland 3:56:09 3:55:58 Man
28 44 Patrick Matthiesen Almere Nederland 3:56:09 3:55:58 Man
29 87 Leendert van Dommelen Woerden Nederland 3:56:20 3:56:13 Man
30 76 Joke Laanbroek Spaarndam Nederland 3:56:55 3:56:43 Vrouw
31 84 Michel van Oijen Arnhem Nederland 3:58:31 3:58:23 Man
32 10 Ad van de Kreeke Millingen aan de Rijn Nederland 4:02:01 4:01:57 Man
33 39 Jan van den Dorpel Vlaardingen Nederland 4:02:45 4:02:39 Man
34 27 Margo Visser Babberich Nederland 4:02:52 4:02:49 Vrouw
35 34 Heleen Mijné Purmerend Nederland 4:02:53 4:02:45 Vrouw
36 61 Arend Keemink Schiedam Nederland 4:03:01 4:02:56 Man
37 45 Daniel Elst Klein Zundert Nederland 4:03:22 4:02:35 Man
38 67 Gertjan Lahuis Twello Nederland 4:03:25 4:03:24 Man
39 53 Fons Flierman Ugchelen Nederland 4:04:50 4:04:38 Man
40 47 Martin van Staveren Breda Nederland 4:05:03 4:04:56 Man
41 12 Nico van der Meer Monster Nederland 4:05:16 4:05:10 Man
42 59 Steven de Haan Stuifzand Nederland 4:05:25 4:05:20 Man
43 4 Mario Reibestein 's-Gravenhage Nederland 4:07:52 4:07:38 Man
44 85 Marieke van Loon Delfgauw Nederland 4:07:52 4:07:38 Vrouw
45 15 Enrico Mostert Zwartebroek Nederland 4:08:05 4:08:02 Man
46 86 Sjoerd Slaaf Groningen Nederland 4:10:39 4:10:38 Man
47 37 Jos Stuyt Wageningen Nederland 4:10:54 4:10:50 Man
48 22 Marit Wisse-Prins Krimpen aan den IJssel Nederland 4:11:28 4:11:18 Vrouw
49 23 Maaike Heintz Krimpen aan den IJssel Nederland 4:11:28 4:11:19 Vrouw
50 65 Marcel Kemp Woerden Nederland 4:13:18 4:13:07 Man
51 56 Betty van Zoelen Haarlem Nederland 4:14:15 4:14:02 Vrouw
52 1 Martijn van den Boogaard Spijkenisse Nederland 4:14:29 4:14:29 Man
53 60 Marcel Tunderman Den Bommel Nederland 4:16:03 4:15:52 Man
54 35 Raymond de Kuiper Hilversum Nederland 4:16:32 4:16:28 Man
55 20 Lokomotief Outtier IEPER Nederland 4:18:20 4:18:17 Man
56 14 Iris Holtkuile Utrecht Nederland 4:19:17 4:19:14 Vrouw
57 3 Ron Bouwman Apeldoorn Nederland 4:22:29 4:22:19 Man
58 57 Ton ten Have Vorden Nederland 4:24:08 4:23:57 Man
59 50 Stella Bergevoet Gendringen Nederland 4:27:20 4:27:14 Vrouw
60 62 Theo den Braanker Sliedrecht Nederland 4:28:22 4:28:15 Man
61 33 Bert van den Bosch Wageningen Nederland 4:29:10 4:29:05 Man
62 81 Anouk Witteveen Apeldoorn Nederland 4:29:23 4:29:10 Vrouw
63 2 Esther Koree Doetinchem Nederland 4:30:40 4:30:32 Vrouw
64 25 Henk Harenberg Eibergen Nederland 4:31:08 4:31:06 Man
65 48 Jochem Essink Apeldoorn Nederland 4:39:19 4:39:04 Man

21.1 kilometer

42.2 kilometer

15 kilometer

7.4 kilometer

Zoeken


Zoek een deelnemer op naam of startnummer.